پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لچه 0 - 1 یوونتوس (هفته هفدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
همیشه وقتی بازی رو نمی دیدم امید داشتم بیام و تحلیل های امثال رضا و امین و بهمن رو بخونم ! اما هیچ خبری نشد ...

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
چرا همه گیر دادن به برد با یک گل!!!؟ یووه کاپلو رو یادتون رفته؟اون موقع هم همینجوری،با همین بردای کوچیک دوتا جام بزرگ گرفتیم. البته این بدم نیست،پارسال همین موقع ها در حسرت یه پیروزی،فقط یه پیروزی بودیم،ولی الان از اینکه بردهامون خفیفه ناراحتیم :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
لحظه گل :juventus:
[img width=480 height=319]http://static.fanpage.it/calciofanpage/wp-content/uploads/2012/01/Matri-Lecce-Juventus-638x425.jpg[/img]

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

چرا همه گیر دادن به برد با یک گل!!!؟
یووه کاپلو رو یادتون رفته؟اون موقع هم همینجوری،با همین بردای کوچیک دوتا جام بزرگ گرفتیم.
البته این بدم نیست،پارسال همین موقع ها در حسرت یه پیروزی،فقط یه پیروزی بودیم،ولی الان از اینکه بردهامون خفیفه ناراحتیم :1:

اضلا کاری به زمان کاپلو ندارم
شما واقعا انتظار دارید همه بازیها با این بازیکنان صرفا خوب عالی بازی کنیم ؟
منچستر که بازیکنان تاثیر گذاری مثل رونی ، نانی و خیلی های دیگه رو داره
تو این فصل دو بازیش رو با گل به خودی حریف برده
میفهمید ؟ تیمی که مربیش بزرگترین مربی دنیاست و بازیکنان تاثیر گذاری داره
به نظر من فقط برد مهمه ، این یوونتوس باید به بردن عادت کنه ، چه برد زشت چه برد خوشگل
هر بردی بیاره من خوشحال میشم
باتشکر

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
مسلما برد به همراه بازی زیبا خیلی دلچسبه ولی این رو هم در نظر بگیرین که باخت به همراه بازی زیبا خیلی دردآوره ! برای من مهم فقط برده و این که امسال باید حتما یه جام بگیریم دیگه بستمه این همه مسخره شدن که یووه رو حتی لیگ قهرمانان هم راش نمیدن!!!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منم میگم مهم بردنه . این بازی رو هم بردیم . حتی گل هم نخوردیم . هفته بعد میلان جلوی اینتر امتیاز از دست میده و ما با یه برد 1-0 یا 2-0 دوباره به تنهایی میریم صدر جدول . برد مقابل لچه با 1 گل هم 3 امتیاز داره و برد مقابل میلان تو سن سیرو با یک گل هم 3 امتیاز . ضعف گلزنی داریم مشخصه . هر بازی هم تموم میشه میگیم می تونستیم 4 تا بزنیم .

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
یه امار جالب : بعد از پیرلو که با 79 پاس که 84 درصدش هم صحیح بوده و توی این بازی بهترین پاسور یووه بوده بارتزالی 58 پاس 84 درصد صحیح بونوچی 56 پاس 82 درصد صحیح کیلینی 47 پاس 83 درصد صحیح لیختشتاینر 43 پاس 91 درصد صحیح بیشترین پاس رو دادند که هر چهارتا مدافع هستن ویدال هم 38 پاس داد که 84 درصدش صحیح بود مارکیزیو هم 42 پاس و 83 درصد پیرلو و ووچینیچ بازیکن هایی بودن که بیشتر در جریان بازی قرار داشتن و هر کدام به ترتیب 92 و 69 بار توپ رو لمس کردن بعد از اونها هم بارتزالی ، و بونوچی و کیلینی و لیکشتاینر قرار دارن ...!! بیشترین شوت هم ووچینیچ زده با 6 شوت بعد هم ماتری با 4 شوت .... بارتزالی ، ووچینیچ ، په په هر کدام با 2 دریبل و ویدال هم با 1 دریبل تکنیکی ترین بازیکن های ما توی این بازی بودن بقیه هم امارشون صفر بوده ....!!! خلاقیت تو تیم داره موج میزنه ;دی کیلینی و په په هم هر کدوم با چهار تکل بهترین بودن توی تیم =-=-=- ... و چه بازیکنیه این بارتزالی درضمن یک بار هم به درستی توپ رو بلاک کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
1 نکته برای من جالب بود، این کونته 10 دقیقه آخر رو 5 دفاعه بازی کرد. من قبلا هم گفتم ازین خصلت کونته خوشم میاد. یه سری مربی تهاجمی داریم مثل زدنیک زمن که تیمش اگر 4 تا گل می زنه 3 تا گل هم می خوره. ولی کونته به گواهی آمار تیمش یکی از تهاجمی ترین تیم های اروپاست ولی در عین حال اگر بخواد دفاع کردن هم بلده ! تیم کونته الان 354 دقیقه است که گل نخورده یعنی تقریبا 4 بازی. (بازی رم دقیقه 6 گل خوردیم) اگر توجه کنید که رکورد گل نخوردن سری آ 10 بازیه برای میلان حدود دهه 50 است میشه به این نتیجه رسید که آمار کم ارزشی نیست. این خصلت بسیار خوبی که تیم شما بتونه بد یا معمولی بازی کنه و پیروز بشه. خیلی خصلت خوبی که تیم بتونه نتیجه بازی رو نگه داره. وقتی دچلیه با انگشت دست عدد 5 رو به بقیه نشون می داد به نشانه ی 5 دفاع شدن، برای من این نشانه ی ضعف و ترس کونته نبود. برای من این اعتماد به نفس کونته بود که حالا به تیمش اینقدر اطمینان داره که بتونه اختلاف 1 گل رو با آرامش بیشتری حفظ کنه. خود کونته هم حرف هایی آخر بازی زده در همین راستا. گفته بود اصلا از عملکرد تیم راضی نیستم ولی همیشه وقتی بعد از تعطیلات برمیگردید یکم عدم هماهنگی وجود داره، در ضمن من باید تیم رو برای یک فصل آماده نگه دارم و نه فقط یک بازی. توی این بازی الویت با 3 امتیاز بود تا در ادامه روی عملکرد کار کنیم. + ووچینیچ رو دوست دارم. قبلا گفتم به همون اندازه ای که روی اعصابه، به همون اندازه ی که توپ لو میده و شل بازی می کنه، در جریان بازی یه کارهایی می کنه و یه جرقه هایی می زنه که هیچ بازیکن دیگه توی یووه "تفکر" انجام دادنش رو نداره. ووچینیچ عالی بازی نمی کنه، ولی تاثیرش در جریان بازی یووه انکار نشدنیه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
ای کاش مصاحبه کونته رو کامل میزاشتید دقیقا با حرفت موافقم رضا چیزی که ووچینیچ و پیرلو دارن ولی بقیه اعضای تیم متاسفانه ندارن همین تفکره یعنی ذهن خلاقی دارند ولی بقیه فقط سعی میکنن از بدنشون استفاده کنند باتشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب،بردیم! به همین سادگی! به همین خوشمزگی :1: اصلا مهم نیست که میلان 2-0 برده و ما 1-0 ! اصلا! مهم اینه که بردیم. سرد بازی کردن یووه هم بی شک از تاثیرات مخرب حضور در دوبی بود که به نظر من مشخص بود بازیکنا چقدر خسته هستن...به خصوص کیه لینی به نظر من خیلی داغون میومد چون اصلا نای راه رفتن هم نداشت! یه چیزی رو میخوام اعتراف کنم: من زمان اومدن میرکو خیلی خرده گرفتم و چرا و رو چه حسابی کردم! الان تمام حرفهام رو پس میگیرم! بی شک زوج ماتری و ووچینیچ خیلی میتونن ویرانگر باشن به شرطی که کنار هم بازی کنن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
تیم اصلا باید 1-0 بردن رو یاد بگیره ! چون تیمی که نتونه 1 گل رو نگه داره, قطعا بیش از 1 گل رو هم نمی تونه نگه داره, یووه کم کم داره نشون میده این توانایی رو داره, از اینکه بردیم خوشحالم اونم 1-0 !

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال

اضلا کاری به زمان کاپلو ندارم
شما واقعا انتظار دارید همه بازیها با این بازیکنان صرفا خوب عالی بازی کنیم ؟
منچستر که بازیکنان تاثیر گذاری مثل رونی ، نانی و خیلی های دیگه رو داره
تو این فصل دو بازیش رو با گل به خودی حریف برده
میفهمید ؟ تیمی که مربیش بزرگترین مربی دنیاست و بازیکنان تاثیر گذاری داره
به نظر من فقط برد مهمه ، این یوونتوس باید به بردن عادت کنه ، چه برد زشت چه برد خوشگل
هر بردی بیاره من خوشحال میشم
باتشکر

خب منم که همینو گفتم :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

اصلا مهم نیست که میلان 2-0 برده و ما 1-0 ! اصلا! مهم اینه که بردیم.

میلان همیشه بازیهاش رو 1-0 شروع میکنه (پنالتی)
تو حالت عادی میلان هم 1-0 برده :1:
باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تنها دیدار یوونتوس که من توی این فصل ندیدم همین بوده :دی: !!!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تنها دیدار یوونتوس که من توی این فصل ندیدم همین بوده :دی: !!!

حسین بازی خاصی رو از دست ندادی . اونقدر جذاب نبود . نگران نباش :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین بازی خاصی رو از دست ندادی . اونقدر جذاب نبود . نگران نباش :1:

کاری به خاص بودن و نبودن بازی نیست ! مهم اینه که بازی یوونتوسه
شاید باورتون نشه ولی من برنامه ی هفتگیم رو بر روی بازی های یوونتوس هماهنگ می کنم !

از برنامه ی کلاس ها گرفته تا مسافرت و کار و همه چیز

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
باید دانلودش بکنی.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال