پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا 0 - 5 یوونتوس ( هفته بیست و هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
252 پاسخ برای این موضوع

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

تصویر

فیورنتینا - یوونتوس

شنبه 27 اسفند 1390 ، 17 مارس 2012

ساعت 23:15 به وقت تهران

مکان: ورزشگاه ارتیمو فرانکی

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خب رسیدیم به اولین بازی از سری بازی های سختی که پیش رو داریم . نیم فصل اول هم تیم ثابت کرد که تو این بازیها بهتر نتیجه میگیره . روند پیروزیهامون از این بازی شروع میشه بدون تساوی و باخت چندین هفته رو طی میکنیم .

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

خب رسیدیم به اولین بازی از سری بازی های سختی که پیش رو داریم . نیم فصل اول هم تیم ثابت کرد که تو این بازیها بهتر نتیجه میگیره . روند پیروزیهامون از این بازی شروع میشه بدون تساوی و باخت چندین هفته رو طی میکنیم .

این اصلا منطقی نیست که تیم توی بازی های مهم بهتر باشه
بازی با میلان رو کسی نیست که از یاد برده باشه

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
من خیلی امیدوارتر شدم با دیدن بازی امروز. :dreamy: با اینکه خیلی عصبیم از وضعیت فعلی ولی امیدوارم که مسیر تیم دوباره به سمت روزای اول فصل بچرخه.بودن کونته روی نیمکت برگ برنده ما نسبت به بازی با جنواست. قول می دم که اگر بوریلو نباشه انشالا این بازی رو ببریم!!! :confeti: :guntootsmiley:

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
:-"اگه مثل امروز بازی کنیم بونوچی و بوریلو هم تو ترکیب نباشند انشاالله میبریم.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
نمیدونم و ندیدم بازیکنی به نام ایموبیله که تا حالا 21 گل زده تو سری ب در 30 بازی...... کسی بازیش دیده ایا مهاجمی مرده خور است یا اینکه مثل کریستان رونالدو است؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی هفته های اخیر اکثر بازی های یوونتوس و فیورنتینا هم زمان بوده و من مجبور بودم دو تصویر همزمان بزارم تا هم خودم و هم سلیم بازی رو ببنیم ! واقعا از وقتی دلیو روسی سرمربی فیورنتینا شده روند تیمی خیلی خیلی خوبی پیدا کردن و فوتبال زیبایی بازی می کنند و مشکل اصلیشون دقیقا مثل خود ما توی زدن ضربات اخره که خودتون حساب کنید امائوری مهاجم اول و اصلی اوناست :دی: به هر حال نسبت به 5 - 6 بازی اخیرمون خیلی بازی سخت تری خواهیم داشت و بازی هم توی زمین فیورنتینا برگزار می شه و همین موضوع کار رو سخت تر می کنه !!

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

واقعا از وقتی دلیو روسی سرمربی فیورنتینا شده روند تیمی خیلی خیلی خوبی پیدا کردن و فوتبال زیبایی بازی می کنند و مشکل اصلیشون دقیقا مثل خود ما توی زدن ضربات اخره که خودتون حساب کنید امائوری مهاجم اول و اصلی اوناست :دی:

حسین به خداوندیه خدا قسم که آمائوری هم از مهاجمای فعلیمون ( متری - بوریلو ) با تعصب تر بود هم گل زن تر !

نکته خیلی جالبه این بازی اینه که آمائوری قطعا خودشو جر میده تا تو این بازی گل بزنه .

اون کاری که کونته با اون کرد حتی نذاشت با تیم تمرین کنه واقعا حرکته غیره انسانی بود !

چیزی که باعث شد من همیشه آمائوری رو 1 بیانکونری اصیل بدونم این بود که بعده این ظلمه عینی و تباه کردنه دوران بازیگریش کردن , حتی 1 کلمه هم پشت سره یووه حرف نزد .

بدون تعارف میگم دوس دارم آمائوری بهمون گل بزنه بعد بیاد جلوی کونته فقط و فقط نگاش کنه !

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

حسین به خداوندیه خدا قسم که آمائوری هم از مهاجمای فعلیمون ( متری - بوریلو ) با تعصب تر بود هم گل زن تر !

نکته خیلی جالبه این بازی اینه که آمائوری قطعا خودشو جر میده تا تو این بازی گل بزنه .

اون کاری که کونته با اون کرد حتی نذاشت با تیم تمرین کنه واقعا حرکته غیره انسانی بود !

چیزی که باعث شد من همیشه آمائوری رو 1 بیانکونری اصیل بدونم این بود که بعده این ظلمه عینی و تباه کردنه دوران بازیگریش کردن حتی 1 کلمه هم پشت سره یووه حرف نزد .

بدون تعارف میگم دوس دارم آمائوری بهمون گل بزنه بعد بیاد جلوی کونته فقط و فقط نگاش کنه !

منم دقیقا دوست دارم بشه ولی استوراری توو گل باشه که بوفون گل نخوره و هم یووه نبازه اون بازی رو.
الان بک گرانده کامپیوترم امائوریه و تعصیش واقعا مثال زدنی بود توو یووه.

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
آمائوری فصله پیش هیچ کاری واسه یووه نکرد...قبول دارم که 100 درصد از بوریلو بهتره...ولی حقه مربیه که بازیکنشو انتخاب کنه...کونته از اول گفت که نمیخوادش! آمائوری چنتا انتخابه قشنگ خوب داشت واسه رفتن ولی ترجیح داد بمونه دستمزدشو بگیره!!(فک میکنم بعده بوفون بیشترین پولو میگرفت)...حالا هر دلیلی هم که داشته باشه واسه موندن,حداقل اینطور به نظر میرسید که به خاطره کاهشه دستمزدش حاضر نیست بره! همین باعث تنفر هوادارا شد...ماروتا تو مصاحبه هاش از این رفتارش انتقاد کرد...حتی یکی تو ebay یا amazon(دقیق یادم نیست) گذاشتش برای فروش به قیمت 1 یورو! با همه این اوصاف کاره کونته غیره انسانی نبود که هیچ,خیلی هم منطقی بود...بازیکنی که پیرو برنامه های باشگاه نیست نباید تو تیمه اصلی باشه! تباه کردنه دورانه بازیگری؟؟؟ از نیم فصله پارسال همه میدونستیم دیگه تو تیم جا نداره...این همه انتخابه خوب داشت!! مارسی بهتره یا فیورنتینا؟؟؟... نه, بعده چاپیدنه جیبه باشگاه بیاد حرفم بزنه؟؟الان طرفه شاکیه ماجرا یووست نه امائوری خلاصه من که حاضر نیستم قیافشو ببینم چه برسه به اینکه گل هم بزنه :no:

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
خیلی بازی سختیه -توی این شرایط مساوی های پی در پی واقعا فیورنتینا رو بردن یه تلاش و همت مضاعف رو میطلبه.بودن آمائوری و انگیزش هم خطرات خاص خودش رو داره

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فقط همین مونده بود که امایوری بیاد بهمون گل بزنه بعد صاف وایسه تو چشامون زل بزنه و بعد هم روشو بر گردونه موهاشو بندازه پشت گوشش :1:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
احسان یجوری میگی میگی که انگار همچین کاری نکرده پارسال پالرمو رو یادت بیار تقریبا ابرومونو برد

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
اقایون و خانوماها تسلیت چون بونوچی صددرصد بازی بعد فیکسه.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

فقط همین مونده بود که امایوری بیاد بهمون گل بزنه بعد صاف وایسه تو چشامون زل بزنه و بعد هم روشو بر گردونه موهاشو بندازه پشت گوشش :1:

هرچی باشه 100 برابره جووینکو :sick: دوستش دارم :sad1:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

بونوچی دفاع بسیار خوبی هست. فشارها و انتقاداتی که بهش وارد میشه اون را توی این شرایط قرار داده، همین هفته پیش بود که با اخراجش از خود گذشتگی کرد و یووه را از یک گل نجات داد. امیدوارم امشب بدرخشه و ارزش های خودش را نشون بده، بونوچی به تنها چیزی که نیاز داره اعتماد بنفس هست و نباید به خودش اجازه بده که زیر سایه جورجو و بازاگلی گم بشه.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
انصافا تلخ ترین اتفاق فصل یووه میتونه باشه گل زدن امائوری و خوشحالی احتمالیش .... :lol:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

چه تسلیتی داره تو این وضعیت من نمیدونم . هر چی باشه از اینکه ویدال تو مرکز خط دفاع باشه که بهتره . چرا بدون اینکه شرایط تیم رو در نظر بگیرید اینطوری نظر میدید. با بودن کیه لینی و بارتزالی آره بهترین خبر ممکن نبودن بونوچیه . ولی تو این شرایط ....

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
مصاف صد و شصت و دوم ویولا و بیانکونری .

یوونتوس و فیورنتینا 161 بار به مصاف هم رفته اند که نتیجه ی آن 72 برد برای یوونتوس ، 53 مساوی و 36 برد باری فیورنتینا بوده است .

همچنین این دو تیم 145 بار در سری آ به مصاف هم رفته اند که 66 برد برای بیانکونری ، 31 برد برای بنفش پوشان فلورانس و 48 مساوی ثبت شده است .

در مصاف این دو تیم یوونتوس توانسته 271 بار دروازه ی فیورنتینا را باز کند که 234 بار آن در سری آ بوده و همچنین 182 بار دروازه ی خود را فرو ریخته دیده که 158 بار آن در سری آ بوده است .

در 72 بازی ای که در فلورانس برگزار شده 19 برد برای یووه ( آخرین برد 06 / 03 / 2010 ) ، 25 برد برای ویولا ( آخرین برد 13 / 12 / 1998 ) و 28 بازی نیز با نتیجه ی مساوی ( آخرین مساوی 17 / 04 / 2011 ) به پایان رسیده است . 79 گل برای یووه و 96 گل برای فیورنتینا !!!

بونیپرتی و شیره آ با 13 بازی و بته گا با 4 گل رکورد دار یوونتوسی ها در بازی با فیورنتینا هستند .

بهترین برد یووه در خانه ی فیورنتینا برد 4-1 در فصل 95 و بهترین برد خانگی فیورنتینا برد 5-0 در فصل 41 می باشد .

متداول ترین نتیجه در خانه ی فیورنتینا هم 1-1 بوده که 14 بار اتفاق افتاده است .

نتیجه ی 10 بازی اخیر یووه و فیورنتینا :

تصویر

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
یووتیچ به احتمال زیاد این به بازی نمیرسه.بازی با چزنا مصدوم شده و احتمال رسیدن به بازی چیزی حدوده 30 درصده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی