پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 رم (جام حذفی ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
144 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

تصویر

یوونتوس - رم
سه شنبهٰ 4 بهمن ماه
ساعت 23:15 به وقت ایران
ورزشگاه یوونتوس

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
آ اس رم ما اومدیم بگـــــــــــــــــــیر که اومد :Larisa: :Larisa:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
شبکه 3 شاید نشون بده. به امید خدا می بریم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب توی این بازی باید منتظر حضور استواری - بونوچی و شاید کراسیچ و الکس باشیم ! بوریلو و استیگاریبیا به همراه جاکرینی شانس های بعدی هستند ! رم هم امشب 5 تا زد به چزه نا

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یه سوال برام مطرح شد با توجه به اینکه این بازی جام حذفیه و تک بازیه مساوی چرا تو گزینه های نظرسنجی هست؟ به نظر من برد پر گل رم بیشتر به سود ما شد تا به سود اونا اینطوری رمی ها میرن تو حال و هوای شاخ بودن اگر ما گل اول رو بزنیم بهم میریزن ، راحت میشه به زانو در آوردشون اگر کونته ساربونه ، میدونه کل رم رو چطوری بخوابونه :1: باتشکر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خوب توی این بازی باید منتظر حضور استواری - بونوچی و شاید کراسیچ و الکس باشیم ! بوریلو و استیگاریبیا به همراه جاکرینی شانس های بعدی هستند !

رم هم امشب 5 تا زد به چزه نا

خیلی دوست داشتم دوباره یووه و رم بازی کنن با هم . دفعه قبل یه گل زودهنگام و بد خوردیم و به اون صورت نتونستیم بازی خودمون رو جلوی رم انجام بدیم . جاکرینی و مارونه بازی با آتالانتا خوب بودن پس احتمالش زیاده تو ترکیب باشن. حضور الکس و کراسیچ هم خیلی خوشحالم می کنه . با این نفرات هم رم رو می بریم .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
فکر کنم دیگه همگی داریم از شاخ بودن میمریم :1: امیدوارم این بازی اون اتفاقی که نباید بیفته،نیفته و نبازیم...

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

یه سوال برام مطرح شد
با توجه به اینکه این بازی جام حذفیه و تک بازیه
مساوی چرا تو گزینه های نظرسنجی هست؟

موافقم. مگه بازی حذفی و تک بازی نیست؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خب رم طبق روال چند سال گذشته با ترکیب کامل میاد و میاد تا بره برای قهرمانی ، و طبق روال گذشته یوونتوس با ترکیبی از ذخیره ها میاد و میاد تا بازی و ببازه و حذف بشه. به احتمال زیاد کسایی که در طول فصل کمتر بازی کردن در این بازی فیکس بازی میکنند مثل الیا ، کراسیچ ، بوریلو ، کوالیارلا ، استوراری ، الکس ، پاتزینتزا و باقی بازیکنان که کمتر بازی کردند. به نظر من این بازی از فینال UCL مهم تر و سخت تره ، من جای کونته بودم با ترکیب اصلی بازی میکردم ، پارسال همین رم در تورین با گل ووچینیچ تونست ما رو خیلی راحت ببره. شاید یوونتوس به پشتوانه یک نیم فصل بدون باخت بازی و ببره و شاید هم اولین باخت فصل در کوپا ایتالیا مقابل رم بدست بیاد.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اونقدر از این تیم دوم بد میگید که انگار اگه جلوی رم بازی کنن 6 تا میخورن . همین الیا و کوا و جاکرینی و الکس رو داریم گیر میدیم که چرا بازی نمی کنن تو ترکیب اصلی . حالا که میخوان جلوی رم بازی کنن بازیکن های بدی هستن و به درد نمیخورن و مطمئن هستید با حضور اینا بازی رو می بازیم ؟!! تکلیفمون با خودمون هم مشخص نیست

khashayarkorn

khashayarkorn

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال
احتمال شکست یووه توی این بازی هست . این چند بازی کمی متزلزل نشون داده . امیدوارم که گل اول رو ما نخوریم تا بتونیم ببریم . به امید قهرمانی یووه

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
خیلی جالبه یه نفر به تساوی رای داده :lol:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

احتمال شکست یووه توی این بازی هست . این چند بازی کمی متزلزل نشون داده . امیدوارم که گل اول رو ما نخوریم تا بتونیم ببریم . به امید قهرمانی یووه

اتفاقا داشتم به همین فکر می کردم ! یووه تو این بازی تساوی نیست. احتمال داره اولین شکست کونته با یووه همین بازی باشه! هرچند امیدوارم اینور نشه ولی چون می دونم تیم دوم بازی می کنه نگران میشم.

مسئله این نیست که تیم دوم بازیکن های خوب داره یا نه، مسئله اینه که مثل بازی با بولونیا وقتی 9 بازیکن جدید رو بزاری کنار هم، مطمئنا مشکل هماهنگی خواهند داشت.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
به این فکر می کردم که با نبود په په شاید به میلوس بازی بده اما یادم به جاک افتاد تازه گل هم زده بعید می دونم بازیش بده میلوس رو اما اگه من بودم یکیشون رو بازی با رم یکیشون رو بازی با اودیزه بازی می دادم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

این که بگوییم احتمال داره حرف دقیقی نزدیم. چون احتمال بین صفر و یک است. حال اگر کمی میخایم صحبت کنیم می تونیم بگیم که احتمال شکست مقابل رم زیاد است این جمله بهتر از این است که بگوییم احتمال شکست یووه وجود داره. این کلمه احتمال زیاد استفاده میشه توسط افراد اما غالبا به میزان آن بی توجهی میشه.یا یک مثال بهتر هر دو تیم نوارا و یوونتوس احتمال قهرمان شدن را دارند اما یکی یک درصد و دیگری 99 درصد. پس توجه به میزان خیلی مهم است.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

اتفاقا داشتم به همین فکر می کردم ! یووه تو این بازی تساوی نیست. احتمال داره اولین شکست کونته با یووه همین بازی باشه! هرچند امیدوارم اینور نشه ولی چون می دونم تیم دوم بازی می کنه نگران میشم.
مسئله این نیست که تیم دوم بازیکن های خوب داره یا نه، مسئله اینه که مثل بازی با بولونیا وقتی 9 بازیکن جدید رو بزاری کنار هم، مطمئنا مشکل هماهنگی خواهند داشت.

البته قرار هم نیست همه ی تیم دوم وارد زمین بشه ! کونته فقط از استوراری به عنوان بازیکن اصلی این جام نام برده بود اما به نظر من توی این بازی کونته نهایتا 2 - 3 بازیکن جدید وارد ترکیب می کنه.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
تیم دوم دیگه چیه .وقتی دو تا بازیکنامون مصدومند و تو این بازی نیستن اگه خواسته باشیم بقیشون رو هم بذاریم ذخیره با کی میخوایم بازی کنیم به نظرم تنها کسانیکه میتونن جای بازیکنهای اصلی بیان فقط استوراری هست مثلا لیختشتاینر رو بذارن رو نیمکت کی داریم اونجا بازی کنه.یا بارزاگلی و کیلینی رو بذاریم بیرون کی هست بازی کنه غیر از بونوچی که واقعا افتضاحه.مدافع چپ هم که مشخصه دچلیه هست مگر اینکه کیلینی بازی کنه و بونوچی بره وسط. پس از لحاظ مدافعین باید گفت همه بازیکنهای اصلی هستن. اما وینگر راست که پپه بوده به خاطر مصدومیت نیست.پس یا الیا یا کراسیچ میمونه.بازی دادن به کراسیچ با این وضعیت اشتباهه.خب الیا رو داریم بیچاره من فکر نکنم ضعیف تر از کراسیچ باشه که اصلا بهش فرصت نمیدن.در ضمن استیگاریبیا که نمیدونم چرا چند هفته هست مفقود الاثر شده.لا اقل ایکاش جنازش رو پیدا میکردن. :1: مارکیزیو هم که نیست.خب حالا فکر کنیم از پیرلو وویدال هم استفاده نکنه میخوایم چیکار کنیم. به نظرم با همون تیم بازی میکنیم فقط چند تا تغییر داریم. ممکنه از استوراری به جای بوفون استفاده بشه که خیلی محتمله و مشکل خاصی ایجاد نمیکنه. ترکیب مدافعین به نظرم هیچ تغییری نمیکنه همون نفرات هستن اما به خاطر مصدومیت پپه و مارکیزیو.شاید در هافبکها اینجوری بازی کنیم. جاکرینی بیاد وسط جای مارکیزیو.ووچینیچ بره سمت راست و استیگاریبیا بیاد چپ و نوک هم بوریلو.البته این پیش بینی من هست.اما نمیدونم کنته میخواد پیرلو رو هم بذاره بیرون و مارونه رو استفاده کنه .اگه اینکارو بکنه یکم ریسکش واسه این بازی بالاست چون مارکیزیو هم نیست

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
از کونته بعیده که تو این بازی حساس از تیم دومش استفاده کنه!!! :stopsign:معمولن تو جام حذفی تیم هایی از تیم دومشون استفاده میکنن که بزرگ باشن و بردن این جام واسشون زیاد اهمیت نداشته باشه مث منچستر و میلان نه یووه که چند ساله تو حسرت بردن یه جامه!!! :furious:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

البته قرار هم نیست همه ی تیم دوم وارد زمین بشه ! کونته فقط از استوراری به عنوان بازیکن اصلی این جام نام برده بود اما به نظر من توی این بازی کونته نهایتا 2 - 3 بازیکن جدید وارد ترکیب می کنه.

بازی با بولونیا کونته گفت این جام برام مهمه و جدی میگریمش، اما با این حال 9 تا بازیکن ذخیره بازی داد و فقط بارتزالی و بونوچی از تیم اصلی بازی کردند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - ما مطمئنا مجبور به تغییراتی هستیم به خاطر مصدومیت، ولی تغییراتی هم خواهیم داشت برای اینکه به کسانی که تاحالا کمتر فرصت بازی داشتن بازی بدیم. - من امیدوارم مارکیزیو خیلی زود خوب بشه ولی تا اون موقع باید جاش رو با کسی که شبیه ترین خصوصیات رو بهش داره پر کنم که اون فرد جیاکرینی خواهد بود. چه از نظر کیفیت، چه کمیت و چه از لحاظ توانایی نفوذ از عمق. - لوکا مارونه بازیکنی که داره خیلی رشد می کنه و می تونه جای پیرلو بازی کنه و توی خط دفاع 3 نفره خیلی خوب بازی می کنه. و البته جیاکرینی نمی تونه یه بازیساز باشه. - سال پیش رم ما رو در خونه حذف کرد، و ما با تیم آماده روبرو هستیم. - من در همان ابتدای فصل گفتم من تحت تاثیر سبک بازی انریکه هستم. و الان اونا تیمی با هویت ارزشمند تر و تفکر واضحی از فوتبال هستند. - دکتر ها به من گفتند الیا نمی تونه بازی کنه چون مصدومیت زانو داره. - من با الیا صحبت کردم، اون مشکل تطابق با فوتبال ایتالیا داره هم به خاطر اینکه تازه به این لیگ اومده و هم به خاطر اینکه زبان ما رو بلد نیست. - خیلی بازیکن های بزرگ همچین مشکلی داشتند قبلا، حتا پلاتینی و زیدان هم در ابتدا مشکل داشتند. خود من هم وقتی به یووه اومدم تا یک سال هنوز توی کما بودم ! لوییز انریکه هم گفته می خواد اولین کسی باشه که کونته رو شکست میده و گفته یووه تیم قدرتمند و این رو جایگاهشون در جدول هم نشون میده، ولی اونا می خوان این رکورد شکست ناپذیری یووه رو از بین ببرند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی