پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 0-0 یوونتوس (هفته هفتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
117 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
من به برد یووه رای دادم ولی یادتون نره که کیه وو گربه سیاهمونه و مهمترین مساله اینه که الان یه استقلالی(پائولو رینالدو) توش بازی می کنه!!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

من به برد یووه رای دادم ولی یادتون نره که کیه وو گربه سیاهمونه و مهمترین مساله اینه که الان یه استقلالی(پائولو رینالدو) توش بازی می کنه!!!

واقعا بازی کردن یه استقلالی سابق تو این بازی "مهمترین مساله" هست؟؟؟!!!؟

من فکر میکنم تساوی تو این بازی هم نتیجه ی چندان نامطلوبی نباشه! امیدوارم خط دفاعیمون از پس پلیسیر بر بیاد!

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بی صبرانه منتظر یه برد خارج از خانه دیگه ام:) راستی این بازی از تلویزون پخش میشه یا نه؟؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
این بازی رو هم بدون گل خورده تموم می کنیم به امید خدا . مهاحمین ثابت کردن می تونن توی هر بازی گل بزنن . این بازی رو هم با اختلاف 2 گل می بریم .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
علاوه بر اینکه بازیکنان تو بازیهای ملی هستند ، تیم الان حسابی باد کرده یعنی همه میگن ما میلان رو کردیم تو قوطی ، کیوو که دیگه تیم نیست همین تفکر اگر بین بازیکنان بمونه تیم جلوی کیوو بد جور زمین گیر میشه این قدرت مربیه که بتونه این تفکر رو از بین ببره و کاری کنه تیم بهترین بازیشو جلوی کیوو انجام بده باتشکر

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
کیه وو این فصل تا حالا سه تا بازی تو خونه ی خودش انجام داده، با نووارا مساوی کرده، ناپل و جنوا رو برده. من می تونم بگم مساوی نتیجه ی خوبی محسوب می شه تو این بازی.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

کیه وو این فصل تا حالا سه تا بازی تو خونه ی خودش انجام داده، با نووارا مساوی کرده، ناپل و جنوا رو برده.

من می تونم بگم مساوی نتیجه ی خوبی محسوب می شه تو این بازی.

اگر میخواهیم قهرمان بشیم باید چنین بازیهای را ببریم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نتیجه مساوی با تیم هایی مثل میلان و اینتر و رم و ناپولی و لاتزیو توی خونه حریف میتونه خوب باشه . نه برابر کیه وو

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

واقعا بازی کردن یه استقلالی سابق تو این بازی "مهمترین مساله" هست؟؟؟!!!؟\

just kidding man! just kidding!be cool!

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
این پلیسیرم سال به سال زورشو جمع می کنه برا بازی با یووه!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
به نظر من هنوز زوده در مورد کونته صحبت کردن . با 5 بازی که چیزی معلوم نمیشه .

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

به نظر من هنوز زوده در مورد کونته صحبت کردن . با 5 بازی که چیزی معلوم نمیشه .

یعنی شما متوجه نشدید که کونته شخصیت تیمی یووه رو عوض کرده .
و از یه تیم بی روحیه و سردرگم یه تیم خوب و با کیفیت ساخته که تمامی فوتبال دوست ها دارن تحسینش می کنن

mohiodin

mohiodin

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
الكس

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
همه چیز به عملکردمون از ژانویه به بعد داره. پارسال و سال قبلش گند زدن رو از ژانویه شروع کردیم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بعد از بازی با کیه وو در یکشنبه آتی چندین بازی سنگین و فشرده و اکثر در ساعت 11 شب باید یووه انجام بده ...برنامه بندی لیگ این جوری است که چهار بازی اول و آخر هر نیم فصل آسان و وسطهای نیم فصل برای یوونتوس بازی های حساس چیده شده است.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
Stefano Sorrentino سنگربان کیه وو : " در حالیکه در تورین با همسر و فرزندان خود به سر می بردم با من تماس گرفته شد و به من اطلاع دادند که یوونتوس بطور جدی در پی جذب من هستند اما ستوراری به یوونتوس منتقل شد البته من نمی خواهم به گذشته بازگردم اما همیشه شما در زندگی خود برای یک بار به آنچه که می خواهید می توانید دست یابید ، من یک یوونتوسی هستم و بازیکنانی مانند Tacconi, Rampulla, Peruzzi, Bonaiuti ، Micillo Squizzato برای من یک الگو بودند ، روز یکشنبه در برابر یوونتوس قرار خواهیم گرفت ، تیمی که با آمدن کونته ، قدرتمندتر از گذشته شده است ، در یووه بازیکنانی مانند الیا ، بارتزالی ، ویدال و ووچینیچ من را نگران می کنند البته بیش از همه پیرلو برای ما خطرناک خواهد بود با این حال بنظر من باید یک گل برای پلیسیر کنار گذاشت "

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
بابا این نظر سنجی رو مرتب کنید,دوباره دستی دستی کیوو رو برنده اعلام کردم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
برترین گلزنان در مقابل کیوو 4 Trezeguet David Sergio 3 Del Piero Alessandro 1 Ferrara Ciro 1 Iaquinta Vincenzo 1 Legrottaglie Nicola 1 Olivera Ruben Ariel Da Rosa 1 Quagliarella Fabio 1 Vieira Patrick بیشترین حضور مقابل کیوو 7 Del Piero Alessandro 6 Buffon Gianluigi 5 Thuram Lilian Ulien 5 Trezeguet David Sergio 5 Zambrotta Gianluca 4 Camoranesi Mauro German Serr 3 Cannavaro Fabio 3 Chiellini Giorgio 3 Davids Edgar Steven 3 Legrottaglie Nicola

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
این آماری که هر هفته برای بهترین گلزنای یووه مقابل رقبا میذارید اکثرا اشتباهن . مثلا همین یاکی من یادمه سه تا گل ازش که به کیه وو زده باشه ولی نوشتید یکی . اون بازی که 3_3 شد 2009 گل زد بعد بازی اول تیم چیرو روی ارسال دیگو یه بازی هم 2008 بود که اله کاشته زد بعد یاکی پنالت زد 2_0 شد . آمار اله هم فکر کنم اشتباهه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
http://www.juworld.net/default.asp

در اون قسمتی که این لیست هست نوشته :

Giocatori con più presenze e reti dal 1929-1930 ad oggi

بازیکنانی با بیشترین تعداد حضور و گل زده از سال 1929-1930 تا به امروز .
احتمالا امار برای بازیهایی هست که در بنتگودی برگزار شده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی