پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

ورودی های رسمی یوونتوس

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
115 پاسخ برای این موضوع

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
آره شايد بتونه در حد اون يا حتي بهتر از اون باشه منم خيلي دوس دارم كه بياد يووه! فرانسوي ها خيلي به درده يووه مي خورن! ;)

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
سیسوکو که فرانسوی نیست اهل مالیه هر چند تو زیر 21 ساله های پرتغال بازی کرده

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
من فکر نمی کنم بیاد با اتفاقی که واسه ما افتاد یلی ها دیگه به ما مثل یه تیم غیر قابل اعتماد نگاه میکنن اینو تو یه وب راجع به لیگ های اروپایی خوندم الان اسمش یادم نیست اما اگه بیاد خیلی خوب میشه چون اون شب توپ بازی کرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
اتفاقا بر عکس اگه دقت کرده باشید کسانی که تو ایتالیا هستند از وقتی یووه رفته سری ب علاقه شون به یووه بیشتر شده حالا برای چی رو نمی گم چون نه جاش هست و نه وقتش . و این فقط مختص ایتالیا نیست بلکه کل اروپا رو گرفته . می تونید مصاحبه بازیکنانی رو بخونید که یووه می خوادشون میبینید که خودشون رو برای یووه می کشن . پس یووه هنوز زندست

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
واقعا نمی دونم چی بگم همه جرو حرفی در این باره می شنوم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اتفاقا بر عکس
اگه دقت کرده باشید کسانی که تو ایتالیا هستند از وقتی یووه رفته سری ب علاقه شون به یووه بیشتر شده
حالا برای چی رو نمی گم چون نه جاش هست و نه وقتش .
و این فقط مختص ایتالیا نیست بلکه کل اروپا رو گرفته . می تونید مصاحبه بازیکنانی رو بخونید که یووه می خوادشون
میبینید که خودشون رو برای یووه می کشن .
پس یووه هنوز زندست

تا کمال نیومده بگه بحث منحرف شده منم یه چیزی بگم!!
موافقم بهمن.من خودم علاقم به یووه بیشتر شده.می دونی الان حس بهتری دارم.خیلی وقت بود فکر می کردم یووه نیاز به یه تحول داره.یه تکون اساسی و دوباره جون گرفتن.
تو چمپیون لیگ این چند سال همیشه این احساس رو داشتم که یووه یه تیم بی انگیزه شده.و تو لیگ هم که قهرمانیش عادیه دیگه.
دوست دارم یووه جدید مجموعه از جوانان باشه در کنار چند ستاره با تجربه.این طوری انگیزه تزریق میشه به تیم.

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
راستش حالا که فکر مي کنم مي بينم آره ديگه قهرمان شدنش تکراري و معمول بود امااين واسه هواداراشه واسه يه بازيکن (اونم جوون)مهمه که تيمش چه بالا هايي سرش اومده باشه من فکر مي کنم واسشون افت داره البته بايد خيلي هم دلشون بخواد(که ظاهرا نمي خواد)

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من موندم این ساموئل چی داره که می خوان کامو رو با اون معاوضه کنند چون کامو خیلی سرتر هست

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
همه تیمها تا اطلاع بعدی جلوی یووه سر خم کنید و احترام بذارید

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
آقایون لوکا تونی یووه بیا هست یا نه ؟ چیزی ملوم هست از الان؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
امروز خوندم تو سایت ها که فیورنتینا برای جا نشینی تونی بیانچی رو میخواد بخره این یعنی تونی از فیو میره . یوونتوس هم تو لیست خبرهاش حرفایی از خرید تونی زده شده اما اخبار تکمیلی رو بعدا میزنم

NEDVED

NEDVED

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 ارسال
سلام دوستان می خواستم بدونم ایا یوونتوس کبیر میخواد بازیکن جدیدی رو بخره ممنون

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
بله . این بازیکنان در لیست خرید یوونتوس هستند جرارد . بیانکی . تونی . سیسوکو . دانیلی . وان در بوره . روبینیو . جیلاردینو . جیلبرتو سیلوا . لویسائو . بارزاگلی ( خریده شده انگار ) . ژولی . ساویولا . کلوزه . فیرینگس و ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

.
بارزاگلی ( خریده شده انگار ) .

نه خريده نشده اصلا هم به درد يووه نميخوره چند تا از بازيهاش رو ديدم زياد جالب بازي نميكنه

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من واقعا"تعجب ميكنم ميبينم اينهمه واسه بازيكني مثل توني سر ودست شكسته ميشه آخه اون اونقدرها هم كه تعريفش رو ميدن نامبر وان نيست و بعد هم اينكه چرا يوو دنبال سيسوكو ميره من شخصا"ديارا رو ترجيح ميدم البته به شرطي كه رئال حاضر بفروشش بشه.بارزاگلي هم بازيكن خوبيه و بدرد يوو ميخوره من ترجيح ميدم يوو در خط دفاع و دروازه بان از بازيكنان ايتاليايي استفاده كنه و خط ميانيش رو با بازيكنان فرانسوي و يا پرتغالي و خط حمله اش رو با بازيكنان ايتاليايي (فقط يك بازيكن ) و امريكاي جنوبي ببنده

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

.
بارزاگلی ( خریده شده انگار ) .

نه خريده نشده اصلا هم به درد يووه نميخوره چند تا از بازيهاش رو ديدم زياد جالب بازي نميكنه

نه اتفاقا يكي از بهترين هاست و من به شخصه از زبون مربي و مدير تيم پالرمو شنيدم كه اون فصل بعد توي يووه خواهد بود.

ESI BAGGIO

ESI BAGGIO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
بارازاگلي مدافع خوبيه و جاي پيشرفت داره ولي خوب نمي تونه جاي مدافعي مثل تورام يا زامبروا رو پر كنه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اين بارزاگليه چند تا اشتباه ازش ديدم كه اگه تو يوونتوس اينها رو انجام بده افتضاح ميشه اگه يوونتوس خوبش كنه ميتونه بازيكن خوبي باشه البته من قبلا هم گفتم به در يوونتوس نميخوره

ESI BAGGIO

ESI BAGGIO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
اشتباه رو كه همه دارن كه البته در مورد مدافعان بزرگ مثل تري و كارواليو و پويول و... كمتر اتفاق ميفته
ولي اگه بارزاگلي اين جور كه شما ميگيد هست خوب بايد بيشتر درباره خريدش فكر كرد

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
کسی میتونه لیست بازیکنهایی که مد نظر یوونتوس هستن رو بذاره ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی