پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لچه 0 - 1 یوونتوس (هفته هفدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

الان فرقش با ترکیب من نوشته چی بود؟؟؟؟ :nish:

با هم نوشتیم .من پست تو رو ندیدم. من که ارسال کردم گفت همزمان یکی دیگه ارسال کرده مجددا دوباره ارسال کنید

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
اون ی نفری که تو نظر سنجی مساوی پیش بینی کرده کی بوده؟! :ha: یعنی انقدر باید نا امید بود! :biggrin:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
یوونتوس 14 بار در ویا دل ماره با لچه روبرو شده که حاصلش 3 شکست 3 تساوی و 8 پیروزی بوده

ترکیب احتمالی لچه:
Benassi; Oddo, Carrozzieri, Tomovic, Cuadrado , Giacomazzi, Obodo, Bertolacci, Brivio; Muriel, Di Michele

ترکیب احتمالی یووه:
Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بعید می دونم ووچینیچ رو بعد از اون مصدومیت فیکس بازی بده الکس هم فیکس نخواهد بود جیاکرینی و استاریگبا یکیشون فیکسه ! کونته همیشه در بازی های خارج از خونه سعی کرده حداقل در نیمه اول جوانب احتیاط رو رعایت کنه و با ترکیب کاملا هجومی بازی نکنه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

کنفرانس مصبوعاتی کونته

کونته:آماده بازگشت به رقابت هستیم

-پس از 16 بازی با نتایج مثبت به تعطیلات کریسمس رفتیم و حالا برای اینکه مجددا خود را اثبات کنیم با قدرت به رقابت ها برگشتیم
-در این مدت تمرینات خوبی رو سپری کردیم و من مطمئنم که یووه ی آماده ای رو شاهد خواهیم بود چون ما یوونتوسیم و از هیچ تیمی نباید بترسیم
-ما میدونیم که لچه در بازیکنان با کیفیتی رو در اختیار داره مثل:موریل-دی میکله-الیویرا-جیاکوماتزی و کوادرادو.لچه تا اینجای فصل اونطوری که انتظار میرفت امتیاز نگرفته اما آنها تشنه موفقیتند و من بازی سختی رو پیش بینی میکنم
-کونته در مورد رقابت برای کسب اسکودتو گفت:من توقع دارم اوضاع سخت تر از نیم فصل اول باشه و کسب امتیاز ها دشوارتر زیرا قبل از این حریفان ما توقع چنین یووه ای رو نداشتند
-اولین هدف ما بازگرداندن اعتبار بیانکونری به هواداران بود که این اعتبار رو در چشمان هواداران حاضر در دوبی مشاهده کردیم و من فکر میکنم که موفق شدیم این اعتبار رو برگردونیم
-ما 5 فوروارد داریم و مطمئنا از اونهایی که در آمادگی بهتری باشند استفاده خواهیم کرد.با اضافه شدن مارکو در خط حمله تقویت شدیم و حالا شرایط بهتری داریم
-فوتبال متحول شده .در گذشته یه فوروارد هدف در تیم وجود داشت که باید منتظر میموند تا توپ براش ارسال بشه و فقط یه تمام کننده بود اما در فوتبال مدرن یک فوروارد خوب و موفق اونیه که در تمامی کارهای تیمی شرکت کنه چه دفاع چه حمله برای مثال هنگامیکه مسی توپ رو از دست میده خودش اولین نفره که برای جبران اشتباهش تلاش میکنه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

-اولین هدف ما بازگرداندن اعتبار بیانکونری به هواداران بود که این اعتبار رو در چشمان هواداران حاضر در دوبی مشاهده کردیم و من فکر میکنم که موفق شدیم این اعتبار رو برگردونیم

حسین چشماتو ببینم :1:

هنوز تو دفاع چپ مشکل داریم ، این ماروتا نمیتونه یه کاسرس رو بخره
انقدر معطلش کرد تا نیم فصل دوم شروع شد
باتشکر

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
برخلاف اكثر شما ها كه اين بازي آسون ميدونيد و به دنبال بردي بر كل هستين من بسيار بسيار از اين بازي هراس دارم.اكه به آمار جند سال كذشته نكاه كنين ميبينيد همواره ما تا قبل تعطيلات جزو 3 تاي اول جدول بوديم و با شروع نيم فصل دوم نميدونم جه اتفاقاتي تو تيم مي افتاده كه تيم وارد بحران ميشده.العان دقيقا رو همون مرز سراشيبي بحران هستيم.اين كابوس شكست بعد تعطيلات رو بازيكناي قديميمون فشار رواني مياره و آورده و از صحبتها و هشدارهاي بوفون بوضوح ميشه اينو فهميد.يك برد خوب تو اين بازي تا حدود زيادي ميتونه از استرس اين كذشته تلخ كم بكنه.اميدوارم فردا با هر نوع بازي باز يا بسته اي كه انجام بشه در انتها 3 امتياز به نفع يووه تموم بشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

برخلاف اكثر شما ها كه اين بازي آسون ميدونيد و به دنبال بردي بر كل هستين من بسيار بسيار از اين بازي هراس دارم.اكه به آمار جند سال كذشته نكاه كنين ميبينيد همواره ما تا قبل تعطيلات جزو 3 تاي اول جدول بوديم و با شروع نيم فصل دوم نميدونم جه اتفاقاتي تو تيم مي افتاده كه تيم وارد بحران ميشده.العان دقيقا رو همون مرز سراشيبي بحران هستيم.اين كابوس شكست بعد تعطيلات رو بازيكناي قديميمون فشار رواني مياره و آورده و از صحبتها و هشدارهاي بوفون بوضوح ميشه اينو فهميد.يك برد خوب تو اين بازي تا حدود زيادي ميتونه از استرس اين كذشته تلخ كم بكنه.اميدوارم فردا با هر نوع بازي باز يا بسته اي كه انجام بشه در انتها 3 امتياز به نفع يووه تموم بشه

اون زمان ها سرمربی حاج کونته نبود
نمی دونم چرا شما هی به گذشته بر می گردید یوو امسال با یوو سال های قبل خیلی فرق داره
یک نکنته که از بازی الهلال جا مونده بگم تو اون بازی یوو در دو نیمه با ترکیب متفاوت یعنی کل تیم رو عوض کرد و هر دو ترکیب هم هماهنگ و خوب بازی کردن
این نشون می ده یوو دو تیم اماده داره و حتی نیمکتش هم با تیم هماهنگ و این خیلی خوبه

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
درسته كونته با بقيه فرق داره ولي بارسال اين موقع ميكفتيم دل نري با فرارا فرق داره.يادت كه نرفته؟كي فكر ميكرد بازي با بارما كه همه ميكفتن 5 تا ميزنيم با نتيجه 4-1 ببازيم و بعدش نابولي و اون نتيجه و.... اكه از كذشته ميكم برا اينكه جندين بار بيابي برامون تكرار شده بود و بايد يادمون باشه كه اينبار تكرار نشه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من دقیقا با حرفهای این دوستمون موافقم! صفحه ی قبل هم گفتم،امیدوارم طرز فکر بازیکنا مثل شما نباشه وگرنه شکستمون حتمیه!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
تصویر تصویر

Lecce - Juventus

Serie A Week 17 - 8 Jan 2012

Stadio Via Del Mare

تصویر

دن آنتونیو کونته به شهری برمی گردد که زاده آنجاست یعنی <<لچه>>.اما این بار درقامت مربیگری یووه.تیمی که سالها پرچم دارش بوده است.یووه خواهان حفظ صدر نشیی خود است.بانوی پیر سال 2011 را در صدر جدول
به همراه میلان به پایان رساند.صدرنشینی که که حاصل مربیگری مردی است به نام آنتونیو کونته .مردی که قبل از آمدن به یووه برای اولین بار در سال 1991 به عنوان بازیکن شش سال از عمر خود را به عنوان هافبک در لچه سپری کرده بود.
هرچند آنتونیو به هیچ وجه خواهان این نیست تعلقاتش به لچه و استادیوم ویادل ماره تداخلی با انجام مسئولیتش در یووه داشته باشد و قطعا به دنبال هر 3 امتیاز این میدان سخت است.او و بازیکنانش کاملا سرحال هستند و
به نظر میرسد اردوی زمستانی آنها در دبی در این زمینه نقش بسزایی داشته است.
بانوی پیر کماکان تنها تیم بدون باخت سری آ ست.آنها این رکورد را به تنهایی حتی در میان 4 لیگ اول اروپا هم به خود اختصاص داده اند.اما از ذکر این نکته هم نباید غافل شد که تورینی ها فقط در یکی از 4 بازی آخر
خارج خانه شان پیروز شده اند که مربوط است به 27 نوامبر در رم و در مقابل شارگردان ادی رجا.آنها در آخرین بازی خود خود قبل از تعطیلات ژانویه به رکورد 100% برد اودینزه در فریولی خاتمه دادند اما متقابلا اودینه ای ها
هم یوونتوس را در به ثمر رساندن گل ناکام گذاشتند تا آن بازی دشوار با نتیجه 0-0 خاتمه یابد.
لچه آمار قابل دفاعی در خانه ندارد.آن ها در خانه فقط یک امتیاز بدست آورده اند و بی خود نیست که در قعر جدول جاخوش کرده اند.در مورد آرایش یووه در این بازی این احتمال هست که کونته پس از چینش تیمش با سیستم
3-5-2 در اودینزه این بار به سیستم مورد علاقه ش در این فصل یعنی 4-3-3 برگردد.جورجو به احتمال زیاد باز هم به سمت چپ خط دفاعی برخواهد گشت و به احتمال زیاد میرکو ووچینیچ پس از گذراندن مصدومیت باز هم به
ترکیب اصلی سیاه و سفید ها بازخواهد گشت.در این بازی به احتمال زیاد از خرید قرضی یووه در تعطیلات ژانویه یعنی مارکو بوریلو حتی در نیمکت هم خبری نخواهد بود که طبیعیست.

تصویر

مربی جدید لچه سرسه کوزمی در این بازی کار سختی پیش رو دارد.جیالوروسی ها فقط 2 برد در طول فصل کسب کرده اند و 5 بازی از 6 بازی آخرشان را واگذار کرده اند که آخرین آن برابر شاگردان کلودیو رانیه ری
بود آن هم با تیجه 4-1.شاید تنها دلخوشی کوزمی در این بازی نداشتن محروم یا مصدوم باشد.
قطع به یقین یووه شانس اول پیروزی در این بازیست ولی نباید از حوادث و اتفاقات سال قبل در لچه به راحتی گذشت.بازی تلخ نوامبر2010 برای هواداران یووه .بازی که یووه در آن 2 گل خورد و چند گل هم نخورد بازی که جیجی در همان
دقیقه 12 از نیمه اول به دلیل خطا بر روی بازیکن حریف از زمین اخراج شد اما هواداران یووه امیدوارند تیم کونته انتقام بازی سال قبل را از لچه ای ها بگیرد اتفاقی که دور از دسترس نیست.

بازیکن تماشایی این بازی:

میرکو ووچینیچ بعد از گذراندن مصدومیتش دوباره به ترکیب یووه بازمی گردد.میرکو باید در این بازی فکری به حال آمار گل زده اش بکند او فقط 2 گل در این فصل به ثمر رسانده.میرکو مقابل تیمی بازی می کند
که همانند مربیش در آنجا مطرح شد.میرکو در طی 6 سال حضور در لچه 29 گل برای این تیم به ثمر رساند.

آمار رویارویی دو تیم در ویادل ماره:
در 14 بازی انجام شده در سری آ در استادیوم لچه با یووه میزبان ها فقط 3 برد بدست آورده اند.3 بازی مساوی شده و 8 بازی از آن تورینی ها بوده است.

5 بازی آخر دوتیم:

(Lecce (L L L D L) Juventus (W W D W D)

نتیجه بازی سال قبل در لچه: 2-0

ترکیب پیش بینی شده 2 تیم:

Lecce : Benassi; Oddo, Carrozzieri, Tomovic, Cuadrado; Giacomazzi, Obodo, Bertolacci, Brivio; Muriel, Di Michele

Juventus : Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

5 بازی آخر دوتیم:

(Lecce (L L L D L) Juventus (W W D W D)

نتیجه بازی سال قبل در لچه: 2-0

میگم خودت که میگی نتیجه پارسال 2-0 ، خب پس چرا برای یوونتوس 5 دیدار آخر W W D W D زدی؟ یوونتوس که پارسال دیدار برگشت و باخت ! حداقل برای یوونتوس توی این نتایج باید یه L باشه !!

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

میگم خودت که میگی نتیجه پارسال 2-0 ، خب پس چرا برای یوونتوس 5 دیدار آخر W W D W D زدی؟ یوونتوس که پارسال دیدار برگشت و باخت ! حداقل برای یوونتوس توی این نتایج باید یه L باشه !!

منظورش به پنج بازیه آخر تیمه ، نه پنج بازی رو در رو .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

yes1 yes1 yes1 yes1

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نمیدونم آخه چرا ما باید هم از لچه بترسیم هم از چزنا هم از نوارا و هم از میلان و ناپولی و اودینزه . تو هر بازی یکی پیدا میشه آیه یاس بخونه . هر طور هم که بازی کنیم هر چقدر هم دست کم بگیریم این بازی رو می بریم . حالا شما میخواید آمار و ارقام بدید که پارسال اینطوری بوده به میلان 3 تا زده و ... . برد از ماست 100 درصد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ نباید بترسیم نباید دست کم بگیریم باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

yes1 yes1 yes1 yes1

:yesssmileyf: :thankyou:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
:1:

کنفرانس مطبوعاتی سرسه کوزمی

:1:

از این وضعیت خارج میشیم

-انگیزه خیلی زیاد بازیکنانمون برای بازی مقابل تیم صدرنشین و بدون شکست لیگ میتونه کمک زیادی بهمون بکنه تا در این دیدار موفق شیم
-یوونتوس هنوز شکست نخورده و لچه تا کنون در خانه به پیروزی نرسیده اما من فکر نمیکنم که این آمار نتیجه بازی رو رقم بزنند
-ما به دنبال خارج کردن خودمون از این وضعیت بد با یه نتیجه خوب مقابل حریف سرسختمون یووه هستیم
-ما به پتانسیل و توانایی هامون ایمان داریم .من چند بازی یوونتوس رو مشاهده کردم و آنها بهترین نمایش رو در بین تیم های لیگ از خود بجا گذاشتند
___________________________________________________________________________________________

جیاندوناتو و کاروتزیری غایبان لچه در این دیدار هستند و وضعیت الیویرا و برتولاچی برای حضور در ترکیب ثابت هنوز مشخص نیست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در اخرین لحظه کوا به جای متری وارد لیست شد Juventus (4-3-3): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Quagliarella, Vucinic

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال

در اخرین لحظه کوا به جای متری وارد لیست شد

Juventus (4-3-3): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Quagliarella, Vucinic

به کدامین دلیل؟کوالیارلا هنوز به شرایط امادگی نرسیده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی