پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آ.اس رم 1-1 یوونتوس (هفته پانزدهم سري آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
140 پاسخ برای این موضوع

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
دلم توو صحنه ی ضربه آزاد که پیرلو زد گرفت خداوکیلی.توو این چند سال همیشه قشنگ ترین کاشته ها رو به رم میزد ... :cry2: اما الان کاپیتانمون روو نیمکته. ووچینیچ که الان میبینم کله تیمممونه رو نداریم. هافبکمون کلا به نظرم تعطیل :20: جایه ملو خالیه خدایی. بابا به کی بگم این بازی جا الکسه!!! ویدال هم که ازش تعریف میشد دیدید دیگه!!! :np:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
خب چیزی که کاملا مشخص بود رم اومده بود نبازه
ما الکی الکی بازی رو واسه خودمون سختش کردیم :furious:.یه گل خیلی
خیلی ساده خوردیم.کرنر رو با پاس کوتا کار کردن پیرلو به
هوای اینکه مدافع بغل دستشه رفته به استقبال سانتر کننده اونم
داد به بغل دستش توتی که اونم یه فضای 4-5 متری خالی رو به روش توپو
فرستاد رو دروازه یه ضربه نصفه و نیمه دروسی به توپ زد و در حالی که ویدال که
تیر 2 وایستاده بود حتی میتونست توپو با شکمش استپ بکنه پاشو آورد بالا
و توپ به مسخره ترین شکل ممکن رفت تو گلمون :furious:

تحلیل بازی از دید من:
رم با این هدف وارد زمین شده بود که اول دروازه ش رو بسته نیگر
داره و بعد با کشوندن هافبک های ما به زمین خودشون از فضای
پشت سر هافبکامون که در طول فصل هم واسه مون دردسرساز
شده استفاده بکنه که تو پاره ای اوقات تا پشت محوطه مون اومدن
ولی به علت کیفیت پایین هافبکاشون و IQ پایین اسوالدو
به جایی نرسیدن.
از اون طرف تیم ما هم مطابق بازی های این فصلش میخواست
با پاسای کوتاه لایه های دفاعی رم رو باز کنه که متاسفانه
هر بار با بی دقتی ماتری و په په و استیگاریبیا از دست رفت.
شوت از راه دور هم میتونست حربه خوبی باشه که ویدال هم
یه بار امتحان کرد و چیزی نمونده بود ختم به گل بشه.
دروازه بان رم رو هم خوب گرم کردیم :1:خدا به داد برسه.

پیش بینی من تو نیمه دوم اینه اگه
تا دقیقه 60 گل مساوی رو بزنیم میشه به 3 امتیاز این بازی
امیدوار بود وگرنه :Facepalm:
اگه مساوی به رختکن میرفتیم به نفعمون بود ولی حیف...
احتمالا نیمه دوم بازم با تاکتیک ضدحمله رم مواجهیم که
کونته قطعا باید حواسش باشه به این قضیه.

یه نکته ای هم در آخر بگم ماتری درسته بازیکن خوبیه
ولی باید قبول کنیم یه سانتر فوروارد در level بالا
نیستش متاسفانه :Facepalm:

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
من قبلا هم گفتم نیاید مغرورشیم :sad3: البته باید کمی صبر کنیم من به نیمه دوم همچنان امیدوارم تغییراتی که کونته بوجود میاره میتونه تیمو متحول کنه حضور دلپیرو میتونه توی این موقعیت کمک کنه تیمو راه بندازه وانتظار تعویضش از دقیقه60 تا70 میره

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
عجب داور احمقيه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
عجب گلي زديم . حالا ميشه 3 امتياز رو هم گرفت

www.fcjuventus.ir

www.fcjuventus.ir

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
گل گل گل گل گل کیه لینی '60

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چرا این داور دیوونه همش کارت میده ؟

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
عشقست بوفن....

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
جاکرینی به جای استیگاریبیا فکر می کنم مفید باشه ! می تونه ذره ای خلاقیت که در نبود ووچینیچ از دست دادیم رو برگردونه **** ویرایش : نشکر می کنم از آقای کونته ! الکس هم بیار جای په په ، بریزیم رو دروازه دیگه !!! *** دوست دارم مارکیزیو گل برتری رو بزنه تا دیگه پاش رو ببوسیم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تساوی عادلانه بود.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چقدر بد بودیم چقدر پیرلو پاس اشتباه داد تیم داره ضد حمله میکنه ، بدترین پاس ممکن رو میداد :| باتشکر

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
بچه ها کوا خوب بازی کرد ؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بد ترين بازيكن يووه رو من اول په په رو انتخاب ميكنم بعدش هم پيرلو بهترين بازيكن هم اول بونوچي بود بعدش هم بوفون

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
واقعاً حقمون باخت بود تو این بازی، نه به خاطر اینکه رم خوب بازی کرد، به خاطر اینکه همه بازیکنا بدترین بازیشون رو انجام دادن، کونته هم روش مناسبی رو برای بازی انتخاب نکرد، توپ های مستقیم پشت دفاع و دادن توپ به رم واقعا کار اشتباهی بود، این در حالی بود که رم اصلاً روی دفاع یووه پرس نمی کرد و یووه می تونست راحت با حفظ توپ دفاع نا هماهنگ رم رو باز کنه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
نیمه دوم کار خاصی نکردیم ! یکی دو موقعیت خوب هم گیر تیم امد براحتی خراب شد ! از تعویض ها فقط آمدن جاکرینی یکم مفید بود اون دو تای دیگه ... خرفی نیست در موردشون !!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اول از همه باید بگم :

SUPER BUFFON
:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

توتی خودشو جر داد اما نتونست به بهترین دروازبان جهان گل بزنه ، حتی با پنالتی !

------------

شاید بشه این بازی رو جزو 10 بازی مزخرفت تاریخ یوونتوس دونست !

بوفون و بارتزالی به کنار

بقیه تیم در حد یک صدم خودشون هم نبودن !

کونته تعویض هاشو گذاشت برای آخر بازی

دوتا وینگر رو عوض کرد اما خب بازیکنایی آورد که اصن خلاقیت دریبل زدن مدافع روبروشن رو ندارن و فقط سرعت دارن که نتونستن هم ازش به خوبی استفاده کنن

اگه کمی خلاق تر میبودیم میتونستیم تو ضد حملات خیلی بهتر کار کنیم

حداقل 2-3 تا موقعیت خوب تو 10 دقیقه آخر بدست اومد که کوالیارلا و مارکیسیو و جاکرینی نتونستن استفاده کنن ازشون

از تیم رم من از بازی اسوالدو واقعا خوشم اومد

تو این بازی حداقل به مراتب از متری ما بهتر و موثر تر بازی کرد

درسته نباختیم ، اما این مساوی گرفتن برای من از باختن هم بدتر بود

یه نمایش ناامید کننده

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یعنی افتضاح ترین بازی فصلمون این بازی بود ، یعنی تیم نه برنامه برای حمله داشت نه دفاع نه اصلا اومده بود که ببره. نمیدونم این روحیه ای که کونته ازش دوم میزنه کجاست ! یه گل شانسی زدیم ، شانسی بوفون یه پنالتی گرفت شانسی اون توپ توتی به مدافع ها برخورد کرد و گل نشد. از 45 دقیقه رم 50 دقیقش روی گل ما بود ! یوونتوس ریده بود به خودش حتی حمله هایی که سه به سه بودیم و توپ دست ما ، نه این حمله بوی گل میداد نه کسی پاس تو عمق میداد نه کسی اون پاس تو عمق که گاهی داده میشد و گل میکرد !!!! واقعا باید بریم خداراشکر کنیم که بازی 1-1 شد ، بد بازی کردیم ، یعنی یه ووچینیچ اینقدر روی بازی تیم تاثیر داره ؟ همه با این مارکیزیو خودشون و کشتن ما بدون اون توی سن پائولو بازی 3-1 باخته را 3-3 کردیم !!!! جیاکرینی باید از همون اول جای استیگاریبیا بازی میکرد این بابا اصلا بیخیال بود انگار داره با آرتزو سری C بازی میکنه راحت چشماش و میبنده و شوت میکنه ، یه سری که گند زد دمه محوطه جریمه توپ و کوبوند به پای تادی برگشتشم گند زد و شانس آوردیم که کیلینی اونجا بود. یعنی باید با رمی که N تا مصدوم و N تا محروم داره با ترکیب نصف و نیمه تا جایی که ده روسی در خط دفاع بازی میکنه 1-1 کنیم.... بهترین این بازی کیلینی و البته بوفون بود ، بدترین های این بازی استیگاریبیا و شخص آنتونیو کونته است.

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
یه سوال بازی به صورت 3بعدی پخش شد؟ کسی 3بعدی دید؟

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
عیبی نداره این بازی هم مساوی شد!! ولی کاش میبردیم. نیمه دوم خیل یبهتر از نیمه اول بودیم دم کنته گرم, همین که بدون شکست موندیم خیلی خوبه. از بازی ایلیا خوشم اومد ولی کاش کوا اون توپو گل میکرد یا پاس میداد. این بازی نشون داد که ما به یه مهاجم تاپ نیاز داریم کسی که تو این بازیا گره بازی رو باز کنه, مهاجمهامون خوبن ولی این کافی نیست... این بازی ویدال و پپه اصلا خوب نبودن بوفن هم به جز صحنه گل خیلی خوب بود امیدوارم کیلینی بتونه اعتماد به نفسش رو دوباره بدس بیاره گلایی مثل این گل بهش کمک میکنه.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
به نظر من اگه بخوایم این بازی رو جزء کارنامه ی کونته حساب کنیم ، واقعا گند زده میشه تو کارنامش . اشتباه اول تو ارنج بود که استیگاریبیا بازی کرد چون جاکرینی و الکس انگیزشون واقعا بیشتر بود و همچنین توانشون . اشتباه دوم این بود که الکس که همیشه کار گشا بوده رو به زمین نیاورد . در کل بازیکنا سردرگم بودن و نمیدونستن چیکار کنن و اگر سوپر جی جی نبود 100% اولین باخت فصل رو می دیدیم . امیدوارم دیگه شاهد همچین بازی ای از یووه نباشیم . رم میتونست از چزنا هم راحت تر باشه ولی خودشون نخواستن . در یه جمله اگه بخوایم این بازی رو تعریف کنیم ، اون هم اینه که : از المپیکو فرار کردیم .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی