پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا 0-0 یوونتوس (هفته بیست و هفتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
205 پاسخ برای این موضوع

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

میدونم و مطمئنم الکس فیکس نیست ولی امیدوارم واسه 15 مین هم شده بهش بازی بده

نمیدونم با بازی کردنه الکس ایا نتیجه عوض میشه !!؟؟؟

این تفکرات مربی هست که تیم رو هدایت میکنه نه بازیکن !!!

مطمئنا سیستم و تاکتیکی که مربی برای تیم در نظر میگیره یه مجموعه کلی است که نیاز به همکاری تمام بازیکنان با هم داره و یه الکس نمیتونه نتیجه رو عوض کنه !!
شاید بتونه وظایفی رو که بهش متحول شده رو به نحو احسن انجام بده اما برای نتیجه گرفتن تیم لازمه نه شخص !!!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
چرا همه اينقدر نا اميد هستيد؟‏!‏‏!‏‏!‏ آقا تيم مثه قبل خوب بازي نميكنه،درست... اما ديگه انقدرم انرژي منفي ندين قبل بازي. من به برد اميدوارم،چون يووه ديگه با تيمي مدارا نميكنه و خوده بازيكنا هم از مساوي خسته شدن ايشالا كه 3-1 يوونتوس ميبره O N L Y J U V E

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
امیدمون به بوریلو باشه؟؟؟؟؟

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
بازی هایی که یووه در 11 مارس انجام داده :

تصویر

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
بابا بونوچی که نیست ! ایشالله با توجه به حضور احتمالی ووچنیچ و ماتری بازی رو میبریم ! فقط ای کاش آله هم بازی کنه !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

متری: رقابت ادامه دارد

"نتایج کسب شده در بازی های اخیر جای حسرت دارد اما این پایان راه نیست.فصل برای ما به پایان نرسیده و ما فقط 2 امتیاز از میلان کمتر داریم و رویای اسکودتو به قوت خود باقی ست و سعی میکنیم تا آخر آن را حفظ کنیم.
هافبک های ما گل های زیادی به ثمر رسانده اند و این بخاطر تاکتیک و برنامه هایی است که در طول هفته تمرین میکنیم و کار تیمی است ، پس همه بازیکنان در اینباره قابل ستایشند.
مربی ترکیب هر بازی رو بر اساس آنچه که در طول تمرینات مشاهده میکند و همینطور کاراکتر تیم حریف انتخاب میکند.من بازی رفت دو گل برابر جنوا به ثمر رساندم پس امیدوارم که فوروارد مناسبی برای این بازی باشم
در مورد اخراج کونته، صادقانه همه ما بخاطر اخراج او بهت زده شدیم زیرا اعتراض او در حدی نبود که مستحق کارت قرمز باشد.
در هر صورت بازی یکشنبه به آنچه که ما در طول هفته انجام دادیم بستگی دارد،کونته در این چند روز به سختی با ما کار کرد.
ما تمام تلاشمان را با همکاری السیو در این بازی انجام خواهیم داد تا غیبت کونته در این بازی احساس نشود"

___________________________________________________________________________________________________________________

کوچکا: باید از این وضعیت یووه استفاده کنیم

"برای ویدال آسان نیست که در دفاع بازی کند زیرا چنین تغییر پستی به هیچ وجه کار ساده ای نیست.من می دانم بازی در دفاع چگونه است زیرا سال های پیش تجربه بازی در دفاع را در دفعات متعددی داشتم
جیلاردینو نیز برگشته.او و پالاسیو مهره های حیاتی ای برای ما هستند.ما در 5 بازی اخیر موفق به پیروزی نشدیم اما برد مقابل شاگردان کونته می تواند یک بازگشت فوق العاده برای ما باشد
من در باره آینده و اینکه چگونه میتواند باشد فکر نمیکنم.من در جنوا خوشحالم.نمایش من در ابتدای فصل خوب نبود زیرا من مدتی زما نیاز دارم تا به شرایط ایده آل برسم.الان آماده تر هستم بنابراین نمایش بهتری هم خواهم داشت"

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ببینید ، هر تیمی به بحران میخوره فقط مدت زمانی که توی بحران میمونه متفاوته 99 درصد بحران تیم ها رو بازیکنان بزرگ اون تیم با یک گل و یه برد تموم میکنند یک درصد هم مربیانی هستند که روششون رو تغییر میدن و تیم رو از بحران خارج میکنند به نظرم امروز ما باید از ابتدا با الکس بازی کنیم ، مطمئنم الکس مارو از بحران خارج میکنه باتشکر

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
و در آخر اینطوری که بنظر میرسه متری و جاکرینی فیکس بازی میکنند :np:

به احتماله خیلی زیاد ترکیبه اصلی اینه :

[center]تصویر[center]

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
ترکیب اصلی : Juventus: Buffon; Lichtsteiner, Caceres, Vidal, De Ceglie; Giaccherini, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
Juventus bench: Storari, Marrone, Padoin, Elia, Del Piero, Quagliarella, Borriello

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
Juventus: Buffon; Lichtsteiner, Caceres, Vidal, De Ceglie; Giaccherini, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic

Juventus bench: Storari, Marrone, Padoin, Elia, Del Piero, Quagliarella, Borriello

ترکیب خوبی و به زمین فرستاده کونته ، 3-3-4 اگر کسی اشتباه نکنه میتونیم بازی و ببریم ، جنوا خیلی خطرناک ولی برندش سخت نیست.

Genoa: Frey; Rossi, Carvalho, Kaladze, Moretti; Jankovic, Kucka, Biondini, Sculli; Gilardino, Palacio

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
خیلی زورم میاد وقتی میبینم کراسیچ حتی رو نیمکت نیس!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب رسمی دو تیم : Genoa (4-4-2): Frey; Rossi, Carvalho, Kaladze, Moretti; Sculli, Kucka, Biondini, Jankovic; Gilardino, Palacio. ذخیره ها : Lupatelli, Constant, Mesto, Belluschi, Veloso, Zé Eduardo, Jorquera. Juventus (4-3-3): Buffon; Lichtsteiner, Caceres, Vidal, De Ceglie; Marchisio, Pirlo, Giaccherini; Pepe, Matri, Vucinic. ذخیره ها : Storari, Marrone, Padoin, Elia, Del Piero, Borriello, Quagliarella.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
با کراسیچ چه لجی کرده

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
کراسیچ به خدا از بوریلو بهتره :102: :102: :102:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
طبق معمول جاکرینی اولین توپ رو از دو قدمی زد بیرون ....

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
مرسی بوفون مدیر : به بازیکنان یوونتوس توهین نکنید

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
جونه بچتون لینک بدید

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
ببخشید پست دادن در حین بازی اصلا کاره درستی نیست و فقط برای بالا بردن تعداد پست هاست

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
یک قانون نانوشته ای هست که میگه اگه نزنی میخوری.
اگه تیم به همین روش ادامه بده گل میخوره

لینک:
http://www.sportlemo...2/v-379318.html

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی