پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چیرو ایموبیله

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
254 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

ایموبیله :

" می دونم که روزنامه ها در مورد حضور داشتن من در ترانسفر خبرهایی رو منتشر می کنن اما من قبل از تعطیلات با پرزیوسی صحبت کردم و اون به من گفت " از جنوا جدا نخواهم شد " اما من دوست دارم به یوونتوس برم ، تیمی که برای قهرمانی مبارزه میکنه نه برای فرار از سقوط به دسته ی پایین تر ، همیشه اسم خودم رو کنار دروگبا و یورنته می بینم شاید این یک بزرگنمایی باشه اما من برای بازگشت به یوونتوس آماده ام چونکه این فرصتیه که میتونه زندگی ورزشیم رو متحول کنه "

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
گفته میشه فردا یه جلسه ای برای برگردوندن چیرو به یووه بین دو باشگاه انجام میشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اینطور که بچه ها میگن 4.5 میلیون برای نصف مالکیتش خواستن. ما اوله فصل نصف مالکیت ایموبیل رو 4 میلیون یورو فروختیم ، فکر نمیکنم 500 هزار دلار همچین رقمِ زیادی باشه. هر چند بر اساس ترنسفر مارکت ، قیمتِ ایموبیله 6 7 میلیون یورو اعلام شده.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
از حضور ایموبیله استقبال میکنم.این تیم به تجربه ی بین المللی احتیاج نداره! چون نهایتا بعد از سلتیک ما یه مرحله ی دیگه مهمون لیگ قهرمانان خواهیم بود و الوداع...خب چرا بازیکنی جذب نکنیم که لااقل در سری آ باهاش بتونیم بهتر جولون بدیم و چه کسی بهتر از ایموبیله؟ البته اگر پریتزیوسی اجازه بده!

یه چیزی هم بگم! ایموبیله خیلی هم محصول آکادمی یووه نیست! :1: از 12 سالگی تا 18 سالگی در تیم سورنتو کالچو توپ زده.

ویرایش:

تصویر

:fts:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
مثل اینکه کانال رسمی جنوا اعلام کرده در جلسه امروز عصر ماروتا و پرتزیوسی توافقی برای بازگشت اموبیله به یوونتوس حاصل نشده ! اموبیله میتونه یه گلزن قهار بشه در اینده ولی فعلا هیچ چیزی بیشتر از ماتری و کوالیارلا نداره برای ارائه دادن ، به نظرم بهترین راه برای حل مشکل خط حمله یووه ، خرید بازیکن مناسب و خوب نیست ، فروختن یک نفر از بین کوا و ماتری هستش !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
تا گوساله گاو شد دله صاحاحبش آب شد ! بگذارید یه چند سال دیگه بگذره این گوساله گاو بشه ! این اموبیله به نظر من هیچ دردی از یوونتوس دوا نمیکنه ! ایموبیله اگر در سطح همین متری و کوا نباشه بیشتر نیست !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

مدیر برنامه های ايموبیله در مورد مذاکرات جنوا - یوونتوس :

" پیشرفتی حاصل نشده ، چیزی برای گفتن ندارم ؛ باز هم در این مورد صحبت و مذاکراتی خواهیم داشت ، باد دید که چه نتیجه ای بدست میاد "

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
فرهاد؟ توی خونه هم همینطوری هستی؟ یعنی راه میری نکاته منفی همه چیز رو در میاری عنوان میکنی؟ :1:

تا گوساله گاو شد دله صاحاحبش آب شد ! بگذارید یه چند سال دیگه بگذره این گوساله گاو بشه ! این اموبیله به نظر من هیچ دردی از یوونتوس دوا نمیکنه ! ایموبیله اگر در سطح همین متری و کوا نباشه بیشتر نیست !

مگه لواندوفسکی وقتی اومد دورتموند کی بود؟ تو لیگه لهستان 18 گل به ثمر رسونده بود.
حالا به نظرت سری بی سطحش پایین تر از لیگه لهستانه؟ ایموبیله اونجا 28 گل به ثمر رسوند.

میدونم ایموبیله نمیتونه به یکباره خط حملمون رو دگرگون کنه ولی به نظرم هیچی نباشه بازی کردنش مصادف با پیشرفتشه ، یعنی میشه اطمینان داشت در صورت بازی کردنش حداقل در آینده یه چیزی بدست میاری ولی متری و کوا پیشرفتشون رو کردن ، دیگه بیشتر از این نمیشن.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
ایموبیله از لحاظ روانی تو سطح به مراتب بالاتری نسبت به کوا و ماتری قرار داره و خوب خیلی دوست دارم که به تیم اضافه بشه و در آینده بتونه بار تهاجمی یووه رو به عهده بگیره ولی اون مهاجمی نیست که ما لازم داریم . اگه ایموبیله قدرت تمام کننده فوق العاده ای هم داشته باشه (که نداره) باز ما کسی رو نمیخوام که فقط قدرت تمام کنندگی بالایی داشته باشه . فعلا بازیکنی میخوایم که بتونه برای خودش موقعیت ایجاد کنه و هم موقعیت برای بقیه بازیکن ها بسازه (مثل ووچینیچ) + قدرت تمام کنندگی بالا که این یکی رو ووچینیچ اصلا نداره . از حضورش استقبال می کنم در صورتی که مهاجم بزرگی هم به تیم اضافه بشه . مهاجم ها اینطوری بشن خوبه دروگبا ایموبیله جووینکو ووچینیچ (کوا یا ماتری) یکی از اینا با بنتنر فروخته بشن .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

فرهاد؟ توی خونه هم همینطوری هستی؟ یعنی راه میری نکاته منفی همه چیز رو در میاری عنوان میکنی؟ :1:

مگه لواندوفسکی وقتی اومد دورتموند کی بود؟ تو لیگه لهستان 18 گل به ثمر رسونده بود.
حالا به نظرت سری بی سطحش پایین تر از لیگه لهستانه؟ ایموبیله اونجا 28 گل به ثمر رسوند.

میدونم ایموبیله نمیتونه به یکباره خط حملمون رو دگرگون کنه ولی به نظرم هیچی نباشه بازی کردنش مصادف با پیشرفتشه ، یعنی میشه اطمینان داشت در صورت بازی کردنش حداقل در آینده یه چیزی بدست میاری ولی متری و کوا پیشرفتشون رو کردن ، دیگه بیشتر از این نمیشن.

قیاس لواندوفسکی با ایموبیله مع الفارغه ! از لواندوفسکی کسی انتظار چندانی نداشت ! ولی اینجا توی یوونتوس انتظار ها خیلی بالاست ! همه ایتالیا الآن زوم کردن روی یوونتوس ، ترانسفر هاش ، لاین آپ هاش ، نتایجش ! شاید ایموبیله آمار خوبی داشته باشه ولی مشکل خط حمله یوونتوس چیزی فراتر از اینیکه که بشه با ایموبیله جمعش کرد ! وقتی از اسم های بزرگی چون فن پرسی و هانتلار و همین یورنته به ایموبیله میرسیم واضح که مشکل حادتر از این حرفاست !

ایموبیله تو سری بی خوب بوده و گلزن بوده ! الآن در جنوا در 18 بازی 5 گل زده ! یعنی کاره شاقی نکرده که قابل ستایش باشه. ایموبیله که بیاد بازم مشکل یوونتوس همین خواهد بود بازم ما در خط حمله مقابل سلیتک و پارما امثال الهم به مشکل بر میخوریم ! بازم کونته تردید میکنه که به تجربه کوالیارلا اعتماد کنه یا به موقعیت سنجی متری یا به بی تجربگی ایموبیله ! یوونتوس یکی و میخواد که هم با تجربه باشه هم فرصت طلب شخصا اگر نیکولاس آنلکا هم بیاد یوونتوس من راضی ام !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
منم با عباس موافقم..الان ما به مهاجمی نیاز داریم که خلاق باشه و از اون طرف قدرت بدنی بالا و شم گلزنی خوبی داشته باشه...اکثر تیم های ایتالیایی تو مصاف هاشون با یووه پر تعداد تو 1/3 خودی دفاع میکنن و یووه به مهاجمینی با این ویژگی ها نیاز داره...ایموبیله شاید در آینده بازیکن خوبی بشه ولی حداقل تو این بازه زمانی کم(تا آخر فصل) چیزی رو به خط حمله ما اضافه نمیکنه...ما الان تو وضعیت اورژانس قرار داریم و فرصت آزمون و خطا اونم تو این مقطع از فصل برای یووه وجود نداره...

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

انریکو پریزیوسی

"چیرو در بازار نقل و انتقالات نیست. او جنوا را ترک نخواهد کرد چون ما باید از سقوط نجات پیدا کنیم."

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
اصن چیرو میخواد بیاد چه چیزی رو به تیم ما اضافه کنه؟ اینهمه در موردش حرف زده میشه واقعا این بچه چه چیزی بیشتر از مهاجمین فعلیمون داره که مدیر تیممون در به در افتاده دنبالش و داره ناز پریزیوسی رو میکشه؟ ما مشکلمون الان نداشتن مهاجم خلاقه.مشکل ما اینه که مهاجمامون نمیتونن موقعیت برای خودشون درست کنن.نمیتونن تیم رو توی شرایط حمله نگه دارن.تموم کننده نیست.چیرو جواب کدوم یک از این مشکلات مارو میخواد بده؟ غیر از اینه که میخواد بیاد مثل خیلی از مهاجمین دیگه که اومدن و رفتن بشه یه نیمکت نشین و آینده اش خراب بشه؟واقعا حیف نیست؟ من خودم بارها گفتم مشکل ماروتا کمبود بودجه هست ولی واقعا اصلا حتی ذره ای فکر فوتبالی این بشر کار نمیکنه. بهتره ماروتا رو بزارن مدیر مالی باشگاه.چون تنها چیزی که توش نوان داره همینه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
چقد اخبار گوناگونی تو سایت ها هست اینی که من خوندم این بود که گفتن اگه برای ایموبیله جانشین پیدا کنیم می دیمش یووه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نکته ای که در بازی با جنوآ تو ذوق من زد،بازی ضعیف ایموبیله بود... کلا به دلیل ضیق وقت ( :1:) خیلی فرصت پیگیری وضعیتش رو نداشتم و فقط وقتی گل میزد اسمش رو میشنیدم.زدن گل های کم رو هم میذاشتم به حساب کار با مربیان تدافعی مثل دلنری که اون شوقی که زمان برای حمله به تیمش میده رو نداشتن و در واقع خلق موقعیت های کم توسط جنوآ رو عامل اصلی گل نزدن هاش [بر خلاف سری ب] میدونستم. ولی در بازی با یووه،نشون داد که بر خلاف فیزیک مناسب و قد و قواره ی خوبی که داره،قدرت بدنی مناسبی نداره! واقعا از نظر بدنی ضعیف بود و اصلا نمیتونست توی کورس با بارتزالی و بونوچی قرار بده خودش رو.از دقیقه ی 60 به بعد هم که رسما داشت راه میرفت.واقعا اون شب داشتم به این فکر میکردم که با این وضعیت،یوونتوس سود کرده که ایموبیله رو پس نگرفته از جنوآ. با این روند و کیفیتی که ایموبیله از خودش بروز داده در اولین فصلی که به صورت جدی داره در سری آ بازی میکنه،من که خیلی امیدوارانه به آینده اش نگاه نمیکنم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
- رسانه های ایتالیایی نوشتند که ایموبیله تنها تحت 2 شرایط به در تابستان به یووه میاد : 1- سقوط جنوا 2- جدایی همزمان ماتری و کوالیارلا البته در صورت سقوط جنوا، جدایی ـه ایموبیله قطعی ـه و حتی اگه به یووه هم نیاد به یکی دیگه از تیم های سری آ میره که کالیاری، کیه وو و کاتانیا از گزینه های احتمالی هستند.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- چیرو در این فصل 34 بازی ( 33 بازی سری آ × 1 بازی کوپا ) برای جنوا و 7 بازی ملی انجام داد ! در 34 بازی با پیراهن جنوا ، 5 گل زد و 3 پاس گل داد . نیمی از مالکیت او مال جنوا است و نیمی دیگر مال یوونتوس .

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
قرار داد ایموبله یک فصل دیگه به صورت اشتراکی با جنوا تمدید شد

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
نصف مالکیتش 2.75 میل یورو از جنوا خریده شد و با همین مبلغ نصفش به تورینو فروخته شد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
^^^ - یکی از توافقات و قول های مدیران یووه به تورینو برای خرید اوگبونا به دست اوردن ایموبیله و تحویلش به تورینو بود که انجام شد ! یه جورایی بهشون باج دادیم ! ولی امیدوارم این حرکت حداقل باعث بشه روابط بین دو باشگاه کمی بهتر بشه ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی