پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چیرو ایموبیله

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
254 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با گل پیروزی بخشی که دقیقه 86 زد برای زیر 21 ساله های ایتالیا، به رقابت های یورو صعود کردند.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
^^^ رضا نتیجه ُ بازی چی شد :1: اگر منظورت این هست که گل ایموبیله باعث صعود ایتالیا شد باید بگم که اینطور نبود ، ایتالیا اگر حتی 2 - 1 شکست می خورد با توجه به نتیجه ُ بازی رفت در ایتالیا (1 -0 ) باز هم صعود می کرد. سوئد 2 - 3 ایتالیا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
^^ همینی که این آقاهه میگه :1:
Spoiler

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تا اینجا که نشون داده ، ارزش برگشتن به یوونتوس رو داره ، امیدوارم این فصل برای جنوا بالای 10 گل بزنه تا کاملا آماده به یوونتوس برگرده

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

چه خبر از ایموبیله؟ :1:
[img width=480 height=597]http://nrm.128pro.net/images/cc532d783a74.jpg[/img]

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کسی اشاره نکرد... امروز در بازی جنوا-ناپولی گل اول بازی رو به ثمر رسوند و جنوا 4-2 بازی رو واگذار کرد. این گل سومین گل فصلش محسوب میشد. وضعیت جنوا در جدول هم بده متاسفانه!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال
- تیمش دربی جنوا رو باخت، ولی تک گل تیمش رو زد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال
- چیرو داشت 3 امتیاز حساس برای تیمش می گرفت مقابل اینتر که در نهایت بد شانسی بازی مساوی شد. دقیقه 77 گل جنوا رو زد و از اینتر پیش اقتادند. درخشش نسبتا خوبی داشته و باعث شده که پالرمو و ناپولی خواهانش به خدمتگیریش بشند. گفته میشه که شانس پالرمو بیشتره و احتمال اینکه در ترنسفر زمستانه به سیسیل بره زیاده.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

:65: :65: :65: :65:
تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال
- قربون تعصبت ! :nish:

تصویر

تصویر

تصویر

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
گلشو دیدید؟ فوق العاده بود ، یاد گل الکس به رئال افتادم :گل: تا الان 5 گل و یک پاس گل داشته. امیدوارم تا آخر فصل تو همین جنوا بمونه ، آخر فصل به همراه گابیادینی به یوونتوس برگرده :wink2:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- مثل اینکه دیروز توی تمرینات با هم تیمی ـش از ناحیه سر برخورد می کنه و راهی بیمارستان میشــه ! :np: البته همون دیروز مرخص میشه و شب رو توی کمپ سپری می کنه. :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- چیرو تا اینجا ، برای جنوا 16 بازی کرده و 5 گل زده [ از 5 گل 3 تاش رو به ناپولی ، یووه و اینتر زده !! :222: :1: ] ، 2 پاس گل داده و 4 اخطار هم گرفته. یکی از اخطار هاش رو در برابر یووه گرفت ! به طور میانگین هر بازی 2.3 شوت میزنه و 64.3 درصد از پاس هاش به مقصد می رسن. در مقایسه با دیگر بازیکنان درصد پاس ـش پایین ـه ! پ ن : محمد اشتباه نمی کنی ؟ :1: توی پست صفحه اول تاپیک منظورم ـه ! قد چیرو رو نوشتی 180 ، توی سایت ها زده 178 :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من خیلی دوست داشتم برگرده یووه
اما با دیدن عکس زیر دوست دارم زودتر بیاد :cry2:
Spoiler

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
من عاشق چيرو ام!الان بزرگ ترين آرزوي فوتباليم اينه كه تو همين زمستون چيرو برگرده يووه.به سنش و بازي هايي كه ميكنه نگاه كنيد،ميشه يه مهاجم بزرگ رو تو آيندش ديد!به نظر من ميتونه زير نظر آنتونيو تو همين نيم فصل يكي از بهتريناي سري آ بشه در حدي كه ما رو از خريد يه مهاجم بزرگ تو تابستون منصرف كنه! فقط خدا كنه همين زمستون بياد،چيرو ميتونه يكي از اسطوره هاي ورزشي من بشه! :hc:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

دیروز ماروتا قبل از رفتن به جلسه ی اتحادیه ی فوتبال ایتالیا ، به هتل هلتون رفت و با مدیر برنامه های ایموبلیه شرایط این بازیکن رو بررسی کرد ، خبرنگار سکای همون موقع گفت که ماروتا چند دقیقه بعد قطعا با پرزیوسی صحبت میکنه اما پرزیوسی قبل از رفتن به جلسه به خبرنگارها گفت که ایموبلیه و بوریلو رو از دست نخواهد داد .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
مشکل یووه همین پریتزیوسیه! این آدم سگ در خونه ی عمو زاده های میلانی هست...من نمیدونم چرا ایموبیله رو دادن به جنوآ!؟ من باشم دزد هم دست این آدم و دلائورنتیس نمیدم.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
نگاه کن تو رو خدا اوله فصل نصفه مالکیته بازیکنی که 28 گل تو سری بی زده رو میدن به آدمه عوضی ای مثل این که بعدش برای پس گرفتنش مجبور شیم دو برابر پولی که دادن پس بدیم :np: هر وقت ایموبیله رو میبینم یاد حرفِ لوکا تونی میوفتم. لوکاتونی گفت "در ایتالیا با جوون ها مثل پیرمردها برخورد میشه ، ایموبیله عالی بود ولی اونو قرض دادن :np: " قبول دارم یه بازیکن باید تجربه کسب کنه ولی خوب بعضی ها مثل همین پوگبای خودمون انقدر استعداد دارن که تو تیم های بزرگ باید بازی کنند و همونجا تجربه کسب کنند ، یک بازی تو تیم های بزرگه برابر با 5 بازی برای تیم های متوسطه. خود کونته وسطای فصله پیش گفت که یکسال مربیگری در تیم های بزرگ برابر با 4 سال مربیگری در تیم های متوسطه.

Donnie Darko

Donnie Darko

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 98 ارسال
امروز هم تو خبرا بود که از ایموبیله و گابیادینی یکی تو ژانویه قراره بیاد.....
[/size]
[/size]به نظر من ایموبیله مناسب تره......ولی فک کنم اگه تلاش کنه ماروتا راحت بتونه نصف دیگه مالکیتشو هم بگیره....
[/size]
[/size]هر چند که گابیادینی داره هر بازی گل میزنه واسه بولونیا.....امروز هم یه گل زد....

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
الان داشتم نگاه میکردم از جنوا سالانه 700 هزار یورو حقوق میگیره ، یعنی فقط 100 هزار تا بیشتر از پوگبا :1: میدونم تاثیری که لوپز و دروگبا روی تیم میزارن به مراتب بیشتره ، شاید ایموبیله یکی بشه مثل متری و کوا (همین الانش متری و کوا تو هر تیمه دیگه ای از سری آ بازی کنن یه مهاجمه بترکون میشن) ولی خیلی دوست دارم ایموبیله برگرده ، واقعا فکر میکنم میتونه بهترین گلزنمون بشه. نا سلامتی یک فصل کنار وراتی بازی کرده ، کسی که کپی کمرنگی از پیرلوئه ، خوب میدونه چطور حرکت کنه که پاس های پیرلو باعث گل زنیش بشه :گل:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی