پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فقط انتقاد از یوونتوس ( تيم يوونتوس )

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
209 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
خواهش میکنم اینجا فقط انتقاد کنید در مورد خوبی های یوونتوس چیزی ننویسید با تشکر به نظر من کوواچ بره از یوونتوس و به جاش بارزاگلی بیاد

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
با دشام باشیم وضعیتمون معلوم نیست

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
آخه بی عقل کسی کامورانزی رو دقیقه 70 میاره ترزگه برو از یوونتوس ببخشید البته اما شرتو کم کن برای این نظرم کاملا جواب منطقی دارم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
میگم که مغزش کشش نداره من سرمربی بودم بهتر از این بودم

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
یکی به من بگه بریندلی چند سالشه این نمیخواد از فوتبال خدا حافظی کنه دشام بره مورینیو بیاد اگه بوفون مصدوم هم نمیشد دشام عوضش میکرد اینم ترکیب تیم وذخیره ها 1 Buffon G. Goalkeeper 2 Birindelli A. Defender 4 Kovac R. Defender 27 Zebina J. Defender 14 Balzaretti F. Defender 13 Piccolo F. Defender 19 Paro M. Midfielder 15 Marchisio C. Midfielder 17 Trezeguet D. Striker 10 Del Piero A. Striker 25 Zalayeta M. Striker Bench N° Name Role Rating Notes 12 Mirante A. Goalkeeper 23 Guzman T. Striker 9 Bojinov V. Striker 16 Camoranesi M. Midfielder 29 De Ceglie P. Midfielder - Venitucci D. Midfielder 33 Urbano O. Defender خوب هرکی اینهارو ببینه به عقل دشام شک میکنه ؟ مگه این دشام نبود که میگفت کوواچ باید از یوونتوس بره پس چرا تو بازی بود و به خودمون گل زد آخه کسی نیست بگه برای چی با میلان بازی گذاشتید تا این بلا سرتون بیاد و بدون دفاع مقابل این تیم بازی کنید

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
دشام بره پکرمن یا اسکولاری یا رایکارد بیاد مورینیو نتیجه گرا بازی میکنه ولی این 3 تا مربی هم نتیجه رو میگیرن هم قشنگ بازی میکنند

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
زبینا تو که میگی میخوای بری رئال اون کاپلو نبو که سگ محلت کرد و رفت و منتکش هاش هم با خودش رفتن تو هم برو لیاقتت همون کاپلوهه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازم تیم کاپلو

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
یوونتوس 1985 مرام اون تیم بیشتر از این تیم بود

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به نظر من دشام در سری آ جواب پس خواهد داد و باید ببینیم تیم یووه با دشام در سری آ چه کار خواهد کرد و قضاوت اصلی را بکنیم در سری بی سخته قضاوت کنیم به خاطر اینکه فاصله زیادی با سری ا دارد اگر این بازی هم ما میبردیم بازهم من از بازی یووه نا راضی بودم به خاطر اینکه اصلا تماشگر پسند بازی نمیکنه یه جورای بازیهای بی روحی را از یووه میبینیم

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
اگر رفتیم سری آ که با این دشام بعیده اگر دشام طرز فکرشو عوض کنه کوبولی هم ........... صد رحمت به موجی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها چرا اینجوری بر خورد می کنید خوبه ما بعد از این همه بازی یک شکست توی سری ب دادیم با این همه امتیاز منفی و یک بازی کمتر الان 6 هستیم اگه بازی رو هم پیروز شویم به صدر می رویم دیگه گل به خودی هم بود دیگه به نظر من تقصیر یوونتوس هم این هست که تیم ها رو دست کم می گیره برنامه های دشام خیلی هم خوب و مفید هست بازی با میلان رو ندیدید؟؟؟ چقدر خوب و با برنامه بازی کردیم؟؟؟ چون بچه ها انگیزه داشتند اما توی سری ب تا حدودی بی انگیزه خواهند شد

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
آقا آدمین وجدانا جای طرفداری از یوونتوس در این بازی وجود داره راستش بگو

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این بازی اصلا نه افتضاح بودیم توی سایت هم که صحبت های دشام رو زدم خودش هم ناراضی بوده اما یوونتوس که همیشه اینجوری نبوده اصلا بازی با میلان و این دیدار قابل قیاس نبود انگیزه باشه همه چیز حله

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
اگه ترزگه یا ... انگیزه ندارن چرا ما باید تاوانش رو پس بدیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
هیچ کسی انگیزه نداره باید تحمل کرد دیگه عزیزم فقط یک نیم فصل با همین بی انگیزه بودن و این همه مشکل و امتیاز منفی ما می توانیم سه شنبه به صدر برویم

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
سه شنبه مگه یوونتوس بازی داره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بله عزیزم بازی عقب افتاده با تیم چزه نا

senator_alex10

senator_alex10

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال
یووه باخت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! یووه فصل بعد هم تو سری بی هست تا جونمون بالا بیاد. اگر این فصل صعود نکرد حداقل تا 10 سال دیگه تو بی میمونه!! دشام داره با نقشه های قبلی برنامه ریزی شده تیم رو خراب میکنه(همش عمدیه). مثل برانکو چه بلایی سر ایران تو جام جهانی اورد!!!!!!!!!!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من سال 2007 رو با دو تا شکست آغاز کرديم سال 2006 که با قهرماني آغاز کرده بوديم آخرش اينطوري شد خدا امسال رو بخير کنه با تشکر

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی