پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا 0-0 یوونتوس (هفته بیست و هفتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
205 پاسخ برای این موضوع

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
هنوز %100 نشده که زوج دفاعه یووه ویدال - کاسرس باشه ! مثله اینکه تو تمرینای امروز یووه ویدال اصلا نتونسته کونته رو راضی کنه که دفاع وسط بذارتش ! احتماله اینکه استفان زوجه کاسرس بشه هم هست ! اگه استفان رو بذاره وسط , په په هم دفاع راست بازی میکنه !

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
کاش کونته لجباز نبود...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
:102:کاش

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
کیلینی و بارزاگلی مشکلشون خیلی جدیه ؟ یعنی امیدی نیست هیچ کدومشون برسن ؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

پژمان دعا کن حداقل یکیشون به بازی با میلان برسه که در نبود اونا باید با کوپا خداحافظی کنیم و یک شکست بد رو تو خونه تجربه کنیم . حالا بازی با جنوا میشه زیر سبیلی رد کرد بازی رو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

امروز کونته به نشانه ی اعتراض به اخراجش نیومده مصاحبه کنه. دستیارش اومده و گفته حتی مطمئن نیستند کیلینی به بازی فیو برسه و نمی خوان عجله کنن که بدتر بشه. مارونه و ویدال این هفته توی تمرینات به عنوان مدافع تمرین کردند. و السیو گفته کونته هنوز تصمیم نگرفته کدوم رو بازی بده.

السیو گفته در شرایط سخت سیستم تغییر نمی کنه و مهاجم ها هم بر اساس کاربردشون انتخاب می شند برای هر بازی.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

ترکیب احتمالی
[img width=480 height=230]http://shiaupload.com/images/61402218807481743504.jpg[/img]

اینطوری که از تورین خبر میرسه بوریلو و مارونه قراره فیکس باشن !
البته هنوز هیچی معلوم نیس ولی احتماله اینکه مارونه جای جاکرینی , بوریلو هم جای متری بازی کنه هست .

---------------------------------------------------

این آخرین ترکیبه احتمالیه یووه اس که از تمرینای امروز یووه براورد شده :
Buffon, 26 Lichtsteiner, 22 Vidal, 4 Caceres, 11 De Ceglie; 24 Giaccherini, 21 Pirlo, 8 Marchisio; 7 Pepe, 23 Borriello, 14 Vucinic

Saeed_Juve**Mania

Saeed_Juve**Mania

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال

آفرین خوشم اومد انشاالله گفتی واقعا ما باید به خدا توکل کنیم . بازی قبلی استقلال پرسپولیس رو که یادتون نرفته چه جوری ورق برگشت. دعای خیر ادواردو انیلی هم همیشه پشت یوونتوس هست. پس به اینده امیدوار باشید.

نوکرتم داداش... خدا بزرگه

Saeed_Juve**Mania

Saeed_Juve**Mania

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
به نظر من کاسرس باید توی این بازی سوئیپر باشه و سوتی های احتمالی ویدال رو هم جمع و جور کنه

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
تنها نکته ی مثبت این بازی و چیزی که یه کمی منو امیدوار نگه میداره نبودن کونته روی نیمکت یوونتوسه :king_Aragorn:پادویین کنار کاسرس دفاع وسط باشن بهتر نیست!!!!! :drill:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
کلا از نظره بازی سازی و پاس سالم و بازی مفید پیرلو برای یووه , ولوسو برای جنوا بهترین آمارو دارن ! بیشترین خطاهایی که روی بازیکنای این دو تیم انجام شده روی ووچینیچ و پالاسیو بوده . دریبل زن های این دو تیم هم که بهترین آمار رو دارن ووچینیچ و پالاسیو ان ! ارسال های مفید رو جاکرینی و پالاسیو . از نظره موقعیت داشتن و تلاش کردن تو محوطه حریف هم متری و پالاسیو بهترین آمارو دارن ! + امیدوارم که کونته 1 برنامه خاصی واسه پالاسیو داشته باشه وگرنه ... :np:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من توی تاپیک پیش بینی اولین باخت فصل یوونتوس ، چیزی حدود 1 ماه پیش این بازی و بعنوان اولین باخت انتخاب کردم ، اصلا فکر نمیکردم به این بازی که برسیم اوضاع تیم و دفاع اینقدر بغرنج بشه ! جدا این بازی خیلی سختی خواهد بود ، توی خونه حریف ، بدون حتی یه مدافع وسط درست! فکر کنم که حتی وقتش رسیده باشه که فابیو گروسو را حتی برای دقایقی هم که شده در بازی ببینیم ، در اول فصل چند بازی برامون کرد و خوبم به داد تیم رسید !

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
21 بازیکن برای بازی فردا دعوت شدن: بوفون – منینگر – استوراری – کاسرس – دچلیه – لیختشتاینر – په په – مارکیزیو – الیا – پادوین – پیرلو – ویدال – جاکرینی – کراسیچ – استیگاریبیا – مارونه – دل پیرو – ووچینیچ – کوالیارلا – بوریلو و متری

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
هر چند به سه امتیاز بازی نیاز داریم اما من ترجیح میدم با چهار تا هافبک بازی کنیم دیدن کاسرس و ویدال در مرکز خط دفاع هر بنی بشری رو به خنده میندازه کی فکر میکرد یه روزی به این حال و روز بیفتیم که ویدال و کاسرس رو بزاریم وسط!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

آنجلو آلسیو‌: تلاشمون رو دو برابر خواهیم کرد

"آنتونیو همیشه با داوران و دستیارانش خوب و درست رفتار میکنه و اخراج او در بازی با بولونیا غیر منصفانه بود.ما در صحنه حاضر بودیم و اتفاقاتی که رخ داد رو مشاهده کردیم.کونته به خاطر غیبتش در بازی بعد خیلی ناراحته و من امیدوارم اینگونه اتفاقات در آینده تکرار نشه.
همانطور که در مقابل سایر تیم ها حاضر میشیم در مقابل جنوا هم به میدان خواهیم رفت با همون اراده و انگیزه برای کسب نتیجه.این روحی که در تیم وجود داره نتیجه 8 ماه تلاش و کاره و فردا حتی خشمگین تر خواهیم بود و تلاشمون رو دو برابر میکنیم.
ما در تمرین آخر هم آرتورو ویدال و هم لوکا مارونه رو برای دفاع آخر امتحان کردیم و آنتونیو تصمیم نهایی رو در این باره خواهد گرفت.در این شرایط سخت سیستم رو تغییر نخواهیم داد.
امیدواریم که کیلینی برای بازی مقابل فیورنتینا آماده بشه ولی ما نمیتونیم در مورد بازگشتش ریسک کنیم و باید محتاط باشیم تا مصدومیتش بدتر نشه
همینطور فوروارد هایی که انتخاب خواهیم کرد نقش مهمی برای به نتیجه رسیدن تیم خواهند داشت و هیچ سلسله مراتبی وجود نداره"

مارینو: اگر یووه شکست ناپذیر است دلیل دارد

"چه حسی خواهد داشت بازی مقابل تیمی که حتی یک شکست هم ندارد؟ من عصر یکشنبه جواب این سوال رو خواهم داد
تساوی های یووه نباید باعث شود قدرت این تیم رو فراموش کنیم .آن ها همچنان شکست ناپذیرند و این دلیل دارد.تیم هایی مثل یووه همیشه در سطح بالایی قرار دارند پس ما باید سخت بجنگیم و بدویم .
اینکه آیا اشتباهات اخیر روی داوران تاثیر خواهد گذاشت،به نظر من خیر ، اینطور نیست
آنتونیو کونته از ایستادن در کنار زمین محروم خواهد بود اما تلاش من برای خارج کردن آندرا پیرلو از جریان بازی خواهد بود.فقط زمانی بازیکنی مثل پیرلو رو میشود از جریان بازی خارج کرد که تلاش و جنگندگی بازیکنان ما در کار باشه
ما بازیکنی با کاراکتری مثل جیلاردینو نخواهیم داشت که هم در حمله و هم در دفاع مفید باشه و بازگشت او برای ما خیلی حائز اهمیته
ما تلاشمون رو خواهیم کرد تا این فصل جایگاهی در بالای جدول بدست بیاریم همانطور که پتانسیل این امر رو داریم"

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
واقعا اصلا نمیخام باز هم بوریلو رو تو بازی ببینم واقعا اگه قراراه اونجوری کسی بازی کنه بهتره یکی دیگه تو بازی باشه امیدوارم فردا کراسیچ و الکس رو تو زمین ببینم واقعا کونته این همه به بوریلو و اسگاریبیا و حتی جاکرینی بازی داد به کراسیچ بازی میداد چی میشد شک ندارم خیلی از اونها بهرت بازی میکرد بدترین چیزی که کونته داره همین لج بازی و اینکه سر فکر خودش هرچند غلط هم پایبند باشه هستش و این اخلاق رو نه با تجربه و نه با گذشتن زمان انسان نمیتونه عوض کنه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
آقا فردا الکس بازی میکنه دو یک هم میبریم

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خدایی من که اگه بوریلو باشه نگاه نمیکنم . بعد هم من ترجیح میدم لیخ دفاع وسط وایسه و په په بیاد راست . تا اینکه به ویدال اعتماد کنم . لیخ هم فکر کنم از پسش بر بیاد . همین کیلینی هم دفاع چپ بود دیگه . توی جام ملتها یه بازی همچین بلایی سر مدافع وسطها اومد که مربی مجبور شد کیلینی و پانوچی رو از چپ و راست بیاره وسط . از همون روز کیلینی شد دفاع وسط

alidelpiero1993

alidelpiero1993

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
امیدوارم کونته تو این بازی هم گند نزنه با ترکیب چیدناش

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
واقعا اوضاعمون تو دفاع خوب نیست منم ترجیح میدم لیخ وسط بازی کنه تا ویدال چون با بازی هایی که از ویدال دیدم کمی بی دقتی در بازیش دیده میشه و احتمال اینکه سوتی بده زیاده مارونه هم که اصلا جوونه و جالب نیست دفاع وسط بازی کنه به شخصه ترجیح میدم مارونه تو این بازی فیکس باشه تا جیاکرینی اینطوری ممکنه این بازیکن جوان تمام معادلات رو به هم بزنه اگه ماتری فیکس نباشه و بوریلو بازی کنه شک نکنید اولین باختمون رقم میخوره میدونم و مطمئنم الکس فیکس نیست ولی امیدوارم واسه 15 مین هم شده بهش بازی بده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی