Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

لوئیز سوارز

- - - - -

• Please log in to reply
42 replies to this topic

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,599 posts

^^^^

زمانی که گفتن قرار هست آزمون ایتالیایی بده براش آرزوی موفقیت کردم. :nish:  آزمون ایتالیایی گرامر بسیار سختی داره و واقعا راحت نیست و نیاز هست که واقعا ایتالیایی خونده باشی تا بتونی B1 بگیری. مخصوصا برای اسپانیایی ها چون از لحاظ لغات کلمات شبیه بسیار زیاد داره و اگر یک اسپانیایی صحبت کنه ایتالیایی ها متوجه منظورش میشن به راحتی و بلعکس ولی گرامر بسیار متفاوت هست و در حالی گرامر اسپانیایی خیلی آسون هست ایتالیایی گرامر سختی داره و 16 تا زمان دارند که صرف کردن فعل توی این 16 زمان کاری بسیار سخت هست که خود ایتالیایی ها هم نمی تونند!!! به همین دلیل کسانی که با زبان اسپانیایی آشنا هستند علاقه ای به یاد گرفتن این زمان ها ندارند و کارشون به صورت عادی راه میفته!

خبر ها حاکی از این هست که در آزمون فقط مصدرها را بلد بوده و در زمان ها کاملا بهش کمک شده و گفته شده. این را از روی صدای ضبط شده در آزمون فهمیدند. 

البته این را هم اضافه کنم که این تفاوت ها و شباهت را دوستای اسپانیایی و ایتالیایی گفتن و بنده اصلا با زبان اسپانیایی هیچ آشنایی ندارم!!!

• Orphée, tecra, D E L P I E R O and 4 others like this

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

خوب شد که نیومد . تحمل یه چاق اسپانیول دیگه رو نداشتم  :1:

• Orphée, Aminvo, tecra and 2 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,050 posts
  • LocationKhorram Abad
ب یووه پیشنهادش دادند! همون موقع عرضه نداشت پاسپورت ایتالیاییشو بگیره الان شاید با کاهش حقوقش شانس داشت بیاد یووه! الان ب نظر نمیرسه شانسی داشته باشه...
  • Orphée, mory, Signora Omicidi and 5 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users