پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

بهترین ستاره ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
148 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
عزیز باجو هر کی باشه دیگه رفت . باجو یه اشتباهی کرد و هی باشگاه عوض کرد و بخاطر همین خیلی محبوب نیست . میدونی باجو علت رفتن خودش از یوونتوس رو چی گفت ؟ گفت با حضور الکس دل پیرو دیگه جایی برای بازی کردن من نیست .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

شما واقعا بي منطق هستي >:(
اگه از خود ايتاليايي بپرسي اسطورتون كيه جواب ميدن باجو :-* :-* :-*و مالديني و دينوزوف و روسي
نه توتي و دلپيرو
مثل اين كه خبر نداري باجو 6 يا 7 سال قبل از اومدن دلپيرو تو جهان مطرح بود و بهترين بازيكن جهان و اروپا شد و تيم ايتاليا رو تنهايي رسوند به فينال 94
حالا به من بگو دلپيرو كي يه بازي موثر براي ايتاليا كرده؟؟؟
تا حالا بهترين بازيكن جهان و اروپا انتخاب شده؟؟؟
تو تيم قرن قرار گرفته؟؟؟
باجو :-* :-* :-* در سبك بازي چند سرو گردن از دلپيرو بالاتر بود تو تيم قرن هست و بهترين بازيكن جهان و اروپا شده و تيم رو تنهايي برده فينال جام جهاني و تنها بازيكن تاريخ هستش كه پس از انتقالش از تيمي به تيم ديگه شورش و آشوب به پا شد
زماني كه از فيورنتينا به يووه اومد شهر فلورانس به آشوب كشيده شد

از روي تعصب كوركورانه حرف نزن و مواظب لحن صحبت كردنت درباره اسطوره فوتبال ايتاليا باش

دیگه داری تند میری داداش
به هرکی می خوای توهین کن ولی به الکس نمیتونی چیزی بگی بچه
مهم محبوبیت هست که باجو یک هزارم الکس هم محبوب نیست
در ضمن الکس هیچ وقت مثل باجو به فلاکت نمیوفته که اخرای بازیش تو تیما درپیتی مثل برشا بازی کنه
مواظب حرف زدنت باش و بفهم راجع به کی حرف میزنی

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بی خیال ... خواهشا به باجو کسی توهین نکنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
در ضمن یه چیز دیگه هم هست . کاری ندارم که باجو چیکار کرده و نکرده . اما بازیکناننی از قبیل باجو تو ایتالیا اصلا محبوب نیستند . شما نگاه کن . الکس دل پیرو . خاویر زانتی و پائولو مالدینی . کاپیتان های 3 تیم یوونتوس - اینتر و میلان 3 رقیب همیشگی . اما چقدر اینا محبوبن . میدونی چرا ؟ چون به تیمشون تعصب دارن و هی تیم عوض نکردن . تو ایتالیا روی تعصب خیلی حساس هستند چیزی که باجو با همه چیزش نداشته . ما که به باجو توهین نمی کنیم . داریم دربارشون حرف میزنیم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
هر وقت تونستید جلوی حرفای توهین امیزتون به الکس و قطع کنید منم در مورد باجو حرف نمیزنم

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خواستم از اسي باجو بپرسم اگه يوونتوس تو سالهايي كه باجو باهاش بود به سري بي ميرفت آيا باجو كنار يوونتوس ميموند؟؟؟؟؟

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بابا این تاپیک کم کم داره منحرف میشه همه میدونن که هم الکس و هم باجو از اسطوره های یووه و ایتالیا هستن . لطفا تموش کنید

ESI BAGGIO

ESI BAGGIO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
عجب حرف هاي خنده داري ميزنيد

باجو :-* :-* :-* تو ايتاليا محبوب نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شماها كه از هيچي خبر نداريد نظر نديد
من خودم چند سال تو ايتاليا زندگي كرد و اون جا 2 نفر بيشترين محبوبيت رو دارن

باجو :-* :-* :-* و مالديني
باجو  :-* :-* :-*تو آمارها بالاتر از دلپيرو از نظر محبوبيت قرار گرفته
درسته روبي :-* :-* :-* توي يك باشگاه نموند و اما بازيهاش براي تيم ملي ايتاليا و جام هاي جهاني 90 و 94 از اون يك افسانه محبوب و دوست داشتني داشت كه امثال دلپيرو و توتي حالا حالاها بهش نميرسن
تنها 2 بازيكن تو 20 بازيكن برتر قرن از ايتاليا قرار گرفتن

باجو :-* :-* :-* و دينوزوف و نامي از دلپيرو تو 50 تاي اول هم نبود
تو رده بندي برترين بازيكنان 50 سال يوفا باجو با اختلافي حدود 20 رتبه بالاتر از دلپيرو قرار گرفت كه البته كساني كه 100 بار تو اون نظرسنجي شركت كردن باعث شدن زيدان اول بشه
باجو از هر نظر از دلپيرو برتر بوده و هست و شايد تنها افتخار دلپيرو موندن تو يووه باشه  كه اگه باجو تو يووه بود و اين تيم به سري ب ميرفت من دوست داشتم از اين تيم ميرفت اما يووه  به گفته پلاتيني توسط باجو :-* :-* :-* دوباره قدرت گرفت
من به دلپيرو توهين نمي كنم و قبول دارم يك ستارست
اما وقتي مي بينم كسي از واژه شوت شدن درباره باجو استفاده ميكنه با آوردن دليل هاي منطقي و شواهد موجود حرفش رو پوچ و بي ارزش مي كنم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
والا من تو این عمر چند سالم هر چی نظرسنجی دیدم درباره محبوب ترین ها اول الکس بوده و بعدا مالدینی و باجو و تونی قرار داشتند .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
خدایی من تاحالا ندیدم کسی بگه باجو محبوبه خندم گرفت گفتی باجو از الکس محبوبتره چون برا اولین بار که همچین چیزایی میشنوم تورو خدا دیگه نگو از خنده ترکیدم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا متاسفم که دارین به عقاید هم میخندین !!! زشته ناسلامتی اینجا همه یوونتوسی هستن و رفیق . بحث کنیم اما مردونه نه به کسی و نه بازیکنی توهین نکنیم .

Forza Baggio & Del Piero

ESI BAGGIO

ESI BAGGIO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
من قصد توهين به كسي رو ندارم و بحث رو تموم مي كنم

اما شما كه تو ايران نشستي و تو ذهن خيال پردازت دلپيرو رو محبوب ترين تو ايتاليا ميدوني و از هيچي خبر نداري تقصير ما نيست
وقتي پارسال از روزنامه نگاران ايتاليا پرسيدن كدوم بازيكن محبوب تره بيشريشون گفتن باجو :-* :-* :-*
باجو :-* :-* :-* قضيش با دلپيرو و توتي فرق داره روبي :-* :-* :-* به خاطر جادوگري هاش براي تيم ملي محبوب شده نه به خاطر بازي تو تيم باشگاهي
از از فوتبال دوستان واقعي ايتاليا بپرسي افسانه و اسطوره ايتاليا كيه ميگن باجو :-* :-* :-*
مگه اين كه مثل شماها از روي تعصبات كوركورانه بگن دلپيرو يا توتي

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
مشخصه کی از رو تعصب حرف میزنه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
منم تو یه سری از مسائل موافق اسی باجو هستم . اما در کل الکس و روبی رو به یه اندازه دوست دارم

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
الکسو همه دوس دارن اما نمی دونم چرا راوانلی رو کسی دوس نداره پرسفید یادتونه؟

ESI BAGGIO

ESI BAGGIO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
اگه مشكل شما با محبوبيت هستش اصلا بحث محبوبيت رو ميذاريم كنار
ولي از اين كه كدومشون بازيكن بزرگ تري تو تاريخ ايتاليا و جهان بودن شكي نيست كه باجو :-* :-* :-*بالاتر از دلپيرو قرار مي گيره
اصلا قضيه باجو با دلپيرو زمين تا آسمون فرق داره
دلپيرو براي يووه بزرگه و باجو :-* :-* :-* براي ايتاليا و فوتبال جهان همون طور كه روبي :-* :-* :-* تو تيم قرن قرار گرفت و جزو 20 بازيكن برتر قرن نشون دهنده اين مسئله و اثبات حرف منه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یادش به خیر اولین باری که ترکیب الکس و باجو رو دیدم سال 93 یا 94 بود یوونتوس موفق شد 6-0 پارمای قدرتمند اون موقع رو شکست بده الکس موهاش تا روی شونه هاش بود خیلی جوون بود سه تا گل زد دوتا هم روبی زد اگه اشتباه نکرده باشم یکی هم راوانلی بچه ها بیاین به یاد اون لحظه این بحث باجو و الکس رو تمام کنیم واقعا ً حیفه اونا دو تا از بزرگترین افتخارات تاریخ یوونتوس هستن

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
چرا کسی راوانلی دوس نداره؟؟؟؟ دم اسبی رو همه دوس دارن الکسم عشقه پس خلاص!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
توهین به الکس یعنی توهین به ایتالیا
اسی جون اگه بری به کسی بگی که باجو محبوبتر از الکسه فکر میکنی حرفت رو باور میکنن ؟
یادت هست وقتی الکس تو بازی با ادینزه شدیدا مصدوم شد چه بلایی سر یووه اومد
یووه عزیز ششم شد
یادته چقدر شخصیت های بزرگ ایتالیایی به عیادتش میرفتن وازش میخواستن دوباره فوتبال بازی کنه
یادته اولین بازی بعد از مصدومیتش وقتی الکس به زمین فوتبال برگشت چقدر تماشاچی حتی از طرفداران تیم های دیگه از جمله میلان واینتر ورم به ورزشگاه دل آلپی که معمولا تماشاچی کمی داشت اومدن وپشت در ورزشگاه هم پر بود از طرفدارن الکس
طبق آمار تو سال 2002 الکس با بیش از یک میلیارد طرفدار در جهان محبوب ترین بازیکن جهان شناخته شد
دلیل اینکه الکس تو تیم ملی نتونست خیلی خوب خودشو نشون بده مربیانی مثل تراپاتونی بودن که به جای اینکه از روی آمادگی بازیکنان تصمیم بگیرن از روی علاق شخصی بازیکنان رو انتخاب می کردند
مصاحبه باجو یادت هست که گفت با اومدن دلپیرو به یوونتوس دیگه جایی برای من تو تیم وجود نداره واز یووه رفت در حالی که به یک نیمکت نشین محض وذخیره الکس تبدیل شده بود
من محبوبیت باجو رو تکذیب نمی کنم ولی اگه کمی انصاف داشته باشی و بدون تعصب فکر کنی میبینی که الکس محبوبتر ازباجوست
طبق نظر سنجی ها دل پیرو با 85 درص آرا محبوبترین بازیکن ایتالیا انتخاب شده وبعد از الکس مالدینی وبعد توتی قرار دارند
یاذت هست که با اومدن الکس به یووه . یوونتوس بعد از 8 سال قهرمان سری آ شد وهمه هم الکس رو دلیل اون میدونستن قبل از اون با جو برای یووه چه کار میکرد وباجو هم به خاطر بازی های ملی مشهور شد
وقتی الکس یه تنه یووه رو قهرمان اروپا کرد باجو چه میکرد وقتی الکس آقای گل چمپیونز لیگ شد باجو چه میکرد و....
برای توضیح بیشترمیتونی یه سری به وبلاگ من بزنی www.alexmylove.blogfa.com
جمله موجی یادت هست :خدایا تورا به خاطر خلق الکس شکر میکنیم.
به عشق الکس

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آقا احسان این بحث تموم شده عزیز ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی