پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0 - 0 سیه نا ( هفته ی بیست و دوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
129 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

فکر نکنم اینطور باشه که میگی .من خودم هر روز به این سایت سر میزنم.

پس اینا چیه؟
http://up98.org/uplo...s5zyunpzyy9.png

http://up98.org/uplo...bx4g5jd5kqn.png

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
باور کن الان برای اطمینان بیشتر یه بار دیگه رفتم تو سایت اینطوری که شما گفتی نیست. شاید با شما مشکل پیدا کرده :1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
الان عوض شد. شاید شب تعطیلشون اپدیتش طول کشیده ولی تصاویر مال امشب است.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
بازی های یووه در 16 بهمن :

تصویر

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
ترکیب اصلی و رسمی :Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جالبه، 4-3-3 با کیلینی در مرکز خط دفاع و دچلیه در چپ.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
به نظرم حضور De Ceglie; Vidal یه گند اساسی به بازی میزنه البته اگه اماده نباشن من کلا اون اروگوئه ای و جاکرینی رو تریجح میدم

dellealpi

dellealpi

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 46 ارسال
یکی یه لینک سبک بی کیفیت بده بشه دید .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
متري آدم رو جون به لب ميكنه :np:

dellealpi

dellealpi

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 46 ارسال
آقا لینک بدین

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
رم 2 تا به اینتر زده . میلان و ناپولی هم صفر صفر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
10 دقیقه آخر نیمه اول رو دیدم واقعا بد بودیم ، بعضی بازیها انگار فوتبال یادشون میره باتشکر

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بابا یه ذره از نیمه اول بگین چطور بود !!!!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سیه نا به شکل وحشتناکی داره دفاع می کنه. شاید بیش از 90 درصد نیمه اول حتی 1 بازیکن هم توی زمین ما نداشتند. کلا مهاجمشون داره جلوی محوطه خودشون بازی می کنه ! و به سختی میشه فضایی پیدا کرد. باید به هر شکلی یه گل زد و قفل بازی رو شکوند. نیمه اول فقط پاسکاری های عرضی توی زمین اونا بود بدون پیدا کردن فرصت یا فضای مناسب. توی یووه یکی دو بازیکن خوب نبودن. په په اصلا خوب نبودن، یعنی حتی یک لحظه هم توی بازی دیده نمی شد با اینکه همش از سمت راست حمله می کردیم. نا اماده بودن په په باعث شد همون دقیقه 30 و خورده ای تعویض بشه. ایده های ووچینیچ عالی اند، ولی فقط نیمی از چیزی که تو ذهنش هست رو موفق میشه عملی کنه. پیرلو و بارتزالی بهترین های نیمه اول بودن. بارتزالی که فوق العادست، اینطوری که بارتزالی توپ میگیره اصلا توهین به بازیکن حریفه ! :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
یه نمایش ناامید کننده تو نیمه اول به جرات هیچ موقعیت گل درست حسابی ای نداشتیم جز سانتر تو عمق پیرلو و شوت والی لشکتینر که تو جارچواب هم نبود روح تیم چیرو فرارا انگار تو این تیم دمیده بود ، به شکلی که بازیکنا بیخیال داشتن واسه خودشون بازی میکردن دائم توپ رو به دو طرف میردیم برای سانتر که بعید میدونم لکشتینر تو این فصل تونسته باشه بشتر از 2-3 تا سانتر درست داشته باشه ، حالا امیدمون از اینور بهش هست که اصن نتونست موفق بشه به نظرم ده چلیه از سمت چپ باز بهتر بود ! په په حضور ناامید کننده ای داشت که حول و حوش دقیقه 30 با جاکرینی تعویض شد ! قبلش اصن دیده نشد ! سیه نا برای نباختن صرف نیومده ، دست پیش رو گرفتن پس نیوفتن ، 2-3 تا مهاجم دارن و تو ضد حمله ها ممکنه خطرناک باشن هرچند خط هافبکشون کلا آفسایده ! متری دیگه فاجعه ست ! امیدوارم بوریلو آله نیمه دوم به زمین بیان ! بارتزالی حتی سوتی های کیه لینی رو هم جمع میکنه . پیرلو تک روی زیاد داره ، همچنین ووچینیچ ! تیم گم هست انگار ، هماهنگ نیستن با هم ! سیه نا خیلی دفاع شو خوب بسته ! شاید روی اتفاق یا ضربه شروع مجدد به گل برسیم یعنی سیه نا تیمی نیست که نشه بردش ورزشگاه هم پر نشده به دلیل سرما ! 30.000 تا بیشتر نیومدن

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
بازی زیاد جالبی نبود! فقط من با بازیه دچلیه بدجور حال کردم ووچینیچ چقدر سوتی داد,اصلا اماده نبود!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کلا سرما هوا و وضعیت خود زمین باعث افت کیفیت میشه. از 8 بازی که الان داره برگزار میشه 5 تاش تا حالا گل نداشته. ازون بازی هایی که فقط باید برد، باید زشت بازی کرد و زشت برد و فقط سه امتیاز خوشگل رو گرفت :np:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
نیمه اول چیزی برای گفتن نداره جز چند تا مسئله حاشیه ای : جای همه ما خالی در سکوهای خالی ورزشگاه البته نه برای دیدن این بازی سرد فقط هم نفس شدن با تماشاگران عاشق دیدن بوفون هستم با پیراهن آستین کوتاه در این سرما

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
الان همه رقبا بخصوص اينتر و ميلان امتياز از دست دادن.بخدا حيفه نتونيم ببريم.اميدوارم كونته نيمه مربيان ببره.واقعا بردن سيه نا برا يووه از بردن اينتر و ميلان سخت تره.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
لاتزيو كه باخت. اينتر هم احتمال خيلي زياد امتياز از دست ميده ميمونه ميلان كه اگه يووه بازيس رو ببره ،ميلان هم ببره نتيجه اون بازي زياد مهم نيست خب خدا رو شكر چيزه زيادي از دست ندادم كه بازيو نديدم! عينه ٤٥ دقيقه رو تو ترافيك بودم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی