پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا 0-0 یوونتوس (هفته بیست و هفتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
205 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چقدر دلم برای این یوونتوس تنگ شده بود داریم فوق العاده بازی میکنیم جنوا رفته تو قوطی

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

چقدر دلم برای این یوونتوس تنگ شده بود
داریم فوق العاده بازی میکنیم
جنوا رفته تو قوطی

عجله نکن

یک قانون نانوشته ای هست که میگه اگه نزنی میخوری.
اگه تیم به همین روش ادامه بده گل میخوره

لینک:
http://www.sportlemo...2/v-379318.html

thanks

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
کلا حیف الیا که روی نیمکته بجاش باید جاکرینی بازی کنه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
یعنی ووچینیچ داره با غرور بازیکنان جنوا بازی میکنه خیلی خوب بازی میکنه یه پاس گل به مارکیزیو هم داد که نتونست تک به تک رو گل کنه بازیکنان جنوا هم از هر جایی توپ رو میندازن برا پالاسیو بلکه یه کاری بکنه اون جاکرینی هم فقط به درد 60 به بعد میخوره پ.ن : داور تا اینجا 3 تا پنالتی برا یووه نگرفته دیگه دارن از حد خودشون خارج میشن ویرایش : ووچینیچ یه پاس گل دیگه هم داد که ماتری تک به تک رو نزد ویرایش 2 : ریتزولی احمق ترین داور جهانه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این په په واقعا رو اعصابمه هر چی توپ بهش می دن الکی سانتر می کنه تا حالا یکی از سانتر ها به بازیکن های یوو نرسیده

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدایی جاکرینی داره خوب بازی میکنه فقط یکم با توپ کار اضافی انجام میده اگر یک راست سانتر کنه رو دروازه ، خیلی بهتره په په هم خوبه ، خدایی په په خیلی بدتر از این حرفها هم بازی کرده ولی امروز واقعا خوب سانتر میکنه ، یه سانترشو متری میتونست راحت گل کنه چه پنالتیه واضحی روی متری اتفاق افتاد ولی داور انگار نه انگار باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر من از سه تا پنالتی فقط یکیش پنالتی بود ! تیم داره نسبت به بازی های قبلی خیلی بهتر بازی می کنه ! ووچینیچ و پیرلو فوق العاده خوب هستن و می شه ازشون انتظار هر کاری رو داشت ! البته جنوا توی دفاع داره خیلی خیلی فشرده بازی می کنه تازه زمین هم کوچیکه و نمی شه حرکات عرضی انجام داد ! په په هم توی سانتراش دقت نمی کنه و همش به بازیکنان حریف می خوره !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از لحاظ تیمی نیمه اول هرکاری که برای زدن چند گل لازم بود کردیم، واقعا از لحاظ بازی تاکتیکی تیم ایرادی نداره، خیلی موقعیت های خوبی داشتیم و اگر به صورت انفرادی بازیکن ها ذره ای بیشتر دقت می کردند چندین موقعیت عالی گل داشتیم. امروز ازون روزایی که ووچینیچ تصمیم گرفته خوب بازی کنه ! همه کار کرد نیمه اول، راحت بازیکن جا می زاره و راحت موقعیت خلق می کنه. حتی خیلی خوب هم عقب میاد و دفاع می کنه. تحرک ووچینیچ نسبت به بازی قبل خیلی بیشتر شده. ازونطرف ولی په په راضی کننده نبود. اکثر موقعیت هاشو خراب کرد، اکثر سانترهاش بلوکه شد ولی با این حال تلاش و دوندگی زیادی داشت. درسته بازی کاملا یه طرفه بود، ولی اصلا نباید گذاشت توپ بیاد طرف خط دفاع چون خط دفاع واقعا نامنظم و بهم ریخته است. توپ ها راحت رد می شند و به سختی دفاع می شند. باید توپ رو تا میشه به همین شکل از دروازه خودی دور نگه داشت. درضمن دقیقه 1 بازی بوفون با یه واکنش خیلی خوب با نوک انگشت هاش یووه رو تو بازی نگه داشت.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
وقتی یه تیمی از چند بازیکن استفاده میکنن که بی مسوولیت هستن نمیشه توقعی بیش از این داشت.اون بازیکنها عبارتند از پپه و مخصوصا جاکرینی و البته یک مربی لجباز چقدر از روی شکم سیری انگار نه انگار بازی هست توپ رو از دست میدن فقط یک جمله از این به بعد ورد زبون ما هست XXXXXXXXX مدیر : توهین نکنید

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
نیمه اول با اینکه هیچ کدوم از دفاع هامون نبودن خوب کار کردیم هافبک وسط ها هم خوب بودن، بدترین بازیکن نیمه اول: جاکرینی - این عجوبه را از کجا پیدا کردن، من که تا حالا ندیدم با پای چپ سانتر کنه همیشه باید یک تو سر توپ بزهنه بیاره روی پای راست و بعد سانتر کنه، دفاع هم به راحتی فهمیده برای همین آماده هست که جاکیرنی توی سر توپ بزنه، بهترین بازیکن نیمه اول: جان لوئجی بوفون مخصوصا با اون واکنشی که اول کار نشون داد، اصلا استیل ایستادنش به دفاع اعتماد به نفس میده. احمق ترین داور دنیا: بدون تشریح

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
آقا ما نمیخوایم گل هایی که میخوریم نادیده گرفته بشه , میخوایم پنالتی های که اتفاق میفته واسمون گرفته بشه . واقعا که به این داوری . میلانی ها ماه قبل چنان جوی دادن که داور ها الان از اسم یوونتوس هم دیگه میترسن .....

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
جو ورزشگاه واقعا من رو از اینجا تحد تاثیر قرار داد چه برسه به بازیکنها! بازیه خیلی سرعتی و زیبا بود چیزی که کم دیده میشد تو بازی های یووه حداقل تو این چند بازی اخیر اولین نکته برام خطا به روی ماتری بود هم این صحنه هم صحنه ی که بازی قبل به روی دچلیه افتاد به عقیده ی من 100% خطا بود یووه با حمله ها و مالکیت توپی که داشت نذاشت دفاع هیچ تهدیدی بشه بغیر از چند زد حمله که به وجود اومد تمام بازیکنها در جریان بازی بودند و همه خوب بودند در حد خودشون چه بسا بیشتر من از بازی دچلیه و جاکرینی لذت بردم و البته ووچینیچ هم خیلی فعال تر و شاداب تر از بازیهای گذشته نشون داد تنها دلیلی که به گل نرسیدیم شاید خوب نشناختن چارچوب باشه بیشتر شوت ها زاویه نداشت و گرفتنش باری دروازه بان بسیار راحت بود

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اگه الکس والیا و میلوس هیچ کدوم نیان.......

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میریم برای یه تساوی دیگه اینبار در لوئیجی فراریس جنوا. میلان نیمه اول با تک گل نوچرینو لچه رو در سن سیرو برده...

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
نوچرینو بعد گلش به لچه خوشحالی دل پیرو رو انجام داده حرکتش خیلی مسخره بود ...

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بیشتر از این که از گل نزدن یووه حرص بخورم، از قضاوت داورهای ایتالیایی حرص میخورم. کاملا تحت تأثیر جو هستند. با اینکه مارکیزیو رو خیلی دوست دارم، ولی کم کم دارم به این نتیجه می رسم که واقعا وجودش تو زمین هیچ سودی برای یووه نداره په په کاملا رو مخ، 1 سانتر سالم نکرد، در حالی که موقعیت های خیلی خوبی برای انجام سانتر داشت. من تو این بازی 1 پنالتی دیدم که اونم روی ماتری بود، دیگه از اون تابلو تر نمیشد به نظرم الیا می تونه جانشین مناسبی برای په په و مارونه جانشین خوبی برای جاکرینی باشه.

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
:میلان گل زد.ای خدا....

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
احتمال بردمون خیلی زیاده من اصلا فکر نمی کنم مساوی کنیم،خیلی موقعیت داشتیم که بهترینش رو جاکرینی از دست داد...جنوا 2 تا موقعیت داشت یکی همون اول بازی که بوفون ضربه ی چیپ پالاسیو رو به کرنر فرستاد یکی هم ضربه سر جیلاردینو که به بیرون رفت،بازی کلا دست ماست،و ووچینیچ این نیمه رو عالی بود و پاسهای خوبی هم به جاکرینی و ماتری داد،تنها بازیکنی که این نیمه روی اعصاب بود کسی نبود جز په په که خیلی اضافه کاری میکرد و حاضر شرط ببندم فقط یکی از سانترایی که کرد از بازیکن رو به روش رد شد،اونی هم که رد شد اینقدر بلند بود که هیچ کس بهش نرسید...

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
حيف الكس

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
:shok:وای عجب شوتی بود..