پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ميتينگ در شهرستان ها

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
759 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
به این خوشکلی ... :beg: :fp:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
فالوده خور به قهّاری ِ من تو دنیا پیدا نمیشه !!! نامرد به من چه که تو قم واسه فالوده به جای قاشق ، چنگال میدن ؟!؟!؟! من هم از فرط ِ تشنگی و همچنین تز ِ پلید ِ تو مجبور به انجام این کار شدم !!! در مورد ِ اعتیاد هم باید بگم که من تا 1 ماه پیش فکر میکردم تو قلیون فوت می کنن !!!! :fp: دیگه تا تهش برید دیگه !!! امروز من به این مسئله که بالاتر از سیاهی رنگی نیست ، واقعا پی بردم . آخه چقدر سیاه ؟!؟! شانس آوردیم که قانون پس گردنی موقع دیدن ِ آخ.... تو قم صدق نمی کنه . وگرنه الآن سه تاییمون آرتروز گردن گرفته بودیم !!! این محمّد هم انقدر قمی بود که داشت آدرس اینور و اونور رو از من می پرسید :fp: هر مسیری رو کمتر از سه بار نمیرفتیم . هی برو و اشتباه باشه و برگرد !!! هنوزم میگم شک دارم محمّد ، قمی باشه !!! :1: ولی واقعا روز ِ خوبی بود . مرسی بابت مهمون نوازیت و کلا همه چی . امیدورام یه روز تو اون شرایطی که بهت گفتم ، جبران کنم . :fp: :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
می بینیم که همه جا میتینگ های خود جوش برگزار می شه ! واقعا مایه ی مباهاته ! میتینگ اصفهان هم به زودی تشکیل خواهد شد :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
واوووو چه عكسهايي گذاشني
خوب من يه دوره داشتم اين دو هفته از كرمانشاه يه تهران كه يه ميتينگ قهرماني داشتيم با بچه ها ه بعدا شايد عكاشو گذاشتيم :1:
بعدشم رفتم شيراز كه خيلي خوب بود و حال كريم
ديروزم كه رفتيم قم و خيلي حال داد و كلي حرف ر مورد مهدي زديم كه نميشه اينجا گفت :65: :1:
الان باز تا 3 شنبه تهران هستم امدوارم بازم بينم بچه ها رو :rose:

اصلا واقا امكان داره كسي كه 5 روز فالوده شيراز و مخصوصا اوني كه تو ارگ كريم خان بوده رو بخوره بتونه تو قم فالوده بخوره :1:

دوتا نکته : اینکه احسان واقعی خیلی بهتر از احسان فروم هست دوم اینکه عکس اخری که محمد از خودش گذاشته شبیه استیون هاوکینگ افتاده ! :fp: :lol:

:3: نميدونم والا ولي واقعي بودن مهم تره نه حسن :1:
ممد رو ول كن حسن به مهدي بچسپ كيليني وطني هستش :1:

حالا خودم عكساي بهتري انداختم برگردم پاوه ميزارم اخه كابل دوربين همرام نيست :fp:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
مهدی از نزدیک که دیدمت ترسناک تر بودی :1: ممد هاوکینگ :lol: ولی احسان از بین مهدی و محمد کدومشون رو انتخاب میکنی ؟ :1: :evilgrin:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

ديروزم كه رفتيم قم و خيلي حال داد و كلي حرف ر مورد مهدي زديم كه نميشه اينجا گفت :65: :1:

ممد رو ول كن حسن به مهدي بچسپ كيليني وطني هستش :1:

بگو عزیزم ، یادم نمیاد !!! چه حرفی زدیم ؟!؟!!؟! :1:

این جورجو هم که عضو جدا نشدنی ِ زندگیم شده . افتخار ِ دیگه ، بد ِ مگه ؟ :1:

مهدی از نزدیک که دیدمت ترسناک تر بودی :1:

ولی احسان از بین مهدی و محمد کدومشون رو انتخاب میکنی ؟ :1: :evilgrin:

نیدونم والا !!!! ترسناک بودم ؟! باید یه سر به آلفرد هیچکاک بزنم . شاید جو ّ اونجا باعث شد فکر کنی ترسناکم !!! :fp:

انتخاب کن ِ منو ببینیم دنیا دست ِ کیه !!! :nish:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
فردا یا پی فردا به احتمال خیلی زیاد من مشهد باشم . کاش احسان بود و یه قرار میتینگ جور می کردیم . محمد هم که دیگه فروم نمیاد . در هر صورت مشهدی ها فروم اگه ما رو قابل دونستن تا امشب بهم پ خ بزنن .

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
کاشیاش اعلام موجودیت کنند بینیم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

من دیگه واقعا داغ کردم از این اومدن و رفتن هایی که هیچ کدوم درست از آب در نمیاد !!! :fp: تا کجا دیگه ؟ شدیم اینجا بنگاه ِ معاملاتی ِ این و اون . هر بازیکنی دست میذاریم روش یعنی اینکه مال ِ ما نمیشه !!! مگر اینکه گالاتاسرای و السد ِ قطر رقیبامون باشن !!!

واقعا دیگه از این اینترنت حرسم گرفته . یه مدت میخوام کلا از تکنولوژی دور باشم . بریم مشهد یه سری به موج های آبی بزنیم و برگردیم . :1: برگردم یهو میبینم اسوالدو رو با حق ِ خرید ِ آخر فصل خریدیم و دیگو میلیتو قراردادش رو با اینتر فسخ کرده و با انتقال ِ آزاد میخواد به یووه بیاد . :np:

خلاصه اینکه این چند روز نفس ِ راحت بکشید . درسته اینجا پست دادم ولی جام خالی نمیشه . :1:

وقتی غروب پر بزنه موقع ِ رفتن ِ منه ... . :smile:

مهدی میخوای هفته دیگه چهارشنبه یا پنج شنبه بیا مشهد . اگه بندازی به اون موقع خودم رو یک روز میتونم مشهد برسونم . البته اگه حرست :fp: (حرص) از منم در نیومده :lol:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب میتینگ اصفهان هم امروز برگزار شد با حضور دوستای خوبم ! ممد حسین - سپهر و مجتبی

[img width=480 height=360]http://img.juventus.ir/news/IMG_0481.jpg[/img]

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
محمدحسین ، کاملا الان دارم درک ات میکنم حس ات رو در اون لحضات :rose: :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
انصافا اگه دیگه تو عکس بزای حسین :1: همش تبلیغ دود و دم میکنه :1: یعنی هرچی عکس دیدم از حسین این قلیون رو داشت :1: بابا اصفهان برید بریونی بخورید با دوغ :lol: خوب جمع خوبیه ایشالا من هم یه سر بزم اصفهان :3:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
طلسم شکسته شد بعد از عمری :1: ! عجب کامی میداد این قلیون من ! اینقدر کشیدم که سوخت :1: بعد فلیون حسین و هم کشیدم که بعد از دقایقی سوخت :1: ولی خیلی حال داد ! جا همگی خالی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره واقعا جاتون خالی خیلی خوب بود ! از سپهر هم ممنونم که شرایط رو فراهم کرد و همین طور از ممد حسین و مجبتی که اومدن ! جاتون خالی اساسی :1:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
م.ح ؛ با حسین نگرد ؛ از من به تو نصیحت.

ویرایش : من رو باش برای کی دل می سوزوندم :Facepalm:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

نسیبه م . ح خودش شیطون رو درس میده به قیافش نگاه نکن :laughing:

عکس حسین من یاد اون روز قبل جشن انداخت که تو چایخونه با همین دو نفر (سهیل و محمدحسین) + بنیامین بودیم .

با این تفاوت که من حسین نبودم که همراهیشون کنم برای دود :1:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اون اولا پارسال بود ! تو زمستان یه بار با محمد حسین و مجتبی قرار گذاشتیم بعد من اصرار کردم بریم چایخونه ! محمد حسین گفت من نمیکشم ، گفتم میکشی :1:
خلاصه رفتیم چایخونه نقش جهان تو همون نظر غربی بعد ما چاقش کردیم دادیم محمد حسین ! دوسیب هم بود سنگین بود یخرده ! یکم محمد حسین اون اولا تو خط نبود بعد کم کم آوردیمش تو خط ! الآن خودش تو چایخونه حج میرزا یه پاتوقی راه انداخته که نگو و نپرس !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

ویرایش : من رو باش برای کی دل می سوزوندم :fp:

خودش عقل داره می دونه با کی بگرده :1: تازه امروز برنامه هامون استارت خورد ! کجاشو دیدی

با این تفاوت که من حسین نبودم که همراهیشون کنم برای دود :1:

چند سری بریم بیرون باهم تو هم میای تو جمع :fp:

اون اولا پارسال بود ! تو زمستان یه بار با محمد حسین و مجتبی قرار گذاشتیم بعد من اصرار کردم بریم چایخونه ! محمد حسین گفت من نمیکشم ، گفتم میکشی :1:
خلاصه رفتیم چایخونه نقش جهان تو همون نظر غربی بعد ما چاقش کردیم دادیم محمد حسین ! دوسیب هم بود سنگین بود یخرده ! یکم محمد حسین اون اولا تو خط نبود بعد کم کم آوردیمش تو خط ! الآن خودش تو چایخونه حج میرزا یه پاتوقی راه انداخته که نگو و نپرس !

سپهر دیگه باید برنامه رو هفتگی کنیم :fp: :1:

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
منم حرف عباس رو تایید میکنم :1: محمدحسین رو اینطور نبینید خیلی کم حرف و بچه مثبت yes1 خودش اگه پا بده 2 سیب میکشه در حد علی سنتوری :1: .محمد حسین چرا مدل موهات از مدل میکروبی تغییر دادی؟ :1: البته کاملا مشخصه که سپهر اونو به این روز کشونده.لامصب حنجره سپهر مثل اگزوز لوکوموتیو میمونه. :laughing: به جان 2 تا بچه خردسالم گیر داده بود بریم 2 تا قلیون بگیریم.اگه از من ترسی نداشت به ازای هر نفر تقاضای یک قلیون میکرد :evilgrin: به به رییس صالحی. :1: رییس مدل موهات منو کشته :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

چند سری بریم بیرون باهم تو هم میای تو جمع :fp:

حسین من تو نوجونی قبل از 20 سالگی اطرافم هم دودی بودن ولی نتونستن قلیون بهم بدن . حالا تو 24 سالگی :fp: خوابش رو هم نمیتونی ببینی :rainbow: :rainbow:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی