پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-1 کاتانیا ( هفته ی بیست و چهارم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

تصویر

شنبه 29 بهمن 1390 ، 18 فوریه 2012

ساعت 23:15 به وقت تهران

ورزشگاه یوونتوس

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه چیزی که خیلی جلب توجه می کنه برای من اینه که یووه توی 3-5-2 کناره هاش خیلی ضعیف می شند. توی 4-3-3 ما یه وینگر داریم، یه دفاع کناری. توی 4-4-2 هم یه وینگر داریم یه دفاع کناری. ولی توی 3-5-2 ما فقط یه وینگر داریم. توجه کنید قبلا استفان یکی از ارکان تیم بود، چقدر در جریان بازی تاثیر داشت، چون همیشه یکی مثل په په کنارش بازی می کرد. حالا خودش باید تنها بازیکن کناری باشه و اینطوری عملا یکی از بهترین بازیکن های نیم فصل اول از کار می افته. به نظر من بازگشت به سیستم 4 دفاعه و استفاده بیشتر از عرض زمین می تونه برای یووه مفید باشه. در ضمن فکر کنم ویدال برای این بازی محروم باشه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
درسته... در بازی امشب یوونتوس عرض نداشت.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
یوونتوس توی این بازی هم ویدال رو نداره و احتمال زیاد پادوین بازی می کنه اگه قرار باشه 3 - 5 - 2 بازی کنیم

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بخدا کنته داره شورشو در میاره این مسخره بازی دیگه چیه هر بازی یه سیستمی این 3-5-2 رو دیگه از کجا پیدا کرده تو چند تا بازی داره استفاده میکنه حال همه رو بهم زده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من اگر مخالفت کردم با 3-5-2 دلیل شخصی براش داشتم، ولی همینطوری الکی نیاید یه چیزی بگید. یووه بازی های 3-5-2 اش رو جز امشب و بازی مقابل ناپولی تاحالا پیروز شده فکر کنم. دوتا پیروزی جام حذفی مقابل رم و میلان، بازی 2-1 مقابل اودینزه که این همه از کونته تعریف شد همین 3-5-2 بود، حتی مساوی مقابل ناپولی هم این همه از کونته به خاطر 3-5-2 بازی کردنش تعریف شد.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
درسته،به نظر من ما بازی به بازی خیلی جوگیرانه قضاوت میکنیم راجع به تیم،که این از خصوصیات ایرانی بودنمونه الان اگه دوتا بازی بعدی رو پیروز بشیم دوباره کونته تبدیل میشه با سوپر قهرمان،و تیمش یه تیم فوق العاده تاکتیک پذیر.ولی این فوتباله،پر لز حادثه،تا الان هم هیچ فاجع ای واسمون رخ نداده،تو لیگ با احتساب 1 یا 3 امتیاز دیگه از یه بازی عقب افتاده اول هستیم،و در کوپا هم خوب نتیجه گرفتیم. بقیش یه سری ضعفه که توی تیم وجود داره و مهمترینش ضعف حملس که باعث میشه نتونیم به گل برتری برسیم مثل بازی های اخیر. یکی دیگه ضعف دفاع که تا الان فقط تو یه بازی بهمون خیلی ضربه زده اونم بازی با جنوا بود. در حال حاضر باید صبر کنیم،نه تا هفته دیگه بلکه تا آخر فصل،و یادمون نره پارسال کجا بودیم و الان کجاییم،توی حمله ستاره نداریم،مربی خوش فکری داریم که نیاز به تجربه بیشتر و جا افتادن توی تیم داره. باید منتظر موند و امیدوار بود...

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
بچه ها با توجه به اینکه همه از تساوی ها ناراضی هستین به این لینک هم یه سرس بزنین،دوس دارم نظراتون رو بدونم
http://bianconeri.ir...pic=477.new#new

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
کاتانیا تو 5 بازیه اخیر خارج از خانه 2برد,1 مساوی,2باخت 7 گل خورده,7 گل زده یووه هم تو 5 بازیه اخیر خانه 3 برد,2 مساوی 8 گل زده,3 گل خورده

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
امیدوارم به همون سیسیتم 4-3-3 برگردیم و حتی برای یک بار دیگه هم که شده با کرایسچ و الیا یک فرصت بده تا از شر این استیگاریبیا و جاکرینی راحت بشیم واقعا در وینگر ضعف داریم

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
تنها امیدی که دارم اینه که این بازی رو ببریم. نمی دونم چرا، ولی دیگه یووه از اینجا به بعد باید واسه قهرمانی بجنگه. خیلی از مساوی دیشب ناراحت شدم، امیدوارم این بازی رو با اختلاف حداقل دو گل ببریم که تیم دوباره یادش بیاد که صدرنشینه لیگه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اگر این بازی و ببریم ، کونته میشه همون کونته دوست داشتنی اینم برای همه یوونتوسی ها . یه برد خیلی میتونه به تیم کمک کنه یادم میاد نیم فصل هم در یک مقطع دو تا مساوی داشتیم و بعدش یه برد فوق العاده اومد ولی تفاوت اون مقطع از فصل و این مقطع اینکه الآن تیم ها تو اوج رقابت ها هستند 1 امتیاز از دست دادند خیلی میتونه گرون تموم بشه. با همه این تفاسیر اگر ما بازی هایی که پیش رو داریم و بعلاوه بازی با بولونیا را ببریم با چند امتیاز نسبت به میلان میریم صدر و چند روز بعدش دوباره با خود میلان داریم در سن سیرو که میتونیم خیلی خوب دوباره تحقیرشون کنیم. پس هنوز چیزی از دست نرفته ، بازی هفته بیست و یکم رو میلان باخت یوونتوس مساوی کرد ، پس زیادم بد نشد ولی عالی هم نشد.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
یوونتوس و کاتانیا تا حالا 30 بار با هم بازی کردن که یووه 15 بازی رو برده و 5 بازی رو باخته و 10 بازی هم مساوی شده .

از این بازی ها 27 تاش تو سری آ بوده که 13 تا یووه برده و 5 تا باخته و 9 تا بازی مساوی شده .

یوونتوس تا بحال 55 بار به کاتانیا گل زده که 49 تاش تو سری آ بوده و 30 بار دروازه ش باز شده که 29 بارش تو سری آ بوده .

در خانه یوونتوس 13 بار با کاتانیا بازی کرده که نتیجه ی اون 7 برد ، 4 مساوی و 2 باخت بوده .

بهترین برد خانگی یووه ، برد 5-0 بوده که بر میگرده به سال 1970 .

بهترین برد خارج از خانه ی کاتانیا مقابل یووه هم نتیجه های 1-0 و 2-1 بوده که به ترتیب مربوط میشه به سال 1963 و 2009 .

بیشترین نتیجه ای که توی خونه ی یووه تکرار شده ، نتیجه ی مساوی 1-1 بوده که 3 بار اتفاق افتاده .

جانفرانکو لونچینی با 6 بازی بیشترین تعداد بازی مقابل کاتانیا رو داره .

دل پیرو ، بته گا و منیکلی هر کدوم با سه گل رکورد دار بیشترین گل زده به کاتانیا هستن .

نتیجه ی 10 بازی اخیر یووه و کاتانیا :

تصویر

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
یووه نبایدبه این راحتی امتیاز از دست بدهد.درسته که دقیقه 90 یه پنالتی برا یووه گرفته نشد ولی یووه هم نباید دل به پنالتی ببندد. تیمی که میخواد قهرمان بشه باید تمام تیمها را مقتدرانه از پیش روی بردارد

جاکرینی دیشب خیلی بد بازی کرد

امتیازات دارن به راحتی از دست می رون

ویرایش: ارسال سه پست متوالی در فاصله ی زمانی کم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
سلام دوستان ..... :bighug:

دوست نداشتن بیام و پست بدم ولی مجبور شدم :nish:

بازگشت په په خیلی میتونه کمکمون کنه .... تیم باید برگرده به همون سیستم 3_3_4 ! یووه وقتی 2_5_3 بازی میکنه خوب بازی سازی در دفاع شروع نمیشه !!! همین و بس !!

تنها نکته ای هم که باقی مونده اینه که تیم این فصل شخصیت پیدا کرده از این بابت خیالتون راحت باشه :confeti:

در ضمن ادم که با 2 تا تساوی نا امید و ناراحت نمیشه :flirt: بازی با کاتانیا رو هم میبریم و مطمئن باشین .... :flower:

کنته بسیار مربی خوبی هست .... من به شخصه قبولش دارم ... آدم تو این وضعیت ها باید بچسبه به تیمش :fd:

تیم این فصل عالیه !! همتون هم مثل من قبول دارین که یووه این فصل زنده شده پس خوشحال باشید و مطمئن باشید به روند رو به رشدش ادامه خواهد داد ..... WELCOME HOME

Do not forget HOPE :wagfinger1:

به امید پیروزی ...
:thankyou:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس داره با 3 - 5 - 2 عالی بازی میکنه. منظور از عالی اینه که توپ و میدون رو کامل در اختیار داره حالا میخواد مقابل رم باشه یا میلان یا همین پارما مشکل اصلی کونته اینه که دستش باز نیست. ما نیاز داریم به یک مهاجم 6دنگ که بتونه تیم رو نجات بده. یک ستاره میخواییم که خودش به تنهایی بعضی وقتها گره تیم رو باز کنه. یکی مثل ایبرا تو میلان یا رونی تو منچستر یا ..... سیستم بازی یوونتوس عالیه ، تنها چیزی که عالی نیست مهاجمامونن . کونته به این کارش شاید میخواسته وظایف مهاجمارو کم بکنه تا شاید فرجی بشه و اونا گل بزنن ولی باز هیچی به هیچی !!!! کاتانیا رو له میکنیم تو فکر نباشید.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اتفاقا من برعکس شما فکر میکنم . مهاجمامون بد نیستن . چیزی که بده برنامه ایه که ما برای گل زدن داریم . درواقع برنامه ای نداریم . تمام تیمهای بزرگ یک شگرد منحصر به فردی واسه گل زدن دارن ولی ما فقط تیم تا پشت محوطه ایم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اتفاقا من برعکس شما فکر میکنم . مهاجمامون بد نیستن . چیزی که بده برنامه ایه که ما برای گل زدن داریم . درواقع برنامه ای نداریم . تمام تیمهای بزرگ یک شگرد منحصر به فردی واسه گل زدن دارن ولی ما فقط تیم تا پشت محوطه ایم

چه عجب یکی حرف درست حسابی زد . دمت گرم . مهاجم های ما بد نیستن . اینو آمار نشون میده . ماتری در مقایسه با زلاتان به نسبت موقعیت هایی که گیرش اومده بهتر کار کرده .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ولی اگر تحت هر شرایطی این بازی رو نبریم من دیگه رسما امیدم رو واسه قهرمانی از دست میدم

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
الان داشتم ترکیبِ پیش بینی شده ی گاتزتا رو برای دو تیم نگاه می کردم. متاسفانه باز خبری از په په نبود ...

فکر میکنم یکی از دلایل اصلی که کونته همچنان اصرار داره که با سیستم 2-5-3 بازی کنه ، نبود په په باشه. بدون شک در حالِ حاضر بهترین وینگر ما در سمت راست په په هست. در نبودش هم نمیشه فرد خاصی رو برای جانشینیش انتخاب کرد. جاکرینی اصلاً و ابداً بازیکنی نیست که بخواد 90 دقیقه به عنوان وینگرِ راست بازی کنه ، توی بازی های اخیر هم جرقه هایی از یه بازیکن آینده دار رو داشته ، اما به عنوانِ وینگر ثابت نمیشه بهش نگاه کرد ...

وضعیتِ کراسیچ و الیا هم که مبهمه !

تصویر

گاتزتا پیش بینی کرده که کاسرس جای لیکشتینر در سمت راست قرار بگیره ، جاکرینی جای ویدال در میانه میدان حضور پیدا میکنه و ده چلیه در سمت چپ جای خالی جاکرینی رو پر کنه. کوالیارلا هم یه جای ووچینیچ پیش بینی کرده که بازی میکنه.

از بازی کردن کوالیارلا به شدت استقبال میکنم ! توی بازی با پارما ، در همون دقایقی که بازی کرد خیلی با انگیزه و آماده نشون داد.

ویرایش + پ.ن : برای پست 1000 ــُـمم چه برنامه هایی که نداشتم ! :np:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی