پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فقط انتقاد از یوونتوس ( تيم يوونتوس )

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
209 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
قهرماني تو سري ا كه شاهكار نبوده براي تيممي كه خيلي راحت سري ا رو فتح ميكنه اين افتخاره كه بتونه يوو رو قهرمان اروپا كرد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
عزیز جمله بندیت اشتباه بود در ضمن باهات موافقم به نظر من یووه با یه برنامه ی 5 ساله ی دقیق به راحتی قهرمان اروپا میشه

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
5 سال ؟!! بارسا از وقتی رایکارد رو آورد بعد از 2 سال قهرمان اروپا شد.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
عزیزم ما باید بتونیم بازیکنای بزرگو جذب کنیم قبلشم دست کم دو بار قهرمان سری ا بشیم بعد میتونیم قهرمان اروپا بشیم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
با نظر SHAKTAKموافقم کاپلو هیچ کار بزرگی انجام نداد و فقط مدریت قوی تیم و جذب بازیکنان بزرگ به اسم کاپلو تمام شد ولی خدایی کاپلو مربی خیلی بزرگیه ولی با ما یه جورایی لج بازی می کرد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فقط با ما نبود كاپلو همه جا مشكل داره كنار گذاشتن بازيكنايي مثل توتي ، مالديني ، مونتلا ، باتيستوتا و الكس از تركيب ثابت تيم لجبازي بي دليل كاپلو رو ثابت مي كنه

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
دقیقاً کاپلو توی هر تیمی که رفته با ستاره های تیم مشکل داشته. توی رئال هم همین کار رو با دیوید بکام کرد. اصلاً کاپلو مشکل روانی داره. به خاطر حس حسادت به ستاره های تیم میخواد اونا رو نابود کنه. وقتی که اون زلاتان دراز توی زمین بازی میکرد و با تکرویهای بی موردش توپها رو یکی پس از دیگری به دست باد می سپرد ، عشق من ( Aless ) در اوج دوران آمادگی روی نیمکت نشسته بود و ذره ذره آب می شد ، فقط به خاطر حس حسادت کاپلو به Aless . هیج وقت یادم نمیره که اون چه جوری 2 سال از بهترین روزهای زندگی Aless رو به خاطر خود خواهی و حسادت نابود کرد. هرگز نمیتونم ببخشمش. دیگه هم دوست ندارم کسی به عنوان یه مربی بزرگ مورد خطاب قرارش بده. اصلاً دیگه دلم نیمخواد اون ریختش رو ببینم یا حتی اسمش رو بشنوم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
به نظر من ... ( بخاطر مد یووه اسمش رو نمیارم ) به این دلیل با الکس مشکل داشت که وقتی مربی رم بود و جلوی یووه بازی داشتند بارها و بارها یووه رم رو شکست داده با گلهای الکس و اونم تو زمین رم و این یه شکست واقعیه . برای همین . برای بازیکنان دیگه هم موافقم باهاتون اون حسود و اتفاقا اگر در مصاحبه هاش دقت کرده باشید حسودی ازش میباره و البته خیلی از کسانی که باهاش کار کردن به این نکته تاکید داشتند

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
با بکام چی؟؟؟ با رائول چی؟؟؟ حالا تازه یه خورده داره باهاشون راه میاد...

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
میشه جو اینجا رو خراب نکنید و از کاپلو صحبت نکنید

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
کاپلو نامرد بود و نموند اما یه مربی بزرگه و از خصایص جالبش هم همین لج کردن هاشه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
.......(همونی که مد ازش بدش میاد) با بهترین تیم تاریخ اروپا نتونست قهرمان اروپا بشه تیمی که 8 بازیکن تو فینال جام جهانی داشت فقط به خاطر اعتماد به همون درازه زرافه زلاتان بی تعصب

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
زلاتان رو خواهشا چیزی بهش نگید چون من شاکی میشم درسته خیانت کرد اما فصل اول حضورشو یادتون رفته بهترین بازیکن یووه بود تو اون فصل

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
اره فصل اول خوب بود یعنی یه جورایی عالی اما کلا افت کرد بعدا فقط تو یووه بد نبود . اما بازم خیانت کاره . ======================================== یه انتقاد هم از یووه : مدیران یووه از الان باید فیات رو اسپانسر کنند . پس بکنید دیگه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به نظر من اگه فیات اسپانسر شه بد نیست اما نباید تامویل رو از دست بدیم من تو این چند سال قشنگ تر از مارک تامویل رو پیرهن یووه ندیدم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
نه امیر جان بزار فیات بیاد ببین آرم فیات رو فقط دوست داری ببوسیش

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
آرم فیات رو اگه اشتباه نکنم تو بازی خداجافظی کاپیتان فرارا ( :-* ) استفاده کردیم . جالب اینجا بود که چیرو با پیرهن ناپولی مقابل یووه قرار گرفت و شب خاطره انگیزی رو رقم زد . اتفاقا آرم فیات هم خیلی قشنگه ;D

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
البته میدونم اینجا جاش نیست ها ولی به نظر من هم آرم FIAT خیلی قشنگتره هر چند که هیچ کدوم SONY نمیشه.

تصویر

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
به نظر من یووه باید به هر قیمتی شده شماره ی 10 فیورتینا رو پس بگیره آدریان موتو باز هم برای فیورنتینا گل زد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اين چند پست آخري هيچ ربطي به انتقاد از يووه نداشت لطفا بحث رو بيش از اين منحرف نکنيد با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی