پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 بولونیا ( جام حذفی ایتالیا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
134 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

پس کو الیا؟ کلا بیخیال این بازیکن شده انگار!!!

کوا که الان تو این ترکیب نوک خط حمله ست :دی:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بصیر جون ایشون منظورشون " الیا " بود نوشتند کو " الیا "

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
به جز بونوچی و کیلینی کل ترکیب تیم عوض شده، یعنی این تیم جدید که تا اینجای فصل هیچکدوم با همدیگه بازی هم نکردن میتونه موفق بشه؟؟!! کونته ریسک بزرگی کرده،

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
4-3-3): Storari; Sorensen, Barzagli, Bonucci, De Ceglie; Marrone, Pazienza, Giaccherini; Krasic, Quagliarella, Del Piero : Manninger, Chiellini, Pepe, Marchisio, Elia, Estigarribia, Toni.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا جاکرینی میتونه هافبک وسط بازی کنه ؟ کراسیچ و کوا و الکس خوب میدونند میرکو 3 بازی مهم رو از دست داده هر کدوم تو این بازی بدرخشند ، قطعا بازی با رم فیکس خواهند بود باتشکر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بازم الیا نیمکت نشین خیلی خندیدم بابا بذار یک بازی بازی کنه گناه دارههههه

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
امیدوارم ترکیب پیش بینی شده اشتباه از آب دربیاد و الیا تو ترکیب اصلی باشه به نظرم همین که الیا وقتی به یووه اومد به عنوان بازیکن تیم ملی هلند هر چند به عنوان یک ذخیره بود اما بازم میگم اسمش روش بود و همه به عنوان یک ملی پوش هلندی میشناختیمش و همین امر کافیه که الیا به بازیکن بی اسم و رسمی مثل استیگاریبیا ترجیح داده بشه و حداقل تو این دیدار که فارغ از نتیجه که باید پیروز بشیم حکم آزمون و خطای کونته رو داره واسه بازی دادن به جوونها و بازیکنایی که بهشون کمتر در طول فصل میدون داده شده باید کونته به الیا اعتماد کنه .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اگه این بازی هم از الیا استفاده نکنه مطمئن میشم که الیا رو نمیخواد و زانویه باید برگرده لیگ المان و احتمالا دورتمند از ریسکی که کونته کرده خوشم اومد واقعا ترکیب جالبیه بهتره الکس از اول فیکس نباشه و ماتری هم اصلا به بازی گرفته نشه کونته نشون داد گروسو یاموئینتا امائوری موتا هیچ جایی تو تیمش ندارن و اگه فهمیده باشن باید زانویه باشگاه رو ترک کنن اینطوری هم به نفع خودشونه هم به نفع باشگاه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
پخش زنده بازی:

http://bianconeri.ir...hp?topic=5385.0

کدهای Rai :

http://bianconeri.ir...hp?topic=3142.0
پاسخ #437

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خدایا به الکس کمک کن این بار دیگه مشکلی پیش نیاد :goog: ( :1: ) احتمال هم داره که الیا نیمه دوم به بازی بیاد اگه فیکس نباشه تو ترکیب احتمالی حسن بارزالی به جای کیلینی قرار گرفته، من فکر میکنم با رسیدن دچیلیه فکر کنم دیگه بونوچی بره رو نیمکت بهتر باشه، بازالی و کیلینی وسط دفاع رو بگیرن بهتره، کیلینی هر چقدر هم افت کرده باشه باز هم درصد اشتباهاتش از بونوچی کمتره .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

تو ترکیب احتمالی حسن بارزالی به جای کیلینی قرار گرفته، من فکر میکنم با رسیدن دچیلیه فکر کنم دیگه بونوچی بره رو نیمکت بهتر باشه، بازالی و کیلینی وسط دفاع رو بگیرن بهتره، کیلینی هر چقدر هم افت کرده باشه باز هم درصد اشتباهاتش از بونوچی کمتره .

زمانی خط دفاع یووه مثل دیوار بود و همه خاطر جمع از دفاع و دروازه

اما الان ................

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ترکیب رسمی Juventus (4-3-3): Storari; Sorensen, Barzagli, Bonucci, De Ceglie; Marrone, Pazienza, Giaccherini; Krasic, Quagliarella, Del Piero

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
سهيل الجزيره اسپورت 1 كه داره رم فيورنتينا پخش ميكنه . شما از كجا ميبينين ؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
از لب هاي آله داره خون مياد ! بازيكناي بولونيا دائم دارن خطا ميكنن ميلوش خيلي داره تلاش ميكنه خودشو ثابت كنه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
میلوس چقد خوب بازی می کنه وایییییییییییییییییییییییییییییییییی

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
انتظار تیم گنگ تری داشتم ولی خوب بازی میکنیم این جاکرینی افتضاحه مارونه دو سه تا صحنه خوب اومد باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اتفاقا به نظر من جاکرینی اصلا بد نبوده و داره خوب بازی می کنه ! مارونه کمی گیج بازی می کنه !!! به قول کمال من هم انتظار تیم گنگ تری رو داشتم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
وایییییییییییییییییییییی کوا چی خراب کرد سورنس هم عالیه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
نیمه اول بد نبود کوا میتونست اولین گلشو بزنه به نظرم خیلی فشار رو کوا و کراسیچ زیاده با تمام وجودشون میخوان بازی با رم ثابت باشند همین مساله رو کیفیت بازیشون اثر گذاشته فکر میکنم نیمه دوم خیلی راحت تر بتونن بازی کنن باتشکر

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تیم خیلی نا هماهنگ بازی می کنه جاکرینی اصلا به درد هافبک وسط نمی خوره، بعدش که رفت سمت چپ خیلی بهتر شد پاتزینزا هم تا اینجا اصلاً خوب بازی نکرده برعکس پاتزینزا، مارونه واقعا تا اینجا خوب و با اعتماد به نفس کار کرده کراسیچ خیلی داره افتضاح بازی می کنه مشکل اصلی این تیم کمبود اعتماد به نفس هستش، از دچلیه و کراسیچ گرفته تا کوالیارلا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی