پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

بهترین ستاره ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
148 پاسخ برای این موضوع

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
سلام . میدونم تو این لیست جای چند بازیکن خالیه , اما اونایی که فکر کردم بهتر بودن رو گذاشتم ... جامانده ها : پروتزی - پادووانو - پسوتو - دینو باجو - ون درسار - مونترو - کامورانزی - تاکیناردی - کاسیراگی و ...

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
نمیدونم کدوم یکی از مسولان سایت میشل پلاتینی رو به نظرسنجی اضافه کرده !!! این نظر سنجی مربوط به دهه 90 و 2000 میلادی است نه تاریخ یووه که اگر این چنین بود میشد فوق ستاره هایی مانند دینو زوف , گائتانو شیرا , مارکو تاردلی , جانپیرو بونیپرتی , الساندرو آلتوبلی , بونیک , انریکه سیوری , لوئیجی برتولینی , سیلویو پیولا و چندین ستاره دیگر را اضافه کرد , چون پلاتینی از سال 1982 تا 1987 در یوونتوس بود و من به این دلیل که خیلی از بچه ها شناخت مناسبی از این دسته ستاره ها ندارند نظر سنجی رو به دهه 90 و 2000 مختص کردم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمي دونم كدوم مديري اين كار اشتباه رو كرده بود و تاپيك شما را دست كاري كرده بود اما من حذفش كردم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خیلی ممنون . انشاا... نظر سنجی بعدی تاریخ یووه باشد . مرسی .

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
یک انتقاد حیف شد این تاپیک رو با بازیکنان خائن خراب کردید البته این فقط یک انتقاده و منم رای دادم اما واقع حیف شد

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
الکس بهترین بازیکن تاریخ جهان

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خوب 90% بازیکنان جهان هیچوقت به یک تیم وفادار نمی مانند و کم پیش میاد پدیده هایی مثل : دل پیرو - مالدینی - رائول و پویول و... در دنیا !!!

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
من به ندود و بوفن رای دادم بوفن واقعا تو تاریخ دروازبانها هم کم نظیره!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من به الكس وباجو زيدان راي دادم فكر كنم از همه شايسته ترند حيف سه تا بيشتر نميشد يا حتما بوفون وندود رو هم ميزاشتم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من بازیکنان قبلی رو خیلی بیشتر دوست دارم واقعا بازی های بی نظیری ارائه می کردند و تا بازی های قدیمی ها را ندیده بودیم به این نتیجه نرسیده بودم از قدیمی ها باجو-راوانلی-پلاتینی و از جدید ها :بوفون-ترزگه و ندود

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
دنیا دلپیرو

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
متاسفانه خیلی از بچه ها شناختی از بازیکنانی مانند ویالی و راوانلی ندارند .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من قديما يكي از مخالفان سرسخت راوانلي بودم ولي ويالي رو خيلي دوست داشتم حيف شد مصدوميت هاي زياد باعث شد به حقش نرسه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
راوانلي يه مرده خور بود ويالي جز بهترين ها بود

Guest_یوونتوس ایران_*

Guest_یوونتوس ایران_*
  • مهمان
تا دلپیرو و ندود و بوفون هستن بقیه چیکارن

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
Don Alessandro Del piero

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
این حرفو نزن تعصب همیشه یک سوی قضیه است و منطقی بودن طرف دیگه . مطمئنا همه این بازیکنان و خیلیهای دیگه تو موفقیتهای یوونتوس کبیر نقش داشتن ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
احتمالا ً اين دوستمون بازيهاي روبي رو نديدن باجو همه چي داشت تكنيك ، سرعت ، هوش بالا ، ديد قوي و ... من تنها بازيكني رو كه مي تونم با مارادوناي بزرگ مقايسه كنم (اگه يه خورده قدرت بدني بالاتري داشت) روبرتو باجو بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مانی کاملا باهات موافق هستم توی این موضوع نباید شک کرد اصلا روبی بی نظیر بود کسی واقعا ندیدم مثل اون بازی کنه و حتی در حد اون

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
یه مشکلی که هست اینه که ما سن فوتبال دیدنمون به همین الکس و بوفن و ندود و.... میرسه!
به نظر من بوفن به عنوان یه دروازبان بی نظیره!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی