پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-2 جنوا (هفته هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
144 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کانالهای الجزیره اسپورت ها با کارت رسمی این پکیج باز می شوند.

کانالهای الجزیره به همراه کانالهای sky sport 1 و canal+weekend و canal+goal با انواع مختلف دانگل باز می شوند.

http://www.watchtu.be/ch1.html

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
به نظر من مشکل یووه زدن گل اول هست............... گل اول رو بزنه حله.................... به امید خدا می بریم..........

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ترکیب رسمی : Juventus (4-2-4): Storari, Lichtsteiner, Bonucci, Barzagli, Chiellini, Pirlo, Marchisio, Pepe, Matri, Vucinic, Estigarribia.

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
منتظر هستم تا ببینم تماشاگران در حمایت از کاپیتان چه می کنند!

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
گاسپرینی هم تو ورزشگاهه این رو باید کجای دلمون بذاریم :1:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
ماتری گل گل گل گل

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
با شوت مارکیزیو و پای ماتری گل زدیم

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
باز هم مارکیزیو تاثیر گذار بود

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا این ماتری چرا باید رو نیمکت میشست ؟ چهارچوب شناس ترین مهاجممونه باتشکر

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
آبرومون رفت چه سوپر گلی خوردیم کل دفاع از هم پاشیده بود

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
انگار بودن بوفون مشکل داریم

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
کلا توی گل زدن مشکل داریم بازی با کاتانیا کراسیچ روی اشتباه فاحش دروازبان حریف گل زد بازی با میلان هم همین قضیه در قبال مارکیزیو و بونرا و ابیاتی اتفاق افتاد بازی کیه وو هم که هیچی این بازی هم تا اینجا رسما من حرکت مفیدی ندیدم مطمئنم اگه جنوا شروع کنه به دفاع کردن دیگه نمیتونیم گل بزنیم...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این نظر شخصی منه که داریم بازی به بازی بدتر میشیم و رنگ و بوی یووه 2-3 فصل گذشته رو به خودمون میگیریم .

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
تمام بازیکنان دنیا فهمیدن اون توپ رو باید چیپ بزنند ولی ووچینیچ نفهمید - سباستین فری با بیرون اومدنش تمام زوایای دروازه رو بسته بود با یه چیپ تمام عیار کارش تمام بود. در نیمه اول بازی بدی شاهد نبودیم فقط اون شکاف بین لیشتاینر و بارزالی نفهمیدم چگونه شکل گرفت - دست کونته که برای همه مربیان رو شده حالا این که ماله زانیه استاد بازی خونی . سیستم کونته بازی در عمق خط دفاعی و بیشتر نفوذ از سمت راست تیم حریف بود که موفقیتی نداشت . به نظرم هماهنگی کیه لینی و ایستیگاریبیا چنگی به دل نمیزد - ولی مطمئنا نمیه دوم متفاوتی شاهد خواهیم بود. کونته مرد نیمه دوم خواهد بود.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
مهاجم زیاد داریم ولی اون چیزی که باید باشیم نیستیم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
هیچکس خوب بازی نمیکنه الان ! جز پیرلو و مارکیسیو سمت چپ که با وجود استیگاریبیا و کیه لینی و کلا ناوبده ! دریغ از حتی 1 سانتر درست که حداقل مدافع حریف دفاعش کنه بره کرنر ! سمت راست هم سیمونه و لکشتینر الکی میدون سانتر بی فایده میکنن مهاجمین هم هر 2 تاشون 5-6 ثانیه نسبت به بازی Delay دارن ! توپ تو محوطه میاد دستشون ، اونقدر لاس میزنن که که مدافعین جمع کنن گلی هم که خوردیم اگه قرار باشه کسی رو مقصر دونست ، اون کاپیتان کیه لینی هست که یه مارپیچ رو ، روسی رو ول کرد تا تونست هد بزنه تو گل ! بعید میدونم بتونیم از این بازی 3 امتیاز رو بگیریم و البته حضور آله جای ووچینیچ قطعیه ، اومدن کراسیچ جای استیگاریبیا و رفتن سیمونه به چپ هم محتمل ووچینیچ و استیگاریبیا و کیه لینی بسیار تو مخی بازی میکنن ، رو. اعصاب همه پاتیناژ میرن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یووه خیلی تهاجمی داره بازی می کنه اونقدر که دفاع خیلی متزلزل شده، کیلینی بارها فضای پشت سرش خالی موند و توی تعادل برقرار کردن در جلو رفتن و عقب برگشتن هاش مشکل داره. و روی گل هم می تونست بهتر ازین ها عمل کنه. دو سوی جنوا خیلی بسته است، خیلی خوب دفاع می کنند و په په و استگباریا هردو با وجود اینکه نسبتا خوب دارند بازی می کنند ولی راهی از پیش نمی برند. من این فصل هنوز چندان بازی ووچینیچ به دلم ننشسته، خیلی عجول بازی می کنه و دیر تصمیم میگیره چیکار باید کنه. به نظرم کوالیارلا بیاد جای ووچینیچ خیلی بهتر میشیم چون جنوا با وجود اینکه دفاعی بازی می کنه ولی به اندازه ی کافی فضا میده به یووه. به کیلینی هم باید گفته بشه کمتر بیاد جلو ! در اکثر مواقع بازی کلا دفاع رو ول کرده بود.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

این نظر شخصی منه که داریم بازی به بازی بدتر میشیم و رنگ و بوی یووه 2-3 فصل گذشته رو به خودمون میگیریم .

^^ دقیقاً منم همین نظر رو دارم پیدا میکنم.
تنها چیزی که باعث میشه با تیم های سال گذشتمون تفاوت داشته باشیم ، وجود کسی مثل پیرلو ـه و بس !
این ووچینیچ خیــــیلی رو ی مخ ـه ...

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بلا استثناء همه بد بازی کردند. پیرلو و مارکیزیو بد جور سرعت بازی رو می گیرند. کیه لینی هم بعد از دو تا بازی خوب، تو این بازی افتضاح بود. یوونتوس برای گلزنی تقریبا هیچ برنامه ای نداره، وینگرامون بی اثر بازی می کنند و خطرناک ترین کارشون سانتر روی دروازه هست. تنها مهاجم پا به توپ یووه ووچینیچ هست که اونم امشب هر چی توپ بهش رسیده راحت از دست داده.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دهنم سرویس شد تا تونستم نیمه اول رو ببینم همه لینک های اینترنتی رو چک کردم ، هر کدوم یه مشکلی داشت کسی اگر لینک درست حسابی بدون قطعی داره ، بزاره ممنون میشم یوونتوس قاطع نیست ، یعنی طوری بازی نمیکنه که حریف رو تحت تاثیر خودش قرار بده ( مثل بازی با میلان ) به نظرم نیمه دوم اگر الکس یا کوا یکیشون بیاد تو زمین شرایط خیلی بهتر بشه ایستیگاریبیا هم چیزی نشون نداد ، به نظرم الیا بیشتر میتونه کمک کنه باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی