Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

یوونتوس 3-0 رم (جام حذفی ایتالیا)

- - - - -

• Please log in to reply
144 replies to this topic

obsidian

obsidian

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 146 posts
به افتخار کراسیچ :onesmiley2:

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 posts
جواد خیابانی یه بار دیگه بگه کوالیارلا بگه موتور میسوزونه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
هرچی نگاه می کنم گل به خودی بودد یا من خوابم یا خیابانی مغز نداره !!! ولی این رم 6 تا کمش بود !! بازی شیکی بود... ماتری 2 3 تا باید می زد

obsidian

obsidian

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 146 posts
وای چه شبی شده یووه3-رم0 :confeti:

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 posts
آسمون آبیه،جای اون خالیه،که باشه و ببینه اینقد حالمون عالیه ورزشگامون شلوغ و هرجا تیممون عالیه،اینجا خوب جاییه،آره خوب جاییه بازم میگم.تبریک به روح پاکش

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
آقای لوئیس انریکه ! سگ تو روحت ! این پروژه مروژه هاتو لازم نکرده جلو یوونتوس پیاده کنی ! تا بازیکن عین آدم بیار 3 تایی برنگردی :laugh3: :laugh3: یعنی از گردن کلفتی داریم پاره میشیما :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
چقدر نیمه دوم خوب بودیم . اصلا بهشون موقعیت ندادیم . زوج ماتری و کوا هم خیلی خوب داشت جواب میداد. ماتری تو افت هم نشون داد که از بوریلو بهتره . البته این بازی ماتری بهتری رو شاهد بودیم . شبی بسیار خوب . 3-0 باورمون نمیشه . تنها بدی این بازی شبکه 3 و جواد خان خیابانی . اسم کوا رو که اصلا نمیتونست بگه . اینقدر هم متوجه نشد که گل به خودی زدن رمی ها. رو صحنه اول منم رو هم به اشتباه انداخت . کراسیچ هم خیلی دیر اومد تو بازی . کاش از دقیقه 80 به بعد میومد . کاش نیمه دوم مارونه رو جای پیرلو میزاشت تو زمین . پیرلو رو برای بازی با اودینزه نیاز داریم . اینطوری خسته شد احتمالا. امشب همه چی خوب پیش رفت . این برد خوب رو به همتون تبریک می گم :confeti:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
با تیم نصف و نیممون 3 تا زدیم به رم باورم نمی شه اما چرا باورم می شه ما یوونوتوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسیم این برد یک طرف گل الکس یک طرفه دمه حاجی هم گرم 3 دقیقه اخر میلوس رو اورد لاقد یک کارت زرد بگیره

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
من فقط واسه شمردن سوتی های جواد خیابانی حاضر شدم به جا الجزیره از شبکه 3 نگاه کنم . فوق العاده بود . یعنی انواع و اقسام سوتی ها رو داد . یعنی از همون نمای دور معلوم بود ماتری نزد و گل به خودی بودا . ولی اقا بعد از یه ربع و بعد از اینکه 15 بار حرکت اهسته نشون داد فهمید . ضمنا ژاور داشتن اونا ؟ کیائر رو میگفت ژاور اول هم گفت کژار

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 posts
صحبتم را با احترام به توتی و پاس زیبایش در دقیقه 70 شروع میکنم . عجب شب زیبایی بود آنقدر زیبا و به یاد ماندنی که واقعا قیمت سکه و و دلار رو فراموش کردیم - دوست داشتیم این بازی نیم ساعت دیگه طول میکشید. البته یوونتوس تا قبل از اخراج بازیکن رم میانه میدان را واگذار کرده بود و یه کم وضعیت نگران کننده بود ولی کیه لینی که به نظر من یکی از بهترین بازیکنان زمین بود باعث شد کفه ترازو در یک میدان تقریبا برابر به نفع ما سنگینی کنه. در مورد گل آلکس میشه صحبتهای زیادی کرد - یک گل دل پیرویی و مختص خودش - اگر کس دیگه ای همچین گل را در سالیان بعد بزنه یاد آلکس می افتیم چون این گلها در جهان فوتبال واقعا مختص آلکس هست و بس.

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 posts
تبریک میگم بردو واقعا مستحق برد بودیم گل سومو خود رمی ها زدن به خودشون ؟توپ به ماتری نخورد فکر کنم این خیابانی رو از کجا اوردن :np:جیانی رو میگه جانی به الکس میگه پیرمرد :62:کوالیارلا رو زبونش میگرفت موقع ی که اسمشو میگفت :np:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
باور کنید خیابانی اگه یک بار دیگه می خواست اسم کوالیارلا رو بگه سکته می زد :دی:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
خب بردیم گفتم میشه به این رم 3،4 تا دیگه زد ولی n تا موقعیت خراب کردیم. بازی همونطور که گفتم رفت به تنش یه اخراجیم دادن که باید 2،3 تا میدادن.چیز خاصی نیست دهن رم سرویس. دهنت سرویس مستر توتی. در مرحله بعد وضعیت چه جوریه؟ یکی بیاد بگه :1:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,940 posts
این بازی ، سومین بازی کاملی بود که این فصل از یووه دیدم ، وقتی نیمه اول می دیدم یووه ازون تیم سردرگم و بی برنامه به اینجا رسیده و اینقدر تو دفاع منطقی بازی می کنه و هر توپ و پاس براش برنامه هست اشک تو چشام حلقه زد :hc: گل الکس هم این خوشحالی رو چند برابر کرد :cry2: :hc: شاید بعضی بازی ها یووه بد بازی و نتیجه نگیره و حتی کاپلویی نتیجه بگیره ( تو حرف ها و انتقادهای بچه ها زیاد خوندم ) اما این بازی ای که من از یووه دیدم ، این برد ها و صدرنشینی براساس شانس و اتفاق نیست بر خلاف فصلهای پیش که روند سینوسی داشتیم :rainbow: خیلی دوست داشتم بازی مارکیزیو رو بعد اوج گرفتن دوباره ببینم :np: :sigh: این خیابانی دوزار شعور نداره که شاید کونته به بوفون استراحت داده باشه که اینقدر از اول تا آخر بازی نگه مصدومیت و ... :yapyapyapf: نیمه دوم یووه مشخص بود عقب کشیده و رم احساسی تر بازی می کرد و کاملا اومده بود جلو تعویض ماتری با بوریلو و کوالیارلا با الکس ، با توجه به جلو کشیدن بازیکنای رم واقعا هوشمندی کونته رو نشون داد که با آوردن مهاجمای تازه نفس از تک فرصت ها استفاده کنه و ضد حمله انجام بده تو ضد حمله ها هم ماتری و کوالیارلا واقعا هماهنگ و عالی بودن وراحت هم رو پیدا می کردن و بعد این همه تو تیرک زدن و از کنار دروازه میلیمتری رد شدن توپ بالاخره طلسم شکسته شد و گل سوم رو با همکاری بازیکن رم زدن :1: یوونتوس هیچ وقت بازی های کوپا رو جدی نمی گرفت و با ذخیره ها واز روی دلسردی بازی میکردن حتی زمان کاپلو و لیپی و شاید همین مسئله یکم دو دلم کرده بود برای بازی امشب اما کونته نشون داد حداقل این تصوراتی که از یووه چند فصل اخیر داشتیم باید فراموش کرد ، ثابت کرد حتی با بازیکنای ذخیره هم می شه توقع برد رو از این یووه داشت :hc:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
واقعا عالی بود . خدا میدونه چقدر از گل الکس خوشحال شدم . تمام بدنم داشت میلرزید . نزد نزد ، بالاخره چی زد ؟!؟!؟! سوگولی کونته ( استیگاریبیا ) خیلی رو مخ بود . اون توپ هایی که کوا و سوگولی از دست دادن سوزشش وقتی معلوم میشه که تیم عقب باشه . سوگولی یه بار هم تو بازی با اینتر اینطوری توپ خراب کرد . واقعا مشکل داریم تو گل زنی . ای بابا !!! بسه دیگه . هر مشکلی داریم ، داریم . مهم نیست . امشب فقط شب شادیه . کاپیتان ذوق مرگمون کردی !!! راستی تا یادم نرفته بگم که یه هفته پیش با یه بنده خدایی تو فروم که نمیخوام اسمشو ببرم بحث داشتیم سر جاکرینی . دو تا گلی که تو این دو تا بازی زد فکر کنم جواب کوبنده ای واسه ایشون باشه . من میدونستم این پسر بالاخره کار خودشو می کنه .

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 posts
یعنی گلی که الکس زد قشنگ بهمون نشون داد تیم چی کم داره، واقعا یه بازیکن خلاق میخوایم. یکی میشه ماتری و کوا که دروازه خالی رو از یه متری گل نمیکنن یکی هم میشه پینتوریکو که از موقعیت 10 درصدی یه گل میسازه. جای غرغر نیست این شب به یاد موندنی، ولی الان حسرت آگوئرو رو بیشتر از هر وقت دیگه ای میخورم... پ. ن. خداییش از سوتیای جواد خیابانی میشه تو این بازی یه کتاب نوشتا، هر چی خواستم بهش گیر ندم مگه میذاشت؟؟؟! از چیدمان تیم که جاکرینی رو برد حمله و بوریلو رو هافبک و از ندیدن گل به خودی و از هنگ کردن موقع خوندن اسم کوا و از تکرار مداوم اینکه بوفون نیستش چون مصدومه و از اینکه بونوچی رو همه چی گفت غیر خودش (بونوکی، بانوتی!!!) و... خیلی چیزای دیگه که واقعا اگه حوصله داشتم قلم و کاغذ میاوردم و یادداشتشون میکردم تا بعدا با خوندنش بخندم!

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
فقط میشه گفت عالی اگه این تیم یک مهاجم بزرگ داشت چی میکرد تبریک با این بازی خوب ونتیجه ای عالی تر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
رم این بازی همه چیز رو باخت ! هم از لحاظ فنی باختند. هم از لحاظ احساسی وقتی بازیکن یووه زمین افتاده بود بیرون نزدن توپ رو، هم رو به لگد زدن آوردن که یکیشون اخراج شد و توتی هم کارت زرد گرفت و تعویض شد. جالب اینجا بود که آخرای بازی با پرسینگ و دوندگی دنبال بازیکن های یووه فشار بیارن و شاید اختلاف رو کم کنن، ولی یووه با پاسکاری های عرضی و تکضرب در عرض چند دقیقه همه ی جنگندگیشون رو خشکوند !

شاید بهترین یا با کیفیت ترین بازی یووه نبود، ولی بازی همراه با تسلط و وقار بود ! یووه خیلی راحت و بی زحمت، با نیمی از نیمکت نشین هاش بازی رو برد و به نیمه نهایی رفت.

در نیمه نهایی با برنده لاتزیو-میلان به صورت رفت و برگشت بازی می کنیم.

خداییش بوریلو خیلی خوشتیپ تره :1:

خیلی بحث ضایعیه ولی،

جدا فکر می کنید بوریلو خوشگله ؟ مدل موهاش منو یاد هیتلر میندازه :np:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

اگه یووه خسته هست رم هم خستس . پس در شرایط مساوی با هم بازی می کنیم . من به این بازی امیدوارم . ما تو شهر رم با این تیم مساوی کردیم . حتی اگه پیشرفت هم کرده باشن باز می تونن یووه رو تو خونه خودشون شکست بدن . فردا شب بازی تو ورزشگاه یووه برگزار میشه . یه برد خوب و بسیار شیرین خواهیم داشت .

ببینید چقدر به این تیم امیدوار بودم .
خیابانی اسم الکس رو هم درست نمیگفت و دوبار تکرار میکرد . واقعا سوتی نبود که نده .
ولی این بازی نشون دادیم هر چقدر هم که رم پیشرفت کرده باشه جلوی یووه حساب نمیاد . استیگاریبیا چند موقعیت رو بد خراب کرد . فکر کنم بدترین بازیکن میدان برامون بوریلو بود بعد هم استیگاریبیا .
گل الکس منو یاد گلی انداخت که به آلمان زدیم تو نیمه نهایی جام جهانی 2006. فکر کنم این خیابانی قبلش در مورد اون گل حرف زد .

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,863 posts
مرسی الکس ، مرسی یووه :victory2: :victory2: برد رم و صعود به نیمه نهایی رو به همه تبریک میگم ، فک کنم این اولین برد با اختلاف 3 گل تو این فصله ، درسته ؟ میتونستن بیشتر هم بزنن البته این کوالیارلا همون کوالیارلای فصل پیش شده فقط تو شوتاش یه خورده کم دقتی میکنه

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users