پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 بولونیا ( جام حذفی ایتالیا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
134 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خوب اين كه مشخصه داري از روي تعصبت به كراسيچ اينطوري ميگي . وگرنه تمام شرايطي كه گفتي روي كراسيچ هست اعم از استرس و فشار روي اليا هم هست . در ثاني . بازيكني كه روي هم 45 دقيقه هم بازي نكرده از كجا ميگي بازيكن خوبي نيست ؟ همين جاكريني و استيگاريبيا هم اوايل معلوم نبود اين كاري كه ميكنن فوتباله يا يه بازيه ديگه . ولي حالا حتي داداش من كه طرفدار بارساست تو بازي يووه و ناپل كاملا تحت تاثير بازي استيگاريبيا قرار گرفته بود . در ضمن . من فكر ميكنم تفكرات كنته بيشتر بر اساس بازي تك ضرب و پاسهاي كوتاه و از دست ندادن توپه . براي همين به بازيكني مثل كراسيچ كه توپ رو ميگيره و انقدر ور ميره تا از دستش بده زياد توجه نميكنه . همين اليا تو بازي ديشب 3 تا پاس تكضرب رو به جلو داد كه اخريش رو كلوديو چسبوند به تور

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

من فكر ميكنم تفكرات كنته بيشتر بر اساس بازي تك ضرب و پاسهاي كوتاه و از دست ندادن توپه . براي همين به بازيكني مثل كراسيچ كه توپ رو ميگيره و انقدر ور ميره تا از دستش بده زياد توجه نميكنه . همين اليا تو بازي ديشب 3 تا پاس تكضرب رو به جلو داد كه اخريش رو كلوديو چسبوند به تور

اگه این طوریه که وچینیچ باید بره رو سکو چون بیشترین حمل توپ و از دست دادن توپ رو تو بازی هایی یوو داره
به نظر من حالا شما فکر کنید از روی تعصب یا هرچی دیگه کراسیچ یک یا دو گل بزنه از زیر فشار بیاد بیرون از کل بازیکن های تیم بهتره
سرعت و تکنیک بالایی داره کافی بازی های 2 سال پیشش رو تو اروپا می دید
هنوز هم می گم کراسیچ مشکل روحی داره شدیدددددد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
صحبت های کونته : -متاسفيم كه در دقيقه 95 گل تساوي را دريافت كرديم. جاكريني بسيار خوب بازي كرد و از بازي انها بسيار لذت بردم، هر چند كه همه پسران من خوب بازي كردند اما جاكريني الگويي براي ماست. -در مجموع بازيكنان يووه در اين بازي خوب بودند اما حريف نيز بسيار خوب ظاهر شد به هر حال ما مي خواستيم پيش رويم و به اين خواسته رسيديم کونته در مورد نمایش الکس هم گفت: - چه چيزي مي توانم بگويم جز اينكه بازسازي يك مهره بزرگ. -بر كسي پنهان نيست كه او 35 سال سن دارد و انچه كه پيروز شده و به دست اورده. فراموش نكنيم كه او با بخيه هايي در سر بازي كرد و بسيار عالي ظاهر شد. براي من او يكي از بازيكناني ست كه هرگز با او مشكلي نخواهيم داشت، جاکرینی هم بعد از بازی گفته : -گلم را به دخترم ماريا و همسرم هدیه مي كنم. خيلي خوشحالم كه چنين نتيجه اي به دست امد و توانستم اعتمام مربي را پاسخ دهم. اعتمادي كه او به من داد و من مي خواهم هميشه در بالاترين سطح نمايش ارائه دهم و اشتباهتم را تكرار نكنم -براي پيروزي به المپيكوي رم قدم مي گذاريم .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
در کل بازی خوبی کردیم مخصوصا نیمه دوم با توجه به ترکیب تیم در این بازی. جاکرینی بسیار خوب بود.پاتزینتزا هم در حد خودش خوب بود. اما به نظر من چند تا بازیکن دیگه به درد ما نمیخورن و باید اونها رو رد کنن بره.دچلیه اصلا در حد تیم نیست حتی واسه ذخیره. همینطور بونوچی.با بودن سورنسن فکر کنم میشه واسه ذخیره دفاع راست روش حساب کرد پس عملا موتا اضافیه و باید فروخته بشه اما درباره کراسیچ باید بگم به نظرم دیگه به آخر خط رسیده و باید بره چونکه هم جاکرینی داره خوب بازی میکنه و هم استیگاریبیا.در ضمن الیا هم با اینکه تا حالا بهش زیاد میدون ندادن دیشب خیلی هم بد نبود.پاسی که به مارکیزیو داد البته یک موقعیت رو هم خراب کرد و یکی دیگه هم که این دروازه بان بولونیا به شکل عجیبی دفع کرد یک کم بد شانس هم بود الیا ولی به نظرم بد بازی نکرد کوالیارلا رو هم دیگه فایده ای نداره اگه مثلا بشه او رو با مونتولیوو تعویض کرد خیلی بهتره و بجاش یک مهاجم کار درست و تکنیکی خریده بشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

اما درباره کراسیچ باید بگم به نظرم دیگه به آخر خط رسیده و باید بره

اینو خدایی می گم و اصلا از روی عصبانیت یا چیزی نیست
خیلی دوست دارم از یوو بره خیللیییییییییی
تا بفهمید کراسیچ کی بوده

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
با اين كه كراسيچ خوبه يا نه كاري ندارم . بحث من اينه كه شما بي دليل و به طور متوالي داري ميگي اليا خوب نيست و به درد نميخوره تا يه جوري اسم كراسيچ رو مطرح كني و به زور به همه بقبولوني كه كراسيچ خوبه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

با اين كه كراسيچ خوبه يا نه كاري ندارم . بحث من اينه كه شما بي دليل و به طور متوالي داري ميگي اليا خوب نيست و به درد نميخوره تا يه جوري اسم كراسيچ رو مطرح كني و به زور به همه بقبولوني كه كراسيچ خوبه

من نیازی ندارم بگم کراسیچ خوبه چون تو از هر کسی که طرفدار یوو نباشه بگی بهترین بازیکن یوو الان کیه به غیر از پیرلو می گه کراسیچ شک نکن
اخه بازیکنی که تو اروپا و جام جهانی عالی بوده یک دفعه افت می کنه نشون می ده بازیکنه خوبیه و مشکل روحی داره نه فنی

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
كسي كه طرفدار يووه نيست قطعا بازيهاش رو هم مثل ما دقيق دنبال نميكنه كه بدونه . هرچند كه فعلا همونا هم مارو دارن مسخره ميكنن به خاطر كراسيچ . شما راه دور نرو . از همين بچه هاي فروم نظر خواهي كن تا امار دستت بياد . به هر حال بحث فايده اي نداره . من اول فصل پارسال هم اينو گفتم كه گذشت زمان ثابت ميكنه . الان هم همينو ميگم . بحثي هم ندارم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

بازم الیا نیمکت نشین
خیلی خندیدم بابا بذار یک بازی بازی کنه گناه دارههههه

:np:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یه سوال دیشب تیم 120 دقیقه رو راحت بازی کرد ؟ تیم از لحاظ بدنی کم نیاورد ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یه سوال
دیشب تیم 120 دقیقه رو راحت بازی کرد ؟
تیم از لحاظ بدنی کم نیاورد ؟

اصلا و ابدا ! واقعا تا همون دقیقه ی اخر هم حمله می کردند و حتی دل پیرو با اون سن و سال تا اخرین دقیقه دوید و توپ پخش کرد

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نه خوب بودن ولی یه چیزی بود بولنیا تو وقت اضافه 10 نفره بود و بازکینش که تو اخر بازی مصدوم شد و براش جوانمردی نکردن نتونست یاد تو بازی ولی یووه خیلی خوب بود الکس اخر بازی عین اولش اماده بود جاکرینی استارت میزد کلا خوب بود وضع بدنیمون

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
منم تبریک میگم برد دلچسب جلو بلونیا.کلا این چند ساله بلونیا مثل کیه وو گربه سیاهمون شده و بردنش برامون سخت شده. ترکیب اولیه گویای خیلی چیزاهست.نمیدونم چرا یاکویینتا و تونی تو لیست نبودن و یا این تفاسیر یعنی کونته اعتقادی به اینا نداره؟؟ خیلی خوشحالم که کونته در دفاع راست به این نتیجه رسیده که سورنسن رو جایگزین لیخشتاینر میدونهو به موتااعتقاد نداره حتی سورنسن میتونست برای این بازی کنار بارزاگلی بزاره تا شاید که حتی بهتر از بونوچی تو زوج دفاع جواب بده! و بسار خوشحالم که الکس 120 دقیقه بازی کرد و دوباره تونست توانایی هاش رو اثبات کنه.حالا با مصدومیت ووچینیچ حتما از الکس و کوالیارلا برا بازیهای آینده استفاده میکنه.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
مهم برد بود که بدست اوردیم اما 120 دقیقه بازی میتونه بچه ها رو در بازی های بعدی اذیت کنه خدا کنه خوب ریکاوری بشن

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
از یووه بیشتر انتظار داشتم و امید داشتم که در طول 90 دقیقه بتونیم بازی رو به پایان برسونیم بحث درمورد کراسیچ خیلی کلیشه ای شده و یه جورایی اضافه کاریه در شرایطی که هیچ بازیکنی از روی تعصب به تیمی نمیره و پیشنهاد مالی خوب رو فدای تعصب و احساسات خودش نمیکنه هر کسی عکس این عمل رو اجرا کنه شایسته ستایش و احترام خواهد بود من به شخصه دیگه منتظر نمایش استعداد نهفته از کراسیچ نیستم و به نظرم کراسیچ تو یووه تخلیه شده و چیز بیشتری برای به نمایش گذاشتن نداره و آرزو میکنم که از یووه بره تا از دیدنش روی نیمکت تیم ناراحت نشم و بره جایی که بازیابی بشه. از الکس عزیز واقعا تشکر میکنم . این بشر واقعا دوست داشتنیه نمیدونم باید چجوری توصیفش کنم الکس با لبخندش میتونه به آدم جون دوباره بده. با دیدنش توی زمین و مقایسش با بازیکنهایی که داشتن خودکشی میکردن تا خودشون رو به کونته تحمیل کنن لحظه به لحظه بیشتر ایمان میاوردم که فوتبال برای الکس ساخته شده. با این سن و سال پاس پشت پا به اون خوشگلی میدی نمیگی طرفدارات سکته میکنن :1: از نقد بازیکن ها بگذریم جا داره که از کونته عزیز به عنوان یک تیفوسی تشکر ویژه ای داشته باشم چرا که کونته بیشتر از این که تاکتیک به تیم تزریق کنه هدف به این تیم تزریق کرد و دیدیم که تیم دوممون هم با هدف بازی میکنه و میدونه توی بازی دنبال چی هست .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی