پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0 - 0 سیه نا ( هفته ی بیست و دوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
129 پاسخ برای این موضوع

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

این بازی قشنگ منو یاده بازی های تیم فرارا انداخت !

واقعا انقدر بی انصاف نباش

یووه از اون دست تیمهاست که خط هافبک عالی داره و جلو تیمهای بزرگ بسیار خوب کار میکنه و چنین تیمهایی تو بازیهای حذفی و باشگاههای اروپا خیلی موفق کار میکنند.

این انتظار نه از اول فصل و نه الان از تیم کونته نمیره که همه بازیهاش رو ببره.

امروز کونته بهترین ترکیب راهی میدان کرد و به جز تعویض بوریلو که جالب نبود همه کار کرد و حتی از سیستم 3-3-4 بعد تعویض بوریلو به سیستم 2-5-3 تغییر سیستم داد تا بلکه از سانتر کنارین زمین برا مهاجم ها موقعیت بسازه

تیم حریف اومده بود که مساوی بگیره و اصلا هم براش مهم نیست که ما بیایم اینجا بهش بگیم فوتبال کثیف ارائه دادی و تحت کثیف ترین بازی بدون هیچ هجومی دنبال 1 امتیاز بود.

همین الانش من تو فروم میلانی ها rossoneri.ir بودم که اعضاش میگن مهم ترین دلیل قدرت یووه تفکرات کونته هست و الان از اینکه امروز جلو ناپولی مساوی گرفتن و اختلافشون با یووه حفظ شد خوشحالن.

حتی همین الانش هم به مساوی تو بازی دور برگشت با یووه راضی هستن.

تیم کونته شباهت زیادی به بارسا داره( نمیخوام اونا رو یکی بدونم)چون هر دو تیم نقطه قوتشون هافبک هاشون هست و زیاد مهاجم های تاپی ندارند هرچند باز مهاجم های بارسا از ما بهترن

بارسا هم جلو تیمهای بسته لالیگا به مشکل بر میخوره و اکثرا رو خلاقیت های فردی گل اول و گل برتری بهشون میزنه.

همین بازی با بتیس رو یک خلاقیت فردی سانچز یا بهتر بگم اشتباه دروازهبان حریف برد.

نتیجه ترکیب تیم بارسا اینه که 7 امتیاز از رئال عقبن و امتیاز از دست دادن بارسا کماکان ادامه داره

الان شرایط میلان عین زمان کاپلو خودمون هست.تیمی که نمیتونه جلو تیمهای بزرگ خوب ظاهر بشه و فقط از پس تیمهای ضعیف برمیاد و با این هافبک هاش 100% از اروپا هم حذف میشه

حالا مثال بارسا زدم تا ببینی کونته چقدر خوب کار کرده که جلو تیمی مثل میلان که فقط برا قهرمانی تو سری آ بهر داره با یک بازی کمتر 1 امتیاز جلوتره.

من به شخصه کونته رو ستایش میکنم

بازی امروز جزو روزهای بد یووه بود و قرار نیست همیشه اینطوری باشه

اینجور بازیها جلو تیمهای دفاعی که برا مساوی میان من به شخصه نظرم اینه که از ابتدا با سیستم 2-2-4 بازی کنیم و تو حمله به جای مهاجم نوک از ترکیب 2 نفره استفاده کنیم

اصلا نیاز نیست با 3 هافبک بازی کنیم چون عملا حریف خط هافبکی نداره که بخواهیم میانه زمین در اختیار بگیریم ولی در عوض وقتی حریف از محوطه جریمه خودی جلوتر نمیاد با 2 مهاجم میشه ضربه کاری تری به دروازه حریف وارد کرد و قفل دروازه شون باز کرد.

امیدوارم کونته به این قضیه توجه کنه که حضور ماتری تک و تنها در میان حداقل 7-8 نفرمدافع کاری از پیش نمیبره و باید یک نفر دیگه کنارش اضافه بشه

زمان رانیری هم که دوم شدیم جلو تیمهای ضعیف با سیستم 2-2-4 خیلی راحت به پیروزی میرسیدیم و منتها به تیم های قوی میباختیم چون هافبک های ضعیفی داشتیم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یووه این فصل نشون داده ، تیم هایی که جلوش حمله کنند ، بدجور زمین گیر میشن ، مثل رم تیم هایی هم که شدید دفاع کنند ، اگر یووه شانس بیاره ، با تک گل میبره ولی اگر بدشانس باشه مثل بازی با کیوو ، مثل همین بازی بدون گل میاد بیرون این بازیهایی که تیم حریف شدید دفاع میکنه ، نیاز به یه سوپراستار هست تا نتیجه رو تغییر بده ، کاری که زلاتان برای میلان جلوی تیم های ضعیف انجام میده این تیم ها گل اول رو بخورن ، دیگه راحت میشه بقیه گل ها رو بهشون زد در کنار همه اینها ، باید به کونته هم ایراد گرفت ، مشخصه اینجور تیم ها میان برای یک امتیاز ، کونته تا بحال برنامه ای برای این مواقع در نظر نگرفته البته فراموش نکنیم امروز واقعا تیم بد بود ، حتی حملاتمونم جون لازم رو نداشت ولی خوب به نظرم مربی همیشه باید به این مواقع هم فکر کنه نمیدونم چرا وقتی کوا اومد تو زمین ، ما روی شوت های کوا کار نکردیم ، یه چند تا توپ براش می کاشتن ، اتفاقه دیگه ، یکهو دیدی رفت تو گل باتشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب طبق معمول که از همه دیرتر میرسم،باز هم دیرتر رسیدم :1: کلا توی فوتبال امروز،مقتدرترین تیم ها هم جلوی دفاع مطلق،کارشون گره میخوره! بارسا الان بهترین تیم باشگاهی دنیاست،3 سال هم هست که این عنوان رو داره! مگه جلوی دفاع انتر زانو نزد؟ بازی دیروز ما در مقیاس کوچکتر،منو یاد اون بازی انداخت! سیه نا دیشب خیلی منظم دفاع کرد و پگولو هم یکی از بهترین بازی های خودش رو انجام داد.واقعا دو سه تا توپ خیلی خوب رو گرفت. یووه این فصل همه چیز داره،غیر از اون یه بازیکن سوپر استار.تیم های بزرگ اروپا رو که نگاه میکنیم،همگی یه بازیکن دارن که مهره ی برتری تیمشون هستن. برای مثال مسی،رونالدو،رونی،لمپارد و دروگبا،زلاتان،پاستوره،سیلوا و ... . همه و همه بازیکنایی هستن که یه تنه،خودشون اندازه ی 3 نفر ارزشمندن برای تیم هاشون.ولی یووه این "یک" بازیکن رو نداره! در کل من نمیتونم از بازی دیشب یووه ناراضی باشم چون به نسبت این که ما جلوی یه تیم با سیستم 0-0-10 بازی میکردیم،موقعیت گلای خوبی خلق کردیم که خب پگولو واقعا عالی بود دیشب.یه پنالتی هم که داور نگرفت. ولی به هر حال انکار نمیکنم که بابت از دست رفتن این دو امتیاز به شدت ناراحتم.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
به نظر من کونته هنوز انعطاف ذهنی لازم رو برای تغییر سریع سیستم تیمش نداره.البته شایدم دستش بسته باشه از لحاظ بازیکن ولی من فک می کنم جلو تیم سراسر دفاعی سیه نا ما میتونستیم حتی 3-4-3 یا همون 4-2-4 که اول فصل تو ذهنش بود بازی کنیم. من هنوز دلیل بازی ندادن به الیا رو نفهمیدم.وقتی تیمت نتیجه نگرفته شاید ورود یه بازیکن باانگیزه که میخواد خودشو ثابت کنه به تیم کمک کنه
ویرایش:الیا اصن تو لیست 18 نفره نبود! :np:

یووه از اون دست تیمهاست که خط هافبک عالی داره و جلو تیمهای بزرگ بسیار خوب کار میکنه و چنین تیمهایی تو بازیهای حذفی و باشگاههای اروپا خیلی موفق کار میکنند.

این انتظار نه از اول فصل و نه الان از تیم کونته نمیره که همه بازیهاش رو ببره.

تیم کونته شباهت زیادی به بارسا داره( نمیخوام اونا رو یکی بدونم)چون هر دو تیم نقطه قوتشون هافبک هاشون هست و زیاد مهاجم های تاپی ندارند هرچند باز مهاجم های بارسا از ما بهترن

بارسا هم جلو تیمهای بسته لالیگا به مشکل بر میخوره و اکثرا رو خلاقیت های فردی گل اول و گل برتری بهشون میزنه.

همین بازی با بتیس رو یک خلاقیت فردی سانچز یا بهتر بگم اشتباه دروازهبان حریف برد.

حاجی دمت گرم دیگه! مسی و الکسیس و ویا و پدرو رو بردی زیر سوال!!اینا مهاجم نیستن؟؟
اینو بدون:هر تیمی بدون مهاجم تاپ به مشگل میخوره.دیگه هافبکا چقد میتونن خودشون گل بزنن؟گاهی اوقات یه تک به تک یا یه موقعیت 20 درصدی گره گشای بازیه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ببینین . بازی دیشب از نظر من یه مشکلی داشت که امیدوارم کونته اینو بفهمه . اونم این بود که جلوی یک تیمی که 11 نفره دفاع میکرد 90 دقیقه تمام حمله کرد . یادمه یک بازی یوونتوس لیپی با یه تیم اینچنینی بازی داشت که کلا دفاع میکرد . ولی یوونتوس یه 20 25 دقیقه یه دفه کشید عقب و رفت تو لاک دفاعی . اونا هم خود بخود جلو اومدن و حمله کردن . یادمه یوونتوس تو همین 25 دقیقه 3 گل زد کونته هم باید از این کارا بکنه . نباید 90 دقیقه یک نفس حمله کنه به همچین تیمی

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب دقیقا همین اتفاق افتاد دیشب! سیه نا توی معدود حملاتش 2-3 تا موقعیت خوب کسب کرد! فرق تیم لیپی با کونته خیلی زیاده...مدافعین تیم لیپی در تاریخ تکرارنشدنی هستن! راستی کارت زردی که دیشب بارتزالی گرفت واقعا خطا بود؟ من خطایی ندیدم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

راستی کارت زردی که دیشب بارتزالی گرفت واقعا خطا بود؟ من خطایی ندیدم

نه دیگه ! اصلا هیچ برخوردی صورت نگرفت ! حتی اشاره هم نشد

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
این اولین بازیمون تو ورزشگاه جدید بود که گل نزدیم !

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
هایلایت بازی رو دیدم بهترین موفعیت گل هامون یکی سانتر پیرلو برای لیختشاینر و شوت جاکرینی دقیقه 90 و شوت کیه لینی دقیقه 93 بود،به نظر نمیومد که بد بازی کرده باشیم توپ رو داشتیم ولی موقعیت گل انچنانی نداشتیم فقط لیختشاینر دچلیه سانتر میکردن از دوطرف که بی حاصل بود مقابل تیمایی که 90 دقیقه دفاع میکنن باید بازیکن خلاق داشت مثل دلپیرو که هم میشه از قدرت شوتزنیش و هم از ضربات ازادش استفاده کرد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
شانس گلی که لختشتاینر داشت توی این بازی دقیقا مثل گل یووه مقابل پارما و اتالانتا بود ! پاس بلند پشت مدافعان و ضربه ی استفن !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی