پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فقط انتقاد از یوونتوس ( تيم يوونتوس )

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
209 پاسخ برای این موضوع

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
يووه با اين روندش كارش خيلي سخت ميشه براي قهرماني در سري بي و اگه فردا نتيجه نگيره كارمون سخت تر هم ميشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يووه بايد از الان به فكر اين باشه كه ديگه گاف نده و نبازه. مشكل ما دست كم گرفتن ياراي تيماي ديگستو...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
نمیشه بگیم که یوونتوس دیگه نباید ببازه . باخت هم جزیی از فوتباله برای هر تیمی . یوونتوس دچار نوسان شده و اگه بتونه این نوسان رو رد کنه نمی گم همه بازی ها رو میبره اما حد اقل دیگه بد بازی نمی کنه

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
خدایی اگه این فصل قهرمان نشیم چی؟ این باخته بدجوری ترسوندتم

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
یووه وقتی چندتا بازی رو میبره جوگیر میشه و تیم ها رو دست کم میگیره و بعدش میبازه یا مساوی میکنه بعد از اون دوباره میفهمه که همچین خبرایی هم نیست و دو سه تا بازی بعد رو جدی میگیرن و میبرن و دوباره وقتی بردن جو می گیرتشون و دوباره با غرور بازی میکنن و نتیجه نمیگیرن. من فکر میکنم بوفون اون مهاجم رو دست کم گرفت و فکر نکرد که از اونجا ممکنه این مهاجمی که تو سری بی بازی میکنه بشوته تمام مساوی ها و باخت های یووه تو این فصل به همین دلیل دست کم گرفتن بود . آیا این طور نبوده؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
این مورد بوده و البته من یه بار توضیح دادم همه نگاه ها به سری ب هست . پس در نتیجه اگر منم باشم میام جلوی یووه مثل الکس بازی می کنم . امکان داره برشا مقابل تیم 22 جدول ببازه چون انگیزه نداشتند اما جلوی یووه اینجوری دیگه بازی نمی کنند

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
همه بازیکنا به نوعی خوبن ولی آخ آخ آخ این جانیدکددا چی میخواد از جون این یونتوس نمی دونم بابا ن میتون درست حسابی بدو ن میتونه درست حسابی پاس بده شوت بزنه را رفتنشم که مشکل داره بابا اون و بر بیرون ماچیونی رو بیار یکی از مشکلای اساسی یوه اینه که بازیکن سرعتی اصلآ نداره فقط 3نفر 1:ماچیونی 2: پاول ندود 3:ماورو جرمن کامرانسی به ترتیب سرعتها از بیشتر به کم بابا یه دوتا بازیکن سرعتی بخر خوب

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
او او او جانیکدا خوب بازی می کنه اما نه عالی

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آره ولی به نظر من ماچیونی خیلی بهتر از اونه و هم اتکش بالا تر از اونه هم سرعتش ولی دفاع جانیکددا خیلی خوبه!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
مارکیونی که وسط بازی نمی کنه عزیز جانیکدا وسط بازی می کنه نمیشه این دو رو با هم مقایسه کرد و جاشون رو عوض کرد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
او بله بله اصلآ حواسم نبود ولی خوب از بازیکنای سرعتی استفاده کنه به نظرم تو ضدحمله ها خیلی موفق تره درست نمیگم؟!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
بله .... به نظر من باید تو سیستم 4 - 4 - 2 که دو تا هافبک وسط هستند یکیشون دفاعی و درگیر باشه . زانتی و جانی کدا چنین خصوصیتی رو دارن . البته نا گفته نماند که هم جانی کدا و هم زانتی در این فصل پاس گل هم دادن و زانتی گل هم زده

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آره درسته راستی شما میدونی ندود تا کی قرار داد داره همه میگن تا آخره این فصل اگه اون بره چپمون فلج فلج می شه!!! یهجورایی همه چیمون فلج میشه )):

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
از همین بدم می یاد اینکه به یکی اتکا کنن طرف که رفت تا یه فصل گج می زنن تازه عمو پاولی که ما می شناسیم به این سادگی ها نمی ره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
تا سال 2008 قرار داد داره یه حرفایی هست که آخر این فصل بره و مربی یووه شه اما بعیده

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
چی چیو مربی شه مگه چند سالشه همش

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ایولل ولی خوب سکه دو روو داره دیگه ما که نباید روی خوبش رو ببینیم اگه بره اولاً ندود دقیقاً حالا من می دونم این رو بگم 10 نفر میان می زنن تو پوزم ولی خوب ندود هم مثل دلپیرو تو پست خودش یه اجوبه هست و اگه بره(ایشالا که حالا حالا ها میمونه) بخوان کسی که بتونه یه چیزی در حد اون رو پیدا کنه خیلی طول می کشه و بخاطر این گفت فلجیم!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بابا 34 سالشه بنده خدا ولی خیلی خوب بازی می کنه دوشم که دیگه نگو!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
اره ... برای همین تا وقتی بازیکنی در سطح ندود یا نزدیک به ندود پیدا نکردن نمی زارن ندود بره

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
خدا رو شکر قانونی نداریم واسه سن بالا تا وقتی توپه می مونه خودش بهتر از هر کی می دونه کی بره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی