پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

ورودی های رسمی یوونتوس

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
115 پاسخ برای این موضوع

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
لطفا هر کی هر چی از بازیکنی میدونه بگه با تشکر

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
از کلوزه من میدونم که یک مهاجم بسیار سرزن و گلزنه که در جامجهانی 2002 آقای گل شد و در 2006 هم 5 گل زد

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال

از کلوزه من میدونم که یک مهاجم بسیار سرزن و گلزنه که در جامجهانی 2002 آقای گل شد و در 2006 هم 5 گل زد

برعکس گفتی
اما بهترین خرید یووه میتونه ریبری باشه که یک بازیکن سرعتی تکنیکی وجوونه

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
کجاش بر عکس ؟

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
فقط دیگو به نظرم از ریبری هم خوش تکنیک تره هم جوون تر

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
منم دیگو رو ترجیح می دم! کلوزه تو جام جهانی 2006آقای گل شد و تویه2002بود که5گل زد!!!!!!!! ;D ;D

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
بهترین خرید های ممکن دیگو و کلوزه هست کاشکی دشام حرفامونو میفهمید

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
كاكا بهترين خريد فصل ميتونه اشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من فکر کنم اين تاپيک براي آَشنايي با نامزدهاي حضوره اگر ميخوايد نظر خودتون رو بگيد که چه بازيکني بياد تاپيک چه بازيکني هست با تشکر

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
گاکپه کیه ؟؟؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام مجتبي جان يک سري اطلاعات آماري خدمتت عرض ميکنم سرگه گاکپه هم اينک عضو تيم موناکو فرانسه است اين بازيکن فرانسوي در هفتم مي 1987 متولد شده يک متر 76 سانتي متر قد و 68 کيلوگرم وزن داره اين بازيکن در دادن پاس گل مهارت فراواني داره اکثرا در هافبک کنار به کار گرفته ميشه و تکنيک قابل توجهي داره با تشکر

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
دستت درد نکنه

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
وضعيت بازيکناني که شايد به تيم يوونتوس نقل مکان کنند کلوزه سيسوکو ماسچرانو ريبري وضعيت سن 28 21 22 23 جوان قد 182 188 178 175 قد نسبط به پست عاليه وزن 81 80 77 62 وزن متوسط شوت خوب متوسط متوسط متوسط بدک نيست سر عالي خوب بد بد سن نسبط به پست عاليه پاس بد بد متوسط عالي به جز ريبري بقيه جالب نيستن سرعت خوب خوب خوب عالي بسيار عاليه دريبل متوسط عالي متوسط عالي خوبه پا راست راست راست راست مشکل داريم پست فروارد آچر فرانسه وسط پشت فروارد مثل دلپيرو تيم سابق وردربرمن ليورپول وستهام مارسي تيم هاي بزرگي هستن اين چهار بازيکن ميتونن مشکلات مياني و تهاجمي يوونتوس رو حل کنند و شکي در اين مورد نيست

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
قيد ريبري رو بزن ماله رئاله هر چند خودم دوست ندارم ولي حقيقته

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
اگه بره رئال مطمئنم بازیش خراب میشه اما اگه بیاد یوونتوس اون وقت فرق میکونه و بازیش پیشرفت میکونه و من امید دارم بیاد یووه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
حرفت اصلا منطقي نيست مگه ونيستلروي تو منچستر بد بود اومد رئال خوب شد پس حرفت منطقي نيست ميگم رئال پول زيادي ميده

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
پس اوون کاسانو رونالدو و ...... رو حساب نمیکنی که اومدن رئال و نا پدید شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
زلاتانم اومد يووه بازيش از قبل بد تر شد در مورد كاسانو بگم اون بخاطر اخلاق گندش بازيش نميدن رونالدو هم كم گل نزده واسه رئال اقايون من تعصبو در نظر نگرفتم

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
به نظر من حرفهات کاملا برعکسه

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
از اتفاق از نظره من هر بازیکنی می ره رئال بازیش یه جورایی اوفت می کنه و اکثره بازیکنایی که میان یووه یا تغییری تو بازیش به وجود نمیاد یا بهتر می شن(اینو کاملاً بی طرفانه گفتم بدونه هیچ تعصبی!!)

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی