پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0 - 0 سیه نا ( هفته ی بیست و دوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
129 پاسخ برای این موضوع

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
واقعاً شماها تفاوتی بین سینا و سیه نا قائل نیستید ؟ تصویر

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

چرا بعضیا پر رنگ تره؟کاسارسو واسه قشنگی آوردن کی میخواد هماهنگ شه؟

پر رنگ تر ها ، تغییراتِ ترکیب ، نسبت به بازی قبلی هستند ! :1:

+ این ترکیبِ "پیش بینی شده" هست. احتمال این که ترکیب اصلی با این ترکیب متفاوت باشه ، خیلی زیاده !

++

[img width=480 height=301]http://up.vatandownload.com/images/swohy6hnknlx6trbua6.jpg[/img]

داور بازی سباستیانو پروتزو خواهد بود. پروتزو 32 سال سن داره ؛ سال 2005 داوری رو شروع کرده و تا سال 2008 در سری C سوت زده. طی سال های 2008 تا 2010 به طور همزمان در سری B و A سوت میزنه و بعد از اون ، یعنی در سال 2010 تا همین امروز تنها در سری A داوری کرده.

برای یووه 4 بار و برای سیه نا 3 بار داوری کرده.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خدایی داداش این اطلاعات رو از کجا میاری این برا من سواله :1: ممنون بازم از اطلاعاتت بازی خیلی مهمی داریم باید ببریم و این برد میتونه سراغاز فرار بزرگ باشه نباید بعد از این تو تورین امتیاز از دست بدیم

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
سلام.بازی خیلی سختی نباید باشه.البته دلیل نمیشه که یووه سیه نا رو دسته کم بگیره.تیم سابق کونته است و کونته نسبت بهش شناخت داره.با شکست میلان یووه کمی امیدهاش برای قهرمانی بیشتر شد.امیدوارم یووه این بازی رو با یه نتیجه پرگل ببره.مدت هاست که یه پیروزی 4-0 نداشتیم :guntootsmiley: :guntootsmiley: :guntootsmiley: به هر حال ابزارش رو هم داریم.ووچینیچ و په په و مارکیزیو کاملا مصدومیت هاشون برطرف شده و میتونن بازی کنن.البته با توجه به سرمای هوا بعید نیست بازی دوباره کنسل بشه.خدا کنه کنسل نشه.چون بعد به یووه فشار میاد با این همه بازی عقب افتاده.در ضمن وسط هفته یه بازی سخت با میلان دارم.پس باید مراقب مصدومیت بازیکن ها هم باشیم به امید برد پرگل یووه :clapx: :clapx: :clapx:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
میانگین امتیازات بازیهای یووه با حضور ووچینیج 2.33 میانگین امتیازات بازیهای یووه با بدون حضور ووچینیج 1.8

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
پیرلو در مصاحبه با یوونتوس چنل درمورد این بازی گفته: « بازی مشکلی در مقابل یک تیم سازمان یافته در پیش داریم که فوتبال خوبی ارائه می دهد. این بازی مانند هر بازی دیگری سخت خواهد بود اما ما هم در هربازی کارایی خود را افزایش داده و بهتر می شویم. »

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - از رسانه ها تشکر می کنم که یووه رو در حد قهرمانی سری آ می دونند، ما در این ماه ها کارهای بزرگی کردیم. - اونم با توجه به اینکه اول فصل می گفتید چقدر ترنسفر بدی داشتیم و در تابستان چقدر افتضاح کار کردیم و مربیمون تروریسته ( :1: ) و ... - ولی با این حال، من هنوز میلان رو شانس اول قهرمانی می دونم. - ما د اروپا زندگی می کنیم، جایی که می دونیم سرما در زمستان خواهد اومد، ولی باز هم امکانات مناسب برای مقابله باهاش رو نداریم. - ما حالا مجبوریم در 6 روز 3 بازی کنیم، در 2 هفته باید 5 بازی کنیم. پس دیگه نمی تونم بازی به بازی به فکر تیم باشم و باید جلوتر هم نگاه کنم. - من مجبورم با توجه به فرم و آمادگی بدنی بازیکن ها انتخاب کنم. چون برای بازی در سرما شما یا باید در نهایت آمادگی باشید، یا شانس مصدومیتتون بالا میره. - خوشبختانه ورزشگاه ما ورزشگاه مدرنیه که چمن رو گرم نگه می داره و با وجود سرما میشه در اون بازی کرد. - در این روزها همه بازیکن ها باید در اختیار تیم باشند و شرایط با شرایط عادی فرق می کنه، شاید شما در یک بازی 2 گل بزنید و بازی بعد نیمکت نشین باشید، و نباید تعجب کنید. + در ضمن در مورد کاسرس پرسیدن بچه ها، کاسرس چون یه ترنسفر بین المللی، پروسه ی اداریش وقت گیره. هنوز اجازه بازی برای یووه رو نداره.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

کونته :

- در این روزها همه بازیکن ها باید در اختیار تیم باشند و شرایط با شرایط عادی فرق می کنه، شاید شما در یک بازی 2 گل بزنید و بازی بعد نیمکت نشین باشید، و نباید تعجب کنید.

واقعا امیدوارم این اتفاق بیوفته و فردا بوریلو فیکس بازی کنه !

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
سانینو مربی سیه نا : رقیبی قوی در ورزشگاهی فوق العاده.

* این احتمال وجود دارد که یوونتوس سومین دیدار خود را هم در نیم فصل دوم بدون شکست پشت سربگذارد.
* در مقابل ما تیمی قوی با یک ورزشگاه فوق العاده قرار دارد .
* این بازی به ما یک انگیزه باور نکردنی می دهد .
* ما می دانیم که برای باقی ماندن در سری ا باید در برابر هرتیمی تمام تلاش خود را بکنیم .
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
بازی قبلی سیه نا (فیورنتینا 2 - 1 سیه نا )

ترکیب احتمالی سیه نا (2 - 2 - 4 )

1- پگولو
2- ویتییلو
3- روزتینی
4- کونتینی
5- دل گروسو
6- انجلو
7- ورگاسولا
8- گاتزی
9- بریینزا
10- دسترو
11- کالایو
-------------------------------
کالایو . دسترو بهترین گلزن های سیه نا هستند با 5 گل.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
مهدي 2 تا سوال عجيب تو مغزم هست.1-رو جه حسب ميكي سيستم 2-5-3 بهتر از 3-3-4 جواب داده؟ 2- دي جليه اومد سرجاي بونوجي؟ ما كلا 4 بازي فصلمون كه 2 تاش جلو اودينزه بوده ،يكيش جلو نابولي و يك بازي با رم تو حذفي با سيستم 2-5-3 بازي كرديم و اون هم به خاطر تاكتيك حريف بودش و اكثر بردهامون هم با تركيب 3-3-4 بودش كه ايده آل ترين تركيب يووه هستش.از ديد من تركيب عالي هست و ميشه بازي راحتي بيش بيني كرد.خوشبختانه تيم ما بازيكن ذخيره خوب زياد داره و از بابت بازيهاي فشرده لطمه اي به تيم وارد نيست و تنها مشكل بازيكنان كمبود خط دفاعي هست.من موندم كه اكه برا هر كدوم از مهره هامون مصدوميت يا محروميت بوجود بياد ازجمله بارزاكلي جه كسي قراره جايكزينشون بشه؟اميدوارم خط دفاع از زير اين بازيها سالم بيرون بياد

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
[img width=480 height=265]http://cdn.tuttosport.com//images/04/C_3_Media_1415804_immagine_ts491_272.jpg[/img]

23 بازیکن توسط کونته برای بازی مقابل سیه نا دعوت شدند :

1 Buffon
3 Chiellini
4 Caceres
7 Pepe
8 Marchisio
10 Del Piero
11 De Ceglie
13 Manninger
14 Vucinic
15 Barzagli
17 Elia
18 Quagliarella
19 Bonucci
20 Padoin
21 Pirlo
22 Vidal
23 Borriello
24 Giaccherini
26 Lichtsteiner
28 Estigarribia
30 Storari
32 Matri
34 Marrone

تنها نکته ی عجیب ، دعوت نشدن کراسیچ هستش !!

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

مهدي 2 تا سوال عجيب تو مغزم هست.1-رو جه حسب ميكي سيستم 2-5-3 بهتر از 3-3-4 جواب داده؟ 2- دي جليه اومد سرجاي بونوجي؟

1- آخه سیستم هجومی تریه و وسط زمین رو تو دست میگیری و عملا کار حریف ساخته است . البته 3-5-2 تو اکثر تیما جواب نمیده ولی تو یووه خوب جواب داده . نقش دو تا هافبک پشتی با هافبک هجومی تو موفقیت تیم زیاده . من هم نگفتم که 4-3-3 بده ، اتفاقا گفتم که امتحان خودش رو پس داده ولی خب من به شخصه سیستمی که مدافع کمتر و هافبک بیشتر داشته باشه رو دوست دارم . البته 4-3-3 بیشتر وقتایی به کار گرفته میشه که ووچینیچ باشه چون جایی تو سیستم 3-5-2 نداره و انقدر تاثیر گذار بوده که کونته بخواد واسش سیستم عوض کنه .

2- منظورم اینه که بونوچی اومده بیرون و جاش ده چلیه رفته تو زمین . اونوقت کیه لینی برمیگرده سر جاش و ده چلیه میشه دفاع چپ . راست میگی جیگر خوب توضیح نداده بودم ولی فکر کردم که منظورم رو میگیرین . :biggrin:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

شاید در حال فروش هست ! یا تیمی مذاکراتش با یوونتوس به جایی رسیده !!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آقا در مورد چیزی که من گفتم : There were doubts as to whether Caceres could take part, but his international transfer has come through from Sevilla نوشته که به خاطر ترنسفر بین المللیش تردید های بود که به بازی برسه، ولی رسیده. یعنی چیزی که گفتم بود واقعا :1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

23 بازیکن توسط کونته برای بازی مقابل سیه نا دعوت شدند :

1 Buffon
3 Chiellini
4 Caceres
7 Pepe
8 Marchisio
10 Del Piero
11 De Ceglie
13 Manninger
14 Vucinic
15 Barzagli
17 Elia
18 Quagliarella
19 Bonucci
20 Padoin
21 Pirlo
22 Vidal
23 Borriello
24 Giaccherini
26 Lichtsteiner
28 Estigarribia
30 Storari
32 Matri
34 Marrone

و بعید هم میدونم دیگه دعوت بشه . چون هر چی به این لیست نگاه میکنم هیچ کس رو پیدا نمیکنم که کنته تمایل داشته باشه اونو بزاره بیرون . تازه از این به بعد کاسرس و پادوین هم که اضافه میشن

ویرایش : اها پیدا کردم . منینگر . البته نمیدونم حتما باید 3 دروازبان باشه ؟

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
سیه نا 5 بازی اخیر خارج از خونشو تا تونسته باخته! 10 تا خورده 3 تا زده تا حالا بردی خارج از خونه داشته سیه نا؟ اخرین مساویش که 6 بازیه پیش برابر نوارا بوده

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
دوستان ظاهرا سایت فوتبال-ایتالیا دات نت یه چیزیش شده چون کل مطالبش مال دو هفته قبل شده

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
^^^^^^^ خوب بدبختی ما اینه که این تیما با تمام انگیزه میان که حداقل امتیاز رو بگیرن! مثلا کالیاری دیدید که چجوری بازی کرد با ما ولی هفته ی بعدش با میلان خیلی بی بخار بازی میکردن! انگار تیما با یووه پدرکشتگی دارن!!!!!!!!!!!!!!!!

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

دوستان ظاهرا سایت فوتبال-ایتالیا دات نت یه چیزیش شده چون کل مطالبش مال دو هفته قبل شده

فکر نکنم اینطور باشه که میگی .من خودم هر روز به این سایت سر میزنم.

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
دوست عزیز سایت football-italia.net/news رو تو گوگل سرچ کن بعد روی نتیجه یافت شده با همون ادرس مذکور کلیک کن.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی