پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - 1 اودینزه (هفته بیستم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
151 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
داور بازی پائولو والری خواهد بود. این دومین قضاوت والری برای یوونتوس در این فصل هست ؛ این داور ، بازی سیه نا-یوونتوس رو در همین فصل که با پیروزی یووه همراه بود رو سوت زده بود.

والری در مجموع 8 بار برای یووه داوری کرده که حاصل اون 3 برد ، 3 تساوی و 2 شکست بوده.

ترکیب پیش بینی شده برای یوونتوس :

Juventus 4-3-3

Buffon

Lichtsteiner , Barzagli , Chiellini , De Ceglie

Vidal , Pirlo , Giaccherini

Del Piero , Matri , Estigarribia

On Sub. Bench : Storari , Bonucci , Pazienza , Marrone , Krasic , Quagliarella , Borriello

- مارکیزیو ، الیا ، په په و ووچینیچ به احتمال زیاد به علت مصدومیت از همراهی تیم تو این بازی محروم خواهند بود.

- لیکشتینر در صورت دریافت کارت زرد در این بازی ، 4 کارته میشه و بازی با پارما رو از دست میده.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
27 برد - 4 تساوی - 6 باخت نتیجه بازی های یوونتوس مقابل اودینزه است که در تورین برگزارشده . در این بازی ها یوونتوس 7 بار با نتیجه 1- 0 پیروز شده .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
برای شنبه هم برف پیش بینی شده و دمای هوا حدود -3 تا 1 درجه سانتی گراد هوایی سرد و مسابقه ای گرم و تماشایی در پیش داریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته: - ما نباید این نبرد رو دست کم بگیریم، بازی با رقیبی مثل اودینزه 6 امتیاز ارزش داره. - درمانگاه یووه پر شده ! اخیرا زیاد خوش شانس نبودیم ولی الان آخرین چیزی که بهش فکر می کنم ترکیبه. فردا قبل از بازی می بینم کی آماده است و بعد تصمیم میگرم. - لوکا مارونه رو من در سیه نا در اختیار داشتم و از همون موقع تحت تاثیر بازیش قرار گرفتم. - وقتی به یووه اومدم به محض اینکه تونستم جلوی انتقالش رو گرفتم و نگهش داشتم، اون نماینده ای از آینده ی یووه است. - با کاسرس حرف زدم، اون بازیکن همه کاره ای که داشتنش برای دفاع یه تیم امتیاز حساب میشه. درضمن او با جو یووه و لیگ آشناست و به زمان کمی برای هماهنگی نیاز داره. - مدیرها دارند به سختی تلاش می کنند تا اهداف من رو انجام بدند. باید صبر کرد و دید موفق می شند یا نه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
امیدوارم نزاره مارونه بره کالیاری به شخصه پیشرفت مارونه نسبت به سبا واسم دلچسب تر بوده فکر میکنم پتانسیل مارونه از سبا بیشتر باشه حرف های کونته نشون میده ماروتا فقط با اجازه و هماهنگی اون داره بازیکن میخره خیلی امیدوار کنندست امیدوارم این روند حفظ بشه اگه الکس و ماتری فیکس باشن من شانس برد رو خیلی زیاد میدونم

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
[img width=480 height=285]http://cdn.tuttosport.com//images/33/C_3_Media_1406733_immagine_ts673_400.jpg[/img]

21 بازیکن ، برای این دیدار توسط کونته دعوت شدند :

List : 1 Buffon; 3 Chiellini; 7 Pepe; 8 Marchisio; 10 Del Piero; 11 De Ceglie; 13 Manninger; 15 Barzagli; 17 Elia; 18 Quagliarella; 19 Bonucci; 21 Pirlo; 22 Vidal; 23 Borriello; 24 Giaccherini; 26 Lichtsteiner; 27 Krasic; 28 Estigarribia; 30 Storari; 32 Matri; 34 Marrone

په په ، مارکیزیو و الیا به وضعیت عادی برگشتن. ووچینیچ این بازی رو از داده. تکرارِ مکرراته ! :1: ولی به هر حال بگم که مثل همیشه خبری از موتا ، گروسو ، یاکوئینتا و تونی نیست ! + پاتزینتزا هم دعوت نشده !

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
ای جانم، په په و کارکیزیو هم دعوت شدن. حتی اگه بازی هم نکنن این خودش یه خبر خیلی خیلی خوبه!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به تعداد هواداران ویژه یوونتوس یک نفر هم اضافه شد. فردا استادیوم یوونتوس شهر تورینو یک مهمان جدید و ویژه خواهد داشت. روری فنتی که بهتر است او را با این عنوان برادر ریحانا خانواده مشهور دنیا بشناسیم عصر امروز با هواپیما در حالی که مشغول خواندن روزنامه توتواسپرت بود راهی شهر تورینو شد تا برای دیدار یوونتوس و اودینزه در استادیوم حاضر باشد. وی که از هواداران یوونتوس به شمار می رود سرانجام تصمیم گرفت به تورینو سفر کند تا هیجان یک بازی زنده را از ورزشگاه تجربه کند. وی در این خصوص گفته فورتزا یووه، می خواهم از نزدیک بازیکنان و تیم کونته را ببینم و خوشحال می شوم که در این سفر به روزنامه توتواسپرت که همیشه مطالعه می کنم نیز سری بزنم.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این یارو کی هست؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

این یارو کی هست؟

ریحانا خواننده ی مشهوری هست ! می شناسیش ؟؟؟ این برادرشه :دی:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

ریحانا خواننده ی مشهوری هست ! می شناسیش ؟؟؟ این برادرشه :دی:

بابا ولمون کن خودش چیه که داداشش چی باشه
اگه پول داره و قرار مثل قزافی پول بده خوش امده اما ..........

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
ريحانا خودش بياد ، من حاظرم تا آخر فصل صندلي كناريشو به اسم خودم كرايه كنم :1:

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
خب ... یکی دی ناتاله رو بگیره حالا !!!

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ترکیب پیش بینی شده ی اسپورت مدیا ست برای دو تیم :

[img width=480 height=178]http://up.vatandownload.com/images/dhkllmj4bqz39w2kt6v.jpg[/img]
http://up.vatandownl...bqz39w2kt6v.jpg

ترکیب پیش بینی شده ی گاتزتا برای یووه :

تصویر
http://up.vatandownl...a5debs4p1oe.jpg

هر دو پیش بینی کردن که یووه 2-5-3 بازی میکنه !

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
مدیا محتمل تره،جز اینکه فک کنم بجای په په، استیگاریبیا بازی کنه

OMID JUVENTUSI

OMID JUVENTUSI

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 168 ارسال
احتمال بازی کردن مارونه هم وجود داره شاید نیمه اول رو به جای مارکیسیو بازی کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اطلاعیه مسئولین ورزشگاه یووه :

- با وجود بارش شدید برف بازی برگزار خواهد شد.
- چمن ورزشگاه درحال حاضر با کاور پوشیده شده و سیستم گرمایشی زیر چمن هم چمن ورزشگاه رو گرم نگه می داره تا یخ نزنه.
- پارکینگ ورزشگاه نمک پاشی شده تا ماشین ها به مشکل برنخورند.
- برای معابر پیاده درون و بیرون ورزشگاه ضد-یخ استفاده شده.
- وضعیت به دور دائمی درحال بررسی، ولی تا این لحظه مشکلی برای برگزاری بازی وجود نداره.

http://img.plug.it/s...04/torino23.jpg
https://p.twimg.com/...osqCQAAMldK.jpg

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
سلام بازی از چه سایتی پخش میشه؟؟ بازیو شبکه 3 نشون میده یا نه بازم بریم تو کار آنلاین؟

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
تصویر

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
امیدوارم ترکیب ووچینیچ - فابیو از ابتدا قرار بگیرند