Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

ورودی های رسمی یوونتوس

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
115 replies to this topic

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,080 posts
بارزاگلي توي دو بازي جام جهاني براي ايتاليا بازي كرد و كنار كاناوارو خيلي خوب بازي مي كرد و توي اون دو بازي هم ايتاليا گلي نخورد. ليپي هم به اون اعتماد داشت. به نظزم بازيكن قابليه. اين ميليتو مثل اينكه زانوش مشكل داره. اون داداشش كه خط حمله است خيلي بازيكن خوبيه. خوب بود اونو به جاي ياكينتا مي‌گرفتن.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts

کسی میتونه لیست بازیکنهایی که مد نظر یوونتوس هستن رو بذاره ؟

ميليتو
بارزالي
آلميرون
فن در فارت
تياگو
جيلا
بليمي
بيانكي
اينا بازيكنايي هستن كه شانس اومدنشون به يوونتوس خيلي بيشتر از بقيه است.

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 posts
+پاسکوآل ، هانتلار و گیلبرتو سیلوا

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,272 posts
  • LocationDeutschland
اینم مشخصات کوتاهی از گارای مدافعی که یوونتوس به دنبال خریدنش هست .

تصویر

اسم : Ezequiel Marcelo Garay
تاریخ تولد : October 10, 1986 (age 20
محل تولد : روژاریو . آرژانتین
قد : 189 سانتی متر
باشگاه فعلی : راسینگ سانتاندر

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,080 posts
سايت گل نوشت كه يووه به دنبال ماريو گومز است. من نمي دونم اين همه مهاجم را مي خواهند براي چي. نكنه قصد دارن ترزگه را بفروشن و قرارداد دل‌پيرو رو تمديد نكنن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,272 posts
  • LocationDeutschland
یه دروازه بانی توی اولین تمرین یوونتوس شرکت خواهد کرد .
البته شاید بازیکن یووه نباشه برای سال بعد ولی خب براتون معرفیش میکنم .
===========================================
تصویر

یس کدول وانستارتان
متولد 19 جولای 1982 یعنی 24 ساله .
191 سانتی متر هم قد داره .
متولد استرالیا . سابقه بازی در تیم زیر 20 ساله های استرالیا رو هم داره .
در تیم های ورونا . کارارسه و آنکونا سابقه بازی داره و در مجموع 9 تا بازی هم کرده .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,272 posts
  • LocationDeutschland
دوستان عزيز لطف كنند . وقتي يوونتوس بازيكن جديدي رو ميخواد در اين تاپيك براي بقيه عزيزان معرفيش كنند تا با اطلاعات و آگاهي بيشتري درباره بازيكن مورد نظر اظهار نظر كنيم . ===================== كلود ماكه له له بهافبك تدافعي تيم چلسي جديد ترين بازيكني هست كه مدنظر سران يوونتوس هست . شماره 4 تيم چلسي سابقه بازي در تيم هاي بزرگ و صاحب نامي همچون نانت . المپيك مارسي . سلتاويگو و رئال مادريد رو داره با درخواست رانيري سران يوونتوس براي به خدمت گرفتن اين بازيكن 34 ساله وارد مذاكره شده اند . ================================================ امره بلوذوقلو ديگر بازيكن مد نظر سران يوونتوس است . اين بازيكن 26 ساله و ترك تبار تيم نيوكاسل يونايتد با درخشش در فصل پيش ليگ برتر انگليس و همچنين با به اجرا گذاشتن نمايش خوب و قابل تحسين در مقابل يوونتوس در ديدار دوستانه اخير مورد توجه كلوديو رانيري قرار گرفته .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
ایوانویچ مدافع لوکومتیو مسکو که کاپیتان تیم زیر بیست یک سال صربستان هم هست. این بازکین می تونه هم در دفاع وسط هم دفاع کنار بازی کنه و حتی در نقش هافبک دفاعی هم خوب عمل میکنه. ایوانویچ در بازی های پارسال اروپایی با لوکومتیو مسکو خیلی درخشیده بود و حالا مورد توجه تیم یوونتوس هست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,272 posts
  • LocationDeutschland
منم علاوه بر گفته های رضا یه چند تا مورد دیگه رو هم اضافه میکنم قدش 188 سانتی متر هست که خیلی خوبه و 23 ساله هست . شمار 6 تیم لوکوموتیو موسکو رو به تن میکنه و تا سال 2010 با این تیم قرارداد داره .

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,080 posts
به نوشته سايت گل رانيري با اعلام اينكه يووه بازيكن جديدي نخواهد گرفت همه را سورپريز كرد. اين دفاع مركزي بالاخره تقويت نشد كه نشد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
این همه بازیکن توی خط دفاع هست که علاقه دارند به یوونتوس بیایند و این رانیری رو چه حسابی این حرف رو زده من که نمی دونم البته من و شما نباید در مورد تیم تصمیم بگیریم و رانیری هست که صلاح تیم خودش رو می دونه اما وجود یک مدافع وسط دیگه به نظر من نیاز مبرم بود

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
و اون مدافع وسط مي تونه يا ايوانوويچ باشه و يا ميرا كه در نيم فصل به تيم بيان.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,108 posts
من فكر نكنم ميرا خوب باشه يعني منظورم اينه كه يووه كه مي خواد پول خرج كنه بده يه بازيكن سطح بالاتر بخره من جان تري و ويديچ رو پيشنهاد مي كنم.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 posts
توی سایت گل نوشته که رانیری میخواد با لویجی دی باجو قرارداد امضا بکنه.
این از لینک خبر:http://www.goal.com/...tenutoId=424262

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,595 posts
خبرشو من گفتم چند ساعت پیش تو چه بازیکنی ولی کلا کار تو بهتر بود که لینکشم گذاشتی

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,988 posts
اقا اين خبر ماسچرانو تو چه حدي جديه؟؟؟؟ واقعا اگه ماسچرانو رو يووه بگيره كاملا جاي خالي امرسون رو ميتونه پر كنه انصافا يكي از بهترين هافبك دفاعي هايه كه من تا حالا ديدم

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,739 posts
  • Locationتهران
آقا تو تو اخبار گفت يووه ميخواد فان در فارت رو بخره فكر نكنم خريد خوبي باشه... ما الان هافبكامون عالين به نظر من بايد تو فصل آينده هافبك بگيرن اونم يه هافبك خيلي بزرگ.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
جااااااااااااان هافبکامون چین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ خواب دیدی کجایه هافبکهایه ما خوبن بازی با امپولی هافبکامون از هافبکایه ذخیره شموشک نوشهر هم ضعیف تر بودن ما 100% نیاز به 2 تا هافبک خوب داریم حال اگه فاندرفارت بود چه بهتر

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 posts
اگر تیمی میخواد که چندین سال از دو پست هافبک دفاعی و هافبک تهاجمیش خیالش راحت باشه باید یه سری به این بازیکنان بزنه : وسلی اسنایدر - مایکل اسین - خاویر ماسکرانو رافائل فندر فارت - دیه گو - فابرگاس به نظر من ماسکرانو و فندر فارت بهتر از هر کسی برای یووه هستند.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,655 posts
با ماسکرانو خیلی موافقم فن در فارت هم بد نیست ولی دیگو بهتره

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users