پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان-یوونتوس(هفته سی و پنجم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ولی حیف که عمو پاول نیست که حال کینم. الکس هم بعیده رو نیمکت باشه ولی ترکیبی که حسین گفت کاملا عاقلانه به نظر میرسه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
[img width=480 height=260]http://upload.iranblog.com/3/1241767035.jpg[/img]

این عکس ببینید و حال کنید که چطور مارکیزیو 22 ساله رونالدینیهو رو به سطوح میاره..................

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
مگه يه خطا چيه؟ منم ميتونم رونالدينيورو اينجوري بزنم راست ميگه مثل رونالدينويو ايستگاهي بزنه و پاس بده و دريبل كنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خطا نبود،توپش رو گرفت، البته فقط یکی نبود،اگر اشتباه نکنم اون بازی مارکیزیو اینقدر خوب بازی کرد که Man of the match شد.
ولی بازی رفت خوب حالشون رو گرفتیم ها :

تصویر

بهرحال الان خیلی شرایط فرق داره،میلان 5 بازی قبلش 5 برد داشته.یوونتوس 5 بازی قبلش برد نداشته.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

به نظر تو امکان داره مقابل میلان الکس رو بشونه ؟!؟!

نه عاقلانه است،نه رانیری جراتش رو داره ! :دی:

البته خوب یه طرف دیگه داستان هم اینه که این بازی 600 بازی الکس واسه یووه هست !!!!

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
کارلتو: ""مادر شرایط بسیار خوبی قرار داریم و اشتیاق بسیاری داریم و حمله می کنیم""
یک خبر خوب برای میلانی ها این بوده که گتوسو به این بازی میرسه
در این بازی نقش هافبک هایی که خصوصیات دفاعی بیشتری دارند بیشتر مشخص می شه یادتونه وقتی پولسن اومد همه به عنوان گلادیاتور می شناختنش خوب حالا باید اثبات کنه
آیا میشه دوباره همون بازی رفت مقابل رئال تکرار بشه ؟اون موقع هم دقیقا یووه و حریفش تو همین شرایط بودند!!؟؟؟

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
20 بازيكن براي جدال با روسونري Below is the list of players called-up: 1 Buffon 3 Chiellini 5 Zebina 6 Zanetti 8 Amauri 9 Iaquinta 10 Del Piero 12 Chimenti 13 Manninger 16 Camoranesi 17 Trezeguet 18 Poulsen 20 Giovinco 21 Grygera 29 De Ceglie 30 Tiago 32 Marchionni 33 Legrottaglie 41 Ariaudo 45 Yago

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کلا یووه خیلی بدشانسه بازی با چلسی که اسین آماده شد این بار هم که گتوزو بعد از 6-7 ماه خونه نشینی آماده میشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حیف شد ! مارکیزیو نرسید،ولی تیاگو رسید پس احتمال بازی تیاگو-زانتی بیشتره.گریگرا هم رسید.پس با این حساب ترکیب یووه اینطوری میشه : ده چلیه------کیه لینی------لگرو------زبینا --------------------------------------------- --------------زانتی-------تیاگو------------- --------------------------------------------- --سبا-------------------------------کامو---- ---------------------------------------------- -------------دلپیرو-------------------------- ------------------------آمائوری------------- فکر میکنم زبینا شانس بیشتری برای بازی داشته باشه چون گریگرا رو به زحمت رسوندند. با توجه به ضرب دیدگی زانو بکهام و عدم آمادگی 100 درصد گتوزو فکر میکنم اینطوری بازی می کنه میلان : یانکولوفسکی-------فاوالی-------مالدینی------زامبروتا ------------------------------------------------------------ ------------آمبروزینی---پیرلو----فلامینی--------------- ----------------------------------------------------------- ------------------سیدورفت---کاکا---------------------- ---------------------------------------------------------- ------------------------اینزاگی-------------------------

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
زانتی و تیاگو اگه روز خوبشون هم باشه بعید می دونم بتونن سیدورف و کاکا و اینزاگی رو ببندن

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازم ما بازی رو میبریم................... پارسال هم با بودن کاکا و سیدورف این یارو اینزاگی بازم با اون تیم نصف و نیمه 3 بر 2 بردیمشون........... تازه گلهاشو هم الکس و حسن زدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
دعوت شده هاي ميلان ........ بازگشت گتوسو MILAN - 21 Rossoneri players have been called up by Carlo Ancelotti for the match against Juve: Dida, Kalac, Perucchini, Antonini, Favalli, Jankulovski, Maldini, Mattioni, Senderos, Zambrotta, Ambrosini, Beckham, Flamini, Gattuso, Pirlo, Inzaghi, Kakà, Pato, Seedorf, Shevchenko, Ronaldinho. Unavailable: Abbiati, Bonera, Kaladze, Nesta, Borriello.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
تنش در تورین بالا گرفت یوونتوس خوب نتیجه نمی‌گیرد و هواداران آنها بیرون از مجتمع تمرینی وینووو دست به اعتراض زده اند. خلاصه : اگر یوونتوس مقابل میلان در یکشنبه‌شب شکست بخورد، ممکن است هواداران واکنشی شدید نشان دهند چرا که تیمشان در این صورت به پله چهارم جدول نزدیک تر خواهد شد و احتمالا مجبور می‌شود فصل بعد در پلی‌آف لیگ قهرمانان شرکت کند. یوونتوس در حال حاضر سوم است و پنج امتیاز با فیورنتینا، تیم چهارم جدول فاصله دارد.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
شاید این 6 هفته نبردن رو بشه حسن در نظر گرفت چون یه انگیزه زیاد به بازیکنان میده تا در این بازی حساس هم به 6 هفته ناکامی پایان بدند و هم بتونند فاصله با میلان رو 1 به امتیاز برسونند من خیلی به برد یوو امید دارم و فکر میکنم خواهیم برد کیلینی میتونه به راحتی اینزاگی رو مهار کنه و مشکلی از این لحاظ نیست ما باید مواظب شوت های پشت 18 بازیکنان میلان باشیم چون بشدت شوت زن هستند که این کار وظیفه هافبک های دفاعی ست که جلوی شوت انها رو بگیرند

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
خوزه مورينيو در آستانه ديدار حساس ميلان و يوونتوس عنوان كرد: من از قهرماني تيم خود اطمينان كامل دارم و بازي امشب را تماشا نمي‌كنم. چرا بايد از وقت خود براي تماشاي چنين ديداري اختصاص بدهم.
وي افزود: ساعت خواب خود را به خاطر بازي امشب تغيير نمي‌دهم و به بازيكنان خود نيز توصيه كرده‌ام به جاي تماشاي اين بازي استراحت كنند. سرنوشت اينترميلان وابسته به نتيجه اين بازي نيست.

http://www.farsnews....V.php?srv=4&i=3

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من ترجیح میدم این ترکیب تو زمین باشه: منینگر (اگه بتونه بازی کنه) ده چه لیه کیه لینی لگروتالیه گریگرا پولسن جووینکو زانتی کامورانزی دل پیرو یاکوئنتا مساوی بشه من خوشحال خواهم شد!! دل پیرو یه گل، کامورانزی هم یه گل. ببینید کی گفتم. البته شاید دل پیرو گل نزنه جاش ونچنزو بزنه. واسه میلان هم اینزاگی و کاکا گل می زنن.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

خوزه مورينيو در آستانه ديدار حساس ميلان و يوونتوس عنوان كرد: من از قهرماني تيم خود اطمينان كامل دارم و بازي امشب را تماشا نمي‌كنم. چرا بايد از وقت خود براي تماشاي چنين ديداري اختصاص بدهم.
وي افزود: ساعت خواب خود را به خاطر بازي امشب تغيير نمي‌دهم و به بازيكنان خود نيز توصيه كرده‌ام به جاي تماشاي اين بازي استراحت كنند. سرنوشت اينترميلان وابسته به نتيجه اين بازي نيست.

سال دیگمه می بینمت
سال دیگه چهارچشمی می چسبی به tv
تا چشمات کور شه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

http://www.farsnews....V.php?srv=4&i=3

پاشیم بریم بزنیم اینو له و لوردش کنیم!
خیلی داره پرو میشه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تر ترکیب گاتزتا هافبک چپ یووه رو مارکیونی گذاشته ! اگر رانیری واقعا همچین کاری کنه و سبا رو بازی نده (کم من باور نمی کنم اینو فقط برای اطمینان میگم) واقعا باید به عقلش شک کرد.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

تر ترکیب گاتزتا هافبک چپ یووه رو مارکیونی گذاشته !

اگر رانیری واقعا همچین کاری کنه و سبا رو بازی نده (کم من باور نمی کنم اینو فقط برای اطمینان میگم) واقعا باید به عقلش شک کرد.

فکر کنم گاتزتا هم به عقل رانیری شک کرده , که هم کار درستی کرده و هم یک امر عادیه و بعید نیست ! :lol:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی