پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-1 کاتانیا ( هفته ی بیست و چهارم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
بلاخره motta می خواد به نفع ما بازی کنه!! :P: حالا باز چون با یووه بازی دارن همشون میشن بازیکنای جهانی!! همین motta احتمالا امشب در حد zanetti و cafu و maicon و dani alves و ... بازی میکنه.....شایدم مجموع همه اینا :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
امیدوارم مثل بازی با اودینزه که ماتری به دلیل حضور کوا از محوطه ی جریمه دور نشد و همین امر هم باعث شد دو گل بزنه،امشب هم این اتفاق بیفته و ماتری کاملا یه fox in the box باشه :1: چون دوندگی کوا بالاست و ضمن این که گلزن هست،میتونه گلسازی هم بکنه

OMID JUVENTUSI

OMID JUVENTUSI

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 168 ارسال
توی این بازی یووه میخواد با تمام توانش بازی کنه و برای برد به میدان میاد

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اگه یووه با همین ترکیب پیشبینی شده 3 3 4 بره تو زمین من به بردش خیلی خوشبینم نیمکت نشین بودن لیخشتاینر واسم خیلی نامفهومه !!!!!!!! به نظر من بهتره کاسرس رو ببره سمت چپ و کیلینی رو بیاره وسط البته با روی فرم اومدن بونوچی تو این دو هفته بعیده کونته حالا حالا ها همچین کاری رو بکنه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
به نظر من لیخشاتینر بهترین بازیکن بازی قبل بود چرا نشوندش رو نیمکت ؟ کاسرس رو بذاره چپ و لیخ راست اون بونوچی رو هم بذار رو نیمکت

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
واقعا جاکرینی امشب فیکس بازی میکنه ؟ منتظر درخشش اش هستم ! من پای اعتقادم هستم که هرچقدر بهش بیشتر اطمینان شه ، بیشتر پیشرفت میکنه ! فصل بعد هم از تاثیرگذار ترین بازیکنامون خواهد شد !

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

به نظر من لیخشاتینر بهترین بازیکن بازی قبل بود چرا نشوندش رو نیمکت ؟
کاسرس رو بذاره چپ و لیخ راست
اون بونوچی رو هم بذار رو نیمکت

نیمکت نشین بودن لیخشتاینر واسم خیلی نامفهومه !!!!!!!!

شنیدم چون لیخشتاینر 4 کارتست و اگه کارت بگیره بازی با میلانو از دست میده این بازیو رو نیمکت می شینه(البته مطمئن نیستم)

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
هنوز یووه نتونسته از تیمی شش امتیاز بگیره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بلاخره motta می خواد به نفع ما بازی کنه!! :P:

حالا باز چون با یووه بازی دارن همشون میشن بازیکنای جهانی!! همین motta احتمالا امشب در حد zanetti و cafu و maicon و dani alves و ... بازی میکنه.....شایدم مجموع همه اینا :1:

آره واقعا :1:

+ یووه 180 دقیقه است که نه گل خورده و نه گل زده ! :np:
++ امیدوارم اون سهمیه هفتگی تیر دروازه مون امشب بره تو گل ! :np:

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
:king_Aragorn:خفه شدیم از بس گفتیم آله فیکس نیست.خدا رو شکر نداره ولی من میگم خدا روشکر یه نمه مریض شد آله تا دیگه نگیم را آله فیکس نیست. :friends:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
ترکیب قطعی مشخص نشد؟

منم اینو تازه دیدم :1:

تصویر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
جالیه این بازی هر دو تیم خدای مساوی بودن کاتانیا 9 تا مساوی یوو 10 تا مساوی خدا رحم نکنه اما فکر کنم با ترکیب امشب که دوباره برگشتیم 4-3-3 ببریم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
ظاهرا ترکیب دو تیم اینه: Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Pepe, Padoin, Pirlo, Marchisio, De Ceglie; Vucinic, Quagliarella. A disp.: Storari, Caceres, Lichtsteiner, Giaccherini, Del Piero, Matri, Borriello. Catania (4-3-3): Kosicky; Motta, Bellusci, Legrottaglie, Marchese; Izco, Lodi, Almiron; Gomez, Bergessio, Barrientos A disp.: Carrizo, Spolli, Seymour, Ricchiuti, Biagianti, Catellani, Ebagua.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من خیلی از این ترکیبی که مهرنوش گفته استقبال می کنم . حالا که تیم نیاز به برد داره ، فکر نکنم میدون خوبی واسه امتحان کردن پادووین باشه . واقعا خوشحال شدم که جاکرینی رو فیکس دیدم . البته اگه واقعا تو ترکیب باشه . انگیزه ی بوریلو هم میتونه کمکش کنه که اولین گلش رو بینیم . اگه امروز گل بزنه ، تا چند بازی میتونه موقعیت خودش رو تو ترکیب اصلی بیمه کنه .

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
^^^ بازم 3-5-2 !! بازم میگم غیر از هافبکای وسط و مهاجمین گل نزنی که شرایط براشون فرقی نمی کنه ، این سیستم برای بقیه کاملا غریبه ست !! چند بازیه که تو این سیستم نمی تونیم بازی همیشگی لیختشتاینرو ببینیم ، همینطور ایستیگریبیا که اصلا قبول ندارم که بازین بی کیفیتی هست ! تو دفاع هم که گفتم کلی مشکل بازی با میلان داشتیم ! 3-5-2 خوبه ولی چند لول ضعیفترمون کرده به جای اینکه 2 بازی در میون مساوی کنیم دارم هر بازی مساوی می کنیم :1: ابزار یووه کامله وقتشه ازشون استفاده کنه من بادم ترکیبم این بود : بوفون کاسرس کیلینی بارتزالی لیختشتاینر مارکیزیو پیرلو پادویین ووچینیچ( الیا) کوا په په ( جاکرینی ) واقعا امیدوارم یووه به 3-5-2 عادت نکنه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب یوونتوس اینه : Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Padoin, Pirlo, Marchisio, Giaccherini, De Ceglie; Borriello, Quagliarella.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
دقایقی پیش گلهای بولونیا به اینتر در ورزشگاه یوونتوس پخش شد. خوش و بش مونتلا با کونته و بازیکنان یوونتوس در وسط زمین

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بوریه لو دیگه چرا؟ باید تلویزیون را خاموش کرد امشب.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ترکیب یوونتوس اینه :

Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Padoin, Pirlo, Marchisio, Giaccherini, De Ceglie; Borriello, Quagliarella.

من بعد از بازی قبلی گفتم :

2- اینکه این تیم الان نیاز به تغییر داره. همونطور که کونته نیم فصل او با یه انرژی و انگیزه تازه پیش اومد. با اعتماد به ترکیب اصلیش به تیم انگیزه داد الان نیاز به یه تازگی توی تیم هست. 2-3 تا بازیکن باید به تیم معرفی بشند و یکم حال و هوای تیم عوض بشه. چند بازی اعتماد به الیا، کوالیارلا و شاید حتی جوون هایی مثل مارونه شاید باعث بشه که هم جنبش و انگیزه تیم تقویت بشه هم بازیکن های دیگه به خودشون بیان. هرچقدر اول فصل از عدم تغییر کونته خوشم میومد الان احساس می کنم تغییر لازمه.

تو ترکیبی که حسین گذشته 5 بازیکن نسبت به بازی قبلی عوض شدن که فقط یکیش اجباری بوده (ویدال). خط حمله و وینگر ها کامل عوض شدن.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
سایت اینرنتی خوب برا بخش زنده بازی کسی سراغ داره ؟ :beg:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی