پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 بولونیا ( جام حذفی ایتالیا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
134 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

تصویر

یوونتوس - بولونیا

[center]پنج شنبه 17 آذر ، 8 دسامبر
ساعت 23:30 به وقت طهران
ورزشگاه یوونتوس آرنا

نکته : اولین دیدار بانوی پیر در مسابقات کوپا ایتالیا

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
به امید پیروزی تو این بازی امیدوارم دیگه به کراسیچ و الیا اطمینان بشه و این دوتا بازیکن خوب هم تو تیم بازی کنن بعد این بازی باید با رم بازی کنیم فکر کنم بد نباشه اگه از نیمکت نشین هامون بتونیم خوب استفاده کنیم. باید بعد 3 تا بازی سنگین به بازیکنهای اصلی تیم یه استراحتی داده بشه که الان وقتشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بدبختی اینه کلا 5 تا هافبک وسط داریم ( با احتساب مارونه ) بخواد همین 4-3-3 بازی کنه ، حداقل یکی از هافبک های اصلی رو باید بزاره همونطور که از مصاحبه کونته معلومه ، برای این بازی به ذخیره ها میدون میده حالا چرا بازی رو گذاشتن پنج شنبه ؟ چرا چهارشنبه برگزار نکردن ؟ باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اول اینکه یکی آمار بده که یوونتوس باید چند مرحله طی کنه که به فینال برسه. مثل سالهای قبله؟ یا چیزی تغییر کرده؟ من فکر میکنم در این بازی الیا ، کراسیچ ، الکس و بیشتر کسانی که در لیگ بازی نکردند بازی میکنند ، خیلی دوست دارم که آنتونیو کونته یه حساب ویژه ای هم روی کوپا ایتالیا داشته باشه ، چندین سال یوونتوس در حسرت گرفت دهمین قهرمانی و ستاره نقره ایه ، خیلی ها اومدن و نتونستن آخرین نفر رانیری بود که با یوونتوس به نیمه نهایی رسید و با ارائه دو بازی ضعیف با بازیکنان ذخیره تیم و به فنا داد ، در اون دو بازی این زاراته بدجور با سوپر گلهاش دهن ما را صاف کرد.

mammad001

mammad001

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 49 ارسال

یکی آمار بده که یوونتوس باید چند مرحله طی کنه که به فینال برسه.

تصویر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ عادلانه تیم ها چیده شدن باتشکر

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
خب خدا رو شکر، ما این طرفیم،اونور اینتر بدون جام و ناپولی همیشه ترسناک هستن،اینور رم بی بخار و میلانی که ارزش کمی به جام حذفی میده. منم موافقم که خیلی ساله در حسرت جامیم و بهتره امسال دیگه جام حذفیو جدی بگیریم امیدوارم به سورنسن،مارونه،دی چلیه ،کراسیچ ، الیا و کوالیارلا بازی بده.مخصوصا دی چلیه و کراسیچ بیچاره که با دو تا بازی بد کلا از تیم محو شدن!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نگاهی به امار و ارقام دو تیم : صد وشصت و ششمين مصاف يووه و بولونيا در رقابت هاي كوپا ايتاليا برگزار خواهد شد. در 165 ديدار گذشته اين دو تيم 74 پيروزي، 61 تساوي، 30 شكست، 236 گل زده و 157 گل خورده به نام يووه ثبت شده. در اين ميان 13 بازي در رقابت هاي كوپا برگزار شده كه يوونتوسي ها 5 پيروزي، 6 تساوي، 2 شكست، 20 گل زده و 11 گل خورده را در اين رقابت ها به دست اورده اند. در رقابت هاي كوپا، يوونتوس 6 بازي را ميزباني كرده و توانسته 3 پيروزي ( اخرين پيروزي خانگي در تاريخ 15/6/1975 با نتيجه يك بر صفر )؛ 2 تساوي ( اخرين تساوي خانگي در تاريخ 14/1/1970 با نتيجه بدون گل )؛ يك شكست ( اخرين شكست خانگي در تاريخ 13/1/1999 با نتيجه دو بر يك )؛ 13 گل زده و 9 گل خورده را به دست بياورد.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
امیدوارم کونته به نیمکت نشینان بازی بده بهترین فرصته که خیلی ها بتونن قابلیت هاشون رو به کونته اثبات کنن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الکس هم اعلام کرده احتمالا مشکلی برای این دیدار نخواهد داشت و پزشکان اجازه بدن بازی می کنه ! به نظر من ده چلیه - مارونه - کوالیارلا - کراسیچ نفراتی هستند که از شانس بیشتری برخوردارن برای بازی کردن توی این دیدار

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

الکس هم اعلام کرده احتمالا مشکلی برای این دیدار نخواهد داشت و پزشکان اجازه بدن بازی می کنه !

به نظر من ده چلیه - مارونه - کوالیارلا - کراسیچ نفراتی هستند که از شانس بیشتری برخوردارن برای بازی کردن توی این دیدار

پ الیا و سرونسن ؟؟؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - ناچارم در این بازی تصمیماتی بگیرم و تغییراتی بدم. - بازیکن هایی هستند که در تمرینات خیلی دارند زحمت می کشند و باید یه جا نتیجه تمریناتشون رو نشون بدن تا بشه در موردشون فکر کرد. - خصوصا در مورد وینگر ها من باید بدونم چه الترناتیو هایی دارم. توی این بازی شاید به بازیکن هایی که تاحالا فرصت زیادی نداشتند فرصت بدم. - ولی به این معنی نیست که ما کوپا رو جدی نمی گیرم، من به بازیکن ها گفتم این جام برای من خیلی مهمه. - من از بازیکن ها خواستم که تمام تمرکزشون رو بزارند روی این بازی و به بازی با رم اصلا فکر نکنند. - لذت بالا بردن جام خیلی چیز مهمیه، خصوصا برای این تیم که مدت هاست جام نگرفته و من از تیمم این جام رو می خوام. - در کل کوپا ایتالیای این فصل استوراری دروازه بان اول یووه خواهد بود. - دلپیرو خیلی مصممه که بازی کنه، ولی بازی کردنش مشروط به اینه که دکتر تیم بهش اجازه بده. - درسته هدف اینه که از این مرحله صعود کنیم، ولی من از تیمم ماکیزمم تلاش رو می خوام، من همون ریتم لیگ رو می خوام و همه باید بازی رو جدی بگیرند.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
چقد از طرز صحبت کردنش خوشم می یاد امیدوارم کراسیچ خودشو نشون بده

arteen del piero

arteen del piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 391 ارسال
خدا کنه که دل پیرو به بازی برسه البته اگه براش ضرر نداشته باشه :Juveflag: :juvefan2: بلونیا هم تیمه خوبیه اما یووه بهتره :flag3: :Juveflag: :scarflong: :juvefan2:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
دوست دارم کاپیتان جایه این بازی توو بازی با رم بازی کنه.به نظرم اونجا حالش بیشتره بازی کردنش

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
19 بازیکن دعوت شدند : 3 Chiellini 5 Pazienza 7 Pepe 8 Marchisio 10 Del Piero 11 De Ceglie 13 Manninger 15 Barzagli 17 Elia 18 Quagliarella 19 Bonucci 20 Toni 24 Giaccherini 27 Krasic 28 Estigarribia 30 Storari 33 Sorensen 34 Marrone 35 Sluga خبری از بوفون ، موتا ، گروسو ، یاکوئینتا و پیرلو نیست. ووچینیچ هم که مصدوم ـه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
داور این دیدار Peruzzo خواهد بود ، Void و Galloni دو کمک وی خواهند بود ، داور چهارم هم Guide هست .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ترکیب پیش بینی شده برای بازی امشب [ سایت فوتبال ایتالیا ] :

Juventus 4-3-3

Storari

Sorensen , Bonucci , Chiellini , De Ceglie

Marrone , Pazienza , Giaccherini

Krasic , Quagliarella , Estigarribia

Spoiler

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تنها نکته ای که من رو نگران می کنه عدم هماهنگی این بازیکنان با هم هست که البته شاید کونته فکری هم به حال اون توی تمرینات کرده باشه !

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

ترکیب پیش بینی شده برای بازی امشب [ سایت فوتبال ایتالیا ] :

Juventus 4-3-3

Storari

Sorensen , Bonucci , Chiellini , De Ceglie

Marrone , Pazienza , Giaccherini

Krasic , Quagliarella , Estigarribia

\

پس کو الیا؟ کلا بیخیال این بازیکن شده انگار!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی