پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لچه 0 - 1 یوونتوس (هفته هفدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
چرا بلاخره بردیم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
لچه 0 - 1 یوونتوس کسب اولین برد سال 2012 با تک گل الساندرو متری. نیمه دوم هیچ چیز خاصی نداشت ، جز اینکه یوونتوس علارغم فرصت های گلزنی که متری داشت سعی بر کنترل بازی داشت و به همین ترتیب تونستیم اولین برد سال 2012 بدست بیاریم ، نیمه دوم لچه تنها فرصت خوب و داشت که پاسکواتو با بد شانسی به بیرون زد واقعا اگر توپ به پاش میگرفت %100 گل میشد چون بوفون اصلا جاگیریش برای این توپ خوب نبود و توپ و هم پاسکواتو سرضرب زد ، میشه گفت پاسکواتو یوونتوسی ناجی یوونتوس شد :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این پیروزی رو به همه تبریک می گم تعطیلات و اب و هوا مخصوصا روی بازی خیلی تاثیر گذاشته بود کلا کونته به تعویض اعتقادی نداره اصلا نیمه دوم شانس هم اوردیم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

همه دارن 2تا 3تا میزن ما باید دعا کنیم بازی رو ببریم :102:

همه تو اون اب و هوا بازی می کردن؟؟؟
همه تو بارون که تا امشب تبدیل به سیل می شه بازی می کردن
چه انتظاراتی دارید ها؟؟؟؟؟ بردن با 1 گل 3 امتیاز داره با 10 گل هم 3 امتیاز
مهم فقط بردن همین

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
تبریک میگم بردیم ولی زیاد جالب نبودیم مهم 3 امتیاز بود که گرفتیم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
همونطور که انتظار داشتم بازی سختی بود و خوش شانس بودیم که برنده از زمین خارج شدیم.بازیکنان لچه خیلی با انگیزه بودند و با دوندگی و جنگندگی کارو برای ما سخت کردند.بدون شک بهترین بازیکن زمین کوادرادو بود .به هر حال اولین بازی بعد از تعطیلات بود و این ناهماهنگی داشت کار دستمون میداد.اما مطمئنا در هفته های آتی شرایط بهتر میشه. ولی در هر صورت 3 امتیاز خارج از خونه خیلی شیرینه حتی مقابل تیم ته جدولی مخصوصا موقعی که تا لحظه آخر در حال سکته کردن باشی :1: فقط حیف که میلان هم برد.بازم پنالتی.بازم زلاتان :treaten:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
همچنان برد های ناپلئونی!!! :e: حداقل امیدوارم ادامه داشته باشه!ولی بعید هست :dunno: بازم جای شکرش باقیست

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

چه انتظاراتی دارید ها؟؟؟؟؟ بردن با 1 گل 3 امتیاز داره با 10 گل هم 1 امتیاز

ولی محمد فکر کنم بردن با ده گلم سه امتیاز داشه باشه نه یه امتیاز :1:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
به نظر من با این بردها نمیشه زیاد به قهرمانی امیدوار بود.بخصوص با بودن تیمهایی مثل میلان واینتر دوباره اوج گرفته. فکر کنم این زلاتان اخرش یه تنه میلان رو قهرمان بکنه. یوونتوس در حال حاضر یه زلاتان کم داره.

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
مهم 3 امتیاز اما با یه گل آدمو دق میدن تا بازی تموم شه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بازی رو که نتونستم ببینم ولی خوشحالم از اینکه بردیم ولی فکر میکردم دو سه تا بزنیم به لچه. میلان هم طبق معمول با پنالتی که اصلا پنالتی نبود و خیلی مشکوک بود جلو افتاد و در نهایت برد راستی بازی رو الجزیره گلوبال میذاره یا نه که تکرارش رو ببینیم کسی خبر داره

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

فکر کنم این زلاتان اخرش یه تنه میلان رو قهرمان بکنه. یوونتوس در حال حاضر یه زلاتان کم داره.

توز هم بیاد اونوقت دوتایی با هم قهرمان میکنن :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

ولی محمد فکر کنم بردن با ده گلم سه امتیاز داشه باشه نه یه امتیاز :1:

منم هم به جان تو همین رو گفتم چرا حرفام رو اشتباهی نقل قول می کنی؟

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
جوووووووووووووووووون خیالم راحت شد

این پیروزی رو به همه تبریک می گم
تعطیلات و اب و هوا مخصوصا روی بازی خیلی تاثیر گذاشته بود
کلا کونته به تعویض اعتقادی نداره اصلا
نیمه دوم شانس هم اوردیم

مثل اینکه ناپلئونی بردیم درسته ؟؟؟؟

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
خوب، سوت پایان بازی در حالی زده شد که شاگردان کونته روز خوبی رو پشت سر نگذاشتن و اشتباهات مکرر بازیکنان یووه چشم خراش :1: شده بود. در روزی که هیچ چیزی سرجای خودش نبود و سراسیمگی تو ساق پای تک تک بازیکنان مشاهده میشد تنها مرد موفق میدان میرکو ووچینیچ بود. از ضربه محکمی که روانه دروازه لچه کرد و در برگشت منجر به گلزنی متری شد تا تکلی که اودو رو پاش زد و پنالتی بود و داور به راحتی از کنارش رد شد. در کل روز خوبی رو پشت سر گذاشت و ما رو امیدوار به داشتن بازیکنی کرد که در نبود الکس جای خالیش رو پرکنه (منظور نویسنده این فصل ـه :1: ) نمیشه در مورد این بازی بحث فنی کرد چون بحث فنی با این کار به چالش کشید میشه، اما هر چی می خوام از تیم دفاع کنم و نقاط ضعف رو یادآوری نکنم و ازش چشم پوشی کنم نمیشه که نمیشه. میتونم بگم کیه لینی گندزدی با این بازی کردنت آخه تورو چه به دفاع چپ بازی کردن برو سر پست اصلیت دیگه. راستش از پیرلو توقع هر چیزی رو داشتم غیر از این که از دادن پاس 2 متری هم معذور باشه. با توجه به عملکرد تیم تا این جای فصل میشه نیاز مبرم تیم به یه دفاع چپ کلاسیک رو در تمامی دقایق بازی احسای کرد امیدوارم ماروتا دست به جیب بشه و به انتظار این چند ساله ما خاتمه بده.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تبريك واقعا ميلانى ها جطورى هر بازى يه بنالتى ميكيرن؟ جند سال ديكه كندش در مياد

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
به ماروتا الکی دل نبند اگه راست میگفت یک مهاجم خوب میگرفت که ما اینقدر نباید حسرتش رو بخوریم.با این شرایط دعا کن لا اقل تا نقل و انتقالات تموم نشده بازیکن واسه دفاع و هافبک بگیره من بارها گفته ام مشکل تیم ما ماروتاست من الان یه سری به بازیهامون تو این فصل زدم فقط مقابل پارما گل هم خوب زدیم اینهم به خاطر ضعف مفرط دفاعشون بود چون اینتر هم دیشب 5 تا بهش زد ماروتا بفهم بفهم بفهم.........

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
باید یه تاپیک واسه خود ماروتا بذاریم و مفصل در موردش صحبت کنیم :39: :1:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
ما فعلا کارمون این شده بازی داغون متری رو ببینیم ... این هم بازی دومی که پشت سره هم داره خراب میکنه ... مهاجممون باید این باشه پس نبایدم انتظار بیشتر از این برد ضعیف رو داشته باشیم .... نه پاس بلده بده (1جا قشنگ 2به تک بودن با متری هر خری هم بود 1پاس معمولی داده گل دومو 100% میرکو زده بود ... 2تا تک به تک ناز هم که یکیش همون اولای نیمه اول که اومد خراب کرد یکی هم نیمه دوم میرکو 1پاس قشنگ بش داد تو محوطه بازم خیلی زیبا گند زد به موقعیت .... کونته هم تو مصاحبه بعد از بازی گفته<<از داشتن مهاجم ناراحت نیست و تاکید می کند که:بوریلو نیز در این تیم جایی برای بازی خواهد داشت.>>. این یعنی چی واقعا؟؟؟؟؟حتی این بازی کوا رو از اول بازی داده..متری هم مصدوم نبوده!!!! میرکو که عالی بود...بهترین بازیکن یووه قطعا امروز ووچینیچ بود فقط بازیش واسه این به چشم نیومد که مهاجممون داغونه ... نه شوت میتونه بزنه نه پاس میتونه بده ... امروز اگه جای متری 1الکس چند سال پیش بود ما این بازی رو حداقل 3-0 4-0 برده بودیم..... فقط امیدوارم یا کوا یا بوریلو بتونن خوب بازی کنن که قطعا از متری بهتر هستن............. ولی بازم حیف که امیدمون باید به چه کسایی باشه .....

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
من هم این برد رو به همه تبریک می گم . ظاهرأ یووه خوب بازی نکرد ، ولی چیزی که مهمه این هست که در روز هایی که خوب نیستیم هم بتونیم 3 امتیاز رو بگیریم...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی