پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - 1 اودینزه (هفته بیستم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
151 پاسخ برای این موضوع

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
Alessandroooo Matriiiiii Alessandroooo Matriiiiii Alessandroooo Matriiiiii

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
نیمه اول با شروع بازی مثل همیشه نبودیم فکر می کنم به خاطر اب و هوا بود اما 2 یا 3 موقعیت گل خوب رو ماتری و استیگاریبیا و.....خراب کردن که دیگه عادت کردیم اما اواخر بازی دیگه کاملا مسلط شده بودیم و گل حقمون بود برف می باره اما چمن فوق العادس سیستم گرمایشی چه کرده انگار نه انگار که برفه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
لذتی که از بازی بارتزالی بردم ، از گل متری نبردم ! بازی یوونتوس رو ول کنید ! فقط دنبال کنید ببینید این پسره چیکار میکنیه ! شاهکاره ! ------ تا الان باید 5-1 به نفع ما میبود رو 1-0 بردیم اونم تو ریباند ! چند تا موقعیت عالی رو ایتیگاریبیا و متری و کوالیارلا با ناشی گری بیرون زدن ! این بازی جای متری و کوالیارلا ( حداقل کنار هم) نیست ! بی صبرانه منتظر ورود مارکو بوریلو هستم ! اودینزه واقعا "تیمه" و خیلی نظم و هماهنگی دارن با هم ! درسته دفاع ما فوق العاده کار کرد ، اما همین بازی جلو تیمای دیگه بکنن راحت میتونستن 2 تا رو بزنن تو دفاع با 6 نفر دفاع میکنن و تو حنله یهو 6 تا سریع ضد حمله انجام میدن ! --- زمین خیلی لیزه و دائم بازیکنا میخورن زمین یا دایو میکنن ! امکان مصدومیت زیاده --- بوفون شاهکاره ، یک کلام

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
فکر کنم از 45 دقیقه کلا 5 دقیقش توپ دست اونا بود . یه گل خیلی کم بود . یه خواهشی دارم ازتون . زوم کنین رو بازی بارتزالی ببینین عجب فوق العاده ایه . به چشم نمیاد ولی فوق فوق العادست . اگه ارادت قلبیم به کاناوارو نبود تو رده بندی مدافعا بارتزالی رو بالاتر ازش میزاشتم

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
دوستان من نیمه اولو که از دست دادم. لطفا، لطفا،لطفا یکی به من کمک کنه بتونم نیمه دومو از ictimal ببینم رسیورم star sat x5d هست. واسه کد دادن به روش قدیمی که هر چی 1212121212121212 رو میزنم هیچی نمیاد. واسه کد دادن biss واسه من اولش یه 6 رقم میخاد بعد یه 2 رقم. در صورتی که کدهایی که توی سایت هست همه اولش دو تا 4 رقم دارهنمیدونم باید این دو تا رو چیکار کنم....

M O D I G L I A N I

M O D I G L I A N I

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 13 ارسال
ماتری کار خاصی کرد ؟! حرکت استیگاریبیا عالی بود و کوالیارلا ضربه سرو عالی تر زد

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تو نیمه اول به جزء دقایق اول که اودینزه چندتا موقعیت گیرش اومد، دیگه بقیه بازی کامل دست یوونتوس بود و بازم شاهد از دست رفتن موقعیت های گل بودیم. اگر دقت می کردیم تو همین نیمه باید 3 تا گل به اودینزه می زدیم. پیرلو شده همون پیرلو اول فصل 3 نفر دفاع هم عالی بازی کردند. بوفون هم که دیگه حرفی نمی شه زد دربارش واکنش دومش فوق العاده بود.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
این همه شکاف در لایه های یک تیم در سری آ واقعا نوبره - اگه گل نمیزدیم دلم خیلی میسوخت . اودینزه در طول 45 دقیقه هیچوقت در انداره های تیم سول جدول ظاهر نشد و بازی نسبتا آسونی داشتیم - در تمام لایه خطوط اودینزه شکاف بزرگی وجود داشت .چندین موقعیت گلزنی داشتیم و با بی دقتی خراب کردیم - یک بار پای غیر تخصصی استیگاریبیا نشد و یک بار هم ماتری - وقتی مهاجمین ما گل نمیزنن بارزالی میشه بهترین بازیکن نیمه اول .

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
بارتزالی فوق العاده است عاشق بازیشم

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
بیشتر بازی دست یووه بود و معلوم بود اودینزه فقط چشم به زد حمله داشت و 100% از نتیجه مساوی هم میتونست راضی باشه,نیمه دوم بازی خیلی قشنگتری باید شاهد باشیم,امیدوارم یووه تو لاک دفاعی نره و همین بازیه رو به جلو رو ادامه بده خدارو شکر ماتری گل زد البته فقط فرست طلبیه خوبی داشت و با جایگیریه خوبش گل زد نه چیز دیگه! جاکرینی چقدر علاقه به شوت زنی داشت!البته موفق نبود ولی بازی سازیه خوبی داشت بارتزالی هم تک های خیلی خوبی زد و عالی بود بوفون چه عکس العمل فوقعلاده ی داشت تو دقیقه 15,عالی بود!!!

dellealpi

dellealpi

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 46 ارسال
مرسی ولی من با مکبوک هستم :(

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
واقعا بارتزالی فوق العاده بازی کرد! بوفون هم به قول گزارشگر انگلیسی الجزیره دوتا واکنش در سطح کلاس جهانی داشت! سر تک به تک ماتری کاملا مطمئن بودم که نمیشه چون زیر پای ماتری بود و کلّی هم فحش خورد ازم :lol: گل هم که روی ریباند هد زیبای کوا زده شد. اونطرف هم ادینزه خیلی خوب هماهنگ بود. راحت همو پیدا میکردند و موقع ضدحمله خیلی سریع اضافه می شدند. توی دفاع هم خوب کارکردند فقط روی صحنه ی گل مدافعشون کم کاری کرد و ماتری زودتر به توپ رسید و زد تو گل!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

ماتری کار خاصی کرد ؟!

حرکت استیگاریبیا عالی بود و کوالیارلا ضربه سرو عالی تر زد

جاگیری خیلی مهمه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من بیشتر از هرچیزی تو کف بازی این بارتزالی ام ! چقدرررررررررر خوب بازی می کنه، چقدرر تسلط داره و چقدر راحت توپ رو از حریف میگیره. واقعا داره فضایی بازی می کنه. توجه کنید که هردو تیم بهترین خط دفاع و بهترین دروازه بان های لیگ رو دارند و خود به خود گل زدن خیلی سخت میشه. روی تک به تک ماتری بعد ازینکه ماتری می تونست بهتر عمل کنه توجه کنید هندنویچ چقدر خوب زاویه رو بست. یه توپ دیگه هم عالی گرفت. اینور هم بوفون 2 تا توپ رو عالی گرفت مخصوصا اون ریباند کرنر رو از کنج دروازه درآورد. جای ووچینیچ خیلی خالیه، اودینزه با 4 مدافع و 3 هافبک جلوی محوطه اش رو بسته و نیازی شدید به جرقه های که ووچینیچ توی بازی می زد هست. خیلی دور محوطه می چرخیم و راهی به داخل پیدا نمی کنیم. رو آوردیم به شوت های از راه دور که همش بد بود. نهایتا روی سانتر استیگاریبیا، ضربه ی سر کوالیارلا و دفع ناقص هندنویچ گل زدیم. من از بازی کوالیارلا اصلا راضی نیستم. خیلی خودخواهانه هرجا توپ گیرش میاد شوت می کنه ! یه تیکه دوربین نشون داد که کونته صداش کرد بعد با دست و سر یه حرکتی کرد انگار "این مسخره بازیا چیه درمیاری ؟ " :1:

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
چرا تو خونه هم بايد اين لباساي باربي گرل زيبامونو :np: بپوشيم؟ . . .انقد كه از رنگ لباسا ناراضيم, از بارتزالي و گل ماتري راضي نيستم. :dry:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
کاشکی زود دومی رو بزنیم که کاپیتان دلپیرو بیاد توو زمین ... .

FarSH4D

FarSH4D

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 215 ارسال
یه چیزایی!!
اولیشو که بصیر گفت، طلا هم باید بگیریم!

بوفون تو دروازباني ، مثل انيشتين هست تو علم فيزيك

نابغه اي هست در نوع خودش

بارزاتلی فوق العاده ـس، وایساده و به معنای واقعی بسته خط دفاع رو!

یووه تو این نیمه به حداقل حقش رسید، دقیقه 40 اینطورا بود که آمار بازی و نشون داد 16 دقیقه بازی دست یووه بود 10 دقیقه دست اودینه.

یه چیزی بود دربارۀ الکس بیخیالش میشم!

حالا یه چیز جالب اینکه قبل بازی وقتی بلندگو اسم بازیکنای یووه رو میگفت دوربین تو رختکن اودینه بود، صدای بلندگو و تماشاچیها کاملا واضح تو رختکن پخش میشد، که حالا نمیگم به خاطر اون حتما ولی چندتا بازیکنای اودینه هدفون تو گوششون بود و اینا!!

تا الان که بازی مارکیزیو و میرکو با هم دیدم،وقتی بازی امروز بدون این دوتا رو نگاه کردم مثلا یه جاهایی که بر حسب عادت به اون دوتا انتظار یک دوهای قشنگی داشتم اصلا صورت نگرفت، واقعا اونا خیلی با هم هماهنگتر و چند لول بالاتر میبردن تیم رو.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
یک کاشته عجب جایی ببینیم پیرلو گلش می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من یه ریز با سرعت کالسکه دارم می بینم این دی ناتاله خوده زهره !!!!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این سیستم 3-5-2 عیبش همین ضد حملات هست خیلی راحت گل خوردیممممممممم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی