پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فقط انتقاد از یوونتوس ( تيم يوونتوس )

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
209 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
نه من نمی گم دروغ میگی نه جرفت رو تایید می کنم نه تایید اما می گم توی یک تاپیک فقط در این رابطه صحبت کنید نه توی چند تا عزیزم

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
بگو کجا گفتم شاید من اشتباه کردم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
دقیقا تاپیک های چه بازیکنی؟؟بازیکنان جدید؟؟ و این جور تاپیک ها همه شامل این پست ها می شوند هر پستی که می خواهید ارسال کنید باید توی تاپیک خودش باشه

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
من به حرف شما احترام میذارم وخواهش میکنم بحث های مارو پاک کنید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
نه عزیزم پاک که نمی کنم اما لطفا دقت کنید ارسالتون حتما به موضوع تاپیک ربط داشته باشه مررسی

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
من نمیخواستم  بحث رو ادامه بدم تا بحث به  جاهای باریک بکشه اینها اگه ربطی با هم ندارن میفهمم که من واقعا بی عقلم گفتید چه بازیکنی : فرض کنید من اینو گفتم یوونتوس با این پول کم نمیتونه این بازیکن رو بخره کجاش ربطی نداره گفتید بازیکنان جدید : فرض کنید من اینو گفتم  یوونتوس با پول کمی که داره نمیتونه بازیکن درجه یک بخره               حالا کجاش ربطی به اون تاپیک ها نداشت

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بیخودی داریم بحث تاپیک رو منحرف می کنیم ادامه تاپیک رو دنبال کنید بچه ها

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
اگه میشه بذارید قضاوت کنن اینطوری بهتره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
منطقی نیستی دیگه عزیزم حتما می خواهی ادم جوابت رو بده گفتید چه بازیکنی : فرض کنید من اینو گفتم یوونتوس با این پول کم نمیتونه این بازیکن رو بخره کجاش ربطی نداره گفتید بازیکنان جدید : فرض کنید من اینو گفتم یوونتوس با پول کمی که داره نمیتونه بازیکن درجه یک بخره شما خودت یه سری به این تاپیک ها بزن ببین چند دفعه این حرفت رو هی تکرار کردی هر کسی یه پستی داده شما پشت سرش گفتی که پوا نداریم بدبخت هستیم بیچاره هستیم

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
آمین جون تو این سایت هیچکس اندازه من یوونتوس رو دوست نداره شاید ندونی من چقدر پیش دوستام تو مدرسه یا خیابون تحقیر شدم و هیچ گاه جوابی برای این حرفهاشون نداشتم پس حق رو به من بدید که به یوونتوس روی خوشی نشون ندم و بیشتر از این تیم انتقاد کنم تا حداقل بتونم داغی که تو دلم هست رو با این کارم خاموش کنم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خوب با این کارات اعصاب بقیه بچه های یوونتوس را خرد می کنی عزیزم تحقیر یعنی چی؟؟؟ گناه کردیم حالا رفتیم سری ب تا مجازات بشیم و برخواهیم گشت با قدرت مثل همیشه مشکل شما این هست که از همین الان داری پیش خودت اینده نگری بد می کنی دیگه چند ماه صبر کنید تا همه چیز بهتون اثبات بشه

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
امیدوارم پس این بحث از نظر من تموم شد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
دشام خیلی هم خوبه . حد اقل یوونتسو رو دوست داره . کاپلو اصلا آدم نبود . صبر کنید . دشام تیم رو تیم می کنه . دشام هم جوونه و هم عاقل . تازه اقا یوونتوس ببینید داره با کیه بازی میکنه ؟ چند تا جوون رو اورده که آینده یووه رو بسازن . بعد میگین این مربی بده ؟

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
به قول مهران مدیری : انتقاد میکنیم نه دفاع میکنیم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
تحقير چيه يوو اينقدر بزرگه كه با اين چيزا هواداراش تحقير نميشند

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
ببین آقا مجتبی تو این که شما از بقیه یوونتوس رو بیشتر دوست داری شکی نیست اما باید بدونی که تو این شرایط بیشتر از انتقاد (( همدلی )) و (( اتحاد )) به درد تیم میخوره . در ضمن جواب ابلهان خاموشیست . هر کسی هر چیزی بهت گفت فقط بهش لبخند بزن و پیشش واینسا . بهترین کار همینه . اینطوری هم اعصابت خرد نمیشه هم خودتو بزرگ منش نشون میدی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
انتقاد : یوونتوس در گرفتن بازیکنان خلاق ضعیفه . چند سال به چند سال بازیکن میگیره .

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
نه عزیزم باید بگیم یوونتوس بازیکن خلاق میگیره در همه سالها اما یکی دوتا

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3455 ارسال
آين روز ها دوباره داره شرايط تيم همون شرايطی ميشه که همه ميخوّان اما مطمئنن با بازگشت تيم به سری آ ما مشکل خواهيم داشت شما تيم ميلان رو نگاه کنيد که در فصل نقل و انتقالات زمستانی داره بسيار خوب کار ميکنه و ماسيمو اودو يکی از مدافعان کناری ارزنده جهان رو به خدمت ميگيره اما تيم ما اسامی بازيکنايی مثل کريس رونالدو و جرارد رو که مطمئنن نميتونه به خدمت بگيره مطرح ميکنه آينها همه ضعفه تيمی که تو خط دفاعی آين همه مشکل داره دنبال بازيکنای خوب نميره بعد اسم اسامی بزرگ رو به خاطر دل خوش کردن هواداراش مطرح ميکنه مديريت تيم بايد تغيير کنه...............................

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland

آين روز ها دوباره داره شرايط تيم همون شرايطی ميشه که همه ميخوّان اما مطمئنن با بازگشت تيم به سری آ ما مشکل خواهيم داشت
شما تيم ميلان رو نگاه کنيد که در فصل نقل و انتقالات زمستانی داره بسيار خوب کار ميکنه و ماسيمو اودو يکی از مدافعان کناری ارزنده جهان رو به خدمت ميگيره اما تيم ما اسامی بازيکنايی مثل کريس رونالدو و جرارد رو که مطمئنن نميتونه به خدمت بگيره مطرح ميکنه
آينها همه ضعفه تيمی که تو خط دفاعی آين همه مشکل داره دنبال بازيکنای خوب نميره بعد اسم اسامی بزرگ رو به خاطر دل خوش کردن هواداراش مطرح ميکنه
مديريت تيم بايد تغيير کنه...............................

با عرض شرمندگی باید بگم مدیریت خیلی هم خوبه
قبول میلان اودو رو گرفت اما با خودت گفتی که این بازیکن چند سالشه ؟
بله 30 سالشه . . . میخواد رونالدو رو بگیره . ایننم 30 سالشه .
یوونتوس بازیکن پیر نمی خواد .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی