پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 0-0 یوونتوس (هفته هفتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
117 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

تصویر

کیه وو - یوونتوس

یکشنبه 24 مهر ،16 اکتبر

ساعت 16:30 به وقت طهران
ورزشگاه آنتونیو بنتگودی

بازی بعدی
یوونتوس - جنوا
اینترمیلان - کیه وو

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
همه بازیکنامون رفتن بازیهای ملی همین باعث میشه بازی با کیوو یکم منو بترسونه وقتی تیم روی غلتک افتاده ، این تعطیلیا مثل سم میمونه براش بهرحال امیدوارم دومین برد بیرون از خونه رو کسب کنیم باتشکر

ehsan_f

ehsan_f

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
اين تعطيلي به نظر من اصلا واسه يووه خوب نيست اميدوارم اين بازي رو هم ببرنداگر عينه بازي با ميلان باشند خيلي راحت اونا رو هم ميبرند

FarSH4D

FarSH4D

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 215 ارسال
کلا اون چیزی که این سالها دیدیم، امتیاز نگرفتن از این قبیل تیمهاس و عمدتا دفاع چند نفره!! اون چیزی که 5 بازی قبل یووه نشون داده عدم توانایی رسوندن توپ به محوطه جریمه حریف نیست گل نزدنه! ولی یه نکته ای که هر بازی باید منتظر بود اینه که کوا هست یا نیست بازی میکنه یا نه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
همیشه بعد از تعطیلات بازی های ملی افت کردیم ما !

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
واقعا با اومدن كيليني سمت جب از لحاظ دفاعي عالي شديم.اميدوارم كه از دقيقه اول بازي با 2 مهاجم بازي كنيم يعني سيستم4-2-4 و بعد از نتيجه كرفتن در نيمه اول توي نيمه دوم با أرايش 1-4-1-4 و مشابه بازي با ميلان بازي كنترل كنيم و بتونيم بازي ببريم.من كه نفهميدم فلسفه اين سيستم جرخشي توي بازيكن ها جيه؟احتمال داره يهو ياكوئينتا و أمائوري به ووجينيج ترجيه داده بشن

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

من كه نفهميدم فلسفه اين سيستم جرخشي توي بازيكن ها جيه؟احتمال داره يهو ياكوئينتا و أمائوري به ووجينيج ترجيه داده بشن

سیستم چرخشی؟ :1: امائوری و یاکی هیچ وقت به صورت چرخشی در تیم حضور پیدا نمی کنن ولی مطمئن باش با شناختی که از کونته دارم اگه از بقیه مهاجم ها آماده تر باشن قطعا بازی می کنن :1: ( خدا اون روز رو نیاره ) :Facepalm:
کونته به سابقه و اسم بازیکن توجه نداره...هرکی آماده تر باشه اون رو بازی میده...یک شایسته سالاری به تمام معنا انجام میده!

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
من فقط امیدوارم که پیرلو و مارکیزیو تو بازی های ملی بازی نکنن.....چون نیاز به استراحت دارن............

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ از اون حرفها بودا شک نکن همه ی بازیکنان یووه ثابت بازی میکنند وای عکس امضات چقدر عالیه عاشق بوفونم باتشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
پلیسیر... بد جور منو به وحشت میندازه...اصلا دل خوشی ندارم ازش

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

همیشه بعد از تعطیلات بازی های ملی افت کردیم ما !

با وجود 14 بازیکن فعال در تیم های ملی متاسفانه شرایط برای آماده کردن تیم در مقابل کیه وویی که دو هفته کامل فرصت تمرین داشته تا حدودی سخت میشه.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
بد به دلتون راه ندید ایشالله میبریم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
کیوو ملی پوش داره ؟ :1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
با کسب درامد 4 ملیون دلاری از سه بازی گذشته در زمین یوونتوس باید سعی بشه که بازی های بیش تری از طریق راه یابی به لیگ قهرمانان به دست بیاد. دوستان این اسوالدو بزیکن رم مگر ایتالیایی است؟

juvemohsen

juvemohsen

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
قبلا فکر میکردم کونته هم مانند مربیان قبلی نمی تونه یووه رو به جایگاه واقعیش برسونه ولی با این چیزی که در 5 یازی اخیر دیدم نظرم 180 درجه عوض شد. کاملا به او ایمان پیدا کردم و مطمئن شدم که کونته میتونه گواردیولایی دیگه باشه و حتی چیزی بالاتر از اون . ولی امیدوارم که الکس همیشه فیکس باشه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

دوستان این اسوالدو بزیکن رم مگر ایتالیایی است؟

اره.

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

دوستان این اسوالدو بزیکن رم مگر ایتالیایی است؟

ایتالیایی-اسپانیایی

--------------------

امیدوارم کونته تو این بازی از کوالیارلا استفاده کنه یا حداقل اسمش بین بازیکنای ذخیره باشه :cray:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

ایتالیایی-اسپانیایی

--------------------

امیدوارم کونته تو این بازی از کوالیارلا استفاده کنه یا حداقل اسمش بین بازیکنای ذخیره باشه :cray:

پس بگو چرا ÷راندلی دنبالشه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
البته بحث تاپیک رو منحرف نکنیم ولی اسوالدو داغون ترین بازیکنیه که تو عمرم دیدم یعنی من حاضرم جیلاردینو ثابت بازی کنه ولی این دعوت نشه کوا مگه مرده که این دست آدم ها به تیم ملی ایتالیا دعوت بشن هر وقت کیوو رو میبینم یاد نیکولا میوفتم ، ای کاش اسم تاپیک رو یادواره نیکولا میزاشتید باتشکر

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
احساس میکنم اگه با 2 تا مهاجم بازی نکنیم خیلی گل زدن سخت می شه تو این بازی ها گل اول مهمه و دشوار

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی