پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-1 کاتانیا ( هفته ی بیست و چهارم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
هیچکدوم از ما از اول امیدی به قهرمانی این تیم نداشتیم . هنوز هم به نظرم اگه فقط سهمیه لیگ قهرمانان رو بگیریم فوق العاده نتیجه گرفتیم .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
میگم نمیشه کاسرس رو بزاره هافبک راست جلوی لیخ ؟ به نظرم جالب بیاد

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
تیم به تکنیک و نبوغ سه نفر نیاز داره(اله . کراسیچ . الیا ) ولی کونته اصرار داره استیگاری بی مغزو بازی بده . اگه میلوس بود الان چندتا پنالتی حداقل میگرفت .

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
این بازی خیلی مهمه،اگه یووه نتونه ببره تیم سرد میشه،بنابراین برد در این بازی میتونه خیلی خیلی مهم باشه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
تصویر

کریستین بریگی 39 ساله این بازی رو سوت میزنه. بریگی تا حالا 11 بازی رو در سری آ و کوپا ایتالیا قضاوت کرده و در این 11 بازی ، 46 کارتِ زرد ، 1 کارت قرمز به بازیکنان داده و 4 پنالتی هم گرفته. در مجموع برای یووه 9 بار سوت زده که حاصلِ اون 6 برد ، 2 تساوی و 1 باخت بوده.

+ په په در تمرینات امروز تیم در وینوو حضور داشته و به نظر میرسه که مشکلی برای همراهی تیم در بازی شنبه شب نداشته باشه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بر طبق تحلیل کانال ایتالیا یک در دوره بعد از کالچوپولی میلان بیش ترین پنالتی با 52 مورد براش گرفتن و در رده های بعدی اینتر و رم هستند و یوونتوس تنها 26 پنالتی براش گرفته شده..... تصاویری هم از بازی های فصل اخیر نشون داد که حدود هشت پنالتی در بازی های امسال برای اولد لدی گرفته نشده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - اول از همه من باید از جووینکو عذرخواهی کنم. من تحت تاثیر اتمسفر بازی بودم و صحبت هایی در موردش کردم که اشتباه بود. - ما بازیمون رو آنالیز کردیم، درواقع در بازی قبل پارما هم خیلی خوب بازی کرد. - ما می دونیم که خلاقیت رو در بازیمون داریم، و مسئله فقط پیدا کردن گله. مطمئنم مقابل کاتانیا همچین اتفاقی دوباره نمی افته. - ما خیلی سریع رشد کردیم و توقعات از ما خیلی بالا رفت. حالا ما رقیبی برای میلان در راه قهرمانی هستیم. حالا ما باید نشون بدیم که می تونیم این توقع بالا رو برآورده کنیم. - در مورد صحبت هایی که در روز های اخیر شد، تا جایی که بحث کلاس و وقار باشه، من نیازی به درس ها و توصیه ها شما ندارم. هرکسی روش خودشو داره. - رانیری میگه داورها تحت تاثیر هیچکس قرار ندارند و نگرانه کسایی که صداشون رو بلند می کنند داور ها رو تحت تاثیر قرار بدن. - بالاخره داورها تحت تاثیر قرار می گیرند یا نه ؟ جوابی که اون داده همون بحث منه. - فردا بازی زیبایی خواهد بود که تیم برتر پیروز خواهد شد. و البته اگر در دقیقه 90 پنالتی برای کاتانیا رخ بده، باید براش گرفته بشه ! - و اگر برای یووه پنالتی رخ بده، برای برقراری عدالت و آرامش در فوتبال اونم باید گرفته بشه. - من نمی خوام مردم رو تحریک کنم، من زمانی که فوتبال بازی می کردم همیشه می گفتم من رام نشدنی، ولی عادلم. - بزارید این حرف ها رو تمام کنیم و باقی حرف ها رو توی زمین بزنیم. - من امیدوارم هوادارای یووه به ورزشگاه بیان و از ما حمایت کنند، چون به حمایتشون در استادیوم نیاز داریم.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
اولین بازی یووه وکاتانیا در فصل 1954/55 انجام شد که با تساوی یک - یک به پایان رسید،اسپینوفسکی و برونی دراین بازی گل زدند.
اولین برد بیانکونری در16 اکتبر 1960 بدست امدکه یووه با نتیجه1-4 کاتانیا را شکست داد،( نیکوله 2 گل. استاچینی.بونیپرتی )
در سال 1971 یوونتوس با نتیجه 1-5 کاتانیا را شکست داد، در این بازی روبرتو بته گا هت تریک کرد .
در فصل 1983/84 بیانکونری با نتیجه0-2 ماتانیا را شکست داد، این بازی هنوز هم در قلب همه هواداران یوونتوس هست زیرا گائتانو شیره ا درنیمه اول این بازی در پنج دقیقه 2 گل زد که در تاریخ باشگاه به ثبت رسید،هر دو گل از روی ضربه کرنر به ثمر رسید.
در سال های اخیر یوونتوس موفق نشده در استادیوم اختصاصی خود هر سه امتیاز دیدار با کاتانیا را بدست اورد:

دو بازی1-1 با کلودیو رانیه ری

2-2مساوی با دل نری

شکست2-1 با چیرو فرارا

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
تردید دل پیرو برای بازی در برابر کاتانیا

سیمونه په په برای بازی در برابر کاتانیا به ترکیب یوونتوس برگشت.اما احتمال غیبت الساندرو دل پیرو در این دیدار به دلیل سرماخوردگی وجود دارد.
صبح فردا باید وضعیت الکس مورد ارزیابی فرار گیرد تا مشخص شود که به بازی خواهد رسید یا خیر.
په په پس از اسیب دیدگی مچ پا در بازی مقابل اتالانتا به ترکیب بیانکونری برگشت.
کراسیچ که احتمال رفتنش به روسیه وجود داره حتی جز بیست بازیکن دعوت شده برای این دیدار نیست .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^^^ الکس دعوت نشده ! :np: 1 Buffon 3 Chiellini 4 Caceres 7 Pepe 8 Marchisio 11 De Ceglie 13 Manninger 14 Vucinic 15 Barzagli 17 Elia 18 Quagliarella 19 Bonucci 20 Padoin 21 Pirlo 23 Borriello 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 28 Estigarribia 30 Storari 32 Matri

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
الکس به دلیل انفولانزا دعوت نشده!!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
الان منیمگر برای چی دعوت شده؟اونوقت الکس و کراسیچ نیستن

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

الکس به دلیل انفولانزا دعوت نشده!!

البته فردا صبح مشخص میشه الکس بازی میکنه یا نه

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
یووه باید ای بازی رو صد در صد ببره

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
بازی هایی که یووه در روز 29 بهمن انجام داده :

تصویر

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
ترکیب احتمالی یووه مقابل کاتانیا :

[center]تصویر[center]

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آخ جون 3-3-4 :1: ببینید امشب چه بازی ای بکنه پرنس بزرگ

obsidian

obsidian

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 146 ارسال
طبق آمار بازی های روز 29 بهمن: اگه بخوام خرافاتی باشم طبق 5تا بازی آخر این بار نوبت برده یووه است

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
اقا بازی ساعت چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran