Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

بحث آزاد درباره بانوی پیر

- - - - -

• Please log in to reply
650 replies to this topic

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 posts

این پالیوکا که میگید ... من اوایل فکر میکردم .. اسمش ... پاندی لوچاست :Facepalm: ... بعلت تلفظ عالی و سلیس گزارشگرای تلویزیونی ... شاید یه چند

ماهی اینجوری فکر میکردم ..تا اینکه توی مجله خوندم ... پالیوکا...

یادش بخیر.....گزارشگران و برنامه سازان وطنی یک زمانی به آژاکس و آیندهوون هم میگفتند : تیم ای .جی. ایکس ....تیم : پی . اس . وی ..... :Facepalm:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
کوتی بود :1: تو مجله اروپا میگفت ای جی ایکس :1: بانگ الله اکبرش در بازی با کره که ایران 6تا زد رو هم یادم نمیره :1:

من فکر میکردم فقط خودم از پالیوکا خوشم میاد، نگو اینجا همه عشق پالیوکا هستند :1:

پالیوکا کلا آدم جالبی بود ولی حیف که به آخر تنورش رسیدیم اکثر ماها!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
اول در مورد پالیوکا بگم. پالیوکا کلاً دروازه بان خوش شانسی هم بودش سوای تکنیک های گلری و توانایی هایی که داشت. توی جام جهانی 90 بعد از زنگا و تاکونی گلر سوم بود و خیلی سریع بخاطر کنار رفتن زنگا و تاکونی شد گلر اول و تو جام 94 هم نمایش خیلی خوبی داشت. ولی تو همون مقطع هم میشه گفت که شاید لوکا مارکجیانی هم خیلی با پالیوکا فاصله نداشت. بعد یکی از رقبای پالیوکا هم خیلی مظلومانه به تیم ملی دعوت نمیشد! سباستیانو روسی گلر میلان که رکورددار کلین شیت سری آ هم هستش با اگر اشتباه نکنم 929 دقیقه گل نخوردن تو 11 بازی پیاپی. ولی چیزی که هستش اینه که خیلی ها از جمله آریگو ساچی معتقد بودن که این نقش پررنگ مدافعین میلان مثل بارزی، دسایلی، کاستاکورتا، تاسوتی و مالدینی بوده نه توانایی های روسی که باعث شد روسی هیچوقت دعوت نشه به تیم ملی. بعد پالیوکا با ظهور پروتزی دیگه کاملاً کنار رفت ولی به خاطر مصدومیت پروتزی دوباره گلر اول تیم ملی شد برای جام 98 در صورتی که تا روزهای آخر هنوز مشخص نبود مالدینی از پالیوکا استفاده میکنه یا تولدو و حتی شماره 1 رو هم به تولدو داده بودن. ولی کلاً جانلوکا رو دوست داشتم و گلر خیلی خوبی بود. در مورد علاقه شخصی هم، به شخصه خیلی دوست داشتم که کانیزارس رو تو لباس یووه ببینم. یه مقطعی هم دوست داشتم که یووه جوزپه تالیالاتلا گلر سابق فیورنتینا رو البته برای نیمکت بخره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,165 posts

یه ویدئو زیبا از 50 ستاره ای که قراره اسمشون توی ورزشگاه جدید نوشته بشه .

http://juventus.com/...50_leggende.flv

لینک رو توی دانلود منجر add کنید تا دانلود بشه .

این ویدئو رو حتما دانلود کنید،
موهای بندم سیخ شده ! تا حالا اینقدر احساس غرور نکرده بودم،
وصف ناپذیره ...

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,758 posts
من بچه که بودم عاشق والتر زنگا و پیتر شیلتون بودم !! نه اینکه از سبک دروازبانی انها خوشم بیاد نه ، ولی وقتی که بچه بودم چند تا عکس از این دو نفر داشتم که بجوری منو محو خودش کرده بود من قشنگترین چیزی که از پالیوکا همیشه تو ذهنم میاد اون صحنه است که تیرک دروازه رو میبوسه

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بابک ... روسی .. دروازه بان انچنان فوق العاده ای نبود ... علیرغم رکوردش .. که جاودانه مونده ... ولی من شخصا روسی رو در حد تیم ملی نمیدونستم ... شاید اگه الان بود ... میتونست عرض اندام بکنه ... ولی توی زمان خودش ... نه ...کلاسش از بقیه پایینتر بود ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بابک توی اتزوری از مهاجمای متعدد گفت ... حیفه از مهاجمای پر فروغ یووه حرف نزنیم... یوه مثلا فصل 90.91 مهاجمایی مثل ربی باجو . دی کانیو . اسکیلاچی . کاسیراگی داشت ... جالبه .. مربی بعدی که به یووه می اومد .. از این ستاره ها خوشش نمی اومد و عوضشون میکرد ... و بعد میرفت .. ویالی . راوانلی . اله رو به مرور به تیم اضافه میکرد ... یا مثلا 96.97 در کنار اله ... بازیکنایی مثل نیکلا امروسو . ویری . بوکسیچ . پادوانو بودن وتازه از طرف زیدان . یوگوویچ و دی لیویو حمایت میشدن ... خط حمله یووه اینقدر غنی بود که براحتی از اسم ویری گذشت و فرستادش اتلتیکو مادرید اسپانیا ... ----------------------------- پستهای قبلی از دروازه بانهایی حرف زدیم که دوست داشتیم بیان یووه ... من مهاجمی که دوست داشتم یه روز توی یووه ببینم ( البته تعداد شون زیاده )... هاکان شوکور بود ... مخصوصا بعد از گلی که با پیراهن گالاتاسرای به یووه زد ... مجذوبش شدم ... هاکان هرچند به ایتالیا اومد ... ولی موفق نبود ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,165 posts

من دیوانه کریستین ویری هستم !
یعنی همش وسوسه میشم که براش تاپیک بزنم :1: می پرستمش ! حتی با اینکه رفت اینتر و نراتزوری شد ولی بازم دوستش داشتم؛
واقعا هم بعد از ویری دیگه ما در تیم ملی مهاجم دیگه ای نداشتیم که جاش رو پر کنه،
ویری با همه ضعف هایی که داشت در تیم ملی یک گلزن قهار به شمار میومد؛ کسی که میشد روش حساب کرد برای گلزنی؛
عاشقانه دوستش دارم !

بعد از ویری که یوونتوسی هست البته،
همیشه دوست داشتم خواکین (البته اگه مهاجم بدونیمش :1: ) بیاد یووه ! حتی یه مقطعی هم شایعه ش بود ولی عملی نشد؛
خیلی از سبک بازیش خوشم میاد و هنوزم هر از گاهی میبینم بازی هاش رو.

دیگه من از شفچکو هم خیلی خوشم میاد، یک گلزن و یک بازیکن تمام حرفه ای هست، نامرد هر چی سوپر گل هم داشت به یووه و بوفون زده :1:
همیشه موقع بازی های یووه - میلان استرس عجیبی میگرفتم بخاطر شفچنکو.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
50 ستاره ای که قراره توی افتتاح استادیوم جدید ... از اسمشون یاد بشه .. کیا هستن ؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
http://www.footballpress.net/

http://www.footballp...ead&idsel=74593

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
گلر رو که گفتم خیلی دوست داشتم کانیزارس رو تو لباس یووه ببینم. ولی برای خط حمله من اصلاً برام رفتن سوپر پیپو قابل هضم نبود. یعنی تو وهله اول میگم که ای کاش اینزاگی میموند. ولی از غیر یوونتوسی ها خیلی دوست داشتم که باتیستوتا رو با پیراهن شماره 9 یووه ببینم. از سبک فوتبال مایکل اوون هم بعد از جام جهانی 98 خیلی خوشم میومد. یه مهاجم تکنیکی و سریع که البته دیگه بعد از یورو 2004 خیلی محو فوتبالش نبودم. از ایتالیایی ها هم تقریباً از قبل از یورو 2000 دوست داشتم توتی به یووه بیاد. حتی وقتی کاپلو به یووه اومد شایعه اومدن توتی مطرح شد. ولی کلاً دو نفر رو خیلی دوست داشتم با پیراهن یووه ببینم. یکی روبرتو آیالا بود و یکی هم پابلو آیمار. و همیشه حسرت خوردم که چرا مندیتا به لاتزیو و میدلزبرو رفت!
  • اون که من دوسش دارم likes this

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
از مهاجما صحبت شد ... مهاجمایی بودن که علیه یووه بازی کردن و به یووه گل زدن ... من از بعضی هاشون نفرت پیدا میکردم ... مثل میهاتوویچ ... و شیفته بعضی هاشون میشدم .. هاکان شوکور و استویچکف از بازیکنایی بودن که به یووه گل زدن .. و من ازشون هیچوقت نفرت پیدا نکردم که هیچ .. تازه طرفدارشون هم شدم ..

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
این تصویر چه ربطی به یووه داره ؟ .. کدوم حادثه رو شرح میده ؟ به Silvio Longobucco مربوط میشه؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,165 posts

کلیپ از تعدادی از بدترین خطاهایی که یوونتوسی ها انجام دادن و روی اونها انجام شده!
[img width=480 height=346]http://s25.aks98.com/files/74487949917272286891.jpg[/img]
Avi
http://www.mediafire...dl09emhfpjdomp4
3gp
http://www.mediafire...z78xej8ixe42x60

خیلی باحاله،
یه جا هست تا داور سوت بازی رو می زنه بازیکن یووه میره قلم پای بازیکن حریف رو میشکونه :1:
خطاهای زیبای مونترو :1: و البته سوپر تکل های تورام !
کلیپ خیلی زیبا هم تموم میشه، با خوشحالی "کاپیتان آنتونیو کونته" :love:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts
جاكوبيلى مدير سابق روزنامه ى Il Giornale از پيشنهاد رابرت مردوخ استراليايى براى خريد يوونتوس از خانواده ى آنيلى خبر داد .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,165 posts

بارها جان و آندره آ اعلام کردند که یوونتوس متعلق به خاندان آنیلی هست و هیچ وقت فروخته نخواهد شد؛
پس اصلا جای نگرانی وجود نداره، می تونند باز هم پیشنهاد بدند :1:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
بر اساس لیست فوربس ۲۰۱۰ Rupert Murdoch (که هنوز از تلفظ اسمش مطمئن نیستم :دی:) با دارایی ۶.۲ میلیارد دلار ۳۸ امین فرد ثروتمند آمریکا و ۱۱۷ امین فرد ثروتمند دنیاست!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts
رابرت مردوخ ملقب به امپراطور امتياز رسانه هاى خبرى مانند News corp , The sun , The times و 40 ٪ رسانه هاى خبرى انگلستان رو در اختيار داره .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
چقدر خندیدم به مولا :1: دستش درد نکنه :1: فکرشو کن !! نه یه لحظه فکر کن یوونتوس رو بفروشن :laugh3:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,491 posts
ولی یه لحظه فکر کنید الکانا یووه رو بفروشن ، چهره بهمن جالب میشه :1: نه الان فکر می کنم خیلی خیلی جالب میشه :1:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users