پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان-یوونتوس(هفته سی و پنجم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
بازي مساوي بشه رانيري هم اخراج

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نمی دونم،گاهی نگران میشم نکنه رانیری با بردن میلان کم بازیکنی و مشکلات مصدومیت رو بهونه کنه راجب فصل...ولی بهرحال،

(یکی از) بهترین بازیکن زمین بازی قبل یادتون هست ؟ کسی که رونالدینیو رو عصبی کرده بود و حالش رو جوری گرفت که این شکلی شده بود :

[img width=480 height=590]http://www4.pictures.gi.zimbio.com/Juventus+FC+v+AC+Milan+Serie+A+5cnXm61HBuyl.jpg[/img]

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کلودیو که تو بازی رفت فوق العاده بود...رونالدینیو داشت گریه میکرد... به خدا اگه این بازی بهش برسه فصل بعد یک غولی بشه که همه حسرتشو بخورن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب توی تمرینات مولینارو،تیاگو و کیه لینی کاملا اماده بودند و هیچ مشکلی ندارند. اما لگروتالیه و گریگرا مصدوم بودند و تمرین نکردند،معلوم نیست وضعیتشون چطوریه.هردو در بازی با لچه مصدوم شدند.اگر اینطوری باشه خیلی بد میشه ! یعنی زبینا و آریائودو.من از بازی آریائودو چندان راضی نبودم مقابل لاتزیو،توی کارای دفاعی تقریبا خوب بود ولی توی دفع توپ و اینا فاجعه عمل می کرد و 2-3 تا سوتی بد داشت.جلوی 80 هزار تماشاگر سن سیرو بازی دادن آریائودو خیلی می تونه ناگوار تمام بشه ! و البته زبینا ! مارکیزیو تمرینات بدون توپ انجام داده و هنوز حضورش در بازی قطعی نیست.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
جای ندود کی بازی می کنه؟؟؟ دچلیه یا جووینکو من که سبا رو ترجیح میدم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

و البته زبینا !

زبینا رو قبول دارم اون هیچ مشکلی پیش نمیاره!
چون جلوی اینجور تیما خیلی خوب بازی میکنه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تصویر

این رو توی یوونتوز دیدم :lol:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
من دوست دارم به جای ندود ده چیله باشه این جوری شاید مثل بازی رفت بشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اگه نیکولا نباشه که تمومه دیگه............. زوج کیلینی و لگروتالیه بی نظری هست و خیلی محکم.............. آریائودو چندان خوب نبوده..........

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

تصویر

این رو توی یوونتوز دیدم :lol:

:lol:

حالا هی عکس مارکیزیو رو بذار بیشتر دلمون کباب بشه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مولینارو هم نمی رسه و ده چلیه به جای مولی بازی می کنه و سبا هم جای ندود !!! وسط هم زانتی و پولسن :دی:

piano

piano

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
امروز باشگاه میلان اعلام کرد که برای بازی یکشنبه مقابل یووه تا روز سه شنبه (دیروز) به 31572 نفر بلیت فروخته شده که 1105246 یورو از بلیت فروشی بدست امده همچنین 42822 صندلی برای افراد دارای عضویت سالانه و کارت هواداری اختصاص داده شده و 4500 صندلی برای برای مهمان های ویژه در نظر گرفته شده بنابراین تعداد کل حاضریندر بازی 74394 نفر .......امیدوارم که بازیکنان حداقل در این بازی تعصب رو به همه نشون بدن به همه نشون بدن یووه چه تیمیه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

مولینارو هم نمی رسه و ده چلیه به جای مولی بازی می کنه و سبا هم جای ندود !!!

وسط هم زانتی و پولسن :دی:

فکر کنم اولین بازی باشه که زانتی و پولسن از اول کنار هم قرار می گیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نه دیگه !!! بازی با لچه هم همین دو نفر بودند و نتیجش رو هم دیدیم :دی: البته کسی دیگه نیست که بخواد بازی کنه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
به نظر من ما میتونیم با این بازی به هدف این فصلمون که دوم شدن در سری ا هست برسیم .....

باید با ترکیب 2_4_4 بازی کنیم (مثل همیشه )...

هافبک های ما نباید بزارن که فشار روی دفاع ما زیاد بشه !!!

پولسن میتونه در این بازی در حد یک ستاره باشه و به همه اثبات کنه که چون فرصت کافی بهش داده نشده دلیل نمیشه که این قدر ضعیف باشه !!!!

جوینکو باید نشون بده که توانایی الکسی نو شدن رو داره ....

بوفون و مدافعان میتونن با یک درخشش خوب به تمام شایعات پایان بدن !!!

به نظر من این 4 بازی فوقالعاده مهم هست هم برای جایگاه پایان فصل و هم در موندن ستاره ها .....

اگه تو این 4 بازی پیروز شیم من مطمئن هستم برای فصل بعد با رفتن رانیری و اوردن یک مربی خوب و اوردن حداقل 3 ستاره اوضاع تیم خیلی بهتر میشه ....

پس نباید نا امید شد چون ناامیدی تنها دردی هست که درمانی ندارد و این میتونه خطرناک ترین بیماری برای تیم ما و هواداراش باشه .....

میدونم اوضاع خیلی جالب نیست ...... همه این ها رو میدونم ولی همیشه باید امید وار بود ....

Hope Is A Good Thing Maybe Is The Best Thing

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اینا را برو به رانیری بی مخ بگو که شاید این بازی رو مساوی کنه تا آبرومون بیش از این نرفته!!!!!!!!!!!!!!!

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
خدا کنه فقط ببریم دست کم با این گند کارییای رانیری 2وم بشیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
با این اوصاف ترکیب باید این بشه : بوفون ده چلیه کیه لینی لگرو گریگرا سبا زانتی پولسن مارکیوونی امائوری یاکوئنتا این هم نیمکت : الکس - ترزگه - کامورانزی :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به نظر تو امکان داره مقابل میلان الکس رو بشونه ؟!؟! نه عاقلانه است،نه رانیری جراتش رو داره ! :دی:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اخه توی تمرینات چند روز اخیر الکس و ترزگه یه طرف بودن و امائوری - یکی طرف دیگه !!! بر این اساس گفتم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی