پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آ.اس رم 1-1 یوونتوس (هفته پانزدهم سري آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
140 پاسخ برای این موضوع

arteen del piero

arteen del piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 391 ارسال
هنوز بازی شروع نشده گل خوردیم :furious:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
گل چطور بود ؟ امشب به طرز عجیبی سرعت نتم پایین اومده سرعت رو 10 12 است :| باتشکر

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بازم رد پای مدافعا تو گل هویدا بود......

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نیمه اول را یک صفر باختیم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یه پاس خیلی قشنگ ویدال به په په داد که براحتی خرابش کرد ! ضربه ایسگاهی رو هم پیرلو میتونست بهتر بزنه ، واقعا فضای خوبی بود .

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
په په و استگاریبیا و ماتری خیلی بد بازی میکنن خط حملمون اصلا زهر دار نیست با این شیوه بازی تا فردا صبح هم نمیتونیم گل بزنیم رم هم عین این تیم های رده اخری یه گل زده چسبیده به دفاع دل پیرو به شدت به کار میاد حتی کوالیارلا هم مفیده

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
نیمه اول بسیار بد بازی کردیم.افتضاح مخصوصا ماتری وپپه و پیرلو افتضاح بودن کلا هیچکدوم از بازیکنها خوب نبودند من نمیدونم چرا اینقدر شل و بی انگیزه شروع کردیم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اشتباه محض آرتور ویدال ! همانطور که ملو دو فصل پیش بازی با میلان اون سایه ی اون هد نستا را دفع کرد ، ویدال هم سایه ی شوت ده روسی رو دفع کرد ! اشتباه از ویدال بود و کمی بوفون که یه خورده هم روی گل غافلگیر شد هم باید %1 هم امکان میداد که ویدال گند بزنه !!! رم خیلی زیاد شبیه خودمون بازی میکنه با مالکیت توپ زیاد ، فضای گل بسیار کم بود ، مشابه گلی که خوردیم تقریبا برای استیگاریبیا پیش اومد که گلر رم بسیار خوب دفعش کرد ، من فکر نمیکنم ببازیم ولی امکان از دست دادن امتیاز هست. دیگه رم که بدتر از ناپولی نیست ! منتظرم ببینم کونته چیکار میکنه !!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی فرصت داشتیم گفتم الانه که گل بشه ولی خیلی راحت از دست میدن یه ضحنه بود ، فقط هاینزه مونده بود تو دفاع رم ، ولی بازیکنان ما دقیقا کوبیدن به پای هاینزه باتشکر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
په په معلوم نيست امشب چش شده . خيلي خرابكاري ميكنه . بونوچي تا اينجا عالي بود

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
نفهمیدیم نیمه اول چطوری تموم شد - انقدر که سرعت بازی بالا بود. برای اولین در این فصل تیم کونته از نظم خودش خارج شد . بعد از گل انقدر شتاب زده عمل کردند که این شتاب باعث شد درصد اشتباهات بالا بره . خیلی از بازیکنان در اندازه خودشان نبودند. نبود میرکو باعث شد که خلاقیت در حمله از بین بره - از شناختی که از کونته داریم و همیشه مرد نیمه مربیان بوده باید در ابتدای نیمه دوم شاهد آرامش نسبی بازی باشیم تا گل مساوی .

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
ویدال با اشتباهش بد جور بازی رو برا یووه سخت کرد من نمی دونم پیرلو چه مرگش شده، خیلی بد بازی کرد رم خیلی رو ضد حمله ها خطرناک هستش

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
توتی و دروسی تو بازی میدرخشن و کاپیتان ما رو نیکمت ، طعنه ی زشتیه -- یه مساله ای بود که ما هیچوقت تو این بازی زیر توپ نمیزدیم که شانسی حالا برسه به یکی ، اما تو این نیمه تا تونسیم به چپ و راست زدزیم زیرش که نه استایگاریبیا رسید به توپ ها و نه لکشتینر از این سمت روی اشتباه ویدال گل رو خیلی زود خوردیم ، پاس چیپ فوق العاده از توتی و شوت تک ضرب و رو هوا و نه چندان محکم درروسی با اشتباه در دفع توپ ویدال خیلی مزخرف رفت تو دروازه و دقیقا از همین لحظه تیم شل شد ! سمت چپ استیگاریبا کار خاصی نمیکنه ، وجود ووچینیچ اونجا الزامیه ! این ترکیب رو من دوست ندارم ، همون 3-3-4 خیلی بهتر و قشنگر بازی میکردیم رمی ها دارن با چنگ و دندون از 1 گلشون دفاع میکنن و هاینزه و د روسی و توتی هرکدوم اندازه 2-3 بازیکن دارن از خودشون کار میکشن ! و البته بازیکن ها ما هم اصن و ابدا در حد خودشون ظاهر نشدن یه مساله ای هم هست که داور واقعا افتضاحه ، هم خطا گرفتناش و هم آواتاژ دادناش و هم خطا نگرفتاش ! تو دو سه صحنه بدجور متری و لکشتینر و پیرلو رو زدن به این بازی نا امدیم هرچند نیمه دوم نیمه کونته هست !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
استیگاریبیا داره بد بازی میکنه جای کونته بودم 45 دوم را دل پیرو را میاوردم تو زمین

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من با این شیوه اصلا امیدی به این بازی ندارم تو هیچکدوم از بازیها اینقدر حرص نخوردم وبهم نریختم که تو این بازی

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من قبلا گفتم که از همون اول نباید بازی رو وا بدیم . درسته که حاکم میدان بودیم ولی چه فایده که گل نزدیم . گلی هم که خوردیم از هزار تا تو دنیا فقط یه دونه دیده میشه که اونهم حتما باید امشب می شد . از این اشتباها از ویدال ندیده بودم . به نظر من بدترین بازیکن نیمه ی اول استیگاریبیا بود . نمیدونم چرا الکس و جاکرینه آماده بازی نمی کنن ؟؟!؟!!؟؟! به کونته میشه اعتماد کرد . مرد روزهای سخته . امیدوارم هافتایم دوم جبران بشه .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
باید تغییر سیستم بدیم انریکه دست کونته را کاملا خونده

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
کسی یه لینک خوب برای سرعت پایین نداره معرفی کنه!!!؟

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
شما کدوم بازیکن ما تو نیمه اول رو خوب دیدید من فکر کنم هیچکدوم بی نظم مخصوصا تو خط حمله چرا اینقدر بد بازی کردیم

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
http://www.oleoletv....a-juventus.html

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی