پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرتورو ویدال - El Guerrero

* * * * - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
امشب برای شیلی ، به عنوان مدافع آخر بازی کرد جلوی اسپانیا و نمایش خوبی رو هم داشته ! کلا همه جا تو شیلی بازی کرده :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بازیکن یعنی این همه جا بازی کنه ، خوب هم بازی کنه خیلی امسال دست کونته بازه ، هر جور که دلش بخواد ترکیب میچینه باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
البته شیلی 3 تا گل خورده :دی:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
این ویدئو رو حتما ببینید ، ویدال و هم تیمی هاش تقریبا 4 یا 5 بار به صورت کاملا علنی ری....دن به هیکل اینیستا و بوسکتس و بقیه اسپانیایی ها

----------------

دقایق پایانی بازی شیلی - اسپانیا بود که توی یه صحنه اینیستا میاد و از ویدال رد شه ، که کینگ آرتور به زیبایی هر چه تمام تر نمیزاره نه خودش نه توپش رد شن ، اینیستا که کلافه شده بود ، واسه قلدر بازی میاد تو صورت ویدال و یه اسپانیایی دیگه ام میاد که طرف اینیستا رو بگیره و تا دستش به ویدال می رسه ، یکی از بازیکنای دیگه ی شیلی از عقب میاد و چنان پرتش میکنه عقب که طرف وجود پیدا نمی کنه برگرده + بقیه شو خودتون ببینید :nish:

ویدال تو تیم ملی شیلی شدیدا محبوبه ، جرات میخواد بیان سمتش :flirt:

بوسکتس ، کف گرگی کینگ آرتورو یادت بمونه تا ابد :nish:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یه ملوی دیگه داریم البته این روی اعصابش خیلی بیشتر کنترل داره انگاری :دی:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
امید لینک دانلودش رو نداری ؟!! من نمیتونم اینو ببینم فیل*ره

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
مجتبی باید صبر کنی ، آپلودش کنم :nish: آپ میکنم تو همین پستم لینکشو ویرایش می کنم :nish:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مرسی عزیزم. تو یک پست جدید بذار تعداد پستات بره بالا :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
دانلودش :nish:

http://www.pic.iran-...2txwwi45hck.rar

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
forza omid :1:

blackwhite

blackwhite

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 31 ارسال

این ویدئو رو حتما ببینید ، ویدال و هم تیمی هاش تقریبا 4 یا 5 بار به صورت کاملا علنی ری....دن به هیکل اینیستا و بوسکتس و بقیه اسپانیایی ها

----------------

دقایق پایانی بازی شیلی - اسپانیا بود که توی یه صحنه اینیستا میاد و از ویدال رد شه ، که کینگ آرتور به زیبایی هر چه تمام تر نمیزاره نه خودش نه توپش رد شن ، اینیستا که کلافه شده بود ، واسه قلدر بازی میاد تو صورت ویدال و یه اسپانیایی دیگه ام میاد که طرف اینیستا رو بگیره و تا دستش به ویدال می رسه ، یکی از بازیکنای دیگه ی شیلی از عقب میاد و چنان پرتش میکنه عقب که طرف وجود پیدا نمی کنه برگرده + بقیه شو خودتون ببینید :nish:

ویدال تو تیم ملی شیلی شدیدا محبوبه ، جرات میخواد بیان سمتش :flirt:

بوسکتس ، کف گرگی کینگ آرتورو یادت بمونه تا ابد :nish:

خوبه اینیستا رو عصبانی کردن وگرنه دیگه واقعا چیکار میتونست بکنه یه تنه تو این بازی همه کار کرد . :))

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
واسه ما که مهم نیست شیلی 10 تا بخوره یا 20 تا مهم اینه تو این صحنه کاری به اینیستا کردن که تا عمر داره نه خودش نه همبازیاش این صحنه رو فراموش نمیکنن. نمیدون بازی کجا بود ولی فکر کنم تو شیلی بود همه رو یکی یکی میخوردن :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

نمیدون بازی کجا بود ولی فکر کنم تو شیلی بود همه رو یکی یکی میخوردن :1:

بازی تو سوئیس بود :nish:
AFG Arena — St. Gallen

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
کجا عینه ملوئه ؟ اصلا کاری به ماجرا نداشت ، کاملا عقب وایساد بقیه خودوشونو قاطی کردن ولی چقدر قشنگ پدر اینیستا رو در آوردا :1: سانچز نرفت طرف هم تیمیشو بگیره ؟ باتشکر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

بازی تو سوئیس بود :nish:
AFG Arena — St. Gallen

منظورم این بود اگه تو شیلی بود می خوردنشون. مطمئن بودن تو شیلی نیست

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اميد اون كه كوبيد تو سينه بوسكت كي بود ؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
ذات حرکتش شاید خیلی جالب نباشه ، اما خب من همیشه عاشق بازیکن هایی هستم که هیچ جوره نذارن کوچکترین حقی ازشون ضایع بشه و کسی بخواد واسه شون در هر سطحی که هست قلدر بازی در بیاره ! اینکه با اون عظمت و هیبت جلو اینیستا وایسی و بوستکس رو چکی کنی خیلی حال میده :1: ------- پژمان ، اسمش " کارلوس کارمُنا " هست ، 3-4 ماه از ویدال بزرگتره !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

منظورم این بود اگه تو شیلی بود می خوردنشون. مطمئن بودن تو شیلی نیست

ok.اشتباه از من بود پستتو درست نخوندم شرمنده :flower:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
این قضیه طبعات زیادی رو هم ایجاد کرده :1: تو صفحه فیسبوک آربلوآ حجمه کامنتای طرفداران یوونتوس و شیلی دیده میشه :1: یه کامنت فوق العاده خدا بود ، نوشته بود : اگه یه بار دیگه دستت به ویدال بخوره ، از آرنج قطعش میکنم !!! :king_Aragorn: :nish: آرتور ویدال بی نهایت محبوبه هم تو شیلی هم جدیدا برای هواداران یوونتوس ! :flirt: - امروز پاسپورت ، تلفن همراه و لپ تاپ آرتورو و ایسلا بازیکنای تیم ملی شیلی هم تو هتل اقامتی این تیم به سرقت رفته :sd: ( ببین تا کجا سوختن :wink2: )

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

ذات حرکتش شاید خیلی جالب نباشه ، اما خب من همیشه عاشق بازیکن هایی هستم که هیچ جوره نذارن کوچکترین حقی ازشون ضایع بشه و کسی بخواد واسه شون در هر سطحی که هست قلدر بازی در بیاره !

اینکه با اون عظمت و هیبت جلو اینیستا وایسی و بوستکس رو چکی کنی خیلی حال میده :1:

کدوم عظمت و هیبت؟ از هیبت جیقیله اینیستا حرف میزنی؟ :1:

ولی اینکه روی این بوسکتس رو کم کرده خیلی با حال بود!
اینقدر از این بوسکتس بچه پررو بدم میاد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی