پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

بهترین ستاره ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
148 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره حق با شماست با اينكه يه وقتايي مثلا ً حول و حوش جام جهاني چشمه هايي از ستاره هاي قديمي رو نشون ميدن ولي آدم بايد با اين ستاره ها زندگي كرده باشه مثل الآن كه ما ندود رو مي بينيم با اون كسي كه 10 سال بعد تعريفش رو مي شنوه يا يكي دو تا گل ازش ميبينه اگه كسي خصوصا ً 4 بازي جام يوفا باجو مقابل دورتموند رو ديده باشه نظرم رو راجع بهش درك مي كنه

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
نشد دیگه دنیا یعنی یووه و یووه یعنی الکس

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
نمیدونم عزیز چه جوری فکر میکنی !!! اما اینو بدون که یووه حتی بدون دل پیرو هم یووه است , همانطوری که بدون باجو , ویالی , زوف , شیرا و خیلی های دیگه بزرگترین تیم ایتالیا و همیشه جزو 5 تیم برتر اروپا ماند . من خودم عاشق بازیه الکس هستم اما هیچوقت امکان نداره یوونتوس , عشق تمام زندگیم رو فدای بازیکنی بکنم . پس بیانکونری همیشه جاودانه خواهد بود ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
واقعا ً همينطوره چون اين ستاره ها هستند كه در قالب يوونتوس واسه ما معنا پيدا مي كنند

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کاملا درسته . اگه یوونتوسی نبود شاید امروز دل پیرویی هم نبود .

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
خواهشاً دل پیرو و باجو رو با هم مقایسه نکنید هر دوتاشون از نظر فنی عالی هستن ولی این رو هم در نظر داشه باشید که اگه Del Piero اون مصدومیت واسش پیش نمی اومد شما هیچ وقت (تا وقتی Aless پا به توپ بود) شماره 10 تیم ملی ایتالیا رو تن بازیکن دیگه ای نمی دیدید در هر صورت بازیکن دوست داشتی یه نظر شخصیه و فقط به ویژگیهای فنی بازیکن بر نمیگرده (هر چند که تاثیر بسزایی داره) ولی در کل مجموعه ای از ویژگیهای یه بازیکن ملاکه انتخابه Aless Del Piero تاریخ باشگاه یوونتوسه اینو میتونید تو صحبتهای روسای باشگاه ببینید Robi Baggio هم آخرشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
من به الکس . بوفون و ویالی رای دادم . چون بهترین بودند . اما خب ندود و ... هم خوب هستند .

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
من به الکس کونته و زیدان رای دادم البته همه خوبن

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من فكر نكنم به جز الكس كسي لياقت داشته باشه بهترين باشه

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال

خواهشاً دل پیرو و باجو رو با هم مقایسه نکنید هر دوتاشون از نظر فنی عالی هستن
ولی این رو هم در نظر داشه باشید که اگه Del Piero اون مصدومیت واسش پیش نمی اومد شما هیچ وقت (تا وقتی Aless پا به توپ بود) شماره 10 تیم ملی ایتالیا رو تن بازیکن دیگه ای نمی دیدید

در هر صورت بازیکن دوست داشتی یه نظر شخصیه و فقط به ویژگیهای فنی بازیکن بر نمیگرده (هر چند که تاثیر بسزایی داره) ولی در کل مجموعه ای از ویژگیهای یه بازیکن ملاکه انتخابه

Aless Del Piero تاریخ باشگاه یوونتوسه اینو میتونید تو صحبتهای روسای باشگاه ببینید
Robi Baggio هم آخرشه

موافقم ولی الکس یه چیز دیگس

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
فقط الکس دلپیرو

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من به باجو -الکس و زیدان رای دادم هر چند سوال خیلی سختی بود اما از کسایی مثل: ویالی-ندود-بوفون-کنته و دی لیویو نمیشه چشم پوشی کرد به خصوص این 2نفر اخر چون اوون زمانی که یووه افت کرده بود این 2تا توش موندند (هر چند دی لیویو اخر دوران بازیشو رفت فیورنتینا)

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
ه نظر من بهترین و با معرفت ترین و با مرام ترین و آخر ترین و سالار ترین و ...ترین یووه واقعا الساندرو دل پیرو هست

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اگه بمن باشه که بهترین هافبک دنیا و در طول تاریخ پاول ندود جونم رو انتخاب می کنم که بهترینه !!!!!!!!!!!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فقط الکس یا الکس یا هیچ کس به عشق الکس

ESI BAGGIO

ESI BAGGIO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
اگه بخوايم 3 بازيكن بزرگ و اسطوره اي تاريخ فوتبال جهان رو كه توي يووه بازي كردند نام ببريم :
باجو :-* :-* :-* - پلاتيني - زيدان

اما اگه بخوايم 3 بازيكن بزرگ يونتوس كه براي اين تيم افتخارات بزرگي رو كسب كردند و هميشه خوب بودن رو نام ببريم :
باجو :-* :-* :-*- پلاتيني - دلپيرو

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اگه اون یک سال مصدومیت لعنتی واسه الکس پیش نمی اومد دیگه کسی اسمی از باجو-توتی-.... نمیاورد همون یک سال مصدومیت همه ی برنامه های الکسو خراب کرد. و بعد از اون یک افت کوچیک و دوباره رسیدن به قله های افتخار

ESI BAGGIO

ESI BAGGIO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
اول اگه مي خواي باجو :-* :-* :-* رو با كسي مقايسه كني با بازيكناني مثل پلاتيني و پله و مارادونا و كرايف مقايسه كن نه با كساني مثل توتي >:( >:( >:(
دوم اگه الكس يك سال مصدوم بود باجو :-* :-* :-*از جوونيش از يه درد كهنه تو ناحيه زانوش رنج مي برد :'( :'( :'( كه بارها باعث دوريش از فوتبال شد و به گفته كارشناسان بزرگ تاريخ فوتبال اگه اون آسيب ديدگي ها نبود باجو :-* :-* :-* فراتر از اسطوره اي كه الان هست پيش ميرفت
سوم دوران اوج دلپيرو دهه 90 بود اما وقتي پس از جام جهاني 2002 تيم قرن رو اعلام كردند 2 بازيكن ايتاليايي تو اين تيمم افسانه اي 11 نفره قرار گرفتند

باجو :-* :-* :-*و مالديني و نامي از دلپيرو نبود

الكس يك اسطورست براي يونتوس اما هرگز در رده بازيكناني مثل مارادونا و پله و باجو و بكن باور و پلاتيني و كرايف و اوزبيو و پوشكاش و زيدان قرار نمي گيره

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
باجو هم از اون لیست پایین بردار الکس وقتی اومد یادت رفته کی نیمکت نشین شد یادت رفته حتما که اینجوری میگی اون مصدومیت اومد که عرصه واسه باجو و توتی باز شد الکس که اومد باجو از یوونتوس شوت شد تو تیم ملی به یک نیمکت نشین تبدیل شد تنها مورد الکس بدنش بود که بعد از اون مصدومیت اماده نبود و این نا امادگی ازارش میداد

ESI BAGGIO

ESI BAGGIO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
شما واقعا بي منطق هستي >:(
اگه از خود ايتاليايي بپرسي اسطورتون كيه جواب ميدن باجو :-* :-* :-*و مالديني و دينوزوف و روسي
نه توتي و دلپيرو
مثل اين كه خبر نداري باجو 6 يا 7 سال قبل از اومدن دلپيرو تو جهان مطرح بود و بهترين بازيكن جهان و اروپا شد و تيم ايتاليا رو تنهايي رسوند به فينال 94
حالا به من بگو دلپيرو كي يه بازي موثر براي ايتاليا كرده؟؟؟
تا حالا بهترين بازيكن جهان و اروپا انتخاب شده؟؟؟
تو تيم قرن قرار گرفته؟؟؟
باجو :-* :-* :-* در سبك بازي چند سرو گردن از دلپيرو بالاتر بود تو تيم قرن هست و بهترين بازيكن جهان و اروپا شده و تيم رو تنهايي برده فينال جام جهاني و تنها بازيكن تاريخ هستش كه پس از انتقالش از تيمي به تيم ديگه شورش و آشوب به پا شد
زماني كه از فيورنتينا به يووه اومد شهر فلورانس به آشوب كشيده شد

از روي تعصب كوركورانه حرف نزن و مواظب لحن صحبت كردنت درباره اسطوره فوتبال ايتاليا باش

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی