پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چیرو ایموبیله

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
254 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مطمئنی محمد ؟ فکر کنم فصل پیش مالکیت اشتراکی بود (از ژانویه) و برای این فصل هم تمدید شد.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
آره رضا ! فکر کنم من اشتباه کردم. یادمه که اواسطِ فصلِ قبل اعلام شد که یووه نصفِ مالکیتِ ایموبیله رو داده به جنوا. باز ابهام داره ولی این خبری که سایتِ یوونتوس کار کرده : The Campania-born striker spent last season on loan at Pescara, but his registration saw him jointly owned by Juventus and Genoa. This co-ownership deal has been renewed از اونجایی که از خیلی وقت پیش معلوم بود ایموبیله تو جنوا ست برای فصلِ بعد ، من اینطوری برداشت کردم که 1 سالِ دیگه تمدید شده مالکیت مشترکش. پ.ن : حق با توئه ولی رضا 100%. :1: ابهام کجا بود آخه ؟ :fp:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من بعید میدونم این امار فوق العادش رو در سری ا هم تکرار کنه دیگه نه وراتی پشت سرش هست و نه زمن هجومی مربیشه به هر حال به نظر من یووه با فروش نیمی از مالکیتش ضرر نکرد نهایتا اگه پیشرفت کرد مثل سبا برش میگردونیم حالا با یه مقدار هزینه بیشتر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امیدورام تو جنوا بترکونه حمید جان ، اگر قرار بود همه ی درخششش به این عوامل بستگی داشته باشه چرا اینسینه اینطوری گل نزد؟ ایموبیل واقعا عالیه ، لوکا تونی هم که حسابی ازش تعریف کرده بود و گفته بود که تو ایتالیا با استعدادها مثل پیرمرد رفتار میشه وگرنه ایموبیل تو تمرینات هم نشون داد چه بازیکن با استعدادیه

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
بعضی اوقات فکر میکنم ما چقدر نامرد هستیم ! تا حالا فکر کردید چقدر در حق کسی مثل ایمموبیله داریم ظلم میکنیم ؟ باشگاه رو نمیگم ها ! دارم خودمون یعنی هوادار ها رو میگم !! تو این همه مدت خیلی خیلی دقت کردم و دیدم از این همه کاربر شاید فقط 2-3 نفر اسمی از این بازیکن برده باشن !! بعضی ها هم میگن باشگاه داره در حق این افراد ظلم می کنه ولی به نظر من ظلم اصلی رو ما داریم در حق این بازیکن با استعداد می کنیم ! وقتی ما همه دنبال ستاره و بازیکنان تیم های دیگه هستسیم دیگه از باشگاه چه توقعی می ره ؟!؟ ایمموبیله توی پسکارا و فقط با بودن وراتی 28 گل در 32 بازی زد !! میخوام بدونم اگه همین مهاجم بیاد کنار ووچینیچ و جووینکو و جلوی پیرلو و مارکیزیو چندتا گل می تونه بزنه ؟! میگید پسکارا هجومی بود خب مگه یوونتوس پارسال هجومی نبود و نیست ؟! مگه ما سال قبل توی هر بازی بالای 20-25 تا شوت سمت چارچوب حریف نمی زدیم ؟! خوب ما هم هجومی هستیم پس چرا ایمموبیله نباید به یوونتوس برگرده ؟ عباس جون تو که میگی از جذب نشدن بازیکنان ایتالیایی ناراحت هستی فکر نمی کنی ما خودمون مقصر این اتفاق ها هستیم ؟ چیرو ایمموبیله از همین الان باید توی یک باشگاه بزرگ مشغول بشه چون توی سن رشد است و اگه توی یک باشگاه بزرگ رشد کنه میشه یک مهاجم بزرگ ! اگه توی جنوا رشد کنه دیگه هیچقوت بزرگ نمیشه .....

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
حسین پس میخواد مقصر عمه من باشه ؟ مقصر خودمونیم که به جوونا بها نمیدیم و افتادن دنبال خارجی ها . این سیاست که باشگاه در پیش گرفته اصلا به سیاست قدیم باشگاه نمیخوره . ایزلا آساموا لوسیو آرمرو حالا مثلا فان پرسی و ... . کلا تیم رو از حالت ایتالیایی بودن خارج کردن . تازه کمال می گه آساموا می تونه مارکیزیو رو نیمکت نشین کنه . با این روند دیگه تیم ایتالیا هم دیگه نمیتونه به یوونتوسی ها دل خوش کنه . جام جهانی خوبی برای ایتالیا نمی بینم ایموبلیه هم از این قاعده مستثنی نیست .میشد برای جام جهانی روش حساب کرد که حیف

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6368 ارسال
  • LocationRasht

ایمموبیله توی پسکارا و فقط با بودن وراتی 28 گل در 32 بازی زد !! میخوام بدونم اگه همین مهاجم بیاد کنار ووچینیچ و جووینکو و جلوی پیرلو و مارکیزیو چندتا گل می تونه بزنه ؟!

حسین، ضمن اینکه سری B در بسیاری از جهات، لیگی بمراتب پیچیده تر از سری A ست. اونجا برخلاف سری A که یه سری تیم ثابت داره با مربی، سیستم و نفراتی که ممکنه چندین سال دست نخورده باقی بمونه، دائم در حال تغییره و پر از تیم های گمنام و کمتر شناخته شده ست
اونجا چون باشگاه های کوچیکتر و مردمی تری حضور دارن، خصلتهای فرهنگی، یادگارهای تاریخی و ویژگیهای اجتماعی تنیده شده دربطن جامعه، نقش پررنگ تری در مقایسه با سری A ایفا میکنن. اولتراها در اونجا برخلاف سری A که یمقدار شسته رفته تره، همه گروه ها و طبقات اجتماعی و دربر میگیره و خیلی چیزهای دیگه ...

هنوز یادمون نرفته که در اون فصل خاطره انگیز الکس و ترزگه سرجمع 35 تا گل زدن. این بنده خدا با 28 گل و چندین و چند پاس گل ... :confused2:

در مورد حضورش در جنوا گفته :

خیلی راضیم و از همون روز اول محبت مردم رو احساس کردم و نشون دادن که از حضورم خوشحالن. اونا کاری میکنن که حس میکنی تو خونه خودت هستی. بازی در این باشگاه بزرگ مایه غرور و افتخار منه. با بحران اقتصادی اخیر، فرصت های بیشتری بنسبت سالهای پیش در اختیار ما جوونا قرار میگیره ( :np: ) من رفتم جنوا، وراتی رفت PSG و اینسینیه به ناپولی .. کارهای بزرگی همراه پسکارا انجام دادیم و حالا فرصت بزرگی نصیبمون شده »

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من موندم شما طرفدارا هم خر و میخواین و هم خرما رو !!! از یه طرف میخواین یووه تو ل ق نتیجه بگیره از یه طرفم میخواین کل تیم ایتالیایی باشه و همه جوانای ایتالیایی تو ترکیب تیمی بازی کنن که برای هر سه جام مدعی هستش تیم های بزرگ که مدعی کسب جام هستن نهایتا میتونن از یک یا دو تا جوان با استعداد در ترکیب اصلی استفاده کنن پس انتظار نداشته باشین هم مارونه هم ایموبیله و هم بواکیه سورنسن پوگبا ال کادوری اسپوزیتو لیالی و... همشون تو ترکیب فیکس باشن اگه میخوایم در ل ق نتیجه بگیریم اونم به طور مداوم خرید ستاره از سایر لیگ ها یه امر اجتناب ناپذیره من نمیگم به جوونا اعتماد نکنیم من میگم هر فصل روی یکی یا نهایتا دو نفرشون زوم کنیم و بقیه رو قرض بدیم ایموبیله باید تو سری ا هم خودش رو نشون بده دیگه اون وقت جای هیچ تردیدی نمیمونه !

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من یکی که اینجوری نیستم .من دوست دارم بازیکنها از ملیتهای مختلف باشن و تا 4 تا ایتالیایی برام قابل قبوله اما اون 4 نفر بهترینهای ایتالیا باشن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21140 ارسال
- چیرو ایموبیله درباره وضعیت خودش مصاحبه ای رو انجام داده : * احساس می کنم که مربی به من اعتماد داره و این حس خوبی رو بهم میده. * جنوا تیم بزرگی هست و اومدم که خودم رو نشون بدم. * این فصل میخوایم که هوادارانمون رو خوشحال کنیم و با تمام قدرت خواهیم جنگید. * بازیکن جنوا هستم ولی همیشه از اینکه جزئی از مجموعه یووه بودم به خودم افتخار می کنم. * خیلی دوست دارم روزی دوباره برگردم یووه و اونجا گلزنی کنم.

AGH

AGH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 132 ارسال

* خیلی دوست دارم روزی دوباره برگردم یووه و اونجا گلزنی کنم.

من اشاره میکنم به اینکه کاسانو بعد رفتن از میلان زده کاسه کوزه برلوسکونی رو شکسته!!!
باز دم این ایموبیله گرم!!!

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
ایمبویله ، در اولین بازیش در سری آ برای جنوا گل زد ، قشنگ هم زد! :1: فکر کنم سال دیگه باید 12-13 میلیون خرج کنیم تا بتونیم نصف مالکیتش رو از جنوا پس بگیریم. :65:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ایمبویله ، در اولین بازیش در سری آ برای جنوا گل زد ، قشنگ هم زد! :1:
فکر کنم سال دیگه باید 12-13 میلیون خرج کنیم تا بتونیم نصف مالکیتش رو از جنوا پس بگیریم. :65:

تازه پرتزیوسی هزار جور کلک سوار میکنه که یووه نیاد...میدونید که پرتزیوسی سگ درگاه عموزاده های میلانیه....

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
ایموبیله از اون مهاجم های کلاسیکه که تموم کنندگی خاصی داره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21140 ارسال
^^
- دقیقا، ایموبیله یک مهاجم کلاسیک هست که توی گلزنی تبهر خاصی داره، با این سن و سال نشون داده که شم گلزنی بالایی داره.
به جز دوره ای که توی یووه بود و البته 3 بازی هم بیشتر نکرد که نهایتا زمان زیادی هم بهش بازی نرسید، در بقیه تیم هایی که بوده حداقل یک گل رو زده.
دیگه اوج فوتبالش فصل پیش بود که نقش بسزایی توی صعود پسکارا داشت، 37 بازی و 28 گل زده خیلی آمار بالایی ـه !

دیشب هم در اولین بازی رسمیش برای جنوا گل زد، این گل رو از اینجا ببینید.
این حرکت ها رو شگرد داره ایموبیله، چند گلش توی پسکارا هم همین مدلی بود، حرکت پا به توپ بین مدافعین، تغییر مسیر و شوت به گوشه دروازه !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

چیرو ایموبیله :

" شرایط خوبی در جنوا دارم ؛ آرزوی من بازگشت به یوونتوسه ؛ ناپولی ؟ احساس خوبی نسبت به این تیم دارم ؛ در ترانسفر هر اتفاقی ممکنه بیفته "

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
" * دل پیرو * با من صحبت کرده و به خوبی به من مشاوره داده ، از جنوا تشکر می کنم و میخواهم در آینده به یوونتوس برگردم "

ایموبیله

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
من فصل قبل که شایعه خرید دسترو توسط یووه به وجود اومد، کلیپ گل هاشو دیدم ولی چیز خاصی تو تموم کنندگیش نبود که آدم بهش امیدوار بشه و خدا خدا می کردم یووه از خریدش منصرف بشه. ولی چیزی که تو بازیه ایموبیله میشه دید، تموم کنندگی های خاص و البته کلاسیکه که مهاجم های امروزی خیلی کم از این گلها می زنن، ولی چیرو تو این کارها تبحر داره. قبلا گفتم الان هم می گم که چیرو واسه ما بونیپرتی جدید خواهد شد، چون قیافش، مدل موهاش، رنگ موهاش، سبک بازیش و پستش همه به جیامپیروی بزرگ شبیه.

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
مصاحبه چیرو ایموبیله؛ جیووینکو عالیه، او در پارما استثنایی بود و حقشه که در یووه باشه. من در حال حاضر به جنوا فکر می کنم. اونا به من شانس بازی تو سری آ رو دادن و من هم می خوام براشون جبران کنم، بعد خواهیم دید که چه خواهد شد. بهتره برای یه تیمه کوچک بازی کرد تا اینکه توی یه باشگاه بزرگ رشد کنی. زمانی که در ژانویه جنوا به من پیشنهاد شد، من قبول کردم چون می دونستم این راه درست برای پیشرفت منه. احساس خوش شانسی می کنم و همه چیز داره در راه درستی برای جوانان ایتالیایی پیش میره. بحران اقتصادی به ما کمک می کنه چون باشگاه ها مجبورن از بازیکن های جوون استفاده کنند. تیم ملی زیر 21 سال قبلا بیشتر از بازیکن های سری B بود ولی الان بیشتر بازیکن ها از سری A هستند. بازی کردن جلوی یوونتوس برای من عجیب خواهد بود. من با تمرکز کامل بازی خواهم کرد چون یووه در حال حاضر رقیب ماست.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
امشب تیم زیر 21 ساله های ایتالیا با نتیجه 4 - 2 مغلوب تیم زیر 21 ساله های ایرلند شده ! این در حالی بوده که ایرلندی ها از دقیقه 37 ده نفره به بازی ادامه دادن و در دقیقه 83 نه نفره شدن !!! این در حالی بوده که در دقیقه 38 بازی وقتی نتیجه 1 - 1 بوده و با اخراج بازیکن ایرلند 1 پنالتی به سوده ایتالیا گرفته میشه چیرو ایموبیله این ضربه رو از دست داده . با اینکه ایتالیا صعودش به دوره بعد در زمان مربیگری فرارا مسجل شده بود اما جالبه تیمی که با فرارا حتی 1 شکست هم نداده بود حالا تو زمین خودش جلو تیم 9 نفره ایرلند اینطوری شکست خورده !!! + از اونایی که من میشناختم ماسی , مارونه , ایموبیله , گابیادینی بازیکنایی بودن که در ترکیب ایتالیا بودن که هرکدوم به نحوی با یووه قرارداد دارن .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی