پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-2 جنوا (هفته هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
144 پاسخ برای این موضوع

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
به نظرم بازی عجیبی خواهد بود. حواشی پیرامون کاپیتان و احتمال غیبت بوفون... شاید بتونم اینطور بگم که یا شکست می خوریم یا کاپیتان ما را نجات می دهد. نمی دونم.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اگر تو این بازی امتیاز از دست بدیم،ممکنه فشار زیادی از سکوها با تیم وارد بشه و این میتونه باعث واپاشی تیم باشه... به همین دلیل هم کونته باید از تمام دار و ندار تهاجمیش تو این بازی استفاده کنه... به نظرم اگه قراره 4-2-4 بازی کنیم ماتری و اله به عنوان دو مهاجم و ووچینیچ و په په به عنوان وینگرها بازی کنن...تعویضی ها هم در صورت لزوم،کوا و الیا باشن... کونته حتی میتونه در صورت گره خوردن بازی،یکی از دو هافبک مرکزی رو کم کنه و کوا رو اضافه کنه... به این شکل: ووچینیچ کوا په په اله ماتری البته این شکل از بازی،دوندگی زیادی رو از کوا طلب میکنه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ترکیب پیش بینی شده یِ اسپورت مدیا ست :

Juventus (4-2-4): Storari; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic, Estigarribia
A disp.: Manninger, Grosso, Vidal, Elia, Krasic, Del Piero, Quagliarella

Genoa (4-4-1-1): Frey; Mesto, Dainelli, Moretti, Antonelli; Rossi, Kucka, Veloso, Jankovic; Jorquera; Palacio
A disp.: Lupatelli, Granqvist, Bovo, Merkel, Constant, Caracciolo, Pratto

-=-=-=

طبق گفته مدیا ست ، جاکرینی و بوفون به این بازی نمی رسن. یاکوئینتا هم مثل این که از بند مصدومیت رها شده ولی خیلی بعیده که کونته به این بازی حتی دعوتش بکنه !

+ کالادزه به خاطر دریافت کارت قرمز توی بازی جنوا-لچه ، 4 جلسه از همراهی تیمش محروم شده !! ملو ، روی بازیکن پارما فن جودو زد 3 جلسه محروم شد ، این چیکار کرده مگه ؟! :Facepalm:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
با توجه به اوضاع به وجود امده به نظر میاد الکس - متری خط حمله ی یوونتوس باشن !

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
این سیستم چرخشی تو پست مهاجم خیلی بی خوده و امیدوارم هرچه سریعتر تیم به ثبات برسه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بوفون بدلیل مصدومیت 10 روز باید تمرین سبک انجام بده ، ویدال هم بدلیل مصدومیت جزئی دعوت نشده : 2 Motta 3 Chiellini 5 Pazienza 7 Pepe 8 Marchisio 10 Del Piero 11 De Ceglie 13 Manninger 14 Vucinic 15 Barzagli 17 Elia 18 Quagliarella 19 Bonucci 21 Pirlo 26 Lichtsteiner 27 Krasic 28 Estigarribia 30 Storari 31 Branescu 32 Matri 34 Marrone

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
ویدال به بازی با فیوره میرسه ؟

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
اوه اوه.اون بحراني كه همه ازش ميدميدن داره با قدرت زيادي ظاهر ميشه.مصدوميت 3 بازيكن،ناراحتي كراسيج،بازيهاي فشرده و فوق العاده سخت و فشار زياد رسانه ها درباره الكس.كونته جان ببينم جطور خاكش ميكني

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 ارسال

اوه اوه.اون بحراني كه همه ازش ميدميدن داره با قدرت زيادي ظاهر ميشه.مصدوميت 3 بازيكن،ناراحتي كراسيج،بازيهاي فشرده و فوق العاده سخت و فشار زياد رسانه ها درباره الكس.كونته جان ببينم جطور خاكش ميكني

کونته اگه به بقیه بازی بده راحت خاکش میکنه اما ولی حتی بعد بازی ملی به پیرلو استراحت نمیده چطور انتظار داری خاکش کنه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
فکر میکنم الکس و ماتری فیکس باشن په په و استاگریبا هم وینگر هامون باشن. با توجه به جریان بازی ووچینیچ یا کوا و الیا هم سه تعویض یووه میتونن تو این بازی باشن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مصاحبه کونته : - همیشه گفتم سیستم ها اهمیت ندارند، عملکرد و تعهد بازیکن ها اهمیت داره. - خوشبختانه من هم هافبک های خوبی دارم که بهم اجازه میده استایل های بازی متفاوتی بازی کنم و این کمک می کنه که قابل پیش بینی نباشیم. - بوفون مصدومیت جزیی داره ولی خوشبختانه مسئله ی جدی نیست. - همین قضیه در مورد ویدال وجود داره ولی با توجه به اینکه 3 بازی در مدت زمان کوتاه خواهیم داشت ترجیح میدم ریسک نکنم. - استگاربیا و الیا در حال اخت پیدا کردن با سیستم ما هستند. - الیا مقابل کاتانیا فرصت بازی کرد و بزودی باز هم فرصت پیدا می کنه، شاید فردا شاید بازی های بعدی. - در مورد استگاریبیا هم به همین شکل، هنوز تصمیم نگرفتم که از اول بازیش بدم یا نه ولی فکر می کنم شرایط مفید بودن رو داره.ج - جنوا تیم بسیار خوبیه که فصلش رو خیلی خوب شروع کرده. اونا در این بازی هوشیار خواهند بود. - الکس مشکلی نداره و داره با همون شدت همیشگی تلاش می کنه. - من با الکس حرف زدم و بهش گفتم که من فقط به عنوان مربی موردش قضاوت می کنم. و میزان بازی که به او خواهید رسید فقط بسته به شرایط خودش و میزان کمکی که به تیم می کنه خواهد بود.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
4 بازی آخری که با جنوا در خانه داشتیم را هر 4 تا را بردیم البته تا اونجایی که من یادم میاد ، آخرین باری هم که با جنوا بازی کردیم 3-2 بردیمشون ، البته بازی سال پیش و پیارسال اتفاقات و ایناش دقیقا مثل هم بود ولی در آخر یوونتوس پیروز میدان شد جفتش هم در زمان بحران و افول یوونتوس بود. این یعنی بردن در این بازی دوز از ذهن نیست ما هنوز همراه با اودینزه دو تیمی هستیم که هنوز باخت ندادیم ، امیدوارم این آمار برای یوونتوس تا نیم فصل حداقلش پایدار بمونه. خیلی دوست دارم در بازی فردا کوالیارلا بازی کنه ، خیلی بهش کم لطفی شد در این چند وقت با توجه به مصدومیت جزئی ویدال و مصدومیت 20 روزه جاکرینی احتمالا روی نیمکت خواهد بود ، میشه جنوا را با گلهای تقریبا زیاد برد مثل پارما ، این بازی در شب و استادیوم خونگی ما هست پس به احتمال قوی مثل بازی با میلان زیبا هم هست.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این بازی فکر میکنم استوراری با انگیزه فوقالعاده ای ظاهر بشه، با توفیق اجباری که نصیبش شده بهترین فرصت رو پیدا کرده که آمادگی خودش رو نشون بده خوشحالم که استوراری رو نفروختیم تا توی همچین شرایطی نگرانی خاصی در رابطه با دروازه نداشته باشیم. جنوا با کیه وو و بولونیا متفاوته، هیچ موقع جنوا جلوی یوونتوس دفاع مطلق رو انجام نداده بلکه بیشتر اوقات سعی کرده که یوونتوس رو تحت فشار بذاره، پیش بینی میکنم بازی جذابی از آب در بیاد چون هر دو تیم رو می تونیم در حد و اندازه های مدعی ببینم، همیشه برای جنوا احترام خاصی قائلم چون تیم با غرور و با شخصیتی هست و توی این چند سال اخیر فوتبال تمیزی رو ارائه کردن. امیدورام کونته توی این بازی از دو مهاجم استفاده کنه و اینکه الکس هم این روزها بیشتر به میدون بیاد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
تو این بازی باید همون نیمه ی اول 2 گل به جنوا بزنیم که برای بازی سنگین با فیوره،انرژی زیادی از بازیکنا گرفته نشه... کونته هم مطمئنا به این نکته توجه داره

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کسی از جدیدترین لاین اپ خبری نداره؟

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

ترکیب پیش بینی شده یِ اسپورت مدیا ست :

Juventus (4-2-4): Storari; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic, Estigarribia
A disp.: Manninger, Grosso, Vidal, Elia, Krasic, Del Piero, Quagliarella

آخرین پیش بینی ها همین ترکیبیه که محمد گذاشته بود !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اگه تو نیمه اول 2 گل بزنیم کونته میتونه از بازیکن هایی که کمتر بهشون بازی رسیده استفاده کنه تا محک جدی بخورن .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
andrea romeo متولد 23 سپتامبر 70 در ورونا 177 سانتیمتر قد از 2003 تا 2010 در سری بی و آ و از 2010 فقط در سری آ سوت زده. شغل: وکیل بازرگانی

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امیدوارم یه برد پرگل بدست بیاریم از این هفته فرت و فرت بازی سخت داریم باتشکر

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

" رسانه بیانکونری " پذیرای شما برای مشاهده پخش زنده بازی امشب از طریق TV و اینترنت است :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی