پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نوارا 0-4 یوونتوس ( هفته سی و پنجم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
209 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
دوستان بردن هر چهار بازی پیش رو اهمیت داره چونکه مربی بخت برگشته تیم اون شهر گفته اگر یووه با سه امتیاز اختلاف قهرمان شه به خاطر گل منتاری بوده

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

دوستان بردن هر چهار بازی پیش رو اهمیت داره چونکه مربی بخت برگشته تیم اون شهر گفته اگر یووه با سه امتیاز اختلاف قهرمان شه به خاطر گل منتاری بوده

من مطمئن هستم همين حرف آلگري انگيزه بازيكناي يوونتوس رو بالا ميبره و باعث ميشه تا كاري كنن كه اختلاف از 3 امتياز بيشتر بشه
آلگري مثلا ميخواد با اين حرفا فشار رو ببره رو يوونتوسي ها اما نميدونه داره خودش و بازيكناش رو كوچيك ميكنه

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال

بازی خیلی سختیه . نوارا یه جورایی تو قهرمانی نقش بسزایی رو ایفا می کنه . ولی فکر می کنم همون 1-0 یا حداکثر 2-0 ببریم

نه،یا 1-0 میبریم یا 5-0 ،بستگی داره کی بتونیم گل بزنیم.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بدون شک مهم ترین بازی باقی مونده تو این 4 تا همین بازی بازی با نوارا هستش فکر میکنم بازی رو ببریم با توجه به دو بازی تو استادیوم خودی بخت قهرمانی خیلی بالاتر میره هرچند شک ندارم میلان بازم امتیاز از دست میده اونا ببازن یه جوری رسما میرن سری ب و این میتونه هم کمکی برا یوووه باشه و هم سختی کار رو بیشتر کنه از یه زاویه چون برد میخان تلاش دو چندانی میکنن و انگیزه بیشتری برای گل زدن دارن و از یه زاویه دیگه چون برا برد میام باز تر بازی میکنن و کتر به دفاع روی میارن و یووه میتونه راحت تر بازی رو اداره کنه من فکر میکنم اگه بتونیم تو 20 دقیقه اول گل بزنیم کار راحت تری رو پیش رو داریم به امید پیروزی تو این دیدا ر

mehrad hidden

mehrad hidden

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 ارسال
دوستان مطمئن باشید میلان جلو سیه نا امتیاز از دست میده! از 11 بردی که سیه نا داشته این فصل 8 بردش داخل خونه اش بوده! یعنی بازی خیلی خیلی مشکلی دارن در ضمن از معدود باختایی هم که داخل خونه دادن یکیش به همین نواراس کلا تیم عجیب غریبه ی نوارا روز روزش باشه بازی مشکلی رو داریم ولی احتملا با نتیجه ی خفیف میبریمش و همین هفته قهرمانیو مسجل میکنیم

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
واقعا نوارا اینقدر ترس داره!!! تیمی که می خواد قهرمان بشه نباید نوارا یا ناپولی واسش فرقی داشته باشه .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
پیش بینی میشه که یکشنبه هوا بارونی باشه ! :np: سایت Weather.com پیش بینی کرده که به احتمال 90% ، نوارا یکشنبه بارونی باشه. بارش بارون از صبح شروع میشه و تا بعد از ظهر (تا پایان بازی) به صورت مداوم ادامه پیدا میکنه به پیش بینی این سایت !

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
توی چمن مصنوعی که زیاد بارون فرقی نمیکنه در هر دو صورت افتضاحه زمین

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - نوارا تیمی که فوتبال خوبی بازی می کنه و برخلاف چزنا که خیلی رویکرد دفاعی داشت اونا سعی می کنند بازی خودشون رو کنند. - من این تیم رو دوست دارم، خصوصا تاسر مربیشون رو. اونا توی سری بی هم فوتبال فوق العاده ای بازی می کردند. - سعی کردند که اون روح فوتبال رو به سری آ بیارند و من همیشه تشویقشون خواهم کرد، حتی اگر نتونند توی سری آ بمونند. - باید شرایط جسمی کوالیارلا و دلپیرو سنجیده بشه برای این بازی. ماتری محرومه و په په نمی تونه بازی کنه. می دونم که روی بقیه می تونم حساب کنم که این شامل بوریلو هم میشه. - خیلی تصمیم ها بستگی داره به چیزایی که خود بازیکن ها بگند، اگر همه آماده باشند تغییراتی زیادی نسبت به بازی قبل نخواهیم داشت. - فکر نمی کنم حضور پلاتینی برای جشن گرفتن با یووه باشه. سفر او به نوارا از قبل تعیین شده بود و دلایل دیگه ای داره. ولی حضور اون باعث انگیزه بیشتر ما خواهد شد قطعا. - در فاصله کوتاهی باید بازی های زیادی کنیم پس بازی به بازی پیش خواهید رفت. هرچند که بازیکنان من بلوغ زیادی پیدا کردند و من بهشون افتخار می کنم. - همیشه گفتم میلان از لحاظ نفر تیم کامل تری داره. ولی از لحاظ سازماندهی ما بهتری هستیم. - آخر فصل تیمی قهرمان میشه که مستحق قهرمانی باشه. هنوز هیچی مشخص نشده و میلان می تونه قهرمان بشه. - چقدر به اسکودتو اعتقاد دارم ؟ باور دارم که می تونیم قهرمان شیم. ما می تونیم رویداد مهمی در تاریخ یووه ثبت کنیم.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
کونته 21 بازیکن را برای سفر به نووارا انتخاب کرد بوفون – کیه لینی – کاسرس – مارکیزیو – دل پیرو دچلیه – منینگر – ووچینیچ – بارتزالی – الیا – کوالیارلا – بونوچی – پادوین – پیرلو – ویدال – بوریلو – جاکرینی – لیختشتاینر – استیگاریبیا – استوراری و مارونه + متری و په په غایبان یووه هستن که به ترتیب بعلت محرومیت و مصدومیت قادر به همراهی یووه نیستن . وضعیت کوا هم هنوز مشخص نیست . احتماله اینکه به این بازی نرسه هست !

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
گفته میشه که جامپیرو بونیپرتی بزرگ هم در کنار میشل پلاتینی و اندره ا انیلی ، این بازی رو از نزدیک خواهد دید.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

پیش بازی یووه-نوارا

تصویر تصویر

نوارا با پیروزی مقابل لاتزیو روزنه هایی از امید را در دل هوادارانش ایجار کرد امیدواری که شاید در دیدار این هفته شان مقابل صدرنشین بدون شکست این روزهای فوتبال ایتالیا تبدیل به یاس شود.
بدشانسی دیگر بیانکو آتزوری ها سوای دیدارشان با یووه روند دیدارهای بعدیشان است.آن ها در 2 دیدار بعدیشان میهمان هستند آن هم مقابل تیمهایی مانند فیورنتینا و میلان که یکی برای بقا می جنگد و
دیگری رقیب یووه در راه قهرمانیست و همین برنامه شان می تواند به ضررشان تمام شود.
-پیروزی هفته قبل نوارایی ها مقابل لاتزیو اولین برد آنان در 6 بازی آخرشان بود و ششمین برد کل فصلشان!همچنین پیروزی مقابل لاتزیو چهارمین برد فصل این تیم در استادیوم اختصاصی خود سیلویو پیولا
بود.روند و آمار نوارا به هیچ وجه راضی کننده نیست و با این شرایط ماندن نوارایی ها در سری آ امری سخت به نظر می آید.
- فرانچسکو ماریانینی.سمیر اویکانی و جدا به همراه لودی غایبین نوارا در این دیدار خواهند بود اما ضربه آزاد زیبای جوزپه ماسکارا در دیدار مقابل لاتزیو می تواند ضامن حضور فیکس او در ترکیب نوارا باشد.

- در طرف دیگر یوونتوسی قرار دارد که ذهن خود را معطوف به کسب اسکودتو کرده است تیم کونته می تواند رکورد 34 بازی بدون شکست کاپلو در میلان را در این دیدار بشکند.
- لغزش یووه در این دیدار می تواند ابتکار عمل را از دستشان خارج کرده و راه را برای کسب اسکودتو برای میلان هموار کند به همین دلیل این دیدار برای یووه و بازیکنانش از اهمیت بالایی برخوردار است.
اما اشتیاق و سرسختی بازیکنان یووه که آن را از مربیشان به عاریت گرفته اند قوت قلب هواداران یووه است و هواداران بیانکونری منتظر درخشش دوباره تیمشان این بار در نوارا و مقابل چشمان رئیس یوفا هستند.

- کاپیتان تیم الساندرو دل پیه رو در دیدار رفت دو تیم که با پیروزی 2-0 یووه همراه بود از ابتدا در ترکیب یووه حضور داشت و شاید این دیدار هم از معدود دفعات حضور الکس در ترکیب از ابتدا باشد.

- تا به حال دو تیم 12 بار در نوارا مقابل هم قرار گرفته اند که سهم نوارا فقط 2 برد بوده است که آخرین آن برد 3-1 بوده است.یووه هم موفق به کسب 6 برد شده است.

بازیکن تماشایی این دیدار:

تصویر

آرتورو ویدال

هافبک میانی یووه فصلی فوق العاده را تا بدینجا با یووه پشت سر گذاشته است.نبردهای آرتورو چه در هنگام دفاع و چه در هنگام حمله واقعا تماشاییست.تمایل رئال مادرید برای جذب

او می تواند به خوبی بیانگر ارزش های والای این بازیکن باشد.

ویژگی های این دیدار:

نبرد دومین خط حمله ضعیف لیگ با قویترین خط دفاع لیگ و از طرف دیگر رودررو شدن دومین خط دفاعی ضعیف سری آ مقابل سومین خط حمله برتر لیگ از ویژگی های این دیدار است.

5 بازی آخر دو تیم در لیگ:

Novara L D L L W Juventus W W W W W

بازی سال قبل دو تیم در نوارا:

نوارا در سری ب حضور داشت.

ترکیب احتمالی دو تیم:

Novara : Fontana; Morganella, Lisuzzo, Paci, Garcia; Porcari, Pesce, Rigoni; Mazzarani; Mascara, Caracciolo

Juventus : Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Caceres, Vidal, Pirlo, Marchisio, De Ceglie; Quagliarella, Del Piero

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
:clapx:بازم الکس 15دقیقه اخر ما رو میبره فضا......وقتی الکس و میبینم یاد کارتون فوتبالیستها می افتم که جان میزوگی قلبش درد میکرد 15 دقیقه اخر میومد و کارو تموم میکرد ......نووارا رو با دو گل اختلاف میبریم :li:

artt69

artt69

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
نوارا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! برد با اختلاف 4 تا

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
میدونین از چی میترسم ؟ این یووه سابقه سوتی دادن تو هفته پایانی رو داره . یادمه سال 2000 بود که یووه تو کورس با لاتزیو بود و تو هفته های اخر موفق شد جلو بیفته . و درست تو بازی اخر که فکر میکنم جلو همین لچه که امسال هم باهاش بازی اخر داریم ( دقیق یادم نیست ) باخت و لازیو قهرمان شد .

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

میدونین از چی میترسم ؟ این یووه سابقه سوتی دادن تو هفته پایانی رو داره . یادمه سال 2000 بود که یووه تو کورس با لاتزیو بود و تو هفته های اخر موفق شد جلو بیفته . و درست تو بازی اخر که فکر میکنم جلو همین لچه که امسال هم باهاش بازی اخر داریم ( دقیق یادم نیست ) باخت و لازیو قهرمان شد .

پژمان جان نگو اینجور بیشتر استرس میگیرم اون سال حالمون گرفته شد الان انرژی مثبت بدید بیرون میبریم من از کالیاری میترسم همیشه جلو یووه شاخ میشه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

امكان اين كه امتياز از دست بديم هست ولي در نظر بگيريد كه 3 امتياز بيشتر داريم از ميلان و در صورت تساوي امتيازات هم باز هم ما قهرمانيم با توجه به ديدارهاي رو در رو با ميلان‏(يعني يه جورايي 4 امتياز بيشتر داريم‏)‏
بعد هم ميلان با اينتر بازي داره ،اينتري كه يكمي راه افتاده و قطعا مياد جلو ميلان خودش رو تو اين فصل افتضاح نشون و بده سهميه اروپا بگيره
تازه بازي فرداي ميلان با سيه نا خيلي سخته، بازي قبل به زور به جنوايي كه 62 گل خورده بود اون هم تو سن سيرو 1 گل زد و فردا بايد با سيه نا كه 36 گل خورده بازي كنه ،اونم تو زمين حريف
قهرماني تو چنگ يوونتوسه...‏.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بازی با پروجا بود و شرایط هم این طور بود که تو عکس میبینید ولی کولینا اعتقاد داشت که شرایط برای بازی مناسبه !

تصویر

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
در مقابل پروجا بود مربی هم انچلوتی بود.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال