پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 0-0 یوونتوس (هفته هفتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
117 پاسخ برای این موضوع

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
مثل اینکه این بازی هم از تلویزیون پخش نمیشه:( نمیدنم تا کی باید منتظر باشیم تا این صدا سیمای مذخرف یه بازی یووه رو پخش نه!؟؟؟؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نمیدونم چرا خیلی منتظر بازی یوونتوس و کیه وو هستم . آخه دو هفته می گذره که یوونتوس بازی نداشته. کاش زودتر یکشنبه بشه و شاهد یک برد خوب دیگه باشیم . :smile:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من که دلم لک زده برای بازی یووه هفته هایی که دو تا بازی داریم بال در میارم میریم که کیه وو رو 5-1 ببریم ( بخاطر حرف سورنتینو یه گل برای پلیسیر گذاشتم :1: ) باتشکر

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اولین ترکیب احتمالی که برای این بازی ارایه شده اینه.

Buffon: دروازه بان

Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Grosso:مدافعان

Marchisio, Pirlo, Krasic,, Pepe: هافبک ها

Del Piero, Vucinic: خط حمله

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
خب ، اسپورت مدیا ست هم بالاخره ترکیب پیش بینی شده خودش رو اعلام کرد !

Chievo (4-3-1-2): Sorrentino; Sardo, Morero, Cesar, Jokic; Bradley, L.Rigoni, Hetemaj; Sammarco; Pellissier, Moscardelli

A disp.: Puggioni, Andreolli, N.Frey, Vacek, Cruzado, Thereau, Paloschi

به عقیده مدیا ست ، یوونتوس مثل بازی با میلان 1-4-1-4 بازی خواهد کرد :

Juventus (4-1-4-1): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Grosso; Pirlo; Krasic, Marchisio, Vidal, Pepe; Vucinic

A disp.: Storari, Bonucci, De Ceglie, Giaccherini, Elia, Matri, Del Piero

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
^^^ اسکای و گازتا هم همین ترکیب رو پیش بینی کردند ! من فکر میکنم یکم بازی سخت پیش بره ولی در آخر میبریم :1:

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
خیلی مسخرس. ترکیب دفاع تو بازی میلان بد بود که باز این گروسوی پیرمرد و آوردن تو ترکیب؟؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مربی کیه وو : - من قرار نیست تیم رو برای از کار انداختن پیرلو به زمین بفرستم! برای بردن به بازی می رم. - تحت فشار گذاشتم پیرلو به تنهایی فایده نداره چون از کار انداختن پیرلو وقتی معنی میده که همراه به واکنش تهاجمی و لایه های فشرده باشه در غیر اینصورت ویدال و مارکیزیو شما رو نابود خواهند کرد. - ما تونستیم مقابل ناپولی تمام فضاها رو جوری ببندیم که نتونن ضدحمله کنند و از طریق کناره ها بهشون فشار آوردیم و شرایطی ایجاد کردیم که می تونستیم پیروز بشیم. - مقابل یووه هم می تونیم از همین روش استفاده کنیم با تفاوت اینکه یووه بیشتر در مرکز زمین و جلوی محوطه حریف بازی می کنه و من فقط باید تغییراتی کوچیکی بدم که انتقال توپ یووه در این منطقه رو از کار بندازیم.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
وای خدا دفاع چند لایه تو این بازیها فقط باید چشم به اتفاقات بازی داشت بنابراین حتما باید الکس بازی کنه ، چون میتونه روی ضربات آزاد تیم رو جلو بندازه پیرلو واقعا نشون داده ، ضربه آزاد زدن یادش رفته ، این چند وقت حتی یکی هم تو چهارچوب نزده باتشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پیش بینی میکنم بازی سخت و کسل کننده ای بشه، از اون بازیهای تاکتیکی و شطرنج وار، اینطور که از حرفهای مربی کیه وو برمیاد میخواد با دفاع چند لایه و از کار انداختن خط میانه، خلاقیت رو از تیم بگیره و به طمع ضدحملات بشینه. باید ببینم کونته برای این بازی چه طرح و برنامه ای داره و چطوری میخواد نظام دفاعی حریف رو بهم بریزه، اما به طور قطع باید گفت توی همچین بازیهایی وجود بازیکن خلاقی مثل دلپیرو که توی یه لحظه میتونه نتیجه بازی رو عوض کنه خیلی موثره. همینطور کوالیارلا هم میتونه یه مهره مناسب باشه برای این بازی.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
احتمال اینکه دل پیرو تو این بازی فیکس به میدان بیاد خیلی زیاده !

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
در تایید صحبت های حسین بگم که گازتا و مدیا ست هم ترکیب پیش بینی شده خودشون رو به این شکل تغییر دادن :

Juventus (4-2-4): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Pirlo, Marchisio; Krasic, Del Piero, Vucinic, Pepe

A disp.: Storari, Grosso, De Ceglie, Giaccherini, Vidal, Matri, Quagliarella

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نمیدونم چرا اکثرا تو پیش بینی فکر می کنن یک گل از کیه وو می خوریم ؟!!!!! من که واسه این بازی خیلی امید دارم . با اختلاف می بریم بدون اینکه گل بخوریم .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
به نظر من ترکیب 4-2-4 برای این بازی واقعا خوبه چون تنها راه باز کردن دفاع فشرده کیوو ، سانتر از جناحین هست اگر شوت زن هم داشتیم ، میشد از شوت هم استفاده کرد مطمئنا کونته بهترین تصمیم رو میگیره باتشکر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
تمام سایت ها ترکیب پیش بینی شده رو تغییر دادند و ترکیب آخری که محمد گفت رو زدند به نظر من این ترکیب برای شروع خیلی خوبه و احتمالا ماتری ویدال و جاکرینی تعویض های احتمالی هستند در طول بازی

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
تركيب اوليه خيلي خوبه مخصوصا حفظ أرايش دفاعي كه تو بازي با ميلان بود.اما نكته مبهم براي من اينه كه اكر تاكتيك كيه وو تجمع زياد در وسط زمين هست و قراره اونجا رو برس كنند با داشتن 2 هافبك مركزي نسبتا فانتزي و خلاق اكر از كار بيفتند تكليف بازيسازي جي ميشه؟؟؟ بنظرم اكر سيستم نخواد تا بايان بازي تغيير بده احتمالا ماتري يا كوا به زمين ميان.اكر هم بعد از كرفتن نتيجه تغيير سيستم به 1-4-1-4 بده كه احتمالش هم خيلي زياده حتما الكس ميره بيرون و ويدال مياد داخل.به اميد برد

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اندره آ د مارکو متولد 21 می 73 از سال 99 تا 2001 در سری سی 1 و سری سی 2 قضاوت کرده از 2002 تا 2010 در سری بی و آ و از 2010 هم فقط در سری آ از 2007 هم داور رسمی یوفا و فیفا شده . نظر شخصی ؟ :1: داور مزخرفی هست ، اکثرا در گرفتن خطاهای هند در محوطه اشتباه میکنه .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
نکته ای که تا حدودی توی این چند بازی واسه من جالب بوده اینه که ... یووه مثل چند سال اخیر واسه بردن و کسب پیروزی عجول نیست ... با حوصله تر از قبل بازی میکنه و روی تاکتیکهاش اصرار داره ... تا جایی که بیاد دارم ....بغیر دقایقی از بازی با بلونیا ... یووه به اصول تاکتیکیش پایبنده و همین نکته میتونه حائز اهمیت باشه ... مهم نیست با چه نتیجه ای قراره بازی تموم بشه ... مهم اصرار روی تاکتیکهای از قبل طراحی شده است و با حوصله و نظم فوتبال بازی کردنه ... بازی دیشب میلان و پالرمو ... از همین حوصله و نظم برقرار بود ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Pirlo, Marchisio; Pepe, Del Piero, Vucinic, Giaccherini

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
آخرین ترکیب پیش بینی شده برای دو تیم :

Chievo (4-3-1-2): Sorrentino; Sardo, Morero, Cesar, Jokic; Bradley, L.Rigoni, Hetemaj; Sammarco; Pellissier, Thereau

A disp.: Puggioni, Mandelli, N.Frey, Vacek, Cruzado, Moscardelli, Paloschi

Juventus (4-2-4): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Pirlo, Marchisio; Pepe, Del Piero, Vucinic, Giaccherini

A disp.: Storari, Estigarribia, De Ceglie, Pazienza, Krasic, Vidal, Matri

فکر کنم که این ترکیب دیگه ترکیب نهاییمون باشه ؛ کوالیارلا باز هم نیست. :np:

ویرایش : همزمان شد با پست حسن !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی