پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نوارا 0-4 یوونتوس ( هفته سی و پنجم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
209 پاسخ برای این موضوع

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
هنوز هيچي مشخص نيست!چاهههههههار بازي هنوز مونده!!!استرس دارم!اگه تو اين هفته هاي پاياني امتياز از دست بديم ميلان بهمون ميرسه!بنظرم اگه تو بازياي خونگي آتالانتا و لچه رو ببريم,تو بازياي خارج از خانه يه مساوي از نوارا بگيريم,كالياري رو ببريم,تمومه

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال
نگاهی به تاریخ بازی های دو تیم یووه و نوارا بیاندازیم متوجه خواهیم شد که اگر این بازی را پیروز باشیم میتوانیم اسکودتو سی ام را به نام خود ثبت کنیم . دو تیم ۱۲ بار مقابل هم قرار گرفته اند ، ۶ پیروزی برای یووه ، ۴ شکست و ۲ تساوی به دست آمده است . اما در ۱۸ دسامبر ۱۹۴۹ یوونتوس در سیلویو پیولا مقابل نوارا قرار گرفت و آن بازی را از نوارا ۳-۲ برد ، یووه در آن فصل نیز با میلان بر سر اسکودتو رقابت میکرد و در پایان اسکودتو را گرفت . جالب این است که در ۱۳ ژانویه ۱۹۵۲ نیز تیم نوارا را ۴-۱ در خانه اش شکست داد ، آن فصل هم یووه با میلان رقابت داشت و در پایان اسکودتو را پیروز شد ! میتوان گفت پیروزی مقابل این تیم برای یووه بسیار خوش یُمن است . ما قهرمانییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم :hylove: :confeti: :blissysmile:

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال
الساندرو دل پیرو دیشب در مراسم اهدای جوایز در هتل ماریوت شهر میلان جایزه توپ مرد سال ایتالیا را دریافت کرد . این مراسم که به ” Gentleman Award ” موسوم است دیشب ۱۷ ــمین مراسم خود را در میلان برگزار کرد . او در حاشیه مراسم با ویدئو کنفرانس به سوالات شبکه میلان پاسخ داد . - شما جوایز زیادی دریافت کرده اید ، اما هنوز هم تمامی ندارد و باز هم شما جایزه دریافت میکنید چرا که یک نماد واقعی برای فوتبال ایتالیا هستید . ” بله دریافت این جوایز بسیار خوشحال کننده است و باعث ایجاد غرور در من میشود . ” - ۴ بازی تا پایان ، ۳ امتیاز اختلاف ، از نظر تو اسکودتو نزدیک است ؟ ” نمیتوانم پیش بینی کنم اما ما بهترین نمایش خود را ارائه داده ایم ! و یکشنبه شب سخت ترین بازی فصل را مقابل نوارا پیش رو داریم ، فوق العاده مهم است ! به نظرم پیروزی در این دیدار اسکودتو را در یک قدمی یووه قرار خواهد داد . ” - عنوان جالب کتابت ” میخواهم بازی کنم ” چگونه این عنوان را انتخاب کردی ؟ ” از کودکی علاقه خاصی به فوتبال داشته ام ، انجام فوتبال برای من یک شور و شوق است و دوست دارم تا هر وقت میتوانم آن را ادامه دهم چون واقعا برایم لذت بخش است . ” - ممنون الساندرو .. ” از شما به خاطر این جایزه تشکر میکنم و آن را با غرور نگه میدارم …

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال
بچه ها من همین جا اعلام میکنم که قهرمان فصل بعد لیگ قهرمانان ماهستیم حسم اشتباه نمیگه چه زمانی که بحث مزخرف کالچوپولی رخ داد گفتم ایتالیا قهرمان میشه که شد چه اول فصل که گفتم این یووه متفاوته و قهرمان میشه آقا قهرمانیمممممممممممم شک نکنید این حسم اشتباه نمیکنههههههههههههههههههههههههههههههههه فصل بعد همه جام ها ماله ماست

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^^ همه چیز به شرایط بستگی داره اتفاقا وقتی داشتم نیمه نهایی ها رو میدیدم ، با خودم گفتم یوونتوس واقعا هیچی از این تیم ها کم نداره ، خیلی راحت میتونه به فینال برسه ولی خوب همه چیز به تابستون ربط داره ، باید دید ماروتا چیکار میکنه ، اگر درست خرید کنه ، احتمال اینکه کونته تو فصل دومش سه گانه کنه هم هست بازی با نوارا واقعا سخته ، هر کسی رفته نوارا بدجور اسیر شده ولی یووه و میلان هفته های پایانی به این شهر میرن ، یعنی در این مورد شرایطمون با میلان یکیه فکر میکنم بازم برنده خارج بشیم ، چون تیمی که تهاجمی بازی کنه ، بدجور اسیر ما میشه باتشکر

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
نوارا اکثرا با تیم های بزرگ با 5 مدافع بازی میکنه و 5-3-2 بازی میکنن از نظر فردی خیلی ضعیف هستن ولی رو ضربات ایستگاهی و کرنل ها خیلی خطرناک نشون میدن ریگونی هم بهترین گلزنشون هست با 7 گل زده احتمالا یه بازی یک طرفه دیگه رو شاهد خواهیم بود فقط امیدوارم راحت تر گل اول رو بزنیم و موقعیت سوزی نداشته باشیم + ویدال محرومه از این بازی + بوفون اگه این بازی گل دریافت نکنه 20 کلین شیت به جا میذاره از خودش رکورد عجیبه !!! +پلاتینی هم از نزدیک بازی رو تماشا میکنه ویرایش : ویدال محروم نیست متری محرومه :nish:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
[img width=480 height=285]http://up.behtarin.com/uploads/ce23e7d6e61.jpg[/img]

دومینیکو چلی ، داور 39 ساله ی ایتالیایی این بازی رو قضاوت میکنه. اولین قضاوتش در سری آ ، برمیگرده به دسامبر سال 2006 که بازی تورینو - امپولی رو سوت زد.

در این فصل مجموعاً 18 بازی رو در سری آ و کوپا ایتالیا داوری کرده و در این 18 بازی 69 بار از کارتِ زرد و 4 بار از کارتِ قرمزِ خودش استفاده کرده و 6 بار هم نقطه ی پنالتی رو نشون داده.

برای یوونتوس تاحالا 6 بار قضاوت کرده که حاصلِ اون 5 پیروزی و 1 تساوی بوده. قضاوت بازی یوونتوس - پارما که با پیروزی 4 بر 1 یووه همراه بود + بازی آتلانتا - یوونتوس که با پیروزی 2 بر 0 یووه همراه بود رو هم در این فصل بر عهده ش بوده.

+ په په به احتمالِ زیاد به این بازی نمیرسه. گفته میشه به خاطر مصدومیتی که از ناحیه مچ پا یدا کرده به مدت 10 روز قادر به همراهی یووه نخواهد بود.

++ با مصدومیت سمیر اوجکانی (؟ :1: ) دروازه بان اول نوارا ، به احتمالِ زیاد آلبرتو ماریا سانتانای 37 ساله دروازه بان نوارا توی این بازی باشه. :1: 13 تا بازی برای نوارا این فصل انجام داده و توی این بازی ها یک بار نشده که دروازشو بسته نگه داره ! :1: به عبارتی با واژه ی Clean Sheet آشنایی نداره ! :1: حالا اگه بوفون نشد بازی با ما ... :np:

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال

ولی خوب همه چیز به تابستون ربط داره ، باید دید ماروتا چیکار میکنه ، اگر درست خرید کنه ، احتمال اینکه کونته تو فصل دومش سه گانه کنه هم هست

کونته همین امسال هم میتونه سه گانه کنه: سری آ - کوپا - سوپر جام ایتالیا

ولی خب سه گانه ای که توش لیگ قهرمانان باشه یه چیز دیگه اس!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

ترکیب احتمالی دو تیم

تصویر

JUVE_HFZ

JUVE_HFZ

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
مگه ویدال محروم نیست ؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^^ نه فرهاد اشتباه نوشته. :1: منظورش متری بوده ! :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

مگه ویدال محروم نیست ؟

نه دوست عزیز ویداال محروم نیست و تنها بازیکن محروم متری است !

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
مصاف چهل و چهارم یوونتوس و نوارا .

یوونتوس و نوارا 43 بار به مصاف هم رفته اند که نتیجه ی آن 21 برد برای یوونتوس ، 15 مساوی و7 برد برای نوارا بوده است .

همچنین این دو تیم 25 بار در سری آ به مصاف هم رفته اند که 14 برد برای بیانکونری ، 2 برد برای نوارا و 9 مساوی ثبت شده است .

در مصاف این دو تیم یوونتوس توانسته 80 بار دروازه ی نوارا را باز کند که 46 بار آن در سری آ بوده و همچنین 44 بار دروازه ی خود را فرو ریخته دیده که 18 بار آن در سری آ بوده است .

در 12 بازی ای که در خانه ی نوارا برگزار شده 6 برد برای یووه ( آخرین برد 9 / 5 / 1954 ) ، 2 برد برای نوارا ( آخرین برد 29 / 4 / 1951 ) و 4 بازی نیز با نتیجه ی مساوی ( آخرین مساوی 19 / 3 / 1956 ) به پایان رسیده است .

21 گل برای یووه و 10 گل برای نوارا .

جامپیرو بونیپرتی با 8 بازی و خود او به همراه هنسن و ویوولو با 4 گل رکورددار یوونتوسی ها مقابل نواراهستند.

بهترین برد یووه در خانه ی نوارا ، برد 6-0 در فصل 53-1952 و بهترین برد نوارا در خانه برد 3-1 فصل 51-1950 بوده است .

متداول ترین نتیجه در نوارا هم 0-0 بوده که 3 بار اتفاق افتاده است .

نتیجه ی 10 بازی اخیر یوونتوس و نوارا مقابل هم :

تصویر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

تصویر

نوارا - یوونتوس

زمان : یک شنبه 10 اردیبهشت ماه 1391

مکان : استادیوم سیلویو پیولا

حسین ، ساعت بازی معلوم نیست؟ :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین ، ساعت بازی معلوم نیست؟ :1:

اضافه کردم ! بازی راس ساعت 17:30 خواهد بود

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بازم میگم چزنا نوارا و لچه سخت ترین بازی هامون هستن که خوشبختانه چزنا رو رد کردیم نوارا اخرین شانسش رو جلوی ما تجربه میکنه دقیقا مثل چزنا بازی های ما نسبت به میلان خیلی سخت تره همشون با تیم های در حال سقوطه که بردنشون خیلی سخته مخصوصا اگه بخوان دفاعی بازی کنن و به تک امتیاز راضی باشن

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
دوستان بازیهای میلان با چه تیمهایی هست؟؟؟؟4 بازی مونده و من فقط بلدم بازی بعدیشون با سیه نا و بعدترش با آتالانتا است.دوتا باقیموندشو هر کی بلده بگه.

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
به نظرم به راحتی این بازی رو می بریم من بیشتر از اینا ناراحت بازی با کالیاری هستم همیشه از دو تا تیم که جلو یووه بازی می کردیم بدم میومد یکی کالیاری یکی کاتانیا ! :np: واقعا تیمای چندشی بودن!!! :kick: همیشه بازیه یووه با اینا جز اعصاب خوردی واسم چیز دیگه نداشته. :mad:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بازی خیلی سختیه . نوارا یه جورایی تو قهرمانی نقش بسزایی رو ایفا می کنه . ولی فکر می کنم همون 1-0 یا حداکثر 2-0 ببریم

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

دوستان بازیهای میلان با چه تیمهایی هست؟؟؟؟4 بازی مونده و من فقط بلدم بازی بعدیشون با سیه نا و بعدترش با آتالانتا است.دوتا باقیموندشو هر کی بلده بگه.

ميلان به ترتيب با "سيه نا-آتالانتا-اينتر ميلان-نوارا‏"‏ بازي داره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی