پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بولونیا 1-1 یوونتوس ( هفته ی بیست و سوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
230 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
با نبود کیه لینی و بارتزالی احتمال زیاد کاسرس و بونوچی دفاع وسط . دفاع چپ هم دی چیلیه . ویدال هم که محرومه . من برای اولین بار تو این فصل میگم می بازیم.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ویدال باز هم نیست؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
مگه ويدال 1بازي محروم نبودن واسه كارت؟‏!‏ يووه شايد كيه ليني و بارتزالي رو نداشته باشه اما بولونيا هم تيمي نيست كه يووه رو تو دفاع بخواد دچار مشكل كنه، به نظرم مهمترين بخش ،خط حمله يوونتوس هستش كه بايد خوب باشه و بتونه گل زني كنه و البته به 1 گل راضي نشن و موقعيت ها رو الكي از دست ندن. فشار به خاطر 2 بازي قبل يووه، رو اين تيم زياده و يووه باي تو نيمه اول حتما يه گل بزنه تا فشار كم بشه وگرنه هرچي از بازي بره گل زدن به بولونيا سخت تر ميشه

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
ویدال باید باشه، فکر نکنم محروم باشه. از اتفاق یوونتوس بعید نیست که در دفاع به مشکل بخوره چون بلونیا بازیکنان با تجربه ای مثل دیوایو و رامیرز را داره که می تونن برای یوونتوس خطر ایجاد کنند. در بازی رفت با بولونیا مساوی کردیم و در جام حذفی در وقت اضافه اونها را بردیم، امیدوارم این باز در 90 دقیقه بتونیم اونها را شکست بدیم. دوستان کسی آمار محرومان و مصدومان یوونتوس و بولونیا را نداره؟؟؟

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
دوستان مطمئن باشید که بازی رو میبریم :bighug:

اصلا مهم نیست که با چه تیمی و چه وضعیتی بازی میکنیم :confeti:

I HOPE ... :flower:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
کماکان منتظر بازی الیا هستیم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
مطمین باشیذ از مکتب هلتد بازیکن بد بیرون نمیاد. الیا واقعا بازیکن مستعدی است و از نظر سرعت و دریبلینگ چیزی کم نداره کونته در بازی ندادن به این پلیذ ده ملیونی راه اشتباهی رفته.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این ماه مارس خیلی ماه مهمی ، این ماه مشخص میکنه که در پایان فصل در چه جایگاهی قرار میگیریم ، از بازی کیه وو به بعد 3 بازی آینده سخت و در خارج از خونه انجام میشه و بعدش سه بازی سخت داریم توی یوونتوس آرنا : بولونیا - یوونتوس جنوا - یوونتوس فیورنتینا - یوونتوس یوونتوس - میلان (برگشت کوپا ایتالیا) یوونتوس - اینتر یوونتوس - ناپولی تیم باید خیلی ثبات داشته باشه که بتونه از این بازی ها سربلند بیرون بیاد.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ظاهرا پپ و ویدال تو این بازی هم نیستند؟ کسی تایید می کنه؟

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

ظاهرا پپ و ویدال تو این بازی هم نیستند؟ کسی تایید می کنه؟

بعید میدونم
محرومیت ویدال و په په یه جلسه بود که تموم شد.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
په په كه 100% هست ولي ويدال بستگي به اين داره كه كميته انظباطي تصميم بگيره تو حركتش خشونت بود يا نه كه اطلاعي از نتيجش ندارم.ولي حدسم اينه كه تو حركتش خشونت بود و احتمالا 2 جلسه محرومش كنند و بازي چهارشنبه رو از دست بده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ویدال مشکلی برای این بازی نداره

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال
یووه نیاز به یک برد پر گل داره تا اعتماد بنفس بیشتری پیدا کنه در ادامه راه .

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
سيمونه كه ١٠٠درصد هست اما فكر ميكنم ويدال نباشه جون كارت قرمز مستقيم سه بازي محروميت داره

OMID JUVENTUSI

OMID JUVENTUSI

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 168 ارسال
مثل این که تو این بازی بونوچی فیکس بازی میکنه خدا کنه بازم خرابکاری نکنه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
آکوافرسکا بدلیل مصدومیت ، غایب بزرگ بولونیا در این دیدار هست ، دیامانتی و مورلئو هم به احتمال زیاد در این دیدار غایب خواهند بود .

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

بولونیا - یوونتوس ( هفته ی بیست و سوم سری آ )

یوونتوسی ها شاید هرگز فکر نمی کردند که بازی به عقب افتاده ی هفته بیست و سوم به یکی از مهمترین دیدار های فصلشان تبدیل شود و در حالی میلان با 3 امتیاز پیش است تیفوسی ها نیاز به برد این بازی داشته باشند تا هم در تعداد بازی و هم در امتیاز با میلان برابر شوند. در زیر به مقایسه دو تیم بلونیا و یوونتوس خوهیم پرداخت.

همانطور که در تصویر زیر معلوم است در هفت دیدار اخیر دو تیم سهم یوونتوس از پیروزی سه و سهم بلونیا تنها 1 می باشد و تعداد تساوی های دوتیم برابر سه می باشد. یوونتوس در این فصل دو بار برابر هم صف آرایی کردند که یک مساوی در سری آ و یک پیروزی در کوپا را برای تورینی ها را در بر داشته است. ولی باید بخاطر آورد که پیروزی تورینی ها در شرایطی که وچونیچ در دقیقه 45 دومین کارت زرد خود را گرفت و از بازی اخراج شد به دست آمده و یوونتوسی ها 10 نفره یک نیمه را مقابل بلونیا بازی کردند که منجر به دریافت گل تساوی شد. و استرس بازی که در کوپا صورت گرفت در خاطر داشته باشید حتما می دانید ه یوونتوس در وقت اضافه دوم گل پیروزی را به ثمر رساند تا حریف میلان در مرحله بعد باشد.

[img width=480 height=163]http://www.up.98ia.com/images/4j4vtdwt0mtyggi5yvk.png[/img]

این روزها یوونتوس نتایج خوبی به دست نمی آورد ولی هنوز تنها تیم بدون شکست اروپا محسوب می شود. تعداد تساوی های رو به افزایش طرفداران را خسته کرده و آنها منتظر پیروزی در مقابل بلونیا هستند، بلونیایی که در 5 بازی اخیر خود یک شکست در مقابل ادینزه، یک تساوی و 3 پیروزی در مقابل اینتر ، فیورنتینا و نووارو داشته است در حالی که یوونتوس در 5 دیدار اخیر خود سه تساوی و دو پیروزی در مقابل میلان درجام حذفی و کاتانیا در سری آ. با توجه به غیبت دو دفاع مرکزی یوونتوس و خستگی بازیکن بازی ساز آنها یعنی پیرلو شاید بتوان گفت که تساوی در این دیدار می تواند حکم پیروزی برای آنها داشته باشد.

مقایسه عملکرد دو تیم در این فصل

یوونتوس در سری آ در رتبه دوم و بلونیا در رتبه 14 قرار دارد و این درحالی است که یوونتوس با برد در مقابل بلونیا به دلیل تفاضل گل در رتبه دوم باقی خواهد ماند ولی بلونیا صعود 5 پله ای خواهد داشت. هر دو تیم تنها یک بازی معوقه دارند و هر دو 25 بازی انجام داده که 13 تا در خانه و 12 تا در خارج از خانه بوده است. که سهم بلونیا از بازی های داخل خانه 5 برد 2 تساوی و 6 باخت است که آمار شکست های آنها از خارج از خانه 2 عدد بیشتر است و سهم یوونتوس از بازی های خارج از خانه خود 5 برد و هفت تساوی است. پر گل ترین پیروزی بلونیایی ها در خانه پیروزی 3 بر 1 مقابل آتلانتا و تلخترین شکست آنها شکست 2 بر 0 مقابل رم بود و این در حالی است که پر گل ترین پیروزی تورینی ها در خارج از خانه پیروزی 2 بر صفر مقابل آتلانتا بوده است. شاگردان پیولی در این فصل 25 گل به ثمر رسانده اند که هم تعداد بازی های خانگیشان 13 گل در خانه زده اند و 29 گلی دریافت کرده اند که 16 تای آنها در خانه بوده است و در طرف مقابل یوونتوسی ها که 38 گل در این فصل به ثمر رسانده اند هم تعداد بازی های خانگیشان ، خارج از خانه گل زده اند و 16 گل دریافت کرده اند که تنها 7 بار جان لوجی اجازه داده حریفان در خانه شان دروازه او را باز کنند .بلونیایی ها از 39 امتیاز ممکن خانگی تنها 17 امتیاز به دست آورده اند و یوونتوسی ها از 36 امتیاز بازی خارج از خانه 22 امتیاز به دست آورده اند. خبر خوشایند برای میهمان این هفته رناتو دالارا حاکی از این است که بلونیایی ها در خانه به طور میانگین در دقیقه 35 گل دریافت کرده و برای میهانی که دو دفاع مرکزی خود را هم ندارد خبر بد این هست که در خانه به طور میانگن در دقیقه 49 گل زده اند و این در حالی است که تیفوسی ها به طور میانگین ،خارج از خانه در دقیقه 18 گل دریافت کرده اند و در دقیقه 47گل به ثمر رسانده اند. در شکل زیر تقسیم بندی درصدی گل های که دو تیم در شش، پانزده دقیقه بازی به ثمر رسانده اند را مشاهده می کنید.

[img width=480 height=183]http://www.up.98ia.com/images/gxeai7hth8omorq6jhms.png[/img]

امید است که یوونتوس در ورزشگاه 36532 نفری رناتو دالارا به پیروزی دست پیدا کنه تا بتونه کمی از بحران احتمالی وارد شده خارج شود و هوادران را خوشحال کند
به امید همکاری بونوچی در پیروزی یوونتوس نه حریفان. :1:

دوستان اگه قرار دادن آمار به صورت را دوست دارند، بگن تا قبل از هر بازی براشون بذارم. :hug:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
JUVENTUS: Buffon; Lichtsteiner, Bonucci, Caceres, De Ceglie, Vidal, Pirlo, Padoin; Pepe, Matri, Quagliarella A disp.: Storari Gouano, Marchisio, Elijah, Del Piero, Vucinic, Borriello کوریور دلوسپورت این ترکیب رو گذاشته.. پادوین چرا؟ ظاهرا کونته به ضعیف بودن مارکیزیو پی برده و داره این درد رو درمان می کنه... بازگشت الیا هم خوبه ساویچویچ صربستانی هم گفته میرکو مشک زانو داره باید ازادی عمل بهش داد و او دوست نداره که عقب برگرده و دفاع کنه

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
لوکا بانتی به عنوان داور این بازی انتخاب شد،دربازی یوونتوس - رم(0-3 ) کوپا ایتالیا بانتی داور بازی بود، 9 برد - 1 مساوی و 2 باخت حاصل 12 قضاوت بانتی برای یوونتوس بوده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - نمی فهمم چرا بازیکن های من باید افسرده یا غمگین باشند. اونا دارند کارهای بزرگی می کنند. - برعکس ما داریم تمام تلاشمون رو می کنیم. ما فقط به انجام بهترین چیزی که می تونیم باشیم فکر می کنیم، اول از همه هم خودم. - تا الان تلاش های ما باعث این شده که دوباره به رقابت برگردیم، دوباره بهمون احترام گذاشته بشه، دوباره از ما بترسند، دوباره حریف ها 150 درصد تلاش کنند تا از ما نتیجه بگیرند. باعث این شده که شما بگردید دنبال تیم هایی که هنوز سعی می کنند ما رو شکست بدند. - پس به همین دلیل من ازین نتایج غمگین نیستم. ما داریم ماکزیمم تلاش خودمون رو می کنیم، پاس باید به خودمون افتخار کنیم. - من از اول فصل از بازیکن هام فقط خواستم که نهایت تلاششون رو کنند، بهترین چیزی که می تونند باشند. - این همون کاریه که اونا جلوی کیه وو کردند. یا جنوا، یا سیه نا، یا کالیری یا بقیه تساوی ها. - ما تسلیم نشدیم، و تسلیم نخواهیم شد. باز هم نهایت تلاشمون رو خواهیم کرد. - من بعد از هر بازی به بازیکن هایی که خیس عرق هستند می گم " ممنونم" چون این برای من مهمترین چیزه. - من نمی تونم تحمل کنم اگر ببینم ما نتیجه نگرفتیم و بازیکن های من توی زمین عرق نریختند و تلاش نکردند. ولی این اتفاق تا به حال نیفتاده. - اگر شما همیشه با نهایت تلاش و سعی خودتون پیش برید هیچوقت افسوس چیزی رو نمی خورید. - ما دو بازیکن ارزشمند رو برای این بازی در اختیار نداریم، اون هم در خط دفاع. - ولی من می خوام ازین لحظه به عنوان یه فرصت استفاده کنم، چه برای جانشین ها و چه برای بقیه تیم. - این لحظه فرصتی برای رشد کردن، برای یکپارچه و مسنجم تر شدن. - من مهاجم هام رو بر اساس آمادگی اون مقطع بازیکن، سیستمی که بازی می کنم و حریف انتخاب می کنم. برای هر بازی می سنجم بهترین گزینه کیه و به اون بازی می دم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی