پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فقط انتقاد از یوونتوس ( تيم يوونتوس )

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
209 پاسخ برای این موضوع

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
تا دشام هست وضعمون همینه

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
آخه کسی نیست بگه زیچ هم بازیکنیه با این دست پختتون

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
یووه الان یه تیم بحران زده است نمیشه بیشتر از اینم انتظار داشت!

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
اشکال از مدیریته باید یه مدیر قوی بذارن تا با کمک اون تیم از بحران خارج بشه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
خدا بهمون رحم كنه با اين خط دفاعي تصویر تصویر

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بازی چلسی و لیورپول بود . چلسی تو آنفیلد 2-0 از بندرنشینان جلو بود , بغض گلوی طرفداران لیورپول رو گرفته بود که چلسی 2 گل دیگه هم زد حالا 4-0 , اما همه آنفیلد شعار معروفشون رو میخوندند ... هرگز تو را تنها نمیگزاریم ... پس ما هم میگیم یوونتوس هرگز تو را تنها نمیگزاریم ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
قابل تحسينه ------------------------ 5 امتياز تقديم به شما ------------------------ انتقاد زماني موثره كه به برطرف شدن عيب و ايرادي كمك كنه به نظر من با انتقاد اين مدلي فقط روحيه خودمون رو خراب مي كنيم چون صداي ما به گوش هيچ كس نمي رسه من اسم اين تاپيك رو واسه خودم مي زارم انرژي منفي

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من موافقم با اين حرف بچه ها مي همه اشتباه كرديم الان ما اگه از يووه بد بگيم يه مهمان بياد ميگه اينم از طرفداراش

نه زياد تعصبي باشيم كه همش قربون صدقه تيم بريم نه اين كه اينجوري سركوفت بهش بزنيم تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
درسته نبايد منفي بود ولي خواسته ناخواسته داره اين منفي بودن در من القا ميشه جاي موگي چقدر خاليه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خوشحالم که به این نتیجه رسیدیم که این حرف ها فقط باعث تضعیف روحیه میشه . انتقاد باید منطقی باشه , نه توهین و عجولانه . اگر امروز یووه به مانتووا میبازه , ببینید با چه بازیکنانی این نتیجه رو گرفت و با چه طرز فکری ...
پیکولو , مارچیسو و دی چیگلیه , اینها سرمایه های یووه هستند . در مورد انتقاداتی که از دشام میشه هم باید بگم دشام کاری رو داره انجام میده که نه کاپلو و نه آنجلوتی و تراپاتونی بزرگ انجام ندادند و در زمان لیپی که بزرگترین مربی دنیا نیز هست توجه به بازیکنان جوان و محصول جوانان یووه در دستور کار نبود . ما تنها افتخارمون اینه که ستاره ای مثل دل پیرو رو معرفی کردیم , اما پس جانشینش کیه ؟ جانشین ندود چی ؟ بعد از داویدز ما نتونستیم یه مهره 6 دنگ جانشین , که با جان و دل برای یووه بازی کنه داشته باشیم . پس یووه و دشام و کوبولی راه درستی رو انتخاب کردند ...

آخه بی عقل کسی کامورانزی رو دقیقه 70 میاره

ترزگه برو از یوونتوس ببخشید البته اما شرتو کم کن

برای این نظرم کاملا جواب منطقی دارم

عزیز مگه غیر از این که تره زگه بهترین گلزن سالهای اخیر بوده ؟ مگه غیر از این که تو تابستان منچستر , میلان , چلسی و بارسا با رقم های نجومی میخواستنش ؟ کی شرش رو کم کنه ؟ نگو که به زور تو یووه نگه داشتنش , پس چرا زامبروتا و تورام و کاناوارو رو نگه نداشتند ؟ چرا ما باید زود همه چی رو فراموش کنیم ؟ ما نباید توقع داشته باشیم که دیوید , تو سری ب کله ملق بزنه , مگه غیر از این که ما بهترین گلزن دنیا رو تو سری ب حبس کردیم ؟

یکی به من بگه بریندلی چند سالشه این نمیخواد از فوتبال خدا حافظی کنه

دشام بره مورینیو بیاد

بریندلی 32 سالشه و اون هم برای کمک به یووه اینجاست و گرنه میتونست تو سری آ باشه ...
و مطمئن باش یووه با دشام نتیجه میگیره ...

درسته نبايد منفي بود ولي خواسته ناخواسته داره اين منفي بودن در من القا ميشه

جاي موگي چقدر خاليه

موجی یه مدیر نبود بلکه یه انسان متقلب بود که آبروی یووه رو برد , ما احتیاجی به اینجور آدم ها نداریم ...

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
متاسفانه تيم روز به روز داره ضعيف تر ميشه به نظر من تيم يونتوس بايد اول يه مدير قوی واسه خودش انتخاب کنه من تمام نتيجه گيری های بد تيم در آين چند هفته رو ناشی از مديريت ضعيف جناب کابولی ميدونم

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
آقایونی که میگید انتقاد باید منطقی باشه میخوام اینو بگم زیچ ویچ هویچ و رونالدو خرگوش پیر اینها هم فوتبالیستن اگه بیان یوونتوس باید با این تیم بیان سری بی بازی کنن و اگه نیومدن نیان بهتره البته رونالدوی اخراجی از رئال

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
اگه دشام عاشق بازیمنان جوونه من اینو فقط میتونم بگم سال آینه یوونتوس از اینی که العا هست بدتر میشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يه انتقاد مهم از يوونتوس: چرا بازيكناي بي غيرتي مثل زلاتان و ويه را رو با كلي خرج خريد تا تنهاش بذارن؟

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

اگه دشام عاشق بازیمنان جوونه من اینو فقط میتونم بگم سال آینه یوونتوس از اینی که العا هست بدتر میشه

دوست عزیز من نمیدونم چقدر فوتبال روز دنیا را پیگیری میکنی اما هر کسی برای موفقیت باید از جایی شروع کنه , من نمیدونم منظورت از زیچ و هویچ کیه ؟! اما اینو بدون ستاره هایی مثل دل پیرو , بوفون و ندود و ... از موقع تولد که بهترینهای دنیا نبودند , شما یه نگاه به بازیه پالادینو , کیلینی , پارو و ... بنداز , من معتقدم که اگه پارو فقط 20% دیگه بازیش پیشرفت کنه اونوقت ما برای فصل بعد نیاز به هافبک میانی بزرگ نداریم . شما ببین پیرلو از کجا اومد شد ستاره میلان ...

يه انتقاد مهم از يوونتوس:
چرا بازيكناي بي غيرتي مثل زلاتان و ويه را رو با كلي خرج خريد تا تنهاش بذارن؟

عزیز شما مصاحبه ندود رو بخون چی گفته , یووه نمیتونست همه ستاره های تیم رو محکوم به بازی در سری ب کنه و اینکه یووه بعد از سقوط به سری ب ده ها میلیون یورو ضرر کرد و باید با فروش ستاره ها اون مبالغ رو جبران میکرد وگرنه معلوم نبود امروز چه مشکلاتی داشتیم و شاید پارما و لازیو دوم بودیم ...

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اینکه نشستید بدو بیراه به یووه میگید انتقاد نیست اسمش منتقی انتقاد کنید

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
29 جون منطقي اين جوري هست. ديكته شدي 19.(ناراحت نشو) پسوتوي عزيزم يووه مي تونست با فروش يه سري بازيكن نصفه و نيمه مثل زالايتا و تودور كه يكي در ميون خوبن پولشو نگهداره.ولي نه اينكه ييهو همه‌ي ستاره هاي جام جهاني ( غير از سه چهارتا شو ) بفروشه. ندود راست مي گه ولي اونو الكس و كامو هم مي تونستن برن ولي نرفتن. حالا چي ميشه گفت؟

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
شاهتك جان يووه اونا نفروخت كه اونا نيم خواستن بمونن

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

پسوتوي عزيزم يووه مي تونست با فروش يه سري بازيكن نصفه و نيمه مثل زالايتا و تودور كه يكي در ميون خوبن پولشو نگهداره.ولي نه اينكه ييهو همه‌ي ستاره هاي جام جهاني ( غير از سه چهارتا شو ) بفروشه.
ندود راست مي گه ولي اونو الكس و كامو هم مي تونستن برن ولي نرفتن.
حالا چي ميشه گفت؟

عزیز جان , مشکل مالی اون زمان یووه 10 یا 20 ملیون یورو که نبود , چیزی نزدیک به 150 ملیون یورو که به خاطر نبودن در سری آ و لیگ قهرمانان و حق پخش تلویزیونی بازیها و افت وحشتناک سهام متحمل شده بود . در ضمن همه انسان ها که مثل هم نیستند , دل پیرو به قول خودش با یووه ازدواج کرده , ندود و بوفون هم واقعا عاشق هستند و تو تعصب چیزی از الکس کم ندارند , تره زگه و کامورانزی هم با تمام لجبازی ها متقاعد شدند و موندند , اما بازم میگم کدام منطق حکم میکنه که مثلا کاناوارو , بهترین مدافع دنیا باید در یووه میموند . فابیو که 2 سال بود اومده بود یووه و هرچند که بازیکنی هستش که واقعا 2 برابر پولی که میگیره بازی میکنه اما اگر بنا به تعصب بود هیچوقت از پارما نمیرفت .
در کل من به کار دشام و سیاست باشگاه ایمان دارم و مطمئنم که در فصل آینده قهرمان کالچو میشیم ...

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
بابک خیلی قشنگ داره حرف میزنه . همه اون حرفهای دل منو داره میگه . ممنونم پسر :-* اما ... . آقایون عزیز دقت کنید . ما چرا هوادار یووه شدیم ؟؟؟ من که قبل از آشنایی با فوتبال طرفدار یووه بودم و از این بابت هم خیلی خوشحالم چون وقتی که نمیدونستم فوتبال چیه از بردهای یووه خوشحال میشدم و از شکستش اشک میریختم . به خاطر یازی زیبا و قشنگ یا فلان بازیکن عاشق یووه نشدم که بخوام به خاطر دو تا باخت ولش کنم . من اصولا با اسم این تاپیک مشکل دارم ! یووه داره جون میده اونوقت ما کاری میکنیم که جونشو سریعتر بگیریم . به جای اینکه بیایم و رو زخمهاش مرهم بذایم . مگه ما هوادار نیستیم ؟ پس چی میگیم یووه فلانه یووه چنانه !!! یووه یه روحی بود که دمیده شده تو کالبد تک تک ماها حالا میخوایم از روح خودمون انتقاد کنیم ؟!!! این منطقیه ؟؟؟ یه کمی به خودتون سر بزنید بابا . اگه تحمل حرفهای اینو اونو ندارین یووه رو ول کنید . اینو جدی میگم . اگه من نتونستم یوونتوس عزیزم رو رها کنم به خاطر این بود که اونهمه اشک و لبخند رو باهاش نمیتونستم فراموش کنم . از فینالهای کذایی جلوی رئال و میلان تا بردهای غرور انگیز جلوی همین رئال و میلان . ما اینا رو خرد کردیم اونم وقتیکه تو اوج بودن . حالا هم خودمون وارد بحران نشدیم ما رو وارد بحران کردن . اونا قصد دارن یووه رو از بین ببرن و ما هم با این کارامون ( مثالش ایجاد یه همچین تاپیکی ) به کشته شدن یووه سرعت بیشتری میدیم . اگه به دشان توهین میکنید بکنید ولی بدونین که اون تیم رو در حالی گرفت که 17 امتیاز منفی داشتیم ، کلی مصدوم داشتیم و بازیکنا اصلا هیچ انگیزه ای نداشتن . بازی با ریمینی رو فراموش کردید ؟ همه گیج و سر در گم بودن اما بازی بعدیش با ویچنزا یه گل از همین ترزگه ای که بهش فحش میدین با یه ضربه آزاد از اله . بازی با کروتونه دو تا گل دیدنی بوژو با ضربه سر استثنایی بومسانگ . بازی با مودنا دو تا گل و یه پاس گل ترزگه و گلهای وحشتناک عمو پاول و الکس و ... . دشان باعث شد که لشکر شکست خورده یووه تیمهای دیگه رو بعد از بازی با ریمینی داغون کنه . اگه هم تساوی بوده فقط به خاطر مصدومین و محرومین بوده نه دشان تو بهترین شرایطمون عمو پاول رو از ما گرفتن اونم با یه تهمت بی اساس . در ضمن همین دشان تیمی میسازه که اون کاپلوی مغرور و اون مانچینی بی شعور حسرتشو میخورن . دشان مزد فرصت دادن به جووناشو خیلی زود میگیره . یه عده میخوان یوونتوس و یوونتوسی به تاریخ بپیونده . اما یوونتوس بردهای تاریخی خودش رو تکرار خواهد کرد . یوونتوس فقط به صبر هواداراش و تشویق بی وقفه اونا احتیاج داره . حتی اگه با این تیم ما به سری سی هم بریم یوونتوس برای من یکی یوونتوسه . هیچ وقت عارم نمیاد از این که بگم هوادار یوونتوسم . همیشه با افتخار اسم یوونتوس رو میارم و هیچوقت خودم رو سرزنش نمیکنم از اینکه هوادار یووه شدم . حرف آخرم اینه ؛ ما با بانوی پیر پیمان بستیم حالا که این بانو مریض شده میخوایم تنهاش بذاریم ؟؟؟ این کار ما کمتر از خیانت موجی به یوونتوس عزیزه ؟؟؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی